Pjese kembimi dhe oficina 1000+ Pjese kembimi per makina

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet bens mercedez SLK motorr 2000 compresoe

shitet bens mercedez SLK motorr 2000 compresoe - Durres

Shkozet Plepa Te Shinat E Treni, Zone Periferike | Durres

B Shitet benc mercedez slk motorr 2000 compresor benzine per pjese.cel.0682047730 durres....

100 Euro

Durres
10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi

shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi - Durres

Shkozet Plepa, Zone Periferike | Durres

B Shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi.cel 0685531206 shkozet durres....

10,000 Leke

Durres
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Parakolp citroen c4 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #citroen #citroenc4 #pjesepercitroen #pjesepercitroenc4 #parakolpcitroen #parakolpcitroenc4...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorr 3000cc

Motorr 3000cc - Tirane

Kamez, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Motorr per kamjonqine 5 pistona, 3000cc...

1,000 Euro

Tirane
75 Euro Makina Pjese kembimi per makina Auto Diagnostifikim Delphi

Auto Diagnostifikim Delphi - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Ти&#, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2014-2015.mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh. delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: audi, bmw, cadillac, chervrolet, chrysler, citroen, dacia, daewoo, dodge, ferrari, fiat, ford, honda, hyundai, iveco, isuzu, jaguar, jeep, kia, lamborghini, lancia, landrover, lexus, lotus, mahindra, maserati, mazda, mercedes, mg, mini, mitsubishi, nissan, opel, peugeot, porsche, renault, rolls royce, rover, saab, samsung, seat, Škoda, smart, ssang yong, subaru, suzuki, toyota, volkswagen, volvo. munden te percillen gjitha parametrat e odb airbrg,klim,centrall,kodimi i dizneve,regjenerim partikell filter edhe shume parametra te tjere. +381637584819...

75 Euro

Tirane
80,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shes nje cekic hidraulik

Shes nje cekic hidraulik - Fier

Thoma Gallo, Qender | Fier

B Shes nje cekic hidraulik per mini eskavator...

80,000 Leke

Fier
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Test per vajin e sistemit te frenimit

Test per vajin e sistemit te frenimit - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Test per vajin e system it te frenimit cilsin e vajit...

15 Euro

Tirane
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina BMW 530D E60 per pjese

BMW 530D E60 per pjese - Pogradec

Unaze, Qender | Pogradec

B Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....

2,800 Euro

Pogradec
85 Euro Makina Pjese kembimi per makina Diagnostifikim VAG COM VCDS 17.8

Diagnostifikim VAG COM VCDS 17.8 - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Diagnostifikim per vw vcds 17.8 verzioni i fundit nga roos -tech. te gjitha automjetet vw, audi,seat,shkoda....

85 Euro

Tirane
85 Euro Makina Pjese kembimi per makina Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8

Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8 - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Verzioni i fundit i auto diagnostifikimin per vw audi seat shkoda vcds 17.8 eshte ne gjuhen angleze kontaktini ne viber vatcap +381637584819...

85 Euro

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Benz ne shitje per pjese kembimi

Benz ne shitje per pjese kembimi - Tirane

M Shyri, P55 Tirane, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet per pjese kembimi ...

100,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet per pjese kembimi LANDROVER ne durres

shitet per pjese kembimi LANDROVER ne durres - Durres

Shkozet Plepa Te Shinat E Treni, Zone Periferike | Durres

B Shitet per pjese kembimi landrover cel.0682047730 durres....

100 Euro

Durres
4,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Tako per Renault

Tako per Renault - Tirane

Stacioni I Trenit, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet tako per renault...

4,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Turbine Renault Clio 1.5

Turbine Renault Clio 1.5 - Tirane

Stacioni I Trenit, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet turbine per renault clio 1.5 ne gjendje te mire e blere ne itali ...

150 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jane pa diskutim pjese origjinale

Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jan - Tirane

Rruga Fortuzi, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Valixhe pune profesionale per mekanike diskespecidisk freksioni , amortizator,dinamo te reja dhe testi etj....

100 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Goma makine

Goma makine - Tirane

Ligor Lubonja, Sauk | Tirane

B 4 goma dounlop 205 /55 16.te perdorura...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pompe origjinale uji per depoziten e xhamave te vetures VWagen !

Pompe origjinale uji per depoziten e xhamave te vetures VWagen ! - Tirane

Tanush Frasheri, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pompe origjinale gjermane uji per depoziten e xhamave te vetures vwagen ! shikoni fotot....

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale Amerikane !

Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale Amerikane ! - Tirane

Tanush Frasheri, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Set celsa servisi per makina, cilesi maksimale e markes amerikane mac - dallas ! celik i kromuar i cilesise se larte te temperuar. gjithsej 63 cope celsa dhe doreza ndihmese. shiten set, jo vec e vec. shikoni fotot....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina 1. Floumeter Volkswagen Golf 5 2. Deprator ajri Volkswagen Passat 3. Floumeter Ford Fiesta '99

1. Floumeter Volkswagen Golf 5 2. Deprator ajri Volkswagen Passat 3. F - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. floumeter volkswagen golf 5 2. deprator ajri volkswagen passat 3. floumeter ford fiesta '99 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina 1. Deprator ajri Ford Galaxy, Volkswagen Sharan 2. Deprator ajri Opel Zafira

1. Deprator ajri Ford Galaxy, Volkswagen Sharan 2. Deprator ajri Opel - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. deprator ajri ford galaxy, volkswagen sharan 2. deprator ajri opel zafira 3. deprator ajri volkswagen golf 5 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pjeseperford #pjesepergalaxy #pjesepervolkswagen #pjesepersharan #pjeseperopel #pjeseperzafira #pjesepergolf5 #depratorajriford #depratorajrigalaxy #depratorajrivolkswagen #depratorajrisharan #depratorajriopel #depratorajrizafira #depratorajrigolf5...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina 1. Floumeter VW Passat 1.8 benzine 2. Deprator ajri Volvo V70 3. Floumeter Volvo V70

1. Floumeter VW Passat 1.8 benzine 2. Deprator ajri Volvo V70 3. Floum - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. floumeter vw passat 1.8 benzine 2. deprator ajri volvo v70 3. floumeter volvo v70 tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pjesepervolvo #pjeseperpassat #depratorajrivolvo #floumetervolvo #floumeterpassat...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina 1. Deprator ajri Ford 2. Floumeter Ford 3. Deprator ajri Volkswagen Passat 1.8 benzine

1. Deprator ajri Ford 2. Floumeter Ford 3. Deprator ajri Volkswagen Pa - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. deprator ajri ford 2. floumeter ford 3. deprator ajri volkswagen passat 1.8 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesekembimimakina #pjeseperford #pjeseperpassat #depratorajripassat #depratorajriford #floumeterford...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Floumeter Renault

Floumeter Renault - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Floumeter renault - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimi #pjesekembimigerizeni #pjesepermakina #pjeseperrenault #floumeterrenault...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shitet xhaguar S-TYPE i vitit 2006 per pjese.

shitet xhaguar S-TYPE i vitit 2006 per pjese. - Durres

Shkozet Plepa Te Shinat E Treni, Zone Periferike | Durres

B Shitet xhaguar s-type i vitit 2006 per pjese cmime shume te arsyeshme ose shitet sikur eshte .cel.0682047730 durres....

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese per Volkswagen Golf 5

Pjese per Volkswagen Golf 5 - Tirane

Rruga 3 Nentori, Mezez, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pjese per volkswagen golf 5...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Deprator ajri Volkswagen Golf 5

Deprator ajri Volkswagen Golf 5 - Tirane

Rruga 3 Nentori, Mezez, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Deprator ajri vw golf 5 - tel, sms, whatsapp & viber - 00355683040020 #pjesekembimi #depratorajrigolf5 #pjesekembimipergolf5...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shitet ziz rreth vitit 60 ose nderrohet me ndonje vw caddy apo vw passat apo nej makin tjeter pune.

Shitet ziz rreth vitit 60 ose nderrohet me ndonje vw caddy apo vw pass - Lezhe

Shengjin, Qender | Lezhe

B Shitet ziz ose nderrohet me vw caddy apo passat cady te jete siper vitit 2005 ndersa passat siper vitit 2003. e gatshme per cdo lloj provet adresa lezhe lezhe albania. per me teper kontaktoni ne: 0682276774...

5,000 Euro

Lezhe
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Disqe makine

Disqe makine - Tirane

Rruga Konferenca E Mukjes , Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes 2 komplete disqe makine 150 euro secila...

150 Euro

Tirane
120 Euro Makina Pjese kembimi per makina Disqe nr16

Disqe nr16 - Lushnje

Qender, Qender | Lushnje

B Shiten disqe nr 16 jan shum te paster ...

120 Euro

Lushnje
20,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Navigator Universal TouchScreen 7'

Navigator Universal TouchScreen 7' - Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet navigator i ri per cdo lloj makine, android 6.0, kryen te gjitha funksionet e nje tableti. i adaptueshem per komanda ne timon. kamer parkimi, bluetooth, usb, te gjitha hartat e fundit te europes, cilesi e larte figure dhe zeri. wifi, playstore etj.....

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas