Holiday arrangements 1000+ Organizime festash

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustan Nuserie

Fustan Nuserie - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jepet me qera nje fustan nuserie per info kontaktoni 0696504576ni...

20,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRITUR , DEKORIME AMBIENTESH🎈

ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRI - Tirane

Rruga E Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Super oferte ku per vetem 15.000 leke organizojme ditelindje dhe festa te paharrueshme per femije dhe te rritur dhe dekorime ambientesh🎈🎉 🎁per te rezervuar ose per cdo informacion rreth paketave te sherbimeve na kontaktoni ne inbox ose ne numrin e telefonit . cel:+355674952018 ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ paketa e sherbimit perfshin : 🔹2 deri ne 3 animatore profesioniste 🔹 kercime te animuara per femije dhe te rritur . 🔹lojra argetuese ne grup. 🔹tullumbace me forma(lule,shpata etj ). 🔹face painting ( piktura ne fytyre ). 🔹foto te festes ne usb ose email . 🔹foni me muzike profesionale . 🔹makine flluskash. 🔹 dekor me tullumbace sipas temes se festes dhe preferencave te femijeve tuaj dhe emrin ne polisterol 🔹tullumbace me helium . 🔹qirinj torte . 🔹artikuj te ndryshem festiv . kohezgjatja e festes 70-100 minuta . 🎈ofrojme asistence profesionale pergjate gjithe festes deri ne momentin e fikjes se qiriut 🎈 beko event argetim i garantuar !! faleminderit !🎁 ...

0

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dh - Tirane

Tirane, Zone Periferike | Tirane

B Ofrojme cadra / tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe dj per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. se bashku me to vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona. gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com ose na kontaktoni ne nr 0682290127...

50 Euro

Tirane
700 Leke Sherbime Organizime festash Tavolina Karrige me QERA

Tavolina Karrige me QERA - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kujdesemi per evente japim paisje me qera karrige tavolina tenda...

700 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter

Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter - Fier

Jakov Xoxa , Qender | Fier

B Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter... tani e keni mundesine. te buzi sport & electronics mund ti merrni me qera pa qene nevoja ti blini. na shkruani ne inbox per info.🎉🎊🎈🎈🎊🎉...

30,000 Leke

Fier
0 Sherbime Organizime festash organizime festash

organizime festash - Durres

, Gjiri i Lalzit | Durres

B Kush te jete i interesuar te kontaktoje....

0

Durres
0 Sherbime Organizime festash Fustane nuserie Pronovias

Fustane nuserie Pronovias - Tirane

, | Tirane

B Ofroj fustane nuserie te firmes se njohur pronovia 2016 .me nje cmim ofert!per me teper me kontaktoni ne nr 0692476274...

0

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane me qera me koleksionet me te fundit

Fustane me qera me koleksionet me te fundit - Tirane

Rruga Tom Plezha , Unaza E Re Tek Ish-astiri, | Tirane

B Fustane me qera.kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. fustanet jane te reja dhe jane unike (vetem nje fustan i cdo tipi do jete ne dispozicion). markat variojne nga marka franceze, angleze, australiane, amerikane etj.

...

20,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Dj dasmash

Dj dasmash - Tirane

Selvia, | Tirane

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare.cmimet me te lira ne treg.pronotoni ne nr.0692792994 ...

0 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera

Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera - Tirane

Rruga Kavajes, | Tirane

B Per evente te ndryshme merremi me organizimin e festes konsulenc fale viteteve te punes ne tregun e dasmave ...

0 Leke

Tirane
300 Euro Sherbime Organizime festash Dasma Juaj zgjidhja Jone

Dasma Juaj zgjidhja Jone - Tirane

Rruga Kavajes, | Tirane

B Organizim dasmash ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se cdomethenie ka per ju ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dekorim ambjenti fustanin e nuses fustane per te ftuarit qender estetike makina me qera dekorim makine buqeten e nuses dhe lulen e dhendrit torten konfeta dhurata per te ftuarit elemente te ndryshem spektakolare orkester dj fotograf,kameraman dhe shume sherbime te tjera... 2)festa me rastin e fejeses perzgjedhjen e barit/restorantit etj dekorim sherbim katering torten e ciftit dhe shume sherbime te tjera... 3)evente per koorporata organizim seminaresh arredimin e sallave sherbim katering disponojme te gjitha mjetet e nevojshme per mbarevajtejen e aktivitetit tuaj dhe shume sherbime te tjera... 4)festa te ndryshme dhe festa ditelindjesh perzgjedhjen e barit/restorantit etj dekorim sherbim katering party ne pishine si dhe lojra te ndryshme,etj elemente te ndryshem spektakolare detaje te vecanta,etj dj,orkeser dhe shume sherbime te tjera. 0674826504...

300 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera

Fustane Me Qera - Tirane

Rruga Bardhyl, | Tirane

B Fustane me qera adresa:rr. bardhyl, afer brrylit, pas trisit. pallati i ri roze me te verdhe, tirane. orari: 10:00-19:00 nga e hena-shtune. kontakt:00355 696511144...

20 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Organizime festash Agjensi Zbukurimi per Evente, Dasma, Celebrime, Kokteje, Ditelindje, etj

Agjensi Zbukurimi per Evente, Dasma, Celebrime, Kokteje, Ditelindje, e - Tirane

Tirane, | Tirane

B Agjensia jone tali event ofron keto sherbime: dekorime lokalesh, pishina,koktejle,shtepi,ambiente fetare. zbukurime makinash me lule natyrale.makina me qera per nuse. buqeta nusesh sipas shijes suaj. kompozime lulesh te ndryshme. dekore me tullumbace per ditelindje. dergesa buqetash ne te gjithe vendin. kameraman , dj, fotograf , valltare ,harqe. me nje eksperience te gjate e te sukseshme kompania jone ju ofron larmishmeri dekorimesh per te veshur gezimet tuaja. dekorime per dasma : zbukurime ambjentesh te mbyllura e te hapura sic ju e keni enderruar.veshja e dites tuaj me emocionuse me shume cilesi e pak kosto. dekorim per ditlindje dekorime per evente te tjera. sherbimet ne tali event , po aq shume sa dekoret dhe lulet zene vende kryesore ne hapsiren e aktiviteteve qe sherben. tali event vjen e kompletuar me nje grup prefeksionistesh si fotograf, kameraman, dj dhe grupin e talentuar te harqeve . por jo vetem, tek ne gjeni dhe makina me qera si dhe dekorime per makinen e dites se dasmes. fokusimin me te madh tek dekoret e tali event, e marrin lulet natyrale. shume llojshmeria ne lule, na jep luksin qe te bejme artin e kompozimit te luleve neper dekore, por jo vetem. tali event kompozon dhe buqeta te mrekullueshme per nuse, buqeta per raste te ndrysh...

500 Euro

Tirane
30,000 Sherbime Organizime festash kurseni 30% me lire per dekoret e eventeve

kurseni 30% me lire per dekoret e eventeve - Tirane

, | Tirane

B Kurseni 30 % me lire shpenzimet e dasmes tuaj super okazione super oferta prane agjensise tone. perzgjedhjen e keni me te lehte me profesioniste https://www.facebook.com/profile.php?id=100004623525666...

30,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Unique Events-Ledio (ditelindje dhe evente per femije)

Unique Events-Ledio (ditelindje dhe evente per femije) - Tirane

, | Tirane

B Bee unique events - prane jush qe prej vitit 2011 me nje staf profesionistesh per cdo detaj te eventeve tuaja. jemi kudo ku ka festa .. 069 35 07 378...

0

Tirane
250 Sherbime Organizime festash DEKORE, ARREDIME EVENTESH

DEKORE, ARREDIME EVENTESH - Tirane

, | Tirane

B Dekore sfondi i ciftit + lule natyrale+ndricim preferencial (sfondi i ciftit ) = 25000 lek asistence e plote ne cdo hap te zbatimit te ketyre ideve, veshje nuserie dhe aksesore, duke filluar nga 20 000 leke (3 dite /qera). veshje dhenduresh dhe aksesore, duke filluar nga 25 000 leke (blerje). veshje per shoqerueset e nuses (vajzat e luleve), duke filluar nga 3 000 leke (qera). veshje per nenen dhe motren e nuses, duke filluar nga 3 000 leke (qera). dekorim te ambjenteve te dasmave dhe ambjenteve te tjera festive, duke filluar nga 35 000 leke. mbulesa karrigesh 15 000 leke mbulesa tavolinash 15 000 leke sfondi i ciftit 18 000 leke kokteili 15 000 leke ceremonia e nderrimit te unazave 18 000 leke vazo mbi tavolina 250-1200 leke pasqyra mbi tavolinat e te ftuarve 50/cp leke lule natyrale per tavolinat e te ftuarve 500-3500 leke kompozime per tavolinen e ciftit 2200-6500 leke buqeta e nuses 2500-6000 leke dekor per makinen e ciftit 3000-7000 leke tapet i shtruar ne salle 2000 lek shandane 100/cp qirinj - petale 200/ pako ftesa, duke filluar nga 50 leke. konfeta, duke filluar nga 100 leke dhuratat (lista e dhuratave) dj ose orkester live (kengetare). kurs vallezimi, duke filluar nga 1 000 leke / seanca. ndricim profesional, duk...

250

Tirane
18,000 Sherbime Organizime festash SUPER OFERTE  PER TE QENE NDRYSHE

SUPER OFERTE PER TE QENE NDRYSHE - Tirane

, | Tirane

B Dekor i sfondit dhe shallat e karrigeve me cmimin me te ulet..............18,000-25,000 lek zgjidhini me te liren dhe me te miren me sposami specialeveniments...

18,000

Tirane
100,000 Sherbime Organizime festash OKAZION PER MARTES

OKAZION PER MARTES - Tirane

Ish Parku I Autobusave , | Tirane

B [align=center]oferte per muajin qershor 2[/align]014 [align=center]perzgjidhni dekorin+futanin e nuserise+ buqeten e nuses = 990,000 lek.[/align] 10 modelet ne fantastike ju presin ti perzgjidhni per eventin tuaj informohuni ne 0695260052...

100,000

Tirane
18,000 Sherbime Organizime festash SUPER OFERTE  PER TE QENE NDRYSHE

SUPER OFERTE PER TE QENE NDRYSHE - Tirane

, | Tirane

B Dekor i sfondit dhe shallat e karrigeve me cmimin me te ulet..............18,000-25,000 lek zgjidhini me te liren dhe me te miren me sposami specialeveniments...

18,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Agjensia: Ditelindja e femijeve tuaj

Agjensia: Ditelindja e femijeve tuaj - Tirane

, | Tirane

B Staf animatoresh profesioniste me eksperience per evente te ndryshme......

0

Tirane
30,000 Sherbime Organizime festash Dekore, Lule natyrale, Organizime Eventesh

Dekore, Lule natyrale, Organizime Eventesh - Tirane

21 Dhjetori, | Tirane

B Zgjidhni dekorin tuaj te preferuar me sposami specialeveniments....cmimet me te mira dhe idete me bukura per dasmen tuaj....telefononi ne 0695260052...

30,000

Tirane
60 Sherbime Organizime festash DJ PER DASMA DHE GEZIME TENDRYSHME FAMILJARE

DJ PER DASMA DHE GEZIME TENDRYSHME FAMILJARE - Gjirokaster

Gjirokaster, | Gjirokaster

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare,ne cdo qytet te shqiperise ,me cmimet me te ulta ne treg .per kontakte ju lutem te shkruani ne adresen tone -aldococka@hotmail.com ose ne numer kontakti - 355692665241.ju mirepresim ,faleminderit....

0 Sherbime Organizime festash Agjensi Festash

Agjensi Festash - Vlore

, | Vlore

B Agjenci festash argenti .ofron te gjitha sherbimet e dites me te bukur te jetes tuaj...

0

Vlore
38,000 Sherbime Organizime festash OFERTA ME FANTASTIKE.....DEKORE 2013

OFERTA ME FANTASTIKE.....DEKORE 2013 - Tirane

, | Tirane

B Sposami , partneri me besnik per ideimin, dekorimin,menaxhimin e ngjarjeve me te bukura te jetes tuaj. nje evenimet special kerkon kornizen me speciale qe te duket sa me e plote dhe kuadri te jete ashtu i paharrueshem hyjnor ne kujtese.....dekori eshte element kyc per kete ngjarje. besoji partnerit sposami, ju garantojme cilesi ne sherbime, shpejtesi korrektesi dhe shume fleksibilitet ne cmime. super ide....super oferta....

38,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Bar Restorant FAGMA

Bar Restorant FAGMA - Tirane

, | Tirane

B Te dashur miq \\\"bar restorant fagma\\\" - ju ftone te kaloni dy dite te paharrueshme 7-8 mars me menun e perzgjedhur nga shefat tane dhe ne shoqerine e muzikes live ! kontaktoni per rezervime ne: mob: 0672031534, 0692102908. ju mirepresim!...

0

Tirane
0 Sherbime Organizime festash  Bar Restorant ANTIKA

Bar Restorant ANTIKA - Lezhe

Lezhe, | Lezhe

B [keyword]bar restorant antika[/keyword] me nje guzhine te larmishme shqiptare dhe te huaj dhe nen kujdesin e guzhiniereve me pervoje te gjate dhe te larmishme , eshte vendi ideal per drekat dhe darkat familjare, shoqerore apo koletive. tek bar restorant antika gjithçka eshte punuar me kujdes deri ne detaje per te sjelle nje ambjent sa me te ngrohte dhe mikprites, me nje sherbim cilesor dhe me larmin e guzhines [keyword]tradicionale shqiptare[/keyword] dhe asaj greke, italiane dhe internacionale, te gatuara ne nje guzhine profesionale dhe te specializuar, gjithashtu ofrojme dhe sherbimin e piceris me te gjitha llojet e picave te gatuara ne furre me dru, verera dhe bar te kompletuar. mund te prenotoni ambjentet tona per [keyword]dasma[/keyword], [keyword]fejesa[/keyword], [keyword]ditelindje[/keyword], [keyword]gezime familjare[/keyword] dhe festa te ndryshme. lokali eshte i ndare ne 2 ambjente te veçuara, k-i me nje kapacitet prej 150 vendesh dhe k-ii me nje kapacitet prej 280 vendesh. i gjithe ambjenti eshte me ajer te kondicionuar dhe parkim te bollshem. ju mirepresim bar restorant antika (lezhe-tirane, km3) 0692844457 \"antika\" restaurant offers a wide range of albanian and international specialities. all dishes are carefully prepared by our ex...

0

Lezhe
100 Sherbime Organizime festash SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS FESTON 100 VJETORIN ME TE GJITHE KLIENTET !  VETEM 100 MIJE LEK PER NJE NG

SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS FESTON 100 VJETORIN ME TE GJITHE KLIENTET ! - Tirane

Ish Parku I Autobusave , | Tirane

B Sposami specialeveniments feston 100 vjetorin me te gjithe klientet ! vetem 100 mije lek per nje nga sherbimet tona ? fustane nuserie ? dekore sfondi ne tavolinen e ciftit ? shalla karrikesh dhe mese tavolinash per te ftuarit ? celebrime ne kishe ? celebrime bashkiake ? organizimi i dasmes ? sherbimi hostes ? lule natyrale per tavolinat e mesit ? buqeta e nuses + kompozimi i tavolines kryesore + lule per shoqerueset ? konfetat ? dekor kokteili ? dekor i ambinteve familjare ? organizim ditelindjeje festo 100 vjetorin e paversise me 100 mije lek ( te vjetra) okazion per dasmen tuaj...

100

Tirane
0 Sherbime Organizime festash BALERIN PROFESIONIST

BALERIN PROFESIONIST - Tirane

Tirane , | Tirane

B Ne organizojm mbremje,supriza te ndryshme per festa familjare si psh ditelindje ,dasma,festa beqarie,diskoteka ,club night etj............ ne ofrojme te gjitha zhanret e kercimeve latine,hip-hop,belly dance ,house, etj...... kontaktoni me per me shum informacion ...

0

Tirane
30 Sherbime Organizime festash PAKETA FANTASTIKE PER PLANIFIKIMIN E DASMES TUAJ.

PAKETA FANTASTIKE PER PLANIFIKIMIN E DASMES TUAJ. - Tirane

, | Tirane

B Sosami special eveniments ju ofron keto sherbime. ne ju sherbejme.... shtrirje kalendarike per te planifikuar buxhetin. kerkim per furnitoe te ndryshem ne kerkim te cmimit me te mire dhe vendit ideal per te organizuar dasmen. kordinim,kontaktim dhe rezervim i takimeve me funitore te ndryshem. kosulence per zgjedhjen e nje dekori, te nje ngjyre apo te nje drejtuesi per dasmen tuaj. pergatitje ten je projekti te detajuar qe nga lista e te ftuarve deri tek zgjedhja e muzikes per te gjitha ceremonite. krijim i dekoreve te personlaizuara presence gjate dites te dasmes, supervizim dhe regji te dasmes....

30

Tirane
32 Sherbime Organizime festash DEKORE EVENTESH,FUSTANE NUSERIE SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS

DEKORE EVENTESH,FUSTANE NUSERIE SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS - Tirane

Parku I Autobusave, | Tirane

B Agjensia sposami,operator mjaft i sukseshem ne organizimin dhe arredimin e cdo eventi te gezueshem, [keyword]dasma[/keyword], [keyword]ditelindje[/keyword], [keyword]fejesa[/keyword], kokteile, mbremje te ndryshme festive, eshte prane jush me nje oferte fantastike per sezonin e ri 2012. sposami ju ofron nje ulje deri ne 25% per te gjithe prenotimet dhe organizimet e eventeve te juaja deri ne date 15 mars 2013. ne organizojme ne detajet me te holla idete dhe deshirat e cdo kujt qe do te ndihet i vecante ne diten e tij me speciale. cdo enderr e juaja me ne behet realitet,nje ngjarje speciale kerkon nje kornize speciale. ...

32

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas