Sherbime 1000+ Sherbime Profesionale

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare! - Tirane

Ish Fusha E Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gatshem t'ju vije ne ndihme ne cdo ore te dites, me profesionalizem dhe i mbeshtetur nga aparaturat e teknologjise se larte. adresa: rruga e dafinave, tirane. orari: 09:00 -13:00 dhe 14:00 - 19:00 -konsulence falas -pastrim gurzash 1000 l -mbushje 2000 l -metal porcelan 6500l -zirkon 12000 l -zirkon e-max 15000 l

...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA  NE DORE / CILESI EUROPIANE, CMIM SHQIPTAR

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA NE DORE / CILESI - Tirane

Rruga Manol Konomi Tirane, Nd 14 , Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Me eksperience prej me shume se 22 vjetesh, jemi kompani lider ne shqiperi persa i perket projektimit, tregetimit, instalimit, mirembajtjes se impianteve mekanike (kondicionim, ngrohje, trajtim ajri dhe uji, mkz, hidrosanitare, gazra mjekesore, bms te sistemeve hvac, etj.......

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore - Tirane

Frederik Shiroka, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafikut rrugor. asistenze per demshperblim demi ne rast aksidenti. sherbimet ligjore perfshijne: perfaqesim ne ceshtje civile dhe ceshtje penale perfaqesim per zgjidhje martese, ne shqiperi dhe ne bashkimin europian, terheqje dokumentacioni per nulla osta al matrimonio. perfaqesim per biznese, firma private ne kontestat gjygjesor. mbrojtje per persona ne proceduren penale. demshperblim dhe trajtim demi ne rast aksidenti me pasoje vdekjen, brenda dhe jashte vendit. tek ne mund te mbeshteteni ne kompetence,privatesi,gadishmeri per kryerjen e menjehershme te nevojave tuaja urgjente.per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose permes email. e-mail:ervin.muja@gmail.com adresa: tek 21 - dhjetori, tirane. cel. : +355674081822...

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SERVIS PER SHITES MAKINASH (AUTOSALON dhe PARKOAUTO) EKSPERT ITALIAN ELEKTRONIK

SERVIS PER SHITES MAKINASH (AUTOSALON dhe PARKOAUTO) EKSPERT ITALIAN E - Tirane

Skanderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ekspert italian per rregullim makinash (servis xhenerik dhe elektronik), riprogramim centraline, diagnoze e kompjuterizuar profesionale. riparime microchip vetem per autosallon, parkoauto, shites makinash. ofroj sherbimin dhe ne vendin ku ndodhet klienti profesionalizem italian dhe cmime ekonomike...

10,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Corrier - shperndajme porosit tuaja

Corrier - shperndajme porosit tuaja - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Shperndajme porosit tuaja kudo dhe kurdo 24 ore non stop me motorr shpejtesi korrektesi tel 0675876210...

200 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SERVIS I AUTORIZUAR NGA CANON !

SERVIS I AUTORIZUAR NGA CANON ! - Tirane

Rruga Shefqet Musarai, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Garanci deri ne 2 million kopje !!! prezantimi i kompanise erisoni company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e durresit dhe nje dege ne qytetin e tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta. ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. zgjedhja jone per produktet canon nuk eshte e rastesishme. keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera. ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit. por puna jone nuk mbaron ketu. ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit. kjo i ka bere klientet tane te ndjehen te vleresuar dhe jo vetem qe shtojne bashkepunimin por ed...

5,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Berje parketesh me ngjyrat qe ju deshironi dhe me cilesi qe shtepia juaj te jet ndryshe

Berje parketesh me ngjyrat qe ju deshironi dhe me cilesi qe shtepia ju - Tirane

Rruga Bardhyl, Brryli | Tirane

B Ofrojm sherbim ne berjen e parketeve te rinje ose lyerjen e tyre ofrojm cilsi dhe me pak kosto neqofte se doni te beni parketin tuaj te ri dhe te bukur ne ua mundesojm sipas deshires tuaj . bejme dhe tavane prej druri ose palastik , nese doni qe shpia juaj te duket me e bukur me parket ose shtrim me pllaka telefononi ne 0683922494 ofrojm sherbim cilsor dhe ne istalime elektrike....

200 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Regulloi lavatrice dhe elektroshtepiake

Regulloi lavatrice dhe elektroshtepiake - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Rregulloi lavatrice dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake te interesuarit te telefonoin ne ‭+355 68 325 4914‬. ...

30,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Perkthime Shqip-Turqisht dhe Turqisht-Shqip

Perkthime Shqip-Turqisht dhe Turqisht-Shqip - Tirane

Rruga Ylbere Bylykbashi, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Perkthime dokumentacioni, akademike( tema diplome), librash etj, ne menyre akademike nga profesionist diplomuar ne universitetin e stambollit ne gjuhesi. eksperienca: kam ushtruar detyren e perkthyesit per 3 vite prane konsullates shqiptare ne stamboll dhe kam bashkeautoresi ne perkthimin e disa librave dhe studimeve shkencore ne turqisht dhe shqip. aktualisht punoj si associated researcher prane istanbul university 9/faqe...

1,200 Leke

Tirane
25,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Energy Audit

Energy Audit - Tirane

Frosina Plaku , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Realizojme auditime energjie per objekte banimi (individuale ose kolektive ) ,administrative, arsimore, shendetesore, kulturore dhe industriale . auditimi shoqerohet me raportin e auditimit i cili hartohet nga auditues te certifikuar sipas ligjit. ne ju rekomandojme , si ambjenti juaj te jete eficente,komfort dhe komod duke minimizuar faturat e energjise ! merrni nje mendim profesional nga ekspertet tane te kualifikuar ! ...

25,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Metropolitan Incubator

Metropolitan Incubator - Tirane

Brigada Viii, Ish-blloku, Tirana, Albania , Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kush jemi ne? metropolitan incubator eshte nje organizate e cila synon te perfshije talentet e reja ne fushen tik, ndertim, marketing, dizajn grafik, krijimi dhe zhvillimi i ndermarrjeve te reja sipermarrese (start-up). gjithashtu eshte inkubatori i pare "on campus" midis universiteteve shqiptare. mundeson zhvillimin e kompanive fillestare inovative ne fushen e teknologjise si edhe eshte nje force levizese ne komercializimin e ideve. metropolitan inkubator ofron nje vend dinamik per kompanite e teknologjise se larte per tu inovuar.ndodhet ne zemer te tiranes brenda nderteses se metropolitanit, me qellimin shpirteror te transformimit dhe formimit te ideve inovative te sipermarresve ne realitet. misioni jone? hulumtimet qe zhvillohen ne fushen e tik, mbeshtesin krijimin e fillimit. vizioni jone? transformimi i vlerave ne dobi ekonomike dhe sociale. qellimi jone? perfshirja e talenteve dhe ideve me potencial te larte per sukses. sigurimi i bashkepunetoreve per zhvillimin e projekteve. krijimi i nje start-up ne vitin e pare. cfare ju ofrojme ne ? kushtet teknike dhe fizike. keshillim per zhvillimin e idese tuaj. zhvillimi i start-up-eve tuaja. materializimi i idese tuaj ne nje produkt. marketingu i tij. trajnime profe...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Auditues Energjie

Auditues Energjie - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tjeter zone | Tirane

B Ofroj projekte te auditimit te energjise per objekte ne faze projektimi dhe per objekte ekzistuese. auditues i certifikuar. ...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale 25% ulje per dhembe zirkoni dhe porcelani

25% ulje per dhembe zirkoni dhe porcelani - Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Doni te rregulloni gojen njeher e pergjithmone? prane pazarit te ri, ju mjekojme si askush tjeter: teknologji gjermane, protokoll rigoroz dhe kujdes i larte, ne kohe rekord. eshte momenti te vendosesh sa bukur do te dukesh! tani dhe 25% me lire. konsulta falas. nxito 069 39 19 755!...

100 Leke

Tirane
17,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale eSig.al

eSig.al - Tirane

Rruga Don Bosko, Don Bosko | Tirane

B Sigurimi i makines eshte nje shpenzim i detyrueshem. prandaj duhet te kerkosh oferten me te mire. 1. krahaso cmimet e siguracioneve online 2. merr oferten vetem me 3 hapa 3. konfirmo ne telefon adresen dhe daten e fillimit. te gjitha keto duke kursyer kohe dhe para. per me shume informacion: +355676048400...

17,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dita Perfekte  Paisje me qera per Evente Dasma Ditelindje

Dita Perfekte Paisje me qera per Evente Dasma Ditelindje - Tirane

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Te dashur miq, ju urojme gezuar vitin e ri 2018!!!qofte nje vit i mbare, me shendet, fat e lumturi per te gjithe ju dhe te dashurit tuaj!!! paci sa me shume gezime e festime... ju kenaquni, per detajet kujdesemi ne ^_^...

7,000 Leke

Tirane
60 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Elektrike

Sherbime Elektrike - Durres

Durres, Tirane, Qender | Durres

B Efem elektrik ofron sherbime profesionele ne fushen elektrike, ne qytetin e durresit dhe tirane dhe zonat perreth.. - montime kamera sigurie per objekte, shtepi, lokale. -sisteme alarmi -instalime elektike. -riparime te ndryshme. per informacione te metejshme kontaktoni ne nr e cel: 069 2 513 513 e-mail: elektrik efem@gmail.com dm : efem elektrik. ...

60 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale AGJENSI IMOBILARE CENTURY21INFINITY

AGJENSI IMOBILARE CENTURY21INFINITY - Tirane

Rruga Luigj Gurakuqi, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Nese keni nje prone te cilen doni ta shisni ose ta leshoni me qira. nese jeni te interesuar per te blere ose te merrni me qira. nese eshte aprtament , dyqan, godine multifunksionale,ambjente biznesi ,maganiza etj. atehere drejtohuni tek ne dhe keni per te marre nje sherbim te shkelqyer. do te merremi me marketingun e prones tuaj dhe do sjellim klientet ne prone duke marre cmimin me te mire te prones tuaj. mos hezitoni te na kontaktoni....

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime cilesore per dhembe porcelani

Punime cilesore per dhembe porcelani - Tirane

Perball Maternitetit Te Ri, Brryli | Tirane

B Klinika "buzeqeshja" ju ofron 1 buzeqeshje shendritese! ofrojme punime cilesore per dhembe te materialeve te ndryshme. dentiste, nese kerkoni sherbim dhe punime cilesore ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692424194 ju faleminderit...

2,000 Leke

Tirane
150 Dollar Sherbime Sherbime Profesionale ROZAFATI.SH.P.K nderton per ju faqe web cilesore dhe bashkohore per biznesin tuaj

ROZAFATI.SH.P.K nderton per ju faqe web cilesore dhe bashkohore per bi - Shkoder

Shembuj Te Sherbimeveve Tona, Qender | Shkoder

B Dizenjim faqe interneti eshte analize biznesi, studim tregu dhe strategji zhvillimi, te aplikuara ne nje dizajn perfekt dhe funksional cdo biznes eshte i vecante! rozafati-sh.p.k nepermjet produkteve te saj te personalizuara*, ju jep mundesine, qe ne nje treg gjithnje ne rritje, te vecoheni nga konkurentet. duke u bazuar ne parimin "design eshte funksion", do hapim dyert e biznesit tuaj per klientet nga mbare bota. dizenjimi dhe ndertimi i faqes se internetit eshte vetem hapi i pare per prezencen tuaj online. nje suport i garantuar 24/7 eshte garanci per suksesin e biznesit tuaj. nuk keni perse te shqetesoheni per shpenzimet! nje staf profesionistesh me pervoje, do t'ju ofroje kete sherbim falas, sherbim qe konkurentet tuaj, ne rastin me te mire, arrijne t'a bejne me shume shpenzime. per me teper kontaktoni facebook: https://www.facebook.com/rozafatishpk/ web. http://rozafatishpk.tk/ instagram: https://www.instagram.com/rozafati_/ ...

150 Dollar

Shkoder
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale MASAZH ANTICELULIT PROFESIONAL

MASAZH ANTICELULIT PROFESIONAL - Tirane

Mine Peza , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion,masazh anticelutit per 30 min,vetem 1200lek.tel: 069 35 60460...

1,200 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj kurse Matematike per femije nga klasa e 6-te deri ne vit te 2-te gjimnaz

Ofroj kurse Matematike per femije nga klasa e 6-te deri ne vit te 2-te - Tirane

Rruga 5 Maji, Tjeter zone | Tirane

B Ofroj kurse ne lenden e matematikes per femije nga klasa e gjashte deri me vit te dyte gjimnaz per femijet nga klasa e 6-te deri ne klase te 9-te pagesa eshte 500lek ora kurse per femijet ne vit te pare dhe te dyte pagesa eshte 700lek ora te interesuarit te kontaktoj e te numri i meposhtem 0684886658 ...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE NEPER SHTEPIJA, PALLATE, LOKALE

INSTALIME ELEKTRIKE NEPER SHTEPIJA, PALLATE, LOKALE - Tirane

Rr Ali Demi, Tjeter zone | Tirane

B Ofrojme sherbimet e instalimeve elektrike neper shtepija, lokale, pallate, etj. instalimet perfshire: rrjeti elektrik monofaze , rrjeti 3-fazor, citofoni , internet, sistem kamerash....

1,000 Leke

Tirane
19 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, jap me qera ditore makine Hyundai I 10 Viti 2016, 19 Euro

Tirane, jap me qera ditore makine Hyundai I 10 Viti 2016, 19 Euro - Tirane

Bulevardi Bajram Curri Building - 112 , Number -, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Makina me qira ditore car rentals ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ rezevoni ne 0698801181 (reservations) cmimi duke filluar nga 19 / dita - prices starting from 19 / day - te gjitha tipet e makinave me cmimet me te mira ne treg - disponibel edhe ne airport - airport pick up option ========================= choosebalkans@gmail.com #makina me #qira #ditore #car #rentals #rent #cars cel. : 069 88 011 81...

19 Euro

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale  Tirane, jap me qera ditore makine Volkswagen Golf VI Plus

Tirane, jap me qera ditore makine Volkswagen Golf VI Plus - Tirane

Bulevardi Bajram Curri Building - 112 , Number -, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Makina me qira ditore car rentals ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ rezevoni ne 0698801181 (reservations) cmimi duke filluar nga 20 / dita - prices starting from 20 / day te gjitha tipet e makinave me cmimet me te mira ne treg. disponibel edhe ne airport - airport pick up option ========================= choosebalkans@gmail.com #makina me #qira #ditore #car #rentals #rent #cars ...

20 Euro

Tirane
1 Leke Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME SHERBIME MARKETINGU , WEB DESIGN , ADEZIVE ,REKLAMA ETJ

OFROJME SHERBIME MARKETINGU , WEB DESIGN , ADEZIVE ,REKLAMA ETJ - Tirane

Tirane, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme stampime, adeziv , logo, web design, interior design, reklama, photo e video producion me cmimet me konkurruese ne treg tel 0674193017 tel 0697586272 instagram step.al facebook step.al ...

1 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Personalizim ne gjilpere

Personalizim ne gjilpere - Tirane

Rruga Zef Jubani, Prane Shkolles Deshmoret E Liris, Tjeter zone | Tirane

B Nese keni nevoje per nje veshje te bere me porosi per nje rast te vecante ose te modifikojme veshjet qe tashme jane ne dollapin tuaj duke i qendisur ato, une jam ketu per t'ju ndihmuar. personalizoni objekte qe i gjeni rendome ne treg... qendisni idete tuaja ne realitetin tim!...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA - Lezhe

Fizio Alba Lac Kurbin, Zone Periferike | Lezhe

B Fizoterapi alba kujdeset per trajtimin e plote te patologjive si : hernie distale spondiloartroza demtime te gjurit bursitis osteoporoza tendinitis trauma sportive kalcifikime osteofikime ruptura gonoartrozat koksoartrozat artroza/ artrite rehabilitimet postkirurgjikale kontraktura probleme te ligamenteve shiatik neural paraliza/ pareza distorcionet migrena ...

10,000 Leke

Lezhe
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Portrete me porosi

Portrete me porosi - Tirane

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Portretet punohen ne formate te ndryshne .. dhe sipas formatit dhe numrit te personave varjojn edhe cmimet .. per portretet ne format a4 dimensjon 20x30 cmimi per nje person esht 30 mij lek bashk me kornizen dhurat .. per dy persona 35 mij lek. per formatin a3 dimensjon 30x42 .. per nje person kushton 45 mij lek ...per dy persona 50 mij lek bashk me kornizen dhurat .....

3,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj SHERBIME ME KOSTO TE ULET

Ofroj SHERBIME ME KOSTO TE ULET - Tirane

Mine Peza, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profesionalitet~korrektesi~kosto e ulet ofrojme keto sherbime: 1. bejme curriculum/leter motivimi/leter interesi shqip*anglisht*italisht 2. punime:exel-word-powerpoint 2.shkrime/projekte 3.slide/prezantime 4.perkthime anglisht/italisht 5.kerkime informacionesh te ndryshme. instagram: i.v.a_virtualassistant cel: 0698758050 ...

0

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kurse per femije nga klasa e pare deri te nenten duke perfshire ketu gjuhet anglisht dhe italisht

Kurse per femije nga klasa e pare deri te nenten duke perfshire ketu g - Tirane

Qemal Stafa, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj kurse private per femije nga klasa e pare deri ne klasen e nente, duke perfshire gjuhen angleze dhe italiane. jam diplomuar me master ne inxhinieri dhe kam dy gjuhe te mbrojtura, anglishten dhe italishten....

1,000 Leke

Tirane
17 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Makina me qera 17 euro dita

Makina me qera 17 euro dita - Tirane

Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...

17 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas