kamjocina te perdorura ne shitje 1000+ Furgona

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,400 Euro Makina Furgona Furgin ne shitje

Furgin ne shitje - Tirane

Rruga Berisha, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet furgon malli...

10,400 Euro

Tirane
83,000 Leke Makina Furgona Mercedez benz Vito furgon frigoriferik

Mercedez benz Vito furgon frigoriferik - Durres

Durres, Albania, Zone Periferike | Durres

B Furgon frigorifer vito. viti 2002 frigoriferi. kestner shkon deri ne 0 grad me dogan te paguar srs abs etj cmimi 8300 i diskutueshem. i sapo ardhur nga gjermania....

83,000 Leke

Durres
850,000 Leke Makina Furgona Sprinter 411

Sprinter 411 - Vlore

Rruga Sadik Zotaj, Vlore, Albania, Qender | Vlore

B Shitet sprinter 411 pa tahograf, pesha mbajtese ne libreze 1300 kg, gomat 90 % te reja, sherbimet vaji dhe filtra te sapo bera, 183000 km origjinale, 10000 km ka bere ne shqiperi, taksat dhe siguaracioni te paguara deri ne dhjetor 2018. makina 6 muaj ka qe i jane nxjerre targat shqiptare. shitet per arsye emigrimi....

850,000 Leke

Vlore
9,000 Euro Makina Furgona sprinter  2005 vende 15

sprinter 2005 vende 15 - Durres

Rruga Ibrahim Buzhiqi, Durres, Qender | Durres

B Cdi ne gjendje perfekte kondicioner para dhe mbrapa sensor dhe kamera parkimi dera shin me korent me pult motor 211 shum ekonomik cmimi 9000 euro cel 0674781188 cmimi pak i diskutushem...

9,000 Euro

Durres
7,500 Euro Makina Furgona shes makine

shes makine - Peshkopi

Peshkopi, Qender | Peshkopi

B Shes mercedes sprinter i vitit te prodhimit 2002 ne gjendje shume te mire i papunuar ne shqiperi, me ajer te kondicionuar, i pershtatshem edhe per autobus shkolle i perbere nga 14 vende. per cdo gje mund te na kontaktoni ne wtsapp e nr +393772805401 ose ne nr e tel 0698865917...

7,500 Euro

Peshkopi
4,000 Euro Makina Furgona Shitet Ford Tranzit 8+1

Shitet Ford Tranzit 8+1 - Berati

Berat, Albania, Kucove | Berati

B Ford tranzit 8+1 viti 2003 ... 2.0 .... naft ... manuale .. 4000 e ... dopjo kondicioner ... gjendje shum e mir .....

4,000 Euro

Berati
570,000 Leke Makina Furgona Shitet MERCEDES-BENZ

Shitet MERCEDES-BENZ - Tirane

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mercedes-benz i vitit 1998, nafte, 8 vendesh, 4 pistona. ne gjendje shume te mire,me letra te paguara per nje vit, shitet me vend pune transport nxenesish. cmimi 570 000leke nr. 0685641893...

570,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Makina Furgona Shitet furfon marllash

Shitet furfon marllash - Durres

Durres, Qender | Durres

B Shitet renault master ne gjendje shume te mire me letra te pagiara deri ne dhjetor...

2,500 Euro

Durres
3,500 Euro Makina Furgona Shitet Furgoni

Shitet Furgoni - Tirane

Babrru, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Furgon renault master manual targa shqiptare .nuk ka punuar asnje dite ne shqiperi . letra te paguara deri ne 20 maj 2018 . cmimi i diskutueshem mobile : +355682270800 ...

3,500 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona MERCEDES BENZ

MERCEDES BENZ - Tirane

Rruga Demokracia, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Mercedes benz vito 8+1 .. ne gjendje shum te mir pune cmimi i diskutueshem ...

3,800 Euro

Tirane
480,000 Leke Makina Furgona Sprinter Frigorifer

Sprinter Frigorifer - Durres

Autostrdade, Qender | Durres

B Shes sprinter frigorifer viti i prodhimit 97 tek gome letra te paguara deri ne janar 2019 cmimi 480000leke ne gjendje te mire motorrike ...

480,000 Leke

Durres
300,000 Leke Makina Furgona Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire

Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire - Tirane

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Furgoni eshte ne gjendje te mire pune. i jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2018. shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

300,000 Leke

Tirane
6,200 Euro Makina Furgona mercedes benz sprinter 312

mercedes benz sprinter 312 - Kukes

Laje Rexhepi, Qender | Kukes

B Makina ne gjendje te mire e ardhur nga zvicra me letra djeri ne gusht 2018 e pa perdorur ne shqiperi ...

6,200 Euro

Kukes
4,500 Euro Makina Furgona Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert

Fugon malli opel movano viti 2005 super ofert - Fier

Cakran, Zone Periferike | Fier

B Shes fugon pune ne gjendje te shkelqyer nuk esht nevoja ti bej reklama opel movano viti 2005 2.5 naft per me shum inf 0699464198 flm...

4,500 Euro

Fier
3,200 Euro Makina Furgona shes Sprinter

shes Sprinter - Lushnje

Ish Reparti Ushtarak, Qender | Lushnje

B Shes furgon sprinter, ngjyra e bardhe, viti 2004, nafte, kambio manuale, motorr 2200, shum ekonomik....

3,200 Euro

Lushnje
5,000 Leke Makina Furgona Furgon

Furgon - Korce

Kico Greco, Qender | Korce

B Ne gjendje shum te mir 0696450665...

5,000 Leke

Korce
21,000 Euro Makina Furgona Autobus

Autobus - Vlore

24 Maji, Qender | Vlore

B Okazion!! shitet iveco daily 2004 , 24+1 vende me kondicioner clima , serdile lekure sherbimet ne koke gomat 100% te sapocuara disqe ferota te reja autobuzi eshte ne gjende perfekte.. per me shum informacion nr i tel ‭067 201 4011‬ ...

21,000 Euro

Vlore
10,000 Euro Makina Furgona Makina

Makina - Tirane

3deshmoret Yzberisht Tiran, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shifet fugini 316 5 pistona esht 15 vensh viti 200 klm ska shum dera esht elektrike dopjo kondicioner full me te gjitha sa po jan prer dokumentat per i vit 0685466338. rimi...

10,000 Euro

Tirane
22,000 Euro Makina Furgona Shesim autobus MAN

Shesim autobus MAN - Lezhe

Rruga Beslidhja, Qender | Lezhe

B Autobus man •32 vende •me kondicioner •me 6 goma te reja •me sobe •me dy dyer ...

22,000 Euro

Lezhe
4,800 Euro Makina Furgona Shes Furgon urgjent okazion

Shes Furgon urgjent okazion - Shkoder

Mehmet Pashe Plaku, Qender | Shkoder

B Citroen jumper, 1.9 naft shume ekonomik, viti 2007.ne gjendje shume te mire motorrike. e ardhur nga gjermania dhe e pa perdorur ne shqiperi. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem ose nderrohet ...

4,800 Euro

Shkoder
5,300 Euro Makina Furgona Okazion Sprinter 210 i 1999

Okazion Sprinter 210 i 1999 - Tirane

Qemal Butka, Kodra e Diellit | Tirane

B Sprinter 210. viti prodhimit 1999.ngjyre e bardhe. 12 vendesh.goma dhe bateri te re.ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.e gatshme per cdo lloj prove.5300 euro.tel 069 21 42 473...

5,300 Euro

Tirane
600,000 Leke Makina Furgona Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.

Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. - Tirane

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. per me shume telefononi ne numrin 0697074011 pas ores 17:00. ...

600,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Furgona Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , motorr 2000

Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , mo - Tirane

3deshmoret, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet per arsye emigrimi...

4,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT ARRIVA  12 +1 VENDE

FURGON FORD TRANSIT ARRIVA 12 +1 VENDE - Tirane

Rruga Artan Lenna , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tirane shitet fugon ford arriva,ngjyra e hirte ,kilometrazhi 180.000 ,viti 2005 ,manuale ,me targa shqiptare , cmimi 8 mije euro te vjetra ,fugoni eshte 12 +1 vende . shume i rehatshem ,shitet per arsye emigracioni....

8,000 Euro

Tirane
5,250 Euro Makina Furgona furgon frigorifer me cmim te diskutueshem

furgon frigorifer me cmim te diskutueshem - Durres

Vaso Pasha, Qender | Durres

B Furgini eshte me dogen edhe targa shqiptare te rregullta frigoriferi arrin deri 0grade marca mercedes-benz vito ...

5,250 Euro

Durres
2,500 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Fier

5 Maji, Patos | Fier

B Furgocine mercedes benz, me dopjo gabine, 5+1, me 3 porta, karroceri e ulet me alumin, taksa te paguara deri ne janar 2019, ne gjendje te mire te pergjithshme motorrike e xhenerike....

2,500 Euro

Fier
350,000 Leke Makina Furgona shes fugon malli

shes fugon malli - Lezhe

Unaza Lac, Qender | Lezhe

B Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike,taksa te paguara deri ne 29 shtator 2018...shitet per arsye mos perdorimi...

350,000 Leke

Lezhe
9,300 Euro Makina Furgona  Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi - Tirane

Rruga 5 Maji, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet mercedes benz sprinter 313 cdi vit prodhimi 2000 me te gjitha sherbimet e kryera 8/10 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 20+1 vende 9300€ i diskutueshem tel : +355682726694...

9,300 Euro

Tirane
2,000 Euro Makina Furgona shes kamioncine mercedes benz

shes kamioncine mercedes benz - Lushnje

Prane Stacionit Te Trenit, Zone Periferike | Lushnje

B Ngjyre portokalli, nafte, shume ekoomike, dopjo gabine, 3 dyer, e sapo koaliduar, siguracion deri 10 janar 2019, me karroceri te ulet alumini ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike...

2,000 Euro

Lushnje
300,000 Leke Makina Furgona Fugon malli

Fugon malli - Pogradec

Gani Butka, Qender | Pogradec

B Shitet fugon malli tip ford. per arsye emigrimi. cel 0696674289...

300,000 Leke

Pogradec

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas