Organizime festash 1000+ Organizime festash

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Euro Sherbime Organizime festash Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dh - Tirane

B Ofrojme cadra / tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe dj per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. se bash...

500 Euro

Tirane
7,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizim Festash Dasmash
Organizim Festash Dasmash - Tirane

B Dita perfekte ju ndihmon te realizoni cdo lloj eventi deri ne 1000 veta e me shume kapacitet!...me ju ne cdo detaj! :)...

7,000 Leke

Tirane
700 Leke Sherbime Organizime festash Tavolina Karrige me QERA
Tavolina Karrige me QERA - Tirane

B Kujdesemi per evente japim paisje me qera karrige tavolina pedana...

700 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash organizime festash
organizime festash - Durres

B Kush te jete i interesuar te kontaktoje....

0

Durres
0 Sherbime Organizime festash Fustane nuserie Pronovias
Fustane nuserie Pronovias - Tirane

B Ofroj fustane nuserie te firmes se njohur pronovia 2016 .me nje cmim ofert!per me teper me kontaktoni ne nr 0692476274...

0

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane me qera me koleksionet me te fundit
Fustane me qera me koleksionet me te fundit - Tirane

B Fustane me qera.kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. fusta...

20,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Dj dasmash
Dj dasmash - Tirane

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare.cmimet me te lira ne treg.pronotoni ne nr.0692792994 ...

0 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera
Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera - Tirane

B Per evente te ndryshme merremi me organizimin e festes konsulenc fale viteteve te punes ne tregun e dasmave ...

0 Leke

Tirane
300 Euro Sherbime Organizime festash Dasma Juaj zgjidhja Jone
Dasma Juaj zgjidhja Jone - Tirane

B Organizim dasmash •ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dek...

300 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera
Fustane Me Qera - Tirane

B Fustane me qera adresa:rr. bardhyl, afer brrylit, pas trisit. pallati i ri roze me te verdhe, tirane. orari: 10:00-19:00 nga e hena-shtune. kontakt:00355 696511144...

20 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Organizime festash Agjensi Zbukurimi per Evente, Dasma, Celebrime, Kokteje, Ditelindje, etj
Agjensi Zbukurimi per Evente, Dasma, Celebrime, Kokteje, Ditelindje, e - Tirane

B Agjensia jone tali event ofron keto sherbime: dekorime lokalesh, pishina,koktejle,shtepi,ambiente fetare. zbukurime makinash me lule natyrale.makina me qera per nuse. buqeta nusesh sipas shijes suaj. kompozime lulesh te ndryshme. dekore me tullumbace per ditelindje. dergesa buqe...

500 Euro

Tirane
30,000 Sherbime Organizime festash kurseni 30% me lire per dekoret e eventeve
kurseni 30% me lire per dekoret e eventeve - Tirane

B Kurseni 30 % me lire shpenzimet e dasmes tuaj super okazione super oferta prane agjensise tone. perzgjedhjen e keni me te lehte me profesioniste https://www.facebook.com/profile.php?id=100004623525666...

30,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Unique Events-Ledio (ditelindje dhe evente per femije)
Unique Events-Ledio (ditelindje dhe evente per femije) - Tirane

B Bee unique events - prane jush qe prej vitit 2011 me nje staf profesionistesh per cdo detaj te eventeve tuaja. jemi kudo ku ka festa .. 069 35 07 378...

0

Tirane
250 Sherbime Organizime festash DEKORE, ARREDIME EVENTESH
DEKORE, ARREDIME EVENTESH - Tirane

B Dekore sfondi i ciftit + lule natyrale+ndricim preferencial (sfondi i ciftit ) = 25000 lek asistence e plote ne cdo hap te zbatimit te ketyre ideve, veshje nuserie dhe aksesore, duke filluar nga 20 000 leke (3 dite /qera). veshje dhenduresh dhe aksesore, duke filluar nga 25 0...

250

Tirane
18,000 Sherbime Organizime festash SUPER OFERTE  PER TE QENE NDRYSHE
SUPER OFERTE PER TE QENE NDRYSHE - Tirane

B Dekor i sfondit dhe shallat e karrigeve me cmimin me te ulet..............18,000-25,000 lek zgjidhini me te liren dhe me te miren me sposami specialeveniments...

18,000

Tirane
100,000 Sherbime Organizime festash OKAZION PER MARTES
OKAZION PER MARTES - Tirane

B [align=center]oferte per muajin qershor 2[/align]014 [align=center]perzgjidhni dekorin+futanin e nuserise+ buqeten e nuses = 990,000 lek.[/align] 10 modelet ne fantastike ju presin ti perzgjidhni per eventin tuaj informohuni ne 0695260052...

100,000

Tirane
18,000 Sherbime Organizime festash SUPER OFERTE  PER TE QENE NDRYSHE
SUPER OFERTE PER TE QENE NDRYSHE - Tirane

B Dekor i sfondit dhe shallat e karrigeve me cmimin me te ulet..............18,000-25,000 lek zgjidhini me te liren dhe me te miren me sposami specialeveniments...

18,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Agjensia: Ditelindja e femijeve tuaj
Agjensia: Ditelindja e femijeve tuaj - Tirane

B Staf animatoresh profesioniste me eksperience per evente te ndryshme......

0

Tirane
30,000 Sherbime Organizime festash Dekore, Lule natyrale, Organizime Eventesh
Dekore, Lule natyrale, Organizime Eventesh - Tirane

B Zgjidhni dekorin tuaj te preferuar me sposami specialeveniments....cmimet me te mira dhe idete me bukura per dasmen tuaj....telefononi ne 0695260052...

30,000

Tirane
60 Sherbime Organizime festash DJ PER DASMA DHE GEZIME TENDRYSHME FAMILJARE
DJ PER DASMA DHE GEZIME TENDRYSHME FAMILJARE - Gjirokaster

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare,ne cdo qytet te shqiperise ,me cmimet me te ulta ne treg .per kontakte ju lutem te shkruani ne adresen tone [email protected] ose ne numer kontakti - 355692665241.ju mirepresim ,faleminderit....

0 Sherbime Organizime festash Agjensi Festash
Agjensi Festash - Vlore

B Agjenci festash argenti .ofron te gjitha sherbimet e dites me te bukur te jetes tuaj...

0

Vlore
38,000 Sherbime Organizime festash OFERTA ME FANTASTIKE.....DEKORE 2013
OFERTA ME FANTASTIKE.....DEKORE 2013 - Tirane

B Sposami , partneri me besnik per ideimin, dekorimin,menaxhimin e ngjarjeve me te bukura te jetes tuaj. nje evenimet special kerkon kornizen me speciale qe te duket sa me e plote dhe kuadri te jete ashtu i paharrueshem hyjnor ne kujtese.....dekori eshte element kyc per kete ngjar...

38,000

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Bar Restorant FAGMA
Bar Restorant FAGMA - Tirane

B Te dashur miq \\\"bar restorant fagma\\\" - ju ftone te kaloni dy dite te paharrueshme 7-8 mars me menun e perzgjedhur nga shefat tane dhe ne shoqerine e muzikes live ! kontaktoni per rezervime ne: mob: 0672031534, 0692102908. ju mirepresim!...

0

Tirane
0 Sherbime Organizime festash  Bar Restorant ANTIKA
Bar Restorant ANTIKA - Lezhe

B [keyword]bar restorant antika[/keyword] me nje guzhine te larmishme shqiptare dhe te huaj dhe nen kujdesin e guzhiniereve me pervoje te gjate dhe te larmishme , eshte vendi ideal per drekat dhe darkat familjare, shoqerore apo koletive. tek bar restorant antika gjithçka eshte pu...

0

Lezhe
100 Sherbime Organizime festash SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS FESTON 100 VJETORIN ME TE GJITHE KLIENTET !  VETEM 100 MIJE LEK PER NJE NG
SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS FESTON 100 VJETORIN ME TE GJITHE KLIENTET ! - Tirane

B Sposami specialeveniments feston 100 vjetorin me te gjithe klientet ! vetem 100 mije lek per nje nga sherbimet tona â?˘ fustane nuserie â?˘ dekore sfondi ne tavolinen e ciftit â?˘ shalla karrikesh dhe mese tavolinash per te ftuarit â?˘ celebrime ne kishe â?˘ celebrime bas...

100

Tirane
0 Sherbime Organizime festash BALERIN PROFESIONIST
BALERIN PROFESIONIST - Tirane

B Ne organizojm mbremje,supriza te ndryshme per festa familjare si psh ditelindje ,dasma,festa beqarie,diskoteka ,club night etj............ ne ofrojme te gjitha zhanret e kercimeve latine,hip-hop,belly dance ,house, etj...... kontaktoni me per me shum informacion ...

0

Tirane
30 Sherbime Organizime festash PAKETA FANTASTIKE PER PLANIFIKIMIN E DASMES TUAJ.
PAKETA FANTASTIKE PER PLANIFIKIMIN E DASMES TUAJ. - Tirane

B Sosami special eveniments ju ofron keto sherbime. ne ju sherbejme.... shtrirje kalendarike per te planifikuar buxhetin. kerkim per furnitoe te ndryshem ne kerkim te cmimit me te mire dhe vendit ideal per te organizuar dasmen. kordinim,kontaktim dhe rezervim i takimeve me funi...

30

Tirane
32 Sherbime Organizime festash DEKORE EVENTESH,FUSTANE NUSERIE SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS
DEKORE EVENTESH,FUSTANE NUSERIE SPOSAMI SPECIALEVENIMENTS - Tirane

B Agjensia sposami,operator mjaft i sukseshem ne organizimin dhe arredimin e cdo eventi te gezueshem, [keyword]dasma[/keyword], [keyword]ditelindje[/keyword], [keyword]fejesa[/keyword], kokteile, mbremje te ndryshme festive, eshte prane jush me nje oferte fantastike per sezonin e r...

32

Tirane
18 Sherbime Organizime festash 20 % me lire Dekor i dasmes tuaj....
20 % me lire Dekor i dasmes tuaj.... - Tirane

B Duke filluar nga 18,000 lek per [keyword]dekoret e dasmave[/keyword] dhe 10,000 [keyword]fustanet e nuserise[/keyword] super oferte deri ne 20 shtator, 25 % ulje per te gjitha rezervimet per dekoret & fustanet e nuserise. kur te gjithe mendojne se si ti rrisin cmimet, ...

18

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Marled
Marled - Tirane

B Www.marled.al eshte nje website i cili ofron te gjithe informacionin e nevojshem per organizimin e dasmes tuaj: artikuj, foto, video si edhe reklamime te produkteve konkrete sebashku me adresat e tyre. keshilla dhe sygjerime per fustanin e dasmes, aksesoret, lulet, unaza, tor...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas