Pjese kembimi per makina 1000+ Pjese kembimi per makina

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine

Vollant VW Polo 2. Vollant Audi A4 2.0 benzine - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 1. vollant vw polo 2. vollant audi a4 2.0 benzine tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #volkswagen #polo #volkswagenpolo #audi #a4 #audia4 #pjesepervolkswagen #pjeseperpolo #pjesepervolkswagenpolo #pjeseperaudi #pjesepera4 #pjeseperaudia4 #volant #volantvolkswagen #volantpolo #volantvolkswagenpolo #volantaudi #volanta4 #volantaudia4 #benzine...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shitet xhaguar S-TYPE i vitit 2006 per pjese.

shitet xhaguar S-TYPE i vitit 2006 per pjese. - Durres

Shkozet Plepa Te Shinat E Treni, Zone Periferike | Durres

B Shitet xhaguar s-type i vitit 2006 per pjese cmime shume te arsyeshme ose shitet sikur eshte .cel.0682047730 durres....

1,000 Leke

Durres
5,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pompe serbratori

Pompe serbratori - Kukes

Logjia Nr 5 Pall Nr 10 Shkalla 1 Ap 1 Kukes , Qender | Kukes

B Kerkoj pompe serbratori ...

5,000 Leke

Kukes
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - T

Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krah - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pjese te ndryshme, celesa dritash, butona xhamash, airbag timoni, krahe qe hapin e mbyllin dyert - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #celesa #butonaxhamaxh #airbag...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina GMC

GMC - Tirane

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet me pjese makine gmc jymmi , viti 1997 - benzine - automatinke ...

100,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - Tel, SMS, Whatsapp, Vibe - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Motorre te te gjithe llojeve per krik xhami - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #car #makine #krikxhami...

1,000 Leke

Tirane
850 Leke Makina Pjese kembimi per makina  Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE

Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE - Tirane

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. e sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gjendje te re). kryen te gjitha serviset kryesore perfshire edhe leximin dhe fshirjen e kodeve. disa prej serviseve kryesore jane: oil reset service. electronic parking brake service(epb). battery menagement system(bms). steering angle sensor service(sas). dpf service and regeneration. injector programming. tpms service. immobilizer service. keys programmer....

850 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Pedana per tipe te ndryshem  makina

Pedana per tipe te ndryshem makina - Tirane

Vaqarr, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Shiten pedana universale ( 1 pale ) . ne cmim perfshihet dhe montimi ...

35,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Parakolp Ford Fiesta - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Parakolp ford fiesta - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #ford #fiesta #fordfiesta #pjeseperford #pjeseperfiesta #pjeseperfordfiesta #parakolpford #parakolpfiesta #parakolpfordfiesta...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shes opel frontera per pjes kembimi

shes opel frontera per pjes kembimi - Kruje

Rruga Durma, Luzni, Albania, Zone Periferike | Kruje

B Makina eshte e botuar edhe esht e prishur si kabine pjestet motorike jn ne gjendje pune ...

100,000 Leke

Kruje
10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Renault Megane per pjese - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Renault megane per pjese - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #renault #megane #renaultmegane #pjeseperrenault #pjesepermegane #pjeseperrenaultmegane...

10,000 Leke

Tirane
40 Euro Makina Pjese kembimi per makina Shes bateri makine

Shes bateri makine - Tirane

Rruga Mustafa Kacaci, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shes bateri makine ne gjendje shume te mire...

40 Euro

Tirane
250 Euro Makina Pjese kembimi per makina Digiprog 3

Digiprog 3 - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Digiprog 3 shitet (digiprog 3 per rregullimin e km) me te gjitha fishta...

250 Euro

Tirane
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018

VAS 5054A Full Chi Bluetooth 2018 - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Vas 5054a full chi bluetooth 2018 vas 5054 kompjuter diagnostikimi per vw, audi, seat ,skota...

150 Euro

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Oferta Per Impiante Gazi

Oferta Per Impiante Gazi - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Oferta per impiante gazi ...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi

shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi - Durres

Shkozet Plepa, Zone Periferike | Durres

B Shitet alfa romeo 156 per pjese kembimi.cel 0685531206 shkozet durres....

10,000 Leke

Durres
150 Euro Makina Pjese kembimi per makina Turbine Renault Clio 1.5

Turbine Renault Clio 1.5 - Tirane

Stacioni I Trenit, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet turbine per renault clio 1.5 ne gjendje te mire e blere ne itali ...

150 Euro

Tirane
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Parakolp per Volkswagen Sharan - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Parakolp per Volkswagen Sharan - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 003556830 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Parakolp per volkswagen sharan - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #pjesepervolkswagen #pjesepersharan #parakolpvolkswagen #parakolpsharan...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina shitet bens mercedez SLK motorr 2000 compresoe

shitet bens mercedez SLK motorr 2000 compresoe - Durres

Shkozet Plepa Te Shinat E Treni, Zone Periferike | Durres

B Shitet benc mercedez slk motorr 2000 compresor benzine per pjese.cel.0682047730 durres....

100 Euro

Durres
1,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Parakolp Citroen C4 - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 - Tirane

Rruga 7 Nentori, Mezez, Kashar, Tirane, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Parakolp citroen c4 - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #citroen #citroenc4 #pjesepercitroen #pjesepercitroenc4 #parakolpcitroen #parakolpcitroenc4...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Makina Pjese kembimi per makina Motorr 3000cc

Motorr 3000cc - Tirane

Kamez, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Motorr per kamjonqine 5 pistona, 3000cc...

1,000 Euro

Tirane
75 Euro Makina Pjese kembimi per makina Auto Diagnostifikim Delphi

Auto Diagnostifikim Delphi - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Ти&#, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2014-2015.mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh. delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: audi, bmw, cadillac, chervrolet, chrysler, citroen, dacia, daewoo, dodge, ferrari, fiat, ford, honda, hyundai, iveco, isuzu, jaguar, jeep, kia, lamborghini, lancia, landrover, lexus, lotus, mahindra, maserati, mazda, mercedes, mg, mini, mitsubishi, nissan, opel, peugeot, porsche, renault, rolls royce, rover, saab, samsung, seat, Škoda, smart, ssang yong, subaru, suzuki, toyota, volkswagen, volvo. munden te percillen gjitha parametrat e odb airbrg,klim,centrall,kodimi i dizneve,regjenerim partikell filter edhe shume parametra te tjere. +381637584819...

75 Euro

Tirane
80,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Shes nje cekic hidraulik

Shes nje cekic hidraulik - Fier

Thoma Gallo, Qender | Fier

B Shes nje cekic hidraulik per mini eskavator...

80,000 Leke

Fier
15 Euro Makina Pjese kembimi per makina Test per vajin e sistemit te frenimit

Test per vajin e sistemit te frenimit - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Test per vajin e system it te frenimit cilsin e vajit...

15 Euro

Tirane
2,800 Euro Makina Pjese kembimi per makina BMW 530D E60 per pjese

BMW 530D E60 per pjese - Pogradec

Unaze, Qender | Pogradec

B Shitet bmw e60 530d e zeze per pjese. vit prodhimi dhjetor 2003. motorri dhe ana e djathte ne gjendje perfekte....

2,800 Euro

Pogradec
85 Euro Makina Pjese kembimi per makina Diagnostifikim VAG COM VCDS 17.8

Diagnostifikim VAG COM VCDS 17.8 - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Diagnostifikim per vw vcds 17.8 verzioni i fundit nga roos -tech. te gjitha automjetet vw, audi,seat,shkoda....

85 Euro

Tirane
85 Euro Makina Pjese kembimi per makina Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8

Auto Diagnostifikim Vag Com VCDS 17.8 - Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Verzioni i fundit i auto diagnostifikimin per vw audi seat shkoda vcds 17.8 eshte ne gjuhen angleze kontaktini ne viber vatcap +381637584819...

85 Euro

Tirane
4,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Tako per Renault

Tako per Renault - Tirane

Stacioni I Trenit, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet tako per renault...

4,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Pjese kembimi per makina Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jane pa diskutim pjese origjinale

Ofroj pjese kembimi per makina te tipit vw dhe mercedez keto pjese jan - Tirane

Rruga Fortuzi, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Valixhe pune profesionale per mekanike diskespecidisk freksioni , amortizator,dinamo te reja dhe testi etj....

100 Euro

Tirane
3,000 Leke Makina Pjese kembimi per makina Goma makine

Goma makine - Tirane

Ligor Lubonja, Sauk | Tirane

B 4 goma dounlop 205 /55 16.te perdorura...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas