Sherbime Profesionale 1000+ Sherbime Profesionale

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare! - Tirana

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. st...

1,000 Leke

Tirana
17 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Makina me qera 17 euro dita

Makina me qera 17 euro dita - Tirana

Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...

17 Euro

Tirana
14 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Makina me qera 14 euro dita

Makina me qera 14 euro dita - Tirana

Tish Daija, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Makina me qera 14 euro dita rezervo tani ne :0699205555...

14 Euro

Tirana
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Karrotrec 24 ore - Leni

Karrotrec 24 ore - Leni - Tirana

Tirane, Zone Periferike | Tirana

B Sherbim karrotreci 24 ore. cmimi i diskutueshem +355686377814...

4,000 Leke

Tirana
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash.

Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash. - Fier

Rruga Leon Rei, Qender | Fier

B Ofrojme transport kombetar dhe nderkombetar mallrash. siguria dhe korrektesia ne pune na bejne me te afrueshem ne treg. cmime mjaft konkuruese. cmimet vendosen me marreveshje. ofrojme transport : shqiperi - greqi - shqiperi shqiperi - itali - shqiperi disponojme kamion mercedes benz atego 515 , me pedane hidraulike. kontaktoni ne numrat tane te telefonit per me teper info. al : 00355 695843477 / 00355 682087920 gr : 6948459684 (numrat do te jene gjithmon aktiv edhe nese nuk ndodhemi ne shqiperi) ...

50,000 Leke

Fier
17,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale eSig.al

eSig.al - Tirana

Rruga Don Bosko, Don Bosko | Tirana

B Sigurimi i makines eshte nje shpenzim i detyrueshem. prandaj duhet te kerkosh oferten me te mire. 1. krahaso cmimet e siguracioneve online 2. merr oferten vetem me 3 hapa 3. konfirmo ne telefon adresen dhe daten e fillimit. te gjitha keto duke kursyer kohe dhe para. per me shume informacion: +355676048400...

17,000 Leke

Tirana
1,500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Bussines Plan ( Hartimi dhe Analiza e tregut per planin e biznesit te cdo kategorie )

Bussines Plan ( Hartimi dhe Analiza e tregut per planin e biznesit te - Tirana

Don Bosko Tirane, Don Bosko | Tirana

B Ofrohet sherbimi si hartimi i planit te biznesit per cdo biznes te ri qe futet ne treg dhe per probleme te ndryshme afatshkurtra, afatmesme ose afatgjata qe mund te perbaallet nje kompani ekzistuese. behet analiza e faktoreve kryesore te tregut : klient, konsumator, konurrence. behet analiza e konsumatoreve dhe klienteve potenciale te biznesit. hartohet permbledhja dhe prezantimi i projektit ne word document dhe power point analizohen te gjitha pikat e biznes planit duke filluar nga prezantimi, kerkimet dhe analitika e tregut te lire, struktura menaxheriale, marketingu i hyrjes ne treg per te siguruar impaktin e pare te memorizueshem nga klientet dhe konsumatoret dhe se fundmi analitika e sistemit financiar, llogaritjes se kostove primare, fikse, variable dhe analiza fiskale sipas llojit te biznesit. ofrohet si sherbim edhe hartimi i kontratave te punes si opsion ekstra. biznes plani sherben si manual qe mund te ndiqni gjate procesit se hapjes se biznesit ose zgjidhjes se problemit. keni te gatshem cdo informacion te sintetizuar duke filluar nga analiza e kostos, venies se cmimit te produktit ose sherbimit qe ofroni dhe fitimi i parashikuar ne baze te konsumatoreve potenciale. pagesa varion nga lloji i biznesit. per me shume informacion, mund te ko...

1,500 Euro

Tirana
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme kujdestare per femije dhe te moshuar

Ofrojme kujdestare per femije dhe te moshuar - Tirana

Dritan Hoxha Tek Pallati Intesa San Paolo Bank, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana

B Pershendetje ka ardhur kohe te gjeni ate qe kerkoni... nese jeni ne dileme per te gjetur nje babysitter ose kujdestare per te moshuarit ne jemi te duhurit... ju na thoni kriteret dhe ne ju ofrojme mundesi dhe cdo gje e bazuar ne korrektese.. ofrojme kandidate serioze te qeta te edukuara dhe punetore.. na kontaktoni ne email.:agjensirekrutuese13@gmail.com dhe ne nr tel.0675452728...

100 Euro

Tirana
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Makina me qera / qira ditore duke filluar nga 10 euro

Makina me qera / qira ditore duke filluar nga 10 euro - Tirana

Bulevardi Bajram Curri, Perballe Gjykates Se Rreth, Blloku | Tirana

B Makina me qira ditore / car rentals cmimi duke filluar nga 10 € / dita - prices starting from 10 € / day te gjitha tipet e makinave me cmimet me te mira ne treg. disponibel edhe ne airport - airport pick up option ========================= choosebalkans@gmail.com ...

15 Euro

Tirana
300 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SHERBIM TAKSI

SHERBIM TAKSI - Tirana

Rruga E Durrsit, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Shrbim taksi kudo ndodheni.sherbimi behet me taximeter...

300 Leke

Tirana
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj Ndertim Webi

Ofroj Ndertim Webi - Tirana

Rruga E Barrikadave, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Siguria ne internet, dizajne moderne qe i rezistojne kohes, dhe fleksibiliteti ne menaxhim jane vetite kryesore te faqeve te internetit qe ne ndertojme. ofrojme 6 muaj mirembajtje teknike per webin gratis. per me teper informacion luandaci71@yahoo.it...

0

Tirana
40 Euro Sherbime Sherbime Profesionale MAKINE ME QIRA

MAKINE ME QIRA - Tirana

Manhatan, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Jap me qira mjeti 4+1 tip benz 180 kompresor viti 2005, me benzine, me siguracion kasko, i sapoardhur nga gjermania ne gjendje te shkelqyer xhenerike. cmimi i qirase eshte si me poshte. nese mjeti merret ne perdorim nga 1 deri ne 20 dite kushton 40 euro ne dite. nga 21 deri ne 30 dite kushton 35 euro ne dite. mbi 30 dite kushton 30 euro ne dite. cel: 0684079178...

40 Euro

Tirana
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS - Durres

Sulejman Kadiu, Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te ligjit: 1. edhe pse ka mbaruar afati i debimit ju duhet te vazhdoni proceduren ligjore per fshirjen e ketij dekret debimi (espulsit) nga sistemi sis. 2. i huaji i debuar mund te rihyje ne shtetin e zones shengen, edhe perpara se te kete marre fund periudha e ndalimit te ardhjes. studio ligjore “tivari” merr persiper proceduren ligjore per te dyja rastet e cituara me siper per te gjithe shtetet e zones shengen. per cdo informacion te metejshem mund te lini orar takimi prane studios tone ose te na vizitoni ne adresat web: tel: 052 22 70 85 cel: 068 40 55 889 www.studioligjore.info www.lawfirmalbania.com www.studioligjore.al adresa i: lagja 2, rruga "sulejman kadiu", prane gjykates rrethit gjyqesor durres. adresa ii: lagja 1, rruga "taulantia", mbi banken societe general albania, vollga durres....

1,000 Leke

Durres
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Rregulime elektroshtepiakesh,istalime elektrike dhe hidraulike

Rregulime elektroshtepiakesh,istalime elektrike dhe hidraulike - Tirana

Rruga E Thesarit, Fresku/Linze | Tirana

B Rregullojn elektroshtepiake . bejm istalime elektrike dhe hidraulike,sherbim ne vend. tel 0683922494...

500 Leke

Tirana
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj License ne ndertim

Ofroj License ne ndertim - Tirana

Grigor Gjirokastriti, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ofroj license si drejtues kompanie ne fushen e ndertimit.te interesuarit mund te kontaktojne ne numerin e telefonit 00355686064604.ose posta elektronike shkelzentota@yahoo.com...

20,000 Leke

Tirana
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Servis Elektroshtepiake dhe Hidraulik

Servis Elektroshtepiake dhe Hidraulik - Tirana

3deshmoret, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Servis per elektroshtepiake:hidraulik dhe pastrim kimik sherbejme ne shtepi telefononi :0695198616 "arberi"...

2,000 Leke

Tirana
550 Leke Sherbime Sherbime Profesionale ERISONI COMPANY - servis fotokopje canon !

ERISONI COMPANY - servis fotokopje canon ! - Tirana

Rruga Shefqet Musarai , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Prezantimi i kompanise erisoni company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e durresit dhe nje dege ne qytetin e tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta. ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. zgjedhja jone per produktet canon nuk eshte e rastesishme. keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera. ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit. por puna jone nuk mbaron ketu. ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit. kjo i ka bere klientet tane te ndjehen te vleresuar dhe jo vetem qe shtojne bashkepunimin por edhe te referojne cilesite tona tek par...

550 Leke

Tirana
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Disa nga sherbimet tona #deepcleaningalbania

Disa nga sherbimet tona #deepcleaningalbania - Tirana

Autostrada Tirane-rinas Km 12 , Tjeter zone | Tirana

B ofrojme sherbime pastrimi hotele zyra bare vila restorante institucione publike dhe private larje kolltuqesh karrike tapete moket tapiceri makine batanije jorgane dysheke tel:+355676010112 adresa: autostrada tirane-rinas km12 instagram-deepcleaningalbania facebook-deepcleaningalbania ...

200 Leke

Tirana
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIO KLINIKA

FIZIO KLINIKA - Tirana

Rruga Dritan Hoxha , Kullat Hawai , Stacioni I Lap, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirana

B Fizio klinika klinike fizioterapie e pershtatshme per cdo lloj rehabilitimi. trajtimi dhe perkujdesja qe ju meritoni. ofrojme trajtim per: • dhimbje te qafes • skoliozave, kifosave • i lumbalgjive, hernies diskale, • atrozave, spondiloartrozave • i artritit, osteoartritit, osteoporozes • algjite, cervikalgji, brakalgji, cerviko-brakalgji rehabilitim: • i traumave te gjymtyreve te poshteme • i traumave te gjymtyreve te siperme • geriartrike ndodhemi ne rrugen dritan hoxha , kullat hawai , stacioni i laprakes per cdo informacione : 0672468632...

15,000 Leke

Tirana
250 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparoj xhama te perparem te makinave

Riparoj xhama te perparem te makinave - Tirana

Rruga Kavajes , Vasil Shanto | Tirana

B Riparoj xhama te perparem te makinave, qofshin ato yll, krisje deri ne 20 cm. gjithashtu edhe xhama furgoni dhe autobusi. cdo i interesuar te me kontaktoje ne 0672065964. (adi) ...

250 Leke

Tirana
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi!

Fizioterapi! - Tirana

Rruga Barrikadave, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Sherbimi i fizioterapise ne shtepi dhe ambiente profesionale! patologji ortopedike, neurologjike, spondyloartroza, nervi shiatik, hernie diskale etj... ...

15 Euro

Tirana
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbime financiare

sherbime financiare - Tirana

Frosina Plaku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ofrojme sherbim profesional per mbajtjen e dokumentacioneve financiare (liber shitje, liber blerje ,perllogaritja e tvsh, llogaritje e kontributeve te sigurimeve shoqerore dhe shendetesore , tatim burim, tatim fitim , bilanc, pasqyra e te ardhurave dhe shpenzimeve) te bizneseve te vogla si dhe te medha. mob: +355697359042 email: elma.bejo@hawk.services...

20,000 Leke

Tirana
19,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bojaxhi

Bojaxhi - Tirana

21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ofrojme sherbime te ndryshme si : lyerje , patinime , grafiato, korniza, letra murale, sisteme kapot etj. me cmime shume te arsyeshme. 069 52 63 326...

19,000 Leke

Tirana
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale TAKIME ME BIZNESE TE NDRYSHME EDHE INDIVIDE

TAKIME ME BIZNESE TE NDRYSHME EDHE INDIVIDE - Tirana

Raruga Teodor Keko Pallati Romario, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B " blg business point astire" eshte nje kompani ndermjetesuese ne sherbim te individeve dhe bizneset.ne daten 18 janar 2018 .zyra jone e business point tirane me vendodhje ne unazen e re astire tirane. organizone takime te ndryshme me biznese per sherbimet qe ata kerkojne sic jane : 1. furnitor 2. distributore 3. klientele. ,si edhe bashkepunime me kompani te ndryshme italiane. takimet do te mbahen gjithashtu per individet qe kane nevoje per punesim ne shqiperi edhe itali,gjithashtu ndermjetesime kredish me norem interesi me te ulet se banka.kontaktoni per me shume informacone si edhe per te lene orarin e takimit.0686157045...

100 Leke

Tirana
40 Euro Sherbime Sherbime Profesionale UNLOCK ICLOUD (zhbllokim iCludi)

UNLOCK ICLOUD (zhbllokim iCludi) - Tirana

Kokeli, Sauk | Tirana

B Zhbllokim per cdo lloj telefoni,,............ what's app : +355 67 610 0167 mobile : +355 68 589 5933...

40 Euro

Tirana
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime KONSULENCE FINANCIARE

Sherbime KONSULENCE FINANCIARE - Tirana

Frosina Plaku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Konsulenca financiare deklarimin elektronik (on-line) te listepagesave, sigurimeve shoqerore dhe tap. deklarimin elektronik (on-line) te tvsh-se, te librave te blerjeve dhe shitjeve. pregatitje te pasqyrave financiare vjetore ne perputhje me standartet e kontabilitetit (bilanci). pagesat e sherbimeve jane ne vartesi te llojit dhe kategorise se bizneseve dhe qarkullimit monetare fillojne nga 3000 leke deri ne .........

3,000 Leke

Tirana
0 Sherbime Sherbime Profesionale Mandate luce gas,vodafone,fastweb me cmimet me konkuruese ne treg.

Mandate luce gas,vodafone,fastweb me cmimet me konkuruese ne treg. - Tirana

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Jeni lodhur nga agjensite qe ofrojne mandate por nuk jan te rregullt ,vonesa ne pagesa kontrata ko pa asnje arsye zgjidhja juaj erdhi roxalb sh.p.k vjen prane call centerave me mandate ne fushen e telefonise dhe luce gas. cdo gje e rregullt pasi cdo marveshje kryhet prane nje noteri keshtu nuk do te keni me frike per pagesat apo devijime nga agjensia. per me shum info 0699485225...

0

Tirana
650 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VAJ ULLIRI GREKE

VAJ ULLIRI GREKE - Tirana

Rruga Naim Frasheri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shesim vaj ulliri cilsor greke (kreta) "shishe test falas"

...

650 Leke

Tirana
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ekonomist Kontabilist Financier

Ekonomist Kontabilist Financier - Tirana

Rruga Vaso Pasha, Blloku | Tirana

B Ofrohet mbajtje te kontabilitetit per biznesin e madh, te mesem dhe biznesin e vogel sipas legjislacionit shqiptare te azhornuar me paketen e re fiskale 2017, marredheniet me shtetin. perpilime dhe deklarime online te liber blerje, liber shitje, tatim ne burim,lllogaritja e t.v.sh-se ’’fdp-te’’ veprime doganore, liste pagesa ‘’ sigurimet’’, tapi, deklarimi punonjesve tek tatimet , zyra e punes, deklarimi i aktivitetit te ishp-ja, rregjistri i aksidenteve ne pune, etj. gjithashtu pergatitja e pasqyrave financiare vjetore. te gjitha mbahen ne program kontabiliteti. pgesa varion ne baze te llojit te biznesit nga 5000 leke te reja ne 30000 leke...

5,000 Leke

Tirana
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VI Group shpk ofron konsulence per aplikime ne Suedi

VI Group shpk ofron konsulence per aplikime ne Suedi - Tirana

Rruga Karlo Gega Hyrja Nr 1 Apartamenti Nr 6, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Nese jeni te interesuar qe te studioni, jetoni, apo punoni ne suedi, vi group shpk ofron rolin e saj si keshillues dhe bashkepunues per t’ju ofruar udhezim, informacion dhe mbeshtetje ne aplikimet e ndryshme qe lidhen me suedine dhe institucionet perkatese. ne si kompani ofrojme konsulence, orientim dhe mbeshtetje ne nxjerrjen e dokumenteve te nevojshme sipas rastit, plotesimet e formulareve dhe aplikimet per leje qendrimi te te gjitha llojeve. vi group shpk ndihmon ne identifikimin e nevojave dhe kerkesave, trajtimit te tyre dhe gjetjen e alternatives me te pershtatshme,te dobishme dhe te mundshme per klientet. nese gjer me tani nuk keni ditur ku dhe si te aplikoni, ose keni nevoje per konsulencen e duhur per aplikime te ndryshme ne suedi, stafi i vi groupit eshte gati t’ju ndihmoje. jeni te lutur te dergoni nje email pershkrues tek adresa e emalit:konsult@vigroup.al dhe do te kontaktoheni nga stafi yne. ju faleminderit vi group shpk ...

2,000 Leke

Tirana
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime profesionale per Hipotekimin dhe dokumentacionin e pronave

Sherbime profesionale per Hipotekimin dhe dokumentacionin e pronave - Tirana

Rruga Bajram Curri Perballe Gjykates, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Ofrojme te gjitha llojet e sherbimeve qe lidhen me zgjidhjen e ceshtjeve te certifikates se pronesise dhe shfrytezimin e mekanizmave ligjore per pershpejtimin e procedurave. gjithashtu ceshtjet qe lidhen me rivleresimin e pronave dhe sherbimete nevojshme noteriale ....

500 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas