Cars for sale 1000+ Makina ne shitje

 Online 39 lexues | 4 njoftime ne pritje

15,900 Euro

2010 Audi A4 2.0 T Quattro Benzin + Gas S-line

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

15,900 Euro

Audi

Shitet audi a4 i 2010 ngjyre e bardhe motorri 2.0 tfsi quattro benzin + gas impianti prins me garanci fabrike konsumi 100% gas. 211 kuaj fuqi disqe 19” s-line origjinal, xhama te zinj origjinal, kambio automatike, sedilje lekure me ngohje dhe levizje elektrike, sensore parkimi dhe kamera, fenere bixenon me drita daytime, stopa led, baxha, klima tre zonale, audi mmi me sd card dhe bluetooth dhe komandim nga timoni. Goma michelin 70 % te blera ne gjermani. Te gjitha serviset te sapo kryera te audi. 188 mij kilometra origjinale. Cmimi i diskutueshem. Mund te kontaktoni edhe ne whatsapp ose viber.

17 Euro

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tish Daija , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

17 Euro

Mercedes-Benz

Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a car , tel:0699205555

17,500 Euro

Mercedez Benz

Rruga E Dajtit, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

17,500 Euro

Mercedes-Benz

E class 2010 Blue efficence Sensore parkimi sensor shiu Goma te reja E sapotarguar Me dogane Kompjuter bordi Navigator gps esp E ardhur nga gjermania Disqe te reja amg2015

11,499 Euro

C-class 220 Cdi Amg Full Option

Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

11,499 Euro

Mercedes-Benz

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima SHES MERCEDES BENZ C-CLASS 220 CDI AMG FULL OPTION Cel. : 0692109922

5,200 Euro

W Touran, Viti 2004, Automat, 1.9 Tdi, 5200 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

5,200 Euro

Volkswagen

Tirane, shitet W Golf Plus, viti 2006, kambio automatike, 1.9 TDI, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original W, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 142000 km origjinale me liber servisi, sensore parkimi prapa, disqe origjinale cerkin lega 16", dy celesa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, vaj-filtra te saponderruar, me dogane, i sapoardhur.Cmimi 5700 euro i padiskutueshem. Cel. 0684663487.

6,200 Euro

Tirane, Shes Ford Fiesta, Viti 2010, Manual, 1.4 Nafte, 6200

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

6,200 Euro

Ford

Shitet Ford Fiesta, viti 2010 (prerje e re), 1.4 Tdci (nafte), kambio manuale, 5 porta, ngjyre e zeze-shume e bukur, ndezje/fikje me buton "Power", kompjuter bordi, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda ne timon, 112.000 km origjinale me liber servisi, xhama-pasqyra elektrike, xhama te erret origjinale, hapje te dyerve me prekje, sensore parkimi prapa, disqe cerkin lega 15", dy pulte, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 6200 Euro i padiskutueshem. Cel. 0684805780.

7,500 Euro

Shitet

Rruga Kongresi I Lushnjes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

7,500 Euro

Nissan

Nissan Qashqai viti 2008, motor 1.5 Nafte, 147.000 km Taksa te paguar deri me Tetor 2018. ABS CD Disqe Alumini Goma te reja Sensor Shiu dhe Drite Mbyllje Me Pult (3 celesa) Pasqyra Elektrike me palosje,Xhama Elektrik , Drita Automatike ESP AirBag Per Shoferin AirBag Per Pasagjerin Timon Hidraulik, navigator,kamera parkimi,sensore para mbrapa,Fenere per mjegull Shitet per arsye emigrimi

3,000 Euro

Shitet Fordi

Vlore, Albania,Qender | Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

3,000 Euro

Ford

Shitet makina tip Ford 3.000 Euro.Kontaktoni ne numrin 0697359874 per me shume informacione. Taksat te paguara te gjitha deri ne janar.

2,700 Euro

Ne Shitje Benz C Class

Aleksander Goga,Qender | Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

2,700 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Benz C class 200 CDI viti 1999 NE gjendje te mire ..dokumentacion te paguar

3,000 Euro

Shitet Vw Polo Urgjente

Pazari I Ri,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

3,000 Euro

Tjeter

VW Polo SDI Motor:1.9Nafte,super ekonomik Viti: 2004 Blere: 08/2005, VW CLASSIC ALBANIA Kambjo: Manuale Targa: Shqiptare Km:106000 Xhama e pasqyre elektrike. Mbyllje qendrore, te diskonueshem 2 celesa. Klimatizator. Sherbime: te bera periodikisht. Dokumentacion: deri Tetor 2018 Kontakt: 0686047937

2,600 Euro

Mercedes C 200 Benzine 2001 Panoramic Navi Me Dogan Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

2,600 Euro

Mercedes-Benz

MERCEDES C 200 BENZINE 2001 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER KAMJE MANUAL 6 MARSHE NAVIGATOR, PANORAM SEDILJE ME NGROHJE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA Disqe alumini IDEALE PER TI MONTUAR IMPJANT GAZI GATI PER TARGA

8,900 Euro

Okazion! Suzuki Sx4 1.6l Benzine 70.000km Viti 2011

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

8,900 Euro

Suzuki

Shitet Suzuki SX4, kambio automatike, motorr 1.6 benzine, viti 2011, 70,000 kilometra. Full options: hapje dyersh dhe ndezje pa celes (keyless), sedilje me ngrohje, pasqyra me kontroll elektrik, xhama elektrike para e prapa, xhama prapa te erret, ABS, ESP, komanda ne timon, kondicioner. Ngjyre e bardhe me llaska te zeza. 8900 Euro +355 694029799

5,500 Euro

Toyota Yaris, Viti 2006, Automat, 1.4 Nafte, 5500 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

5,500 Euro

Toyota

Shitet Toyota Yaris D4D, viti 2006, kambio automatike, 1.4 nafte, 5 porta, ngjyre gri, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, 136.000 km origjinale, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, 2 celesa, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 5500 euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906.

7,500 Euro

Shes Makine Bmw 530d Viti 2006,7300 Euro

Rruga Antipatrea, Berat, Albania, Qendra | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

7,500 Euro

BMW

Shes Bmw 530 d full opsional: km origjinale 290mij Makina eshte ne kushte te shkelqyera, gomat 80% Navigator, Stereo mp3, xenon, sensore parkimi, zona klimatike dy zona, Komanda ne timon, transmetimi automatik, alternatori i ri, disqet e reja .. Sallone lekure ngjyre bezhe me te zeze, cdo prove tel 0697995532

11,000 Euro

Mercedes S55 Amg (lungo) Full Options Benzin 2005

Elbasan, Albania, Qender | Elbasan
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11,000 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Ose Nderrohet Mercedes S55 AMG Full Options Benzin 2005 Makina Posedon: =Sendilje Me Ngrohje+Ftohje Pra Mrapa =Sendilje AMG Edition Fabrike =Komanda Ne Timon =Sendilje Elektrike+Pulstor Para Mbrapa =Perde Elektrike Origjinale Mbrapa =Baxho Xhami =Sistem Audio =Bagazhier CD =Klima Bizonale =Navi Te Madh =Celes Me Thithje =Ndezje Tek Leva Marshit START/STOP =TV =Pasqyra Elektrike =Sensor Parkimi =Hapje Bagazhi Me Pult Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore Makina Ndodhet Ne Elbasan Cmimi:11.000 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355696557469

7,500 Euro

Bmw

Uzina Traktori, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

7,500 Euro

BMW

Shitet bmw 536d me dokumenta te rrekullta te interesuarit te kontaktojn ne numrin 0698548998

900 Euro

Okazion. Shitet Vetur Citroen Xara Picaso 2003

Rruga Mitat Hoxha, Sarande, Albania,Qender | Sarande
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

900 Euro

Citroen

Shitet makine CITROEN XARA PICASO. Viti i prodhimit 2003 , nafte . 900 euro . Me dogane . Taxat ne shtetin shqiptar te pa paguara prej 6 muajsh .

2,800 Euro

Okazion Saab 9-3 2.2 Tid

Rruga Sokrat Miho,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

2,800 Euro

Saab

Shitet Saab 9-3 2.2tid ne gjendje te mir .ka te montuar drita xenon dhe sensor parkimi mbrapa .per me shum inf tel. 0696346838

15,900 Euro

2010 Audi A4 2.0 T Quattro Benzin + Gas S-line

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

15,900 Euro

Audi

Shitet audi a4 i 2010 ngjyre e bardhe motorri 2.0 tfsi quattro benzin + gas impianti prins me garanci fabrike konsumi 100% gas. 211 kuaj fuqi disqe 19” s-line origjinal, xhama te zinj origjinal, kambio automatike, sedilje lekure me ngohje dhe levizje elektrike, sensore parkimi dhe kamera, fenere bixenon me drita daytime, stopa led, baxha, klima tre zonale, audi mmi me sd card dhe bluetooth dhe komandim nga timoni. Goma michelin 70 % te blera ne gjermani. Te gjitha serviset te sapo kryera te audi. 188 mij kilometra origjinale. Cmimi i diskutueshem. Mund te kontaktoni edhe ne whatsapp ose viber.

1,300 Euro

Shitet Makina

Rruga E Dibres, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

1,300 Euro

Peugeot

Shitet makina peugeot 206 1.1 benzin+gaz ne gjendje shume te mire , i gatshem per cdo lloj prove , letra te paguara deri ne mars 2019

2,800 Euro

Shes Makime Merceds Benz 2800 Euro

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

2,800 Euro

Mercedes-Benz

Shes makine mercedes- benz 2800euro .letrat e prera deri ne gusht te 2018. Ka tapiceri lekure dhe eshte ne gjendje shume te mire pune . Cmimi eshte i diskutueshem

3,700 Euro

Shes Benz Cdi220 Nafte Automatik Klima Sensor Parkimi Full O

Rruga Nikoll Kacorri, Tirana, Albania,Vasil Shanto | Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

3,700 Euro

Mercedes-Benz

Benz 220 cdi portobagazh automatik nafte klima sensor parkimi gjendje shume te mire. Nr cel. 0694286775

4,700 Euro

Mercedes 2005 Benzine 1.8 Me Dogan Zvicra Full Options

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

4,700 Euro

Mercedes-Benz

MERCEDES C 180 benzine Viti 2005 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE KAMJE AUTOMATIKE PILOT AUTOMAT SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA original DRITA AUTOMATIKE KSENO SEDILJE ME NGROHJE Ne gjendje perfekte IDEALE PER TI MONTUAR IMPJANT GAZI GATI PER TARGA

5,200 Euro

Volkswagen Pasat 2008 Full Options Me Dogan Zvicra

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

5,200 Euro

Volkswagen

Volkswagen Pasat Viti 2008 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.0 NAFTE FULL OPTIONS ME NAVIGATOR, SEDILJE ME NGROHJE SEDILJE LEKURE Komanda ne timon, pilot automatic, SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA TE ZI ORIGINAL DRITA AUTOMATIKE Ne gjendje perfekte Gati per targa

2,700 Euro

Pasat 1.8 Benzine 2003 Me Dogan Full Options Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

2,700 Euro

Volkswagen

Volkswagen Pasat Viti 2003 benzine 1.8 ME DOGAN TE PAGUAR e importuar nga ZVICRA ME CLIMA, PILOT AUTOMAT, NAVIGATOR Komanda ne timon, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT GOMA TE REJA DISQE ALUMINI NE GJENDJE PERFEKTE IDEALE PER TI MONTUAR IMPJANT GAZI GATI PER TARGA

2,900 Euro

Ford C Max 2005 Benzine 1.8 Me Dogan Te Paguar Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

2,900 Euro

Ford

Ford C max Viti 2005 MOTOR 1.8 benzine E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT. Pilot automatic Komanda ne timon GOMA TE REJA DISQE ALUMINI NE GJENDJE PERFEKTE IDEALE PER TI MONTUAR IMPJANT GAZI GATI PER TARGA

23,000 Euro

Mercedes Benz Gla 200 Cdi

Rruga Demokracia, Kamez/Paskuqan | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

23,000 Euro

Mercedes-Benz

Makina eshte shume pak e perdorur e ardhur ka ca muaj nga Gjermani ne gjendje te shkelqyshme.

900 Euro

Shes Makin

Skenderbeu Fier,Qender | Fier
Benzin Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

900 Euro

Opel

Opel Corsa 1.4 benzin letrat I mbarojn ne fund te qershorit cmimi I diskutushem

2,800 Euro

Peugeot 207

Blloku Gintash,Laprake | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

2,800 Euro

Peugeot

Shitet Peugeot 207 viti 2007 me 120.000 km, aktualisht ne gjendje jashtezakonisht te mire. Motorri 1.4 naft. Makines sapo i jane kryer te gjitha sherbimet (vaj/filtra etj). Siguracion dhe taksa te paguara. ***Cmimi i negociueshem*** CEL: 0692858965

4,700 Euro

Tirane,shes Toyota Yaris,viti 2007,manual,1.4 Nafte, 4700 Eu

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

4,700 Euro

Toyota

Shitet Toyota Yaris, viti "dhjetor 2007", kambio manuale, 1.4 nafte, 5 porta, ngjyre gri e erret-shume e bukur, kompjuter bordi, kasetofon Tom-Tom me navi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 91.000 km origjinale, 8 airbag, sensore parkimi prapa, goma 80%, dy celesa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 4700 euro i padiskutueshem. Cel. 0684663487.

3,300 Euro

Golf

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

3,300 Euro

Volkswagen

Shitet golf 4, viti 2000, benzine+gaz 2.0, 5 dyer, gri metalizato, baxha xhami, kondicioner, SRS, ABS, ESP, kambio automatike, xhama+pasqyra+baxha elektrike, antimjergull, mbyllje qendrore, antifurt, impjant gazi i ri 550 euro, sallon sport, nderruar te gjitha filtrat, ncderruar vaji i motorrit dhe i kamjos, etj, ne gjendje perfekt nuk ka nevoje per asgje. Cmimi 3300euro.

7,300 Euro

Shitet Bmw 325i Benzine/gaz

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

7,300 Euro

BMW

Shitet BMW 325i , benzine/gaz, automatike, fenera bi-xeno, tapiceri lekure, navigator me ekran te madh, disqe alumin 17". Baxha xhami.

10,500 Euro

Wolkswagen Touran

Shkoder, Albania,Qender | Shkoder
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

10,500 Euro

Volkswagen

Wolkswagen Touran Viti 2011 , 2.0 Tdi , 4+1 e ardhur nga Gjermania me kilometra origjinale dhe me liber sherbimesh , cmimi i padiskutueshem.

5,700 Euro

Shesim Audi A4 Berlina Viti 2005

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

5,700 Euro

Audi

Opsionet : Clima dixhitale bizona... , ESP integrale dhe manuale... , ABS ..., Konsumet e karburantit 5.8 L ne qytet dhe 4.4 jashte qytetit..., Compjuter bordi te madh ... , Sensor dritash dhe shiu..., Pasqyra me palosje..., Xhama elektrik ..., Ngjyra gri e erret metalizato ..., Goma dhe bateria te reja..., Tapiceri lekure ne gjendje shume te mirmbajtur..., Ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike.

1,100 Euro

Shitet A-klas Viti 2000 Motorr 1.4 Benzine.

Shkozet, Albania,Zone Periferike | Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

1,100 Euro

Mercedes-Benz

Shitet A-KLAS viti 2000 motorr 1.4 benzine.me dokumenta te rregullta 1100 euro.cel.0685531206 durres.

10,000 Euro

Volkswagen Passat

30 Vjetori,Qendra | Berati
Nafte Karburanti
2010 Viti
300,000 Kilometra

10,000 Euro

Volkswagen

 Shitet VOLKSWAGEN PASSAT CC • Motor 2.0  Nafte • Transmision 4×4 • Kambio : Automat model DSG • Viti i prodhimit: 2010 • Info shtese:  FULL OPTIONS; Fenera Xenon-bi-Xenon; Goma te reja; Baxha xhami; 2 Marmita, Sedilje me ngrohje  Cmimi 10.000 € i padiskutueshem Nr.kontakt 0699831787

2,000 Euro

Renault Megan 2001 Shitet 2000 Euro

Kongresi,Qender | Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

2,000 Euro

Renault

SHITET RENAULT MEGAN 2000 EURO DISKUTUESHEM, NAFTE, DOGANE DHE TARGA TE PAGUARA, E SAPOARDHUR NGA JASHTE, SEDILJE LEKURE. GJENDJE TE MIRE.

3,500 Euro

Bmw 330xd 4x4 Viti 2001

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

3,500 Euro

BMW

SHITET BMW 330XD VITI 2001 ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI MARS 2019 CMIMI 3500 EURO

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas