Pjese kembimi dhe oficina 1000+ Pjese kembimi dhe oficina

Online 3 lexues dhe 0 njoftim/e ne pritje per publikim
4,000 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina OKAZION SHES ZINXHIR PER MAKINA MATERIAL SHUM I FORT
OKAZION SHES ZINXHIR PER MAKINA MATERIAL SHUM I FORT - Durres

B Durres okazion shes zinxhir per bor dhe ngrica shum te fort italiane me cmim 4000 (leke te reja) 1 pako . do mbeteni te kenaqur nga kualiteti.per kontaktime ne numrin: cel:0696599893 ...

4,000 Leke

Durres
35,000 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Goma w202 w203 16
Goma w202 w203 16 - Tirane

B Goma godyear edhe disqe! shume pak te perdorura! gjendje super! cmimi 350mije lek! i diskutueshem...

35,000 Leke

Tirane
250 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina 4 goma me gjith disqe 17
4 goma me gjith disqe 17 - Tirane

B 4 goma me gjith disqe per golf 6 ,7 , pasat ...

250 Euro

Tirane
3,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Kaldaje per ngrohje serash
Kaldaje per ngrohje serash - Elbasan

B 2 kaldaje per ngrohje serash/magazinash me siperfaqe deri 3000m katror, punojne me nafte dhe me korent dhe jane te paperdorura. punojne me nafte ose me energji elektrike....

3,000 Euro

Elbasan
7,500 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Celes per komandimin e dritave sinjaleve dhe fshireseve  per A class
Celes per komandimin e dritave sinjaleve dhe fshireseve per A class - Tirane

B Viti prodhimit 1997 - 2004 . i ri i paperdorur....

7,500 Leke

Tirane
3,600 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Stok:  ganxha per ngritje.
Stok: ganxha per ngritje. - Tirane

B Stok: ganxha per ngritje. ganxha teke din 15401 ganxha dyshe din 15402, nga rsn 5 deri ne rsn 8. ganxha teke uni 4392 ganxha dyshe uni 4393, nga am 1 deri ne bm 12.5 susta dhe kundrapesha sigurie te permasave te ndryshme. pesha e perafert 4.500 kg cmimi: 0.80/kg shitet ...

3,600 Euro

Tirane
900 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina 2 mbajtese vinci
2 mbajtese vinci - Tirane

B 2 mbajtese vinci mbajtese vinci 10 ton, ganxha e ngritjes deri 5.000 m mbajtese vinci 5 ton, ganxha e ngritjes deri 10.000 m ganxha e bllokimit e tjeshte. cmimi 900 secila shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo inferiore brescia itali. makineria eshte pj...

900 Euro

Tirane
1,050 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Stok: Unaza metalike mbajtese
Stok: Unaza metalike mbajtese - Tirane

B Stok: unaza metalike mbajtese permasa te ndryshme. pesha e perafert 1500 kg cmimi 0,70/kg shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo inferiore brescia itali. per me shume informacion mund te kontaktoni ne tel. +39 307751645 ...

1,050 Euro

Tirane
1,300 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina 2 rezistenca elektrike starter.
2 rezistenca elektrike starter. - Tirane

B 2 rezistenca elektrike starter. marka telema Ω 5.47 x 3 v 415 a 34,7 fuqia 25 kw permasat 750x480x680 pesha 80 kg cmimi 1300 secila shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo inferiore brescia itali. makineria eshte pjese e nje grupi makinerish te ...

1,300 Euro

Tirane
5,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina 2 Vinca Cassonati
2 Vinca Cassonati - Tirane

B 2 vinca cassonati te dhenat teknike fuqia ngritese: 10 ton ngritje me cikrik me mates 18.000mm diametri i rrotes: 500 mm fuqia: 380 volt sistem elektrik me inverter libri i mirembajtjes dhe vizatimet teknike te duhura. cmimi: 5 000 euro secili. shitet ekskluzivisht ne dt...

5,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Shpues dhe filetues horizontal FAMAS F 90 / F 200
Shpues dhe filetues horizontal FAMAS F 90 / F 200 - Tirane

B Shpues dhe filetues horizontal famas f 90 / f 200 te dhenat teknike viti i prodhimit: 1970 kapaciteti fillestar: 140 mm distanca e shpimit max: 1000 mm lidhja: 5 morsa filetimi max: 200mm fuqia motorike: 1.1 kw 3 punto me gjatesi 150/600/1000 shitet ekskluzivisht ne d...

5,000 Euro

Tirane
2,500 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Trapan-Rapid 50
Trapan-Rapid 50 - Tirane

B Trapan-rapid 50 te dhenat teknike viti i prodhimit: 1985 distanca e shpimit max: 1250 mm gjeresia e shpimit: 50 mm kapaciteti fillestar: 25 mm shpejtesia e rrotullimit: 40-1250 xhiro/minute fuqia motorike: 3 kw shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo in...

2,500 Euro

Tirane
5,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Torno paralele Pontiggia SFE 700x1500
Torno paralele Pontiggia SFE 700x1500 - Tirane

B Torno paralele pontiggia sfe 700x1500 te dhenat teknike viti i prodhimit: 1990 gjeresia: 1600 mm diametri max: 1390 shpejtesia: 4 koheshe shpejtesia e rrotullimit: 8-400 xhiro/minute fuqia motorike: 20 kw shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo inferi...

5,000 Euro

Tirane
15,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Torno paralele GMG AP 30
Torno paralele GMG AP 30 - Tirane

B Torno paralele gmg ap 30 te dhenat teknike viti i prodhimit: 1999 gjeresia: 4000 mm diametri max: 750 shpejtesia: 4 koheshe shpejtesia e rrotullimit: 25-2000 xhiro/minute fuqia motorike: 5.5kw shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne berzo inferiore brescia ...

15,000 Euro

Tirane
11,500 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Trapan radial Invema DC13 CN Sinumerik 805
Trapan radial Invema DC13 CN Sinumerik 805 - Tirane

B Trapan radial invema dc13 cn sinumerik 805 te dhenat teknike - thellesia e shpimit max: 1600mm - gjeresia e shpimit max: 65mm - filetimi max: 50mm - shpejtesia e rrotullimit: 25-2000 xhiro/minute - fuqia motorike: 5.5kw shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ne b...

11,500 Euro

Tirane
24,000 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Freza secmu CNC ECS 2401
Freza secmu CNC ECS 2401 - Tirane

B Freza secmu cnc ecs 2401 te dhenat teknike - akset: 2100-1300-850 - dimensioni i tavolines: 2300 x 70 - fuqia motorrike: 20kw - pesha: 4500 kg - shpejtesia e rrotullimit: 35 1265 - viti: 1980 - rimodeluar: 1998-2006 shitet ekskluzivisht ne dt.20-09-2017, ora 10-30 ...

24,000 Euro

Tirane
15 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Zinxhir per goma
Zinxhir per goma - Durres

B Zinxhir makine pa perdorur ...

15 Euro

Durres
150 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Karrike per GOLF 4 - Shume te reja
Karrike per GOLF 4 - Shume te reja - Tirane

B Karrike per golf 4. shume te reja dhe te ruajtura. ngjyra e zeze, pacifik me te gjitha pjeset. po ashtu shitet edhe timoni per golf 4 po ashtu kemi karrike edhe te volvo-s po ashtu te ruajtura. ...

150 Euro

Tirane
33,000 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale Amerikane !
Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale Amerikane ! - Tirane

B Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale e markes amerikane mac - dallas ! celik i kromuar i cilesise se larte te temperuar. gjithsej 63 cope celsa dhe doreza ndihmese. shiten set, jo vec e vec. shikoni fotot....

33,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Pompe origjinale uji per depoziten e xhamave te vetures VWagen !
Pompe origjinale uji per depoziten e xhamave te vetures VWagen ! - Tirane

B Pompe origjinale gjermane uji per depoziten e xhamave te vetures vwagen ! shikoni fotot....

1,200 Leke

Tirane
1,500 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Pjese Kembimi Porche Panamera v.p 2013
Pjese Kembimi Porche Panamera v.p 2013 - Fier

B Pjese kembimi porsche panamera v.p 2013 te perdorura por ne gjendje te rregullt.cdo pjese e importuar nga italia....

1,500 Leke

Fier
30 Dollar Transporti Pjese kembimi dhe oficina Kroskot Benz Glk v.p 2013
Kroskot Benz Glk v.p 2013 - Fier

B Pjese kembimi per benz glk v.p 2013...

30 Dollar

Fier
100 Dollar Transporti Pjese kembimi dhe oficina Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 .
Pjese Kembimi Benz GLK v.p 2010,2013 . - Fier

B Pjese kembimi per benz glk viti prodhimit 2010,2013.pjeset jane te importuara nga italia....

100 Dollar

Fier
10,000 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Shes amortizator
Shes amortizator - Tirane

B Shes amortizator te pare shume te mire per bmw x5 amortizatoret jane ne gjendje shume shume te mire cmimi 10000 leke dy cope i diskutueshem...

10,000 Leke

Tirane
150 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Disqe peugeot
Disqe peugeot - Tirane

B Disqe bashk me goma 16...

150 Leke

Tirane
1 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina Servis i certifikuar per motorra te Eskavatoreve, Bulldozherave, etj.
Servis i certifikuar per motorra te Eskavatoreve, Bulldozherave, etj. - Tirane

B I servisoj te gjithe motorrat per makina te medha psh. cummins , perkins, yanmar, iseki. gjithashtu posedoj edhe pjese per ta. gjindem ne kosove perkatesisht ne gjilan. 30 vite pervoje pune ...

1 Leke

Tirane
30 Leke Transporti Pjese kembimi dhe oficina  Distributor nisan micra  97 1 benzin
Distributor nisan micra 97 1 benzin - Tirane

B distributor nisan micra 97...

30 Leke

Tirane
500 Euro Transporti Pjese kembimi dhe oficina Canone per ajer te ngrot
Canone per ajer te ngrot - Berati

B Canone per ajer te ngrot...

500 Euro

Berati
2 Transporti Pjese kembimi dhe oficina OKAZION ==> RRIPA  HUTCHINSON  PER IVECO EUROSTAR  ME CMIME TEPER TE LIRA
OKAZION ==> RRIPA HUTCHINSON PER IVECO EUROSTAR ME CMIME TEPER T - Vlore

B Disponoj rripa origjinal hutchinson per kamion iveco eurostar me cod:hutchinson 15k 954 4860584 vetem per 2.000 leke copa ==> ne treg kane cmimin qe varion nga 40 ne 70 euro copa dhe nuk jane origjinal, ky eshte okazion per mos tu humbur kush i di vleren pjeseve origjinale , ...

2

Vlore
0 Transporti Pjese kembimi dhe oficina OKAZION ==> RRIPA ORIGJINAL  ME CMIME TEPER TE ARSYESHME
OKAZION ==> RRIPA ORIGJINAL ME CMIME TEPER TE ARSYESHME - Vlore

B rripa origjinal 1- fiat contitech 9.5 x 1333 la oss (4637986) 6h 2-743 iveco 260 4610481 3-iveco( 8823607)-264-avx 10 x 975 la rrip trapezoidale=> 4-pirelli 2064-4638401 7c=> 5-iveco 41017059- 264 ...

0

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas