Motorcycles for sale 1000+ Motorra ne shitje

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

580 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet -Motorr-Madison Malaguti

Shitet -Motorr-Madison Malaguti - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Motorri eshte ne gjendje shume te mire; vit prodhim i 2004-es me letra me te tera te prera.kush ka deshire mund te me kontaktoje dhe te vije kur te doje, ta shofi dhe vet motorrin na afer ne nr e telefonit 0697723275.jeni te mirepritur....

580 Euro

Tirane
1,800 Euro Makina Motorra ne shitje Vespa px

Vespa px - Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Vespa px ne gjendje super,me donkumetacion te regullt...

1,800 Euro

Tirane
1,200 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet Benelli velvet 250cc

Shitet Benelli velvet 250cc - Tirane

Sokrat Miho , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet skuter benelli velvet 250cc ne gjendje te mir me dekumenta te paguara deri ne mars 2019.ka te montuar antifurt me ndezjen e motorrit ...

1,200 Euro

Tirane
350 Euro Makina Motorra ne shitje Motor papaq

Motor papaq - Tirane

Rruga Teodor Keko, Τίρ&, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Motor papaq me letra...

350 Euro

Tirane
90,000 Leke Makina Motorra ne shitje honda 50cc

honda 50cc - Permet

Shetitorja Kongresi I Permetit, Qender | Permet

B Motor i tipit honda ne gjendje shume te mire dhe origjnal. dokumentacion te rregullt. cmimi i arsyeshem...

90,000 Leke

Permet
1,600 Euro Makina Motorra ne shitje Motor elektrike

Motor elektrike - Berati

Rruga Mesonjetorja, Berat,albania, Qendra | Berati

B Motor elektrike me 3 goma,punon me karikim,motori eshte per invalid te cilen nuk mund te ecin.eshte ne gjendje perfekte,eshte perdorur vetem 2 here....

1,600 Euro

Berati
700 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr Lifan ,viti 2013,prodhim Japonez

Motorr Lifan ,viti 2013,prodhim Japonez - Elbasan

Rruga Kozma Naska, Elbasan, Albania, Qender | Elbasan

B Shitet motorr lifan,prodhim japonez i vitit 2013. motorri eshte ne gjendje shum te mire,i gatshem per cdo prove. motorri nuk ka nevoje per koalidim,as per targa. cmimi 700€ i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel/whats ap: 0683896931...

700 Euro

Elbasan
49,900 Leke Makina Motorra ne shitje DAYANG,  110 cc

DAYANG, 110 cc - Tepelene

Krahes, Qender | Tepelene

B Shitet motorr dayang 110 cc ne gjendje shume te mire. eshte i fuqishem dhe gati per cdo prove. 500 mij leke. motorri eshte pa letra....

49,900 Leke

Tepelene
100,000 Leke Makina Motorra ne shitje Super Oferte shitet motorr Yamaha

Super Oferte shitet motorr Yamaha - Tirane

Rr:elbasanit Tirane, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Okazion shitet motorr yamaha 225 cc viti i prodhimit 2002 eshte me letra te prera dhe eshte ne gjendje shume te mire cmimi 100000 leke te reja i diskutushem cel:0682568321-0693509435...

100,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shitet Motorr LIFAN 79 cc cmimi I diskutueshem

Shitet Motorr LIFAN 79 cc cmimi I diskutueshem - Tirane

Rruga Rozafa, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet motorr lifan 79cc prodhim dhjetor 2015 me dokumenta te rregullta ne gjendje te mire 17000 km pune i gatshem per prove ...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet moto honda Cbr pak i perdorur.

Shitet moto honda Cbr pak i perdorur. - Durres

Durres, Albania, Zone Periferike | Durres

B Honda cbr 125...

1,000 Euro

Durres
2,500 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr Yamaha

Motorr Yamaha - Tirane

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B X max yamaha 250 kubiksh. 56000 km. viti 2008. gjendje super e mire. e sapo ardhur nga italia. mjaft praktik per trafikun e renduar te tiranes dhe komod njekoheshisht....

2,500 Euro

Tirane
200 Euro Makina Motorra ne shitje nderrohet moto bobo 72 cc

nderrohet moto bobo 72 cc - Gjirokaster

Kardhiq Delvin, Zone Periferike | Gjirokaster

B Moto bobo 72 cc n gjendje prefekte nderrohet me grup krosi 4kosh nga 110cc e lart...

200 Euro

Gjirokaster
2,400 Euro Makina Motorra ne shitje Honda cbr 954cc

Honda cbr 954cc - Tirane

Rruga Petrit Radovicka , Tjeter zone | Tirane

B Motorri eshte me te gjitha sherbimet te sapo bera , goma te reja , me letra te paguara , ose ndrrim me mjete te tjera...

2,400 Euro

Tirane
400 Euro Makina Motorra ne shitje Honda @125

Honda @125 - Tirane

Rruga E Durresit , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes motorrin honda @125 per arsyje se esht pa letra shqiptare 450 €...

400 Euro

Tirane
2,500 Euro Makina Motorra ne shitje Ducati Monster

Ducati Monster - Tirane

Rruga Vasil Shanto , Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes ducati monster viti 2000 me 30000 km. cilindrata 600cc. motorri ka ardh nga italia. esht perdorur vetem 6 muaj ne vit. 2 proprietàr. kontrolli teknik i kaluar ne itali, gomat jan te reja. gati per cdo prov. ...

2,500 Euro

Tirane
250 Euro Makina Motorra ne shitje Scoter yamaha 49cc

Scoter yamaha 49cc - Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Tjeter zone | Tirane

B Shes scoter yamaha 49cc.me dokumenta te paguara deri ne korrik2018.cmimi250 euro...

250 Euro

Tirane
80,000 Leke Makina Motorra ne shitje Motor piaggio 250cc

Motor piaggio 250cc - Tirane

Ish Fusha E Aviacionit , Laprake | Tirane

B Shitet motorr piaggio 250cc me grup honda i dal nga fabrika 800 mijlek ose nderohet me papaq 120cc e poshte per arsye patente , letrat jane te paguara per 1 vit ...

80,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shes Motorr Arsyeja mos perdorimi

Shes Motorr Arsyeja mos perdorimi - Tirane

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Motorri eshte ne gjendje te mire pune me letrat te regullta ...

50,000 Leke

Tirane
650 Euro Makina Motorra ne shitje Shitet Motorr Gilera Runer 125cc 4 kohesh.

Shitet Motorr Gilera Runer 125cc 4 kohesh. - Pogradec

Qender Pogradec, Qender | Pogradec

B Gilera runer 125cc 4 kohesh viti 2005 650€...

650 Euro

Pogradec
30,000 Leke Makina Motorra ne shitje Kerkoj te shes motorr

Kerkoj te shes motorr - Tirane

Rruga E Dibres Tirane, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kerkoj te shes motorrin...

30,000 Leke

Tirane
1,700 Euro Makina Motorra ne shitje SHITET SCOOTER 125

SHITET SCOOTER 125 - Tirane

Tirane, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet scooter benelli 125 viti i regjistrimit 2010, motorri eshte i sapo ardhur nga italia me dogane te sapo bere, eshte ne gjendje shum te mire me te gjtha sherbimet te sapo bera me vaj filtra candele goma e te tjera,eshte 125 cc dhe mund ta ngasesh dhe me patent makine eshte shum ekonomik i shpejt dhe shum praktik dhe ne gjendje shum te mire. cmimi 1700 euro i diskutueshem. per cdo gje me kontatoni ne nr 0673435279...

1,700 Euro

Tirane
50,000 Leke Makina Motorra ne shitje Shitet motorr Honda Sh 100 cc ,viti prodhimit 1999

Shitet motorr Honda Sh 100 cc ,viti prodhimit 1999 - Tirane

Senatorium, Sauk | Tirane

B Shitet motorr honda sh 100 cc ,viti prodhimit 1999 , shitet per arsye emigrimi, tel: 0692722318...

50,000 Leke

Tirane
600 Leke Makina Motorra ne shitje shitet motorri

shitet motorri - Elbasan

Kovikti, Qender | Elbasan

B Shitet motorri ne gjendje super...

600 Leke

Elbasan
400 Euro Makina Motorra ne shitje shitet per arsye Ekonomike

shitet per arsye Ekonomike - Tirane

Rruga Vilave Lunder, Zone Periferike | Tirane

B Shes motorr honda me letra .. e shes per arsyje ekonomeke...

400 Euro

Tirane
799 Euro Makina Motorra ne shitje Piagio Liberty 124 cc

Piagio Liberty 124 cc - Tirane

Ymer Kurti , Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet motorri 4 kohesh piagio liberty 124 cc i vitit 2006 . motorri eshte ne gjendje perfekte dhe pa asnje lloj problemi . te gjitha sherbimet e nevojshme jan kryer (vaj filtra goma etj ) .taksat , siguracionet vjetore te paguara ....

799 Euro

Tirane
6,000 Euro Makina Motorra ne shitje shes motorr  me 4 rrota

shes motorr me 4 rrota - Tirane

Sabaudin Gabrani, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes motorr viti 2016 i sapo ardhur nga anglia 250 cc me dogan te paguar ne gjendje te mire shum i paster ngjyra blu e hapur ...

6,000 Euro

Tirane
200 Euro Makina Motorra ne shitje Motorr biciklet 59cc

Motorr biciklet 59cc - Tirane

Vaso Pasha, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Biciklet me motorr ne gjendje shume te mire. ...

200 Euro

Tirane
5,200 Euro Makina Motorra ne shitje C Class 220 Naft 2004 Motorr //EVOO 🇩🇪🇩🇪

C Class 220 Naft 2004 Motorr //EVOO 🇩🇪&#12 - Durres

Vath Truja , Zone Periferike | Durres

B C class 200 naft e vitit 2004,me kamio manuale,me dogane te paguar,e sapoardhur nga gjermania,kilometra origjinale 197000 me librer sherbimi,me 4 xhama elektrik,klima tronik,motorr //evoo,6 marsha,sendile elektrike,komando ne timon,2 celsa me pult,kroskot i modelit te ri,shume e paster si nga brenda dhe jasht?ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike.per me shume info nr i cel:0692025260...

5,200 Euro

Durres
60,000 Leke Makina Motorra ne shitje Motorra Piaggio Liberty 125cc

Motorra Piaggio Liberty 125cc - Tirane

Autostrada Dr-tr,gjokaj ( Ngjitur Me City Park), Tjeter zone | Tirane

B Shiten motorra te perdorur piaggio liberty ne dy varjante. varjanti i pare (motorra me kosh dhe zgare te pershtatshme per shperndarje..piceri,catering etj.) 40.000 leke varjanti i dyte,motorra me shale dyshe e re,me fenere dhe sinjale para te reja. (60.000 leke) motorrat jane me dogane te paguar dhe gati per targa....

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas