Makina 1000+ Makina ne shitje

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

5,000 Euro

Golf 5 2.0 Tdi Sportline

Zogu I Pare, Qender | Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

5,000 Euro

Volkswagen

sensor shiu abs esp 6+1 marsha manual pasqyra me sinjale disqe alumini 16 xhama elektrik para mbrapa dhe bllokim per xhamat mbrapa pasqyra elektrike timon hidraulik liber sherbimesh vaj filtra rryp faze i saponderruar kit nr: 0692282442

4,200 Euro

Mini Cooper 1,6 Sport S 2005

Rruga Osman Myderizi, Komuna E Parisit, Tirane, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

4,200 Euro

Mini

Shitet MINI COOPER 1,6 Sport S. Dokumenta te paguara deri ne Tetor 2018. Cmimi i diskutueshem. Tel: 069 206 0044

11,000 Euro

Merecedes Cls 320

Barikatave , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana edi ziba
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

11,000 Euro

Mercedes-Benz

MERCEDES BENZ CLS 320 CDI SPORT...100 MI KILOMETRA ORIGJINALE ME CERTIFIKAT MAKINA ESHTE E BLER NE GJERMANI ....MAKINA ESHTE FULL...ME DOGAN LETRAT I SKADOJN NE SHKURT. 11,000 euro

2,300 Euro

Shitet Ford Fista , 1.4 Nafte , Me Tre Porta , Manuale

Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

2,300 Euro

Ford

Makina eshte n gjendje te mire , letra te paguara per 1 vit..

2,000 Euro

Shes Ford Focus Ne Gjendje Shum Te Mire. Ngjyre Blu.me Dy Qe

Princ Vidi,Laprake | Tirana
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

2,000 Euro

Ford

Shes Ford focus ne gjendje shum te mire dhe ekonomik goma TE reja disqe Alumin gjama elektrik ngjyre blu sendiljet gri TE gjitha dokumentat epaguara deri ne qeshore eshte shum ekonomik pasqyre te komanduara nga brenda 2celsa pult komandimi tl 069 81 23 693

3,000 Euro

Makine Ne Shitje Pasat

Rruga 5 Maji,Zone Periferike | Tirana
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

3,000 Euro

Volkswagen

Merni ne ket numer:0682023844 Cmimi i makines eshte i diskutueshem! 1.9 TDI

2,000 Euro

Makine Ne Shitje A-class

Rruga 5 Maji,Zone Periferike | Tirana
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

2,000 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz A-Class ne shitje. Gjendje perfekte, motorr nafte 1.7CDI Cmimi i padiskutueshem! Km mos i merni per baz, nuk jan shenuar sakt!

4,900 Euro

Vw Golf V 1.6 Benzin+100%gaz 2007 Manual

Perballe Harry Fulltzit,Don Bosko | Tirana
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

4,900 Euro

Volkswagen

WV Golf V Motorr 1.6 Benzin+100%Gaz Viti 2007 Impjanti i Gazit Landi Renzo Fabrike Kamjo Manuale 2 Celsa me pult Radio CD Mp3 Auks Makina ne gjendje perfekte E paster si nga brenda edhe nga jashte ME DOGANE TE PAGUAR Tel: 0674883690/ 0673752294 Cmimi: 4900 na ndiqni ne faqen tone ne fb dhe instagram https://www.facebook.com/autogoglobe/ instagram: autogoglobe1

3,200 Euro

Skoda Octavia 3200 Euro Okazion

Ardeno,Tjeter zone | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

3,200 Euro

Skoda

skoda octavia ,1.9 nafte,kambio automat,viti 2007,abs,xhama elektrik,klima tronic,goma 90%...

5,000 Euro

Audi A3

Bulevardi Blu,Zone Periferike | Tirana
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

5,000 Euro

Audi

Ne super gjendje me sherbime te bera per 1 vit.

3,400 Euro

Avantgarde Benz Mercedes C Class 270 2001 Gusht

Demokracia,Patos | Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

3,400 Euro

Mercedes-Benz

Avantgarde Benz Mercedes c class 270 2001 gusht Makina ka km origjinale Opsionet: 0. Nafte + NAVIGATOR CRUISER + SHPEJTESI KONSTANTE + AIRBAGS + DISQE ALUMINI + TIMON HIDRAULIK 1. Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal 2. Serdilje ELEKTRONIKE me ngrohje lekur e zeze dhe pothuajse sallon i ri , 3. Kamio automatike + w/s dimer vere kontroll. 4. Pasqyra elektronike 5. Tapiceri BLU LIGHT e paster 6. Xhama triplex me nuance blu ne diell per te mbrojt sallonin dhe me izolim termik 7. Navigator + radio cd 6 cd ne bagazhieren e pasagjerit para. 8. Cruise control (kontrolli automatik i shpejtesise) 9. Sensor shiu 10. Sensor drite 11. Ambient i qete ne sallon 12. Pastrim feneresh me uje me presion 13. Drita xenon dhe bixenon origjinale te fabrikes, FENER MJEGULL 14. Sistem antirreshqites ESP 15. ABS 16. Sistem per ekuilibrim nga ererat e forta 17. klima aircondition 18. Gjithe aksesoret e makines si: kuti ndihme e shpejte, kriko, gjiromakine, controll mates per baterin celsa etj. te gjitha origjinale 19. Makina ka 2 celesa origjinal 20. dhe lidhje telefonike per nokia 6210, makina shitet per arsye emigracioni , dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi,ka histori te paster qe nga viti i prodhimit, dhe pa asnje gervishtje makina eshte ekonomike dhe ne gjendje perfekte . dokumentet jan te paguara deri ne fund te tetorit 2018...

1,700 Euro

C Class 200 Nafte (cdi )viti 1995 Kambio Manuale

Glani Domi,Brryli | Tirana
Nafte Karburanti
1995 Viti
300,000 Kilometra

1,700 Euro

Mercedes-Benz

shitet e sapo ardhur nga italia me dt 16 shkurt 2018 me dogane te prer e vitit 1995 , motorr 200 nafte c-class , kambio manuale 5 shpejtesi makina ne gjendje shum te mir me sherbime te kryera goma disqe te reja frena te reja xhama elktrik kasetofon cd. cmimi 1700 euro cel .0693928933

5,000 Euro

Bmw Serie 3 E92 Coupe 335i

Qender, Zone Periferike | Puke
Benzin Karburanti
2011 Viti
30,000 Kilometra

5,000 Euro

BMW

bmw serie 3 e92 coupe 335i -, year: 2011, mileage: 42245 km, transmission: mecanic, exterior color: alpine white, fuel: gasoline, price: 5000 Excellent condition. Whatsapp and viber: 0022995267093

18,000 Euro

Mercedes-benz E Avangart Luk Amg Cmimi I Diskutueshem

Fresku, Fresku/Linze | Tirana
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

18,000 Euro

Mercedes-Benz

Makina eshte ne gjendje shume te mire, e blere direkt nga gjermani, nga pronari i pare, me dokumenta te rregullta ka 149'000 km. Shitja behet per arsye emigrimi. Makina eshte E avangart luk AMG, ngjyre gri miu.

1,700 Euro

Shitet

Ali Hafiz Ulqinaku,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Benzin Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

1,700 Euro

Opel

Shitet opel vektra 1.6 benzin viti 1999 dekumenta te rregullta te paguara deri ne janar 2019.goma te reja disqe alumini per me teper nr.kon 0696841889

190,000 Leke

Shitet Makine Tipi Citroen ,motorr 2000 Nafte , Viti 2002

Bulevardi A Pasha ,elbasan Cel 0692254466,Qender | Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

190,000 Leke

Citroen

OKAZION ! Shitet makine tip Citroen me vit prodhimi 2002 , motor 2000 kubik, nafte ,5 marsha , kamio manuale , klima , vetem 210.000 km origjinale , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike , tapiceri te brendeshme dhe llamarine te paster si dhe ka dokumenta te prera deri me 17 shkurt 2019!

3,500 Euro

Okazjon Volvo E Sapoardhur Nga Franca

Tish Daija ,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

3,500 Euro

Volvo

Shitet volvo e sapoardhur nga franca me dogane te paguar me te gjitha sherbimet e bera

17,300 Euro

Mercedes S Classe Me Look Amg 2012

Durres,Qender | Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
70,000 Kilometra

17,300 Euro

Mercedes-Benz

Shes s classe , 2008 me look 2012 , 75000km, ne gjendje te shkelqyer. Cmimi 17300 i diskutueshem, jo nderrime, e sapo ardhur me dogane te paguar. E gatshme per cdo prove cel 0697877898

2,400 Euro

Opel Astra 1.4(benzin+gaz)

Pavarsia,plazh,Plepa | Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

2,400 Euro

Opel

Shes Opel Astra Portobagazh 1.4 (benzin+gaz )ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera, nuk ka nevoje per gjene me te vogel,shume ekonomike.Makina esht shum e paster si brenda edhe jasht.

220,000 Leke

Shitet Opel Astra Viti 2000 Nafte

Rruga Arben Broci Tirane,Laprake | Tirana
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

220,000 Leke

Opel

Shitet opel astra viti 2000 me nafte me dok te rregullta deri ne 27-12-2018 goma te reja bateri e re mbyllje me pult me 5 porta aerbeg kondisioner.per me shume info kontaktoni ne 0692218825.cmimi 230 000 lek te reja

3,000 Euro

C.class

Kamez,Kamez/Paskuqan | Tirana
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

3,000 Euro

Mercedes-Benz

C.Class 250TD Gjendja e Makines Prefekte!

799 Euro

Okazion! Shes Seat Ibiza 1.0 Benzine 99' Me Super Cmim!

Cerrik-qender Prane Servisoft Computer Center ,Zone Periferike | Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

799 Euro

Seat

Shesh Seat Ibiza 1.0 Benzine e vitit 1999. Makina eshte ne gjendje te mire, servisi i pergjithshem i eshte bere para pak kohesh. 5 Dyer,xhama elektrik.Klima,kambio manuale. Ka vetem nje problem se nuk qendron ne minimum. Siguracionin e ka deri ne Prill 2018 ndersa kolaudimin ne 2019. Makina shitet per arsye mosperdorimi. Cmim i diskutueshem per bleres serioze ! Per cdo informacion shtese jeni te lutur te kontaktoni ne nr e celularit : +355 69 237 6698.

2,300 Euro

Okazion Peugot 206 Nafte Vit 2006 2300 Euro

Kastriotet 89,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

2,300 Euro

Peugeot

Shitet peugot 206 1,4 nafte e sapo ardhur nga Gjermania me dogan te pagume km 157000 vit 2006 me te gjitha sherbimet e bame me garanci per nje vit. me Abs airbag kondicioner mbyllje me pult sistem alarmi xhama elektrik, shum ekonomike ne konsumim adresa tirane tek treshi perball me karburant kastratin.

1,250 Euro

1300 Euro Daewoo Lanos E Vitit 2002 Me 130,000 Km Ne Gjendje

Tirane,Tjeter zone | Tirana
Benzin Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

1,250 Euro

Daewoo

Shitet 1300 euro ose nderrohet Daewoo Lanos 1.4 benzine e vitit 2002 me 130,000 km, me kondicioner, abs, airbag, xhama elektrike, radio cd JVC. Dokumenta te rregullta deri ne 10 Prill 2018. Ne gjendje shume te mire. E gatshme per cdo lloj prove. Tel 0692577080 ju lutem telefononi pas ores 19:30 sepse jam ne pune. Ose te shtunen e te dielen 07:00 deri 22:00

23,000 Euro

Mercedes Benz Gla 200 Cdi

Rruga Demokracia, Kamez/Paskuqan | Tirana
Nafte Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

23,000 Euro

Mercedes-Benz

Makina eshte shume pak e perdorur e ardhur ka ca muaj nga Gjermani ne gjendje te shkelqyshme.

3,500 Euro

Citroen Xsara Picasso 1.6 Benzin/gaz 2006

Rruga Iliria,Kamez/Paskuqan | Tirana
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

3,500 Euro

Citroen

SHITET CITROEN XSARA PICASSO 1.6 BENZIN GAZ VITI 2006, IMPJANTI I GAZIT ESHTE MONTUAR NE ITALI NDER MARKAT ME TE MIRA "BRC".MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE NGA AJO XHENERIKE NUK KA NEVOJ PER ASNJE LLOJ SHERBIMI.GOMAT I KA 80 %, XHAMA ELEKTRIK , SENSOR SHIU, KONDICIONER, EURO4 , mbyllje qendrore.Tapiceria si nga brenda dhe jashte eshte 100% e pa demtuar dhe sh e paster.Dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara+ ka dhe siguracion mini kaso.

3,100 Euro

Vw Passat 1.9 Tdi

Siri Kodra,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

3,100 Euro

Volkswagen

Vw passat Di e kuqe ...1.9 tdi Makina ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.Ka vetem 179000 km dhe pak e perdorur ne Shqiperi.Me letra te prera qe u skadojne ne shkurt 2019 Shitet per arsye mos perdorimi ..per me gjate mund te shikohet nga afer. Cmimi 3100 Cel 0693259743

2,000,000 Leke

Shes Audi Q7

Rruga Qemal Stafa,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

2,000,000 Leke

Audi

Shes Audi Q7 3.0 viti I prodhimit 2006

3,300 Euro

Shitet Mercedez Benz C220

Lagjja 15,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

3,300 Euro

Mercedes-Benz

shitet mercedez benz c220 avangarte ne gjendje shum te mir motorrike gjenerike me te gjitha letrat te paguara deri ne qeshor

420,000 Leke

Mercedez Benz C220 Avangarte Okazionnneee

Lagjja 15,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

420,000 Leke

Mercedes-Benz

shitet mercedez benz c220 avangarte ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera me letrat deri ne qeshor ...

5,000 Euro

Tirane, Shes Makine Peugeot 308 Viti 2008, 5.000 Euro I Diku

Todi Shkurti,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Benzin-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

5,000 Euro

Peugeot

Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja......: Kondicioner KM..........: 143000 SHITET PEUGEOT 308 Motorri 1.6 Gaz-Benzine Prodhim i dhjetorit 2008 Kambio automatike 143,000 km te bera Te katert xhamat elektrik Sensore parkimi Drita automatike xenon Klima dixhitale automatike Mbyllje qendrore me telekomande Goma Michelin te reja, te sapovendosura Letrat te prera deri ne korrik 2018 Gjendja shume e mire, mund ta shikoni nga afer. Cel. : 0692090945

1,200 Euro

Ford Fiesta Kambio Automatike

21 Dhjetori/rruga E Kavajes,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Benzin Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

1,200 Euro

Ford

Shitet ford fiesta viti 1996 kambio automatike.kondicioner.ne gjendje te mire pune .cmimi 1200 euro i diskutueshem

12,300 Euro

Shitet Freelander 2.00 Viti 2007 Nafte Kambio Automatike

Rruga Sami Frasheri,Blloku | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

12,300 Euro

Land Rover

Shitet Freelander ne gjendje shume te mire.

12,300 Euro

Shitet Freelander 2007

Rruga Sami Frasheri,Blloku | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

12,300 Euro

Land Rover

Shitet Freelander 2.00 Viti 2007 Diesel Automatike

4,900 Euro

Tirane, Shes Makine Volkswagen Golf Plus Viti 2007,4900 Euro

Komuna E Parisit,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

4,900 Euro

Volkswagen

Shitet golf plus 1.9 tdi, kambio manuale, vit prodhimi 10/2007. Makina ka 165 mije km, dy chelsa me pult, disqe alumini, klima dixhitale me ekran, audio cd/mp3, mini navi, Esp, xhama te erret elektrik etj ...... me letra te paguara deri n dhjetore. Per info shtese kontaktoni ne numrin: 0697995532. Faleminderit

3,700 Euro

Tirane, Shitet Makine Seat Altea Viti 2005 3700 Euro

Komuna E Parisit,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

3,700 Euro

Seat

Shitet Seat Altea viti 2005, 2.0 TDI (nafte), 5 porta, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal ,komanda ne timon, 10 airbag, 142.000 km, xhama te erret origjinale, pasqyra me palosje, goma te reja, disqe cerkin lega 16, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dogane e letra te paguara, e sapoardhur. Cel.0697995532. .

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas