Sherbime Profesionale 1000+ Sherbime Profesionale

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VI Group shpk ofron konsulence per aplikime ne Suedi
VI Group shpk ofron konsulence per aplikime ne Suedi - Tirane

B Nese jeni te interesuar qe te studioni, jetoni, apo punoni ne suedi, vi group shpk ofron rolin e saj si keshillues dhe bashkepunues per t’ju ofruar udhezim, informacion dhe mbeshtetje ne aplikimet e ndryshme qe lidhen me suedine dhe institucionet perkatese. ne si kompani ofroj...

2,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime profesionale per Hipotekimin dhe dokumentacionin e pronave
Sherbime profesionale per Hipotekimin dhe dokumentacionin e pronave - Tirane

B Ofrojme te gjitha llojet e sherbimeve qe lidhen me zgjidhjen e ceshtjeve te certifikates se pronesise dhe shfrytezimin e mekanizmave ligjore per pershpejtimin e procedurave. gjithashtu ceshtjet qe lidhen me rivleresimin e pronave dhe sherbimete nevojshme noteriale ....

500 Euro

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Thonj me xhel 500 lek
Thonj me xhel 500 lek - Tirane

B Thonj me xhel 500 lek te gjitha dizanjet kurse me cmime te arsyeshme maska fytyre porosi online e shum sherbime te tjera ! na gjeni ne : instagram : kozmetika.online1 facebook : a's thonj me xhel estetike nr cel : 0683794697 adresa vilat amerikane/gjerman...

500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi&Masazh terapeutik
Fizioterapi&Masazh terapeutik - Tirane

B Fizioterapi&masazh terapeutik. ofrojme konsulta falas. ndodhemi te rruga durresit mbrapa ministris arsimit. 0674750142...

1,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Shqiperi, - Studio Ligjore - Viza, Shtetesi, Espulse, Leje qendrimi
Shqiperi, - Studio Ligjore - Viza, Shtetesi, Espulse, Leje qendrimi - Durres

B Studio ligjore me mbi 20 vjet eksperience ofron sherbimet e saj ne: -ceshtje penale -ceshtje civile -ceshtje administrative -ceshtje familjare ofrojme gjithashtu sherbime te ndryshme ne lidhje me praktikat qe keni jashte vendit apo per te huajt qe vijne ne shqiperi, si...

100 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Studioni ne Poloni
Studioni ne Poloni - Tirane

B Cmime fantastike te studimit ne poloni per studime universitare (bachelor), master, doktorature, ne gjuhen angleze! pse te studioni ne poloni: diploma juaj njihet automatikisht ne gjithe europen mundesi punesimi ne te gjitha shtetet e b.e-se pa pasur nevoje te konvertosh d...

1,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac
Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokume - Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen sc...

500 Euro

Durres
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Emigroni ne Kanada
Emigroni ne Kanada - Tirane

B Emigroni ne kanada!!! doni te punoni dhe jetoni ne nje nga vendet me te kerkuara ne bote per emigrim, ku punesimi eshte i garantuar? ebla ju ofron konsulence emigrimi ne kanada per te perfituar lejen e qendrimit kanadeze! per me teper detaje na kontaktoni ne 📞067206094...

10,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detective Private
Detective Private - Tirane

B Misioni i vetem i detectivit, eshte qe te ofroje informacion te besueshem dhe vetem te besueshem per klientin tone, per te patur nje vendimmarrje te drejte dhe efektive. ekipi i detective private perfshin hetues te vertete profesioniste qe kane aftesi hetimi. para fillimit te cd...

500 Euro

Tirane
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Kaldaja me pellet dhe motoreduktor
Kaldaja me pellet dhe motoreduktor - Durres

B Shes dy kaldaja me pellet te perdorura,njera vetem per ngrohje e lidhur me termosifonet,tjetra x ngrohje dhe uje x sanitaret.shes edhe motoreduktor....

15 Euro

Durres
0 Sherbime Sherbime Profesionale Lule Petal
Lule Petal - Tirane

B Bejme punime gjelberimi. 1.mbjelle bari (tapet&fare) 2 mbjellje pemesh (dekorative&frutor) 3 zbatime projektesh gjelberimi 4 shesim peme, lule nga t gjitha llojet kemi eksperience pune rreth 15 vjecare ju lutem kontaktoni ne numrat tane 1cel. 0662545451 2cel. 0684015332 ...

0

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale BRAVARREGULLUES
BRAVARREGULLUES - Tirane

B Bravarregullues zhbllokime brave dyer blinduara . keni mbetur brenda apo jashte shtepis,keni humbur celesat dhe nuk dini si ta hapni deren !?ne munde tju ndihmojme duke rihapur pa demtuar braven as dere....

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ
PRODHIME INOKSI PER LOKALE RESTORANTE FURRA BUKE PASTICERI ETJ - Durres

B Prodhojme te gjitha llojet e paisjeve per lokalet tuaj . gjithcka e prodhuar me inoks ushqimor dhe kualitet te lart. cmimet me konkorruese ne treg...

0

Durres
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale PAISJE INOKSI PER FAST FOOD RESTORANTE PICERI ETJ
PAISJE INOKSI PER FAST FOOD RESTORANTE PICERI ETJ - Durres

B Prodhojme cdo lloj paisje inoksi per bizneset tuaja. inoks ushqimor italian e cmimet me te mira ne treg...

100 Leke

Durres
500,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojm sherbime gjelbrimi per te gjitha ambjentet.
Ofrojm sherbime gjelbrimi per te gjitha ambjentet. - Tirane

B Ofroj sherbime gjelbrimi per te gjitha llojet e ambjentev me ni kosto shum te ult pasi kam vet pik shumice te pemve natyrale gjelbrim per ma informacion mund te kontaktoni ne numrin 0685778888 flm?...

500,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence dhe rimodelim pronash
Konsulence dhe rimodelim pronash - Tirane

B Zyre real estate ofron sherbime nga konsulence tek rimodelim dhe projektim te pronave tuaja. kontakt: [email protected]

1,500 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim kondicioneri
Sherbim kondicioneri - Tirane

B Larje e kondicionerit ne thellesi...

3,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj sherbime topografie dhe ne GIS
Ofroj sherbime topografie dhe ne GIS - Tirane

B Jam e licensuar nga ministria e zhvillimit urban ne projektim kat 8 a,b,c,d (rilevime inxhinierike , kadaster, sisteme gis dhe bazamente gjeodezike). ofroj keto sherbime sipas kerkeses se te interesuarve osene aletrnative mund ta jap licensen p[r punesim part time, me kontr...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale BLG BUSINESS POINT
BLG BUSINESS POINT - Tirane

B Zyra me e re ne tirane "blg business point astire " ofron per klientin sherbime : businness pika e blg mund te ofroje sherbime ne fushat e: sherbime te ndryshme per bizneset ndermjetesimi financiar investimet ne start-up agjensi punesimi trading estate lini ta...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Art Studio Kavalet kurse PIKTURE, VIZATIM, SKULPTURE, FOTOGRAFI.
Art Studio Kavalet kurse PIKTURE, VIZATIM, SKULPTURE, FOTOGRAFI. - Tirane

B Studio kavalet ofron prej 9-vjetesh kurse arti per femije dhe te rinj te cilet deshirojne te shprehin e zhvillojne me tej talentin e tyre ne fushat e ndryshme te arteve vizuale si ( pikture, vizatim, kolazhe, grafike, skulpture, baza fotografie) vemendje e vecante i kushtohet rr...

5,000 Leke

Tirane
150 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ndertojm website per cdo lloj biznesi dhe sherbimi
Ndertojm website per cdo lloj biznesi dhe sherbimi - Tirane

B Ne jemi studio programimi ndertojm website dhe web aplication profesional. website per te gjitha llojet e bizneseve dhe per te gjitha llojet e sherbimeve. cmime shum te arsyeshme. cdo website qe ne bejm kodohet me (php , bootstrap, javascript etj) na kontaktoni...

150 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme sherbime gjelberimi
Ofrojme sherbime gjelberimi - Elbasan

B Profesionist ne fushen e gjelberimit ofrojme punime profesionale per ambiente te gjelberta ne tere republiken e shqiperise me 13 vjet eksperience pune & me diplome cilesi te larte & pune e garantuar 1. punime me tapet bari natyral - garanci ne montimin e tapetit dhe mirembajt...

100 Euro

Elbasan
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale fizeoterapi/masazh
fizeoterapi/masazh - Tirane

B Jam nje djale 28 vjec kam mbaruar per fizeoterapi,jam i disponuar per tju sherbyr ne ambjentet e shtepis po ashtu mundeni dhe ne shtepin time,mirpres tel?...

30 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dezinfektim Ambientesh
Dezinfektim Ambientesh - Tirane

B Petralba dezinfektime ofron dezinfektim ambientesh si hotele, bare, restorante, furra buke, pasticeri, shkolla, cerdhe, konvikte, spitale, ambiente banimi, ambiente pune, siperfaqe te brendshme dhe te jashtme, ne ofrojme garanci dhe certifikate sherbimi ne jemi kudo, na kontakt...

5,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.
Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2. - Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset fillojne me daten 30.10.2017. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (ce...

1,200 Leke

Sarande
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Farmaci bujqesore KRASHI
Farmaci bujqesore KRASHI - Tirane

B Ne ofrojme keto sherbime: bejme rregullimin e kopshteve ,mbjellje bari , krasitje pemesh te te gjitha llojeve , dezefektim ambjentesh si lokale ,restorante, apartamente , zyra pune etj... per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem nr kontakti :0698219685 ...

0 Leke

Tirane
10 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.
Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures. - Durres

B Eureka education ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe gjermane, si dhe matematike e pergatitje per provimet e matures shteterore. staf i kualifikuar dhe ambiente komode. kurse ne grupe ne numer te kufizuar ose individuale me cmime konkuruese. lagja 5 durres 0698672200 ...

10 Leke

Durres
4,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj
Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj - Tirane

B Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. ekspreset jane shume te mire dhe ...

4,500 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj sherbim si instruktore personale  per femra
Ofroj sherbim si instruktore personale per femra - Tirane

B Te pasurit nje trup perfekt dhe te shendetshem eshte investimi me i mire per vetveten .renie ne peshe , ndertim muskujsh , krijimi i formave qe cdo femer enderron , por mbi te gjitha nje stil jetese i shendetshem . cmimi : 200 leke te reja / ore ...

200 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Krijojme Website te ndryshme
Krijojme Website te ndryshme - Tirane

B Krijojme faqe te ndryshme interneti per cdo binznes apo individ. faqet krijohen me teknikat me te fundit nga stafi yne dhe gjithashtu ne nje kohe tejmase te shpejte. krijojme : faqe personale, faqe reklamimi biznesesh, faqe e-commerce per dyqane qe duan te shesin online etj. s...

500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas