10,500 Euro
Benz Ml320 Viti 2007 Okazion
Ali Demi, Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

10,500 Euro

Mercedes-Benz

Benz ML320 viti 2007

3,999 Euro
Citroen C4 1.6 Benzine Automat Dogane E Paguar V.p 2006
Don Bosko, Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

3,999 Euro

Citroen

Shitet/nderohet citroen C4 automat me dogane te paguar gati per targa. Motor 1.6 benzine,xhama elektrik,sensor parkimi,komanda ne timon,klima,disqe alumini 17 me goma shum te mira.tapiceri shum e paster,viti 2006,ne gjendje perfekte Cmini 3999€ pak i diskutueshem

1,200 Euro
Shes Citroen Berlingo
Fier, Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

1,200 Euro

Citroen

Shitet Citroen Berlingo viti 1999 motorr 1.9 nafte i thjesht kamio manuale 5+1 xhama elektrik radio cd.Cel +355692193738

3,800 Euro
Okazion Golf 5 Dogane E Paguar 1.6 Fsi V.p 2005
Don Bosko, Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

3,800 Euro

Volkswagen

=>GOLF 5 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA =>DOGANA E PAGUAR GATI PER TARGA =>MOTORI 1.6 BENZINE FSI VITI 2005 =>KAMIO MANUALE 6+1 MARSHA =>215000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH=>SENSOR PARKIMI =>BAXHA XHAMI =>SISTEM NAVIGATION =>TAPICERI SHUME E PASTER => SEDILJE ME NGROHJE =>GJENDJE XHENERIKE DHE MOTORRIKE PERFEKTE =>TEL-WHATS UP-VIBER= 0697775769 CMIMI I DISKUTUESHEM

5,800 Euro
Shes Mercedes-benz B-class Gaz Benzine
Fier, Fier
Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

5,800 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz B-Class Sport Packet Viti 2005. Motor 2.0 Gas/Benzin. 207 mije KM. Klima/Abs/Esp/Airbag. Radio CD/Usb/Aux. Komanda ne timon. Kambjo manuale 6+1. Mbyllje me pult 2 celsa. Xhamat elektrik. Fenera mjegulle. Pasqyra elektrike. Serdile rrob+lekure. Kompjuter bordi Makina ka ardhur nga Zvicra. Per me teper info kontaktoni :+355692193738

2,500 Euro
Shitet Makine Ford Fiesta
, Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

2,500 Euro

Ford

Ford Fiesta viti 2007 cilindrata 1.4 nafte me 146000 km 5 porta ne gjendje Shum Te mire motorike.me disqe cerki lega.

7,200 Euro
Durres, Shes Makine Volkswagen Caddy Maxi Viti 2010, 7.200 E
Durres, Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

7,200 Euro

Volkswagen

Makina esht ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Gjermania cmimi i diskutushem

2,100 Euro
Suzuki Wagon R+ 1.3 Benzine Automatik
Maminas, Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

2,100 Euro

Suzuki

Shitet Suzuki Wagon R+1.3L Benzine Viti 2000 Transmisioni Automatik 160,000 km Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

2,500 Euro
Citroen Xsara Picasso 1.6 Benzine+gaz
Maminas, Tirane
Gaz Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

2,500 Euro

Citroen

Shitet Citroen Xsara Picasso Motori(CC):1.6L LX Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti 2004 Transmisioni Manuale 168,000 km Ngjyra e Jashtme e Kaltert Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

2,300 Euro
Benz A-class,170 Cdi Nafte
Maminas, Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

2,300 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Benz A-Class,170 CDi Nafte Viti 2001 Transmisioni Manuale 182,000 km Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13,

5,000 Euro
Okazion E Class 270 Cdi Avangard
Vlore Skele, Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

5,000 Euro

Mercedes-Benz

Shitet e class 270 cdi avangard .viti dhjetor 2003 .kamio manuale .ne gjendje shume te mire fizike dhe motorike.per me teper cel whatsapp 0696951375.

6,300 Euro
Okazion B Clas 180 Naft Automatik
Liqeni, Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

6,300 Euro

Mercedes-Benz

B Class 180 Nafte, viti 09 2007, , Kamio Automatike, goma 90% Xhama elektrik, Pasqyra elektrike, Drita mjegulle, Komando ne timon , Sinjale te pasqyrat,Kondicioner, Kompjuter bordi, , Abs, Airbags , ESP ,CD player ,Disqe Alumini te fabrikes etj Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo prove ose nderrohet Cel wp 0698138145 Ju lutem vetem telefonata serioze

1,990 Euro
Chevrolet Kalos Klass! Vetem 80000 Km!!!
Komuna E Parisit, Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

1,990 Euro

Chevrolet

Shitet Chevrolet Kalos Klass, motorr 1.4 benzine, kambio manuale, kondicioner, 4-xhama elektrik, 80000 km origjinale me garanci absolute, komanda ne timon, goma te sapo montuara ne 90%, shume e paster nga brenda dhe jashte. Siguracion, kolaudim dhe taksa te vlefshme deri ne muajin maj 2018. E blere me km 0 dhe perdorur vetem nga nje person. Makine shume ekonomike si per pjeset e kembimit ashtu edhe per konsum karburanti.

8,900 Euro
Vw Golf 6 Automat
Komuna E Parisit, Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

8,900 Euro

Volkswagen

Shitet VW golf 6 viti 2009, Motorr 2000 cc nafte, kambio automatike, navigator te madh, dvd, aux, 4 dyer, 4-xhama elektrik, pasqyrja elektrike me mbyllje, sensore parkimi para mbrapa, cruise control, mbyllje qendrore, komanda ne timon, makina disponon dy celesa, disqe alumini. Makina eshte me dogane te paguar, gati per targim. Ne gjendje shume te mire. Cel: 0662077636

1,900 Euro
Shitet Mercedes Benz 1900 Euro
Irrfan Tomini, Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

1,900 Euro

Mercedes-Benz

Shes Benz Mercedes E290 naft, kambio automatike, viti 1998, letra te paguara, konsumi 7 litra i kombinuar, gjendje motorrike dhe xhenerike shum te mire, kondicioner, xhama elektrik,mbyllje qendrore me pult, baxha, , nr tel 0699614520

50,000 Leke
Makine Ne Shitje
Rruga Babe Rexha (prane Qendres Globe), Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

50,000 Leke

Nissan

nissan micra viti 2000 motor 1000cc (SHITET PER PJESE) ka motorin e djegur, Goma te reja, Bateri e re, Pompe uji e re, Termostat i ri.

4,500 Euro
Tirane, Shes Toyota Corolla Verso, Viti 2004, Manual, 2.0 Na
Muhamet Gjollesha, Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

4,500 Euro

Toyota

Shitet Toyota Corolla Verso (monovolum), viti 2004, kambio manuale, 2.0 nafte D4D, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original + navi, xhama-pasqyra elektrike, 170.472 km origjinale, sensore parkimi prapa, disqe origjinale cerkin lega 16", goma 80%, dy celesa me pult, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 4500 euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906.

14,500 Euro
Bmw 335d M Paket / Navi / Paddle Shifters
Ismail Qemali , Sarande
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14,500 Euro

BMW

Makina eshte ne gjendie shum te mir, ka liber Service original nga BMW dhe te gjitha seriset jian ber direkt nga bmw ne gjermani. Makina mbrohet ne garazh e mbuluar dhe e pastert dhe perdoret si makin te dyt nga une , nuk ka asnje godotje. EXTRA: M paket Disqe 19'' alumin M paket Led Logo BMW ne porta LED Logo perpara bmw Led drita mjegulles Led Angel eyes Keyless-go Keyless-Start Check-control-System Brake energy regeneration Lip spoiler mrapa Pedale alumin M paket DTC-System traktionskontrolle Bordcomputer Navigation Airbag 8 para - mbrapa Bluetooth, USB , CD , mp3 Cruise control Sensor shiou per fshirset e zhamave Vendet e sendilet te nxehta Drita xenon qe kthehen majtas djathtas edhe sbresin automatikisht nga te gjatat telonio te shkurtat kur ka makin tjeter perpara Plus 4 disqe alumin bashk me goma dimerore 17'' Trasmetim automatik dhe me aftesi ndrishimeve te mashabe nga timoni (paddle shifters) Aftesi per te ruajtur Musik nga USB dhe CD ne makin ( multimedia-memory) Soundsystem DPF Filter, ESP , ISOFIX 2999cc kubik / 350 HP / coupe CO2- Emission-177g/km Konsumim nafte autostrat 5.9litra/100 klm edhe 8.1litra /100 klm ne Qitet ka goma te reja, frena te reja edhe sevice I fundit 10/7/2017 Makina eshte me targa Gjermane.

5,300 Euro
Shes Toyota Corolla, Viti 2006, Automat, 1.4 Nafte, 5300 Eur
Muhamet Gjollesha, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

5,300 Euro

Toyota

Shitet Toyota Corolla, viti 2006, kambio automatike, 1.4 nafte (D4D), 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original, xhama-pasqyra elektrike, 8 airbag, 140.000 km, sensore parkimi prapa, dy celesa me pult, goma Michelin 80%, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 5300 euro i padiskutueshem. Cel. 0684805780.

4,500 Euro
Okazion Clk 200 Kompresor Automatik Okazionn
5 Maji, Elbasan
Gaz Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

4,500 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes benz clk 200 kompresor Benzin-gaz i shenuar ne leje qarkullimi 3 vjet garanci STAG... Klima me 2 zona.....Full opsion navigator dvd kamera parkimi sensor shiu dritash. Disje 17inc goma 80 % te reja....sendilje lekure...Super gjendje shum ekonomike..Me letra te paguara deri ne janar te vitit 2018. Pilot automatik dhe komanda ne timon.Drita kseno orgjinale.Makina sic shihet ne foto esht cdo gja ne rregull nuk ka nevoj per asnje sherbim shitet per arsye mosperdorimi nuk nderrohet vetem shitet. 5800 ero i diskutueshem

30,000 Euro
Shitet Mercedes Benz Cla Amg Line Coupe 2015
Rruga Abdyl Frasheri, Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

30,000 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Mercedes Benz CLA 200 CDI 7G-DCT -48,000km -Viti 2015 - Panoramic Roof - I blere ne Gjermani -Ekran i madh Cmimi: 30,000€ Kontaktoni 00355672011057

4,000 Euro
Shes Pasat Viti 2010 Cc
M Gjollesha 14 , Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

4,000 Euro

Volkswagen

Shes pasat cc full opsion prodhim amerikan viti 2010.taksat te paguara deri negusht.2018 ju flm tel 0696699735.

2,500 Euro
Shes Makine Te Perdorur Benz- Mercedes
Rruga Dibres, P 487, , Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

2,500 Euro

Mercedes-Benz

Benz- Mercedes- prodhim i vitit 2000, me kamio automatike, me nafte. Siguracion e kontroll teknik te paguara per nje vit.

2,000 Euro
V Wagen Passat
Durres, Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

2,000 Euro

Volkswagen

Shitet Vw Passat 1999 TD I ekuqe 75 KW. Taksa te paguara deri ne shtatore 2018. Sigurazion deri ne tetore 2018. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Makina ka gervishtje ne llamarine. Shume ekonomike. 7 Lt per 100 Km urbane. 5 Lt per 100 Km extraurbane. Cmimi i padiskutueshem. Makina gjendet ne Durres. Shitet ngaqe kam bler makine tjeter. Per te interesuarit mund te telefononi cdo dite nga ora 12:30 deri ne 16:30 per arsye pune : 0685154804 Faleminderit Pllumi

5,000 Euro
Shitet Toyota Yaris 2007- 5000euro
Mico Plaka, Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

5,000 Euro

Toyota

Toyta yaris 1.4 nafte Model 2007 Kambio manuale Klima CD player Komando ne timon Xhama eletrike Ngjyra e zeze metalixato Hapje mbyllje qendore Psaqyra me palosje Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Komunikim bluetooth Sensor parkimi prapa Siguracion mini kasko qe fillon ne daten 20.11.2017 Cmimi5000€ Cel 0698339291

2,800 Euro
Peugeot 1007 Shitet
5 Maji, Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

2,800 Euro

Peugeot

Shes peugeot 1007 1.4 benxin Viti 2005 8000 mi kilometra.4 gomat e sapo ndruara ne gjendje motorike super me letra te paguara per nje Vit.cmimi 2800 euro i diskutueshem.

2,000 Euro
Renault Megane
Nd Pa Shpi, Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

2,000 Euro

Renault

Makina eshte 1.6 benzine 16v me dogane dhe letra, Shes sepse dua makin me 4 dyer si golfi cmimi i diskutueshem pak, kontakt 0698929184 ose email [email protected]

4,500 Euro
Makine Ne Shitje
Autostrada Lushnje-fier , Lushnje
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

4,500 Euro

Opel

Makine e mirembajtur, ngjyre gri, shitet per arsye emigrimi.

2,000 Euro
Shes Makinen
Nd Pa Shpi, Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

2,000 Euro

Renault

Shes renault megane viti 2000 1.6 benzine 4 pistonc 16v kabriole makina ne gjendje pune me dogane shitet se dua makina me 4 dyer golf4 x shembull, per n shume info kontakti ne 0698929184 ose email [email protected]

6,500 Euro
Mercedes - Benz / B Klas / Automatike
Rruga Irfan Tomini, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

6,500 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes - Benz / Avantgarde / B Klas 200 CDI / Viti 2006 / Naft / Kambio Automatike / Klima Automatike / Tavan Xhami / Tapiceri lekure / Sedile Me Ngrohje / Sensor parkimi / Sensor Dritash + Shiu / Drita Bi - Xenon / Limitator shpejtesie / Goma te reja / 170 432 Kilometra Orgjinale me Liber Sherbimesh Te Kryera Te Mercedes - Benz / Makina eshte ne gjedje shume te mire motorrike + Xhenerike nuk ka nevoj per asnje sherbim // Me Dogan te Paguar / E Sapo Ardhur Nga Gjermania ///////////

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas