Sherbime 1000+ Sherbime Profesionale

Online 0 lexues dhe 0 njoftim/e ne pritje per publikim
30 Euro Sherbime Sherbime Profesionale fizeoterapi/masazh
fizeoterapi/masazh - Tirane

B Jam nje djale 28 vjec kam mbaruar per fizeoterapi,jam i disponuar per tju sherbyr ne ambjentet e shtepis po ashtu mundeni dhe ne shtepin time,mirpres tel?...

30 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dezinfektim Ambientesh
Dezinfektim Ambientesh - Tirane

B Petralba dezinfektime ofron dezinfektim ambientesh si hotele, bare, restorante, furra buke, pasticeri, shkolla, cerdhe, konvikte, spitale, ambiente banimi, ambiente pune, siperfaqe te brendshme dhe te jashtme, ne ofrojme garanci dhe certifikate sherbimi ne jemi kudo, na kontakt...

5,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2.
Kurse te gjuhes gjermane ne Sarande A1-C2. - Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset fillojne me daten 30.10.2017. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (ce...

1,200 Leke

Sarande
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Farmaci bujqesore KRASHI
Farmaci bujqesore KRASHI - Tirane

B Ne ofrojme keto sherbime: bejme rregullimin e kopshteve ,mbjellje bari , krasitje pemesh te te gjitha llojeve , dezefektim ambjentesh si lokale ,restorante, apartamente , zyra pune etj... per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem nr kontakti :0698219685 ...

0 Leke

Tirane
10 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures.
Ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe pergatitje per provimet e matures. - Durres

B Eureka education ofrohen kurse te gjuhes angleze dhe gjermane, si dhe matematike e pergatitje per provimet e matures shteterore. staf i kualifikuar dhe ambiente komode. kurse ne grupe ne numer te kufizuar ose individuale me cmime konkuruese. lagja 5 durres 0698672200 ...

10 Leke

Durres
4,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj
Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj - Tirane

B Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. ekspreset jane shume te mire dhe ...

4,500 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj sherbim si instruktore personale  per femra
Ofroj sherbim si instruktore personale per femra - Tirane

B Te pasurit nje trup perfekt dhe te shendetshem eshte investimi me i mire per vetveten .renie ne peshe , ndertim muskujsh , krijimi i formave qe cdo femer enderron , por mbi te gjitha nje stil jetese i shendetshem . cmimi : 200 leke te reja / ore ...

200 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Krijojme Website te ndryshme
Krijojme Website te ndryshme - Tirane

B Krijojme faqe te ndryshme interneti per cdo binznes apo individ. faqet krijohen me teknikat me te fundit nga stafi yne dhe gjithashtu ne nje kohe tejmase te shpejte. krijojme : faqe personale, faqe reklamimi biznesesh, faqe e-commerce per dyqane qe duan te shesin online etj. s...

500 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Mesuese e sapo dal ne pension
Mesuese e sapo dal ne pension - Tirane

B Jam nje mesuese e ciklit te ulet me shume eksperience e sapo dal ne pension. kerkoj te mbaj femije mbas mbarimit te orarit shkollor per ti mbajtur dhe mesuar deri sa prinderit te kthehen nga puna. me shtepi ndodhem tek sheshi wilson. per sqarime te metejshme mund te komunikojm...

200 Euro

Tirane
280 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ofroj sherbime investigative
ofroj sherbime investigative - Tirane

B Ofroj sherbime investigative, hetim mbi mashtrime , kontroll per cipa , survijm te personave te ndryshem , hetime mbi personalitetin dhe historikun e individeve per te cilet jeni te interesuar. per me teper mund te kontaktoni ne email [email protected] si dhe ne numrin e te...

280 Euro

Tirane
6 Euro Sherbime Sherbime Profesionale SHERBEJME   KAPAK  TEMA DIPLOMASH LLOJE  TE  NDRYSHE  LIDHJE  LIBRASHE
SHERBEJME KAPAK TEMA DIPLOMASH LLOJE TE NDRYSHE LIDHJE LIBRASHE - Tirane

B Sherbejme kapak tema diplomash lloje te ndryshe nga ato me te lira deri tek kapaket special me shkrim gold lidhje librashe lloje te ndryshme fotokopje printime bz. color. me cmime me kunkuruse ne treg mbeshtjellje librash shkollore etj....

6 Euro

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrom sherbime elektrike
Ofrom sherbime elektrike - Vlore

B Ofrojm sherbime elektrike si: -instalime elektrike -riparime elektrike -riparime elektroshtepiake kontakt: 069675 3683 mund te na kontaktoni edhe ne whatsapp. ...

0 Leke

Vlore
700 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Fustane nuserie te markes Pronovias 2016
Fustane nuserie te markes Pronovias 2016 - Tirane

B Ofroj fustane nuserie te markes prnonovia 2016!fustanet jan me etiket me cmim ofert!cel 0692476274...

700 Euro

Tirane
60,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mesime Piano
Mesime Piano - Tirane

B Ofroj mesime private piano per fillestar dhe femije te vegjel. hap nje kapitull te ri artistik ne jeten tende ose te femijes tuaj duke zgjedhur nje nder instrumentat me te bukur. per me shume kontakto ne nr +355695687111...

60,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Instalim Rrufepritesi
Sherbim Instalim Rrufepritesi - Tirane

B A ka shtepia juaj mbrojtje nga rrufeja ( rrufepritesi ) cfare eshte rrufeja? rrufete jane fatkeqesi natyrore ashtu si termetet, tajfunet, vullkanet. ato perfaqesojne ngarkesa elektrike ne forme shkendije ne atmosfere qe shfaqen zakonisht ne kohen e shtrengatave te shiut. rru...

1,500 Euro

Tirane
3 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri servis mirmbajte
Teknik kondicioneri servis mirmbajte - Tirane

B Teknik kondicioneri montime riparime shesim te rinje e te pedorur 0685604388...

3 Euro

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Detektiv Privat
Detektiv Privat - Tirane

B Te gjitha hetimet tona jane 100% konfidenciale, (sekrete)dhe profesionale . mund te na kontaktoni edhe per nje konsultim, na thoni dyshimin tuaj ose mos-korrektsine e partnerit/es.gjithashtu edhe shume nenceshtje te tjera! duke bere te mundur zgjidhjen e shume ceshtjeve ne meny...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bejme mbulesa kolltuqesh sipas modelit
Bejme mbulesa kolltuqesh sipas modelit - Tirane

B Nr.cel:068 457 6688 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=295947040874330&id=295926750876359...

1,000 Leke

Tirane
350 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Gabina dushi1

350 Euro

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme ; pastruese,bebisitter,kopeshtar,kujdestar per te moshuar.
Ofrojme ; pastruese,bebisitter,kopeshtar,kujdestar per te moshuar. - Durres

B Elite services albania ofron 1- pastruese per shtepi private edhe per biznese, 2-bebisitter me eksperience, 3-kujdestar per te moshuarit , 4-kopeshtar, nese ju duhet nje nga sherbimet tona ju lutemi te kontaktoni ne ;0698451182 ose dergoni nje imail ne [email protected]

2,500 Leke

Durres
7,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse per filloren
Kurse per filloren - Tirane

B Ofroj kurse studimi dhe pergatitjen e detyrave te shtepise nga klasa e 1-5 per te gjitha lendet. pagesa me marrveshje. nr kontakti 0696339470...

7,000 Leke

Tirane
800 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse gjermanishte per te gjitha nivelet A1-C2
Kurse gjermanishte per te gjitha nivelet A1-C2 - Sarande

B Kurse intensive per te mesuar gjermanishten. kurset e gjermanishtes jane fleksibel dhe te ndryshme: jane kurse intensive, kurse ne mbremje, por edhe kurse individuale. ne perputhje me kornizen e perbashket evropiane e references per gjuhet (cefr), kurset permbajne te gjitha nivel...

800 Leke

Sarande
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bar Restorant-Kennedy
Bar Restorant-Kennedy - Tirane

B Vejme ne dispozicion per ditelindje, dasma, ceremoni mortore,seminare, si dhe festa te ndryshme gjithashtu marim porosi per bankete familjare, sherbejme katering . per me shume na vizitoni dhe ne facebook me emrin bar restorant- kennedy...

0 Leke

Tirane
1,600 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse gjuhe per femije
Kurse gjuhe per femije - Tirane

B Qendra didaktike “ana” ju ofron kurse gjuhe per femije ne: gjuhen angleze a1/a2-b1/b2 gjuhen italiane a1/a2-b1/b2 gjuhen gjermane a1/a2-b1/b2 gjuhen franceze a1/a2-b1/b2 matematike fizike stafi jone ju ofron perkujdesje, dashuri, energji si dhe cil...

1,600 Leke

Tirane
250 Euro Sherbime Sherbime Profesionale GABINA DUSHI
GABINA DUSHI - Tirane

B Ne ju ofrojme gabina dushi dhe xhama per guzhina,materjale cilesore si inoks i certifikuar dhe xham i temperuar i cilesise se larte..dhe dizenjime ne xham sipas preferences.cilesi dhe korrektesi. 0697984593-0666121717...

250 Euro

Tirane
10,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ploter per design veshje
ploter per design veshje - Tirane

B Shitet ploter + programi me komputer + tavolina digjitale per design veshje te ndryshme. marka morgan teknika blere ne itali per 30 000 euro dhe shitet vetem 10 000 euro. mund te ndertoni linjen tuaj te veshjeve. shitet per arsye emigrimi. 0698326744 tirane...

10,000 Euro

Tirane
300 Leke Sherbime Sherbime Profesionale bejm terapi me shushunja ne lezhe
bejm terapi me shushunja ne lezhe - Lezhe

B Pershendetje bejm terapi me shushunja ne lezhe per varice per emigren per dhimje koke kembesh per infeksjone e per shum smunje te tjera...

300 Leke

Lezhe
1 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Curly.A.C.Creations
Curly.A.C.Creations - Tirane

B Skica, piktura, portrete dhe art craft te ndryshme me cmime te arsyeshme per te gjithe. cdo gje me porosi. na gjeni tek unaza e re, rr. teodor keko, zona astir. per me shume kontakt 069 35 46 098...

1 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac
Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokume - Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen sc...

0 Leke

Durres
25 Leke Sherbime Sherbime Profesionale punime parketi
punime parketi - Tirane

B Punime parketi cilesi siguri dhe profesjonalizem per me shume informacion munde te kontaktoni ne nr e tel 066 61 30 898 ...

25 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas