Business Property in Sale 1000+ Objekt Biznesi ne Shitje

 Online 133 lexues | 0 njoftime ne pritje

465,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Rruga Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2 Per Zyra

Tek Rruga Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2 Per Zyra - Tirane

Rruga Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne rrugen e elbasanit , shitet qira ambjent 200 m2. ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh call center, zyra arkitekture ,zyra programimi,qender kursesh .kontakto orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

465,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION - DYQAN 60M2  - Komuna e PARISIT , ( Perballe shkolles FENIX)

OKAZION - DYQAN 60M2 - Komuna e PARISIT , ( Perballe shkolles FENIX) - Tirane

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet njesi (dyqan) i investuar gati, 60 m2 ne rrugen bilal golemi, - komuna e parisit, rruge me shume levizje paradite ( per shkak te shkollave te shumta ne ate zone )dhe levije mesatare mbasdreke. lagje perfekte e perbere nga vila dhe shtrese te larte banoresh me ndicim fantastik ( orientimi jug perendim). *tel ose whats app: 0692238499* - ka hapesite dhe e brendsme dhe te jashtme te dyqanit - i investuar me tavane te varura gipsi salla e brenshme eshte dhoma mbrama - ndricim fantastik - rruge me shume levisje paradite dhe levizje mesatare mbastire - e pershtatshme per cfaredolloj biznesi apo per tu dhene me qera - cmimi eshte okazion (1080 euro m2) pasi dyqanet ne ate zone shiten me 1500- 2000 euro m2 - mundesi investimi njesia ofrohet ne shitje si hapesire totale dhe perben nje rast te shkelqyer investimi per shfrytezim biznesi dhe per dhenie me qera. cmimi: 65000 euro tel ose whats app: 0692238499 l: 677...

65,000 Euro

Tirane
45,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje DYQAN  BUZE RRUGE NE SHITJE - OKAZION - TE RRUGA PROKURORISE

DYQAN BUZE RRUGE NE SHITJE - OKAZION - TE RRUGA PROKURORISE - Tirane

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ne shitje dyqan 33 m2, buze rruge afer bulevardit zogu i- rruga prokurorise. - cmim okazion dyqani eshte 33 m2 si siperfaqe dhe ka 1 banjo. ndodhet buze rruge ne nje zone qe lidh prokurorine dhe bulevardin zogu i. brenda eshte ne gjendje te mire dhe pamja ballore eshte e veshur me vetrate xhami. zona do te marri akoma me shume zhvillim, pasi po perfundojne se ndertuari 2 pallate ne ate rruge. mundesi e mire investimi, pasi gjithmone eshte dhene me qera. cmim okazion per zonen. e pajisur me dokumenta te rregullta. cmimi: 6,000,000 ( milione) lek te reja - 45000 euro ( i padiskutueshem) tel: 0674749032

...

45,000 Euro

Tirane
135,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Kodra e Diellit, mbi Qendren Kristal, shitet Lokal !

Tek Kodra e Diellit, mbi Qendren Kristal, shitet Lokal ! - Tirane

Rruga Zallit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Tek rruga frank bardhi, mbi rrethrrotullimin e selites, shitet lokal, ne katin e pare te nje pallati te ri. siperfaqja e lokalit eshte 81 m2 duke perfshire katin e pare dhe te dyte te brendshem. arredimi eshte bashkekohore dhe orientimi eshte veri-lindje. perpara lokalit ka vend dhe per 4 tavolina. kontakto tani sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. ...

135,000 Euro

Tirane
74,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambjent Biznesi 74m2 kati 3 Metropol Center ne qender Lushnje

Shitet Ambjent Biznesi 74m2 kati 3 Metropol Center ne qender Lushnje - Lushnje

Clirimi, Qender | Lushnje

B Shitet ambjent biznesi 74m2 ne katin 3 te metropol center ne qender te luahnjes. ambjenti eshte i ri, multifunksional dhe eshte i gatshem per tu perdorur menjehere si psh. per dyqan, zyre, klinike, fitnes etj. metropol center eshte nje qender biznesi bashkekohore e hapur keto vitet e fundit dhe eshte me aktivitet te suksesshem. ne lushnje nuk mund te gjesh vend me te mire se metropol center per te zhvilluar nje biznes me qualitet dhe te sigurt. ambjenti eshte me dokumentacion te plote me hipoteke. cmimi mund te diskutohet....

74,000 Euro

Lushnje
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje FRESHOP

FRESHOP - Tirane

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet bisnesi me klientele te ngritur dhe me qera te pranueshme ,shitet per arsye largimi.nje mundesi e mire per te punesuar vetveten....

2,500 Euro

Tirane
500,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Market Biznes ne shitje

Market Biznes ne shitje - Tirane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shesim biznesin "market" me pune te ngritur , me xhiro standarte ditore...

500,000 Leke

Tirane
700,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Lokali + 3 Zyra ose dyqane

Shitet Lokali + 3 Zyra ose dyqane - Durres

Sukth I Ri , Zone Periferike | Durres

B Shitet lokali+ 3 zyra (dyqanet) ne sukth i ri,durres ne qender te sukthit, ambjenti me sip totale prej 750 m/2.z.si dhe dyqanet me sip. secila prej 200 m/2. per cdo informacion kontaktoni ne numrin e tel ...

700,000 Euro

Durres
1,200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Objekti

Shitet Objekti - Durres

Rruga Adria , Zone Periferike | Durres

B Shitet objekti,objekti eshte i gjithi me xham ne buz te rruges ne nje pozicion strategjik si nga ana e portit te durresirt gjithashtu ne hyrje te durresit. cmimi eshte i diskutueshem....

1,200,000 Euro

Durres
1,400,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes dyqan Kati 0, 248 m 1.400.000 Euro (Komuna e Parisit)

Tirane, shes dyqan Kati 0, 248 m 1.400.000 Euro (Komuna e Parisit) - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Disponojme ambjent ne nje zone te preferuar dhe te qete, tek rruga sulejman delvina, ne zonen e komunes se parisit. ambjenti ndodhet ne katin 1 banim ne pozicion strategjik me pamje nga rruga, ka nje siperfaqe te bollsme prej 248 m2,i investuar, i veshur me fasade xhami, i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. ambjenti disponon nje tualet dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. ambjenti mund te perdoret per local,zyra apo cfardolloj biznesi tjeter. opsion ideal per investim. per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355694271682...

1,400,000 Euro

Tirane
115,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje BLV.PETRO NINI LUARASI SHITET DYQAN

BLV.PETRO NINI LUARASI SHITET DYQAN - Tirane

Petronini, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Blv.petro nini luarasi shitet dyqan 55,5 m2 . dyqani ndodhet ne rruge kryesore kati -1 ne nje pallat te ri . aktualisht funksionon si dyqan peshku . zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron nje mundesi te mire per cdo lloj biznesi . disponon dokumentacion te plote hipotekor . kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ...

115,000 Euro

Tirane
130,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent Bisnesi ne Don Bosko

Ambjent Bisnesi ne Don Bosko - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Dyqan per shitje ne don bosko, tirane. objekti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri banimi me punime shume te mira. ambjenti ka planimetri shume te regullt dhe te jep mundesine per ta pershtatur per cdo lloj aktiviteti, ka nje kubature mbreslenese, fasada me vetrate e cila shikon nga sheshi i kompleksit. ambjenti ka hyrje dalje ne pjesen veriore dhe jugore te tij ku eshte mundesia dhe per ta ndare ne 2 pjese te regullta. siperfaqja e shfrytezueshme 87 m2. disponon certifikate pronesie. cel: 0699362263 ose 0699247444...

130,500 Euro

Tirane
162,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje APARTAMENT 3+1 PRANE SHESHIT WILLSON!

APARTAMENT 3+1 PRANE SHESHIT WILLSON! - Tirane

Sheshi Willson, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Apartament 3+1+2 tualete prane sheshit willson. ne nje zone ku cmimi mesatar eshte 1'600 euro/m2, apartamenti yne vjen me 1'200 euro/m2. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 e organizuar ne nje sallon shume te madh, nje korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe nje lavanderi. rifiniturat jane te cilesise te mire. shoqeruar me cmimin konkurrues, vendodhjen e preferuar, nje sere facilitetesh qe ofron zona e bejne kete apartament shume te preferuar. ...

162,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Rruga E Elbasanit Shitet Ambjent 108m2 Ne Rruge Kryesore .

Tek Rruga E Elbasanit Shitet Ambjent 108m2 Ne Rruge Kryesore . - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Tek rruga e elbasanit shitet ambjent 108m2 ne rruge kryesore .ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri , ne rruge kryesore . ambjenti eshte open space .disponon dokumentacion te plote hipotekor. zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme....

250,000 Euro

Tirane
1,050,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne Qender Te Kamzes Shitet Shkolle.

Ne Qender Te Kamzes Shitet Shkolle. - Tirane

Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Ne qender te kamzes shitet shkolle .ndertesa eshte 1800m2 , 4 kate nga 450m2 secili dhe bashke me hapsiren rrethuese te oborrit eshte 2700m2.shkolla eshte me ngrohje centrale,parkim,salle 300m2,palester+kend sportiv. disponon dokumentacion te plote hipotekor. kontakto tani suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

1,050,000 Euro

Tirane
82,450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion ,Tek Rruga E Thesarit Shitet Dyqan 97m2

Okazion ,Tek Rruga E Thesarit Shitet Dyqan 97m2 - Tirane

Tek Thesari, Fresku/Linze | Tirane

B Tek rruga e thesarit shitet dyqan 97m2 . dyqani ndodhet ne rruge kryesore . ne kete vend shiten dhe 8 dyqane te tjera me permasa 2 dyqane 66m2, 1 dyqan 40m2,2 dyqane 35m2,1 dyqan 60m2,nje dyqan 37m2 dhe nje 36m2 . te gjitha disponojn dokumentacion te plote hipotekor . te gjitha shiten me 850 euro m2 . zona ne te cilen ndodhen dyqanet eshte mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. per me shume informacion kontaktoni suaden ne numrin e telefonit +355676088600 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme...

82,450 Euro

Tirane
195,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Shkolla E Bashkuar Shitet Lokal 70m2 Ne Gjendje Pune .

Tek Shkolla E Bashkuar Shitet Lokal 70m2 Ne Gjendje Pune . - Tirane

Shkolla E Bashkuar, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Tek shkolla e bashkuar shitet lokal 70m2 ne gjendje pune .ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte shume e favorshme per cfaredo lloj biznesi . ambjenti aktualisht eshte me qira mujore1000 euro .shitet totalisht i kompletuar . disponon dokumentacion te plote hipotekor . kontakto tani suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme....

195,000 Euro

Tirane
130,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Perballe Misto Mames Rruga Besim Alla, Shitet Zyre 57m2

Perballe Misto Mames Rruga Besim Alla, Shitet Zyre 57m2 - Tirane

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Perballe misto mames rruga besim alla, shtitet zyre 57 m2 dhe 57m2 te jashtem. ambjenti esht i ndare ne 2 zona dhe nje banjo. kontakto tani elsonin ne numrin e telefonit: +355676088400 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

130,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek 21 Dhjetori Shitet Lokal I Kompletuar

Tek 21 Dhjetori Shitet Lokal I Kompletuar - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tek 21 dhjetori shitet lokal i kompletuar . lokali ndodhet ne rruge kryesore shitet ose nderohet me toke .zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. disponon dokumentacion te plote hipotekor. kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

250,000 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Rruga E Thesarit Shitet Ambjent Duplex 235m2 I Kompletuar .

Tek Rruga E Thesarit Shitet Ambjent Duplex 235m2 I Kompletuar . - Tirane

Thesari, Fresku/Linze | Tirane

B Tek rruga e thesarit shitet ambjent duplex 235m2,ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ri .shitet totalisht i kompletuar me kend lojrash me nje cmim okazion . zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e populluar dhe ofron nje biznes te sigurt.disponon dokumentacion te plote hipotekor. kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

160,000 Euro

Tirane
800,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial

Tek Kullat Binjake, Shitet Ambjent Komercial - Tirane

Kullat Binjake, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne bulevardin deshmoret e kombit , tek kullat binjake shitet ambjent komercial ne katin 3. ambjenti eshte i organizuar ne openspace, dhe 2 veranda te medha me ashensor personal te vecuar nga hyrja kryesore. orientimi i ambjentit eshte lindje. eshte nje nder zonat me qendrore te tiranes me visibilitet per nje call center apo zyra konsulencash. kontakto tani ardin ne numrin e telefonit: +355676023888 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

800,000 Euro

Tirane
600,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne Ibe Ne Rruge Kryesore Shitet Hotel I Kompletuar

Ne Ibe Ne Rruge Kryesore Shitet Hotel I Kompletuar - Tirane

Ibe, Zone Periferike | Tirane

B Ne ibe ne rruge kryesore shitet hotel i kompletuar. hoteli organizohet si me poshte: kati i pare restorant i kompletuar me kapacitet 1000 persona, ka 13 dhoma , 18 tualete, 14 ballkone, oborr dhe parkim . zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe relaksuese. shitet per arsye famijlare .disponon dokumentacion te plote hipotekor. kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ....

600,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion, Komuna E Parisit Shitet Klinike Dentare E Kompletuar

Okazion, Komuna E Parisit Shitet Klinike Dentare E Kompletuar - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Komuna e parisit shitet klinike dentare e kompletuar , ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge kryesore.ambjenti shitet totalisht i kompletuar me nje cmim okazion . zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme .disponon dokumentacion te plote hipotekor . kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme....

65,000 Euro

Tirane
225,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambient Komercial per shitje, Astir!

Ambient Komercial per shitje, Astir! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Pallati I El Sahara-se, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ambient komercial per shitje! ambienti ndodhet ne katin -1, dhe eshte pershtatuar per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti tregtar, eshte investuar per aspirimin e plote te tij. pallati ndodhet ne rruge kryesore, ka ashensor si dhe shkalle te vecanta, lartesia eshte 3,20. ambienti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. siperfaqja 450 m2. cmimi 500 euro/m2, total 225.000 euro, i diskutueshem. ...

225,000 Euro

Tirane
186,600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambient Biznesi-Bar Kafe, Komuna e Parisit!

Shitet Ambient Biznesi-Bar Kafe, Komuna e Parisit! - Tirane

Rrugamedar Shtylla, Komuna E Parisit , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet ambient biznesi! ambienti funskionon si bar-kafe dhe eshte i vendosur ne nje pozicion shume strategjik, me pune te ngritur dhe klientele te rregullt. ambienti ka nje kapacitet prej 48 vendesh brenda dhe 8 vende jashte, si dhe 1 tualet. ai eshte i pajisur me kamera sigurie, sistem audio, sistem kondicionimi dhe aspirimi. shitet totalisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. siperfaqja 62.2 m2 cmimi 3.000 euro/m2, ne total 186.600 euro, i diskutueshem. nr.kontakti:+355696888810/+35542255508 ...

186,600 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion! Shitet Ambient Komercial, Don Bosko !

Okazion! Shitet Ambient Komercial, Don Bosko ! - Tirane

Ne Hyrje Te Don Boskos , Don Bosko | Tirane

B Ambienti ndodhet ne katin e dyte, ne nje pallat te ri. i vendosur ne nje pozicion shume strategjik, buze rruges kryesore ne hyrje te don bosko-s, eshte shume i pershtatshem per te zhvilluar cdo lloj aktiviteti. ambienti eshte me pamje nga rruga kryesore, me hyrje te vecante ne ambient nepermjet shkalleve apo ashensorit. ambienti shperndahet nepermjet 4 dyerve hyrese, gje e cila sjell si mundesi per ndarjen e ambientit sipas metrave katrore te deshiruar apo funksionit qe ka aktiviteti juaj. siperfaqja 230 m2, me dokumenta te rregullta pronesie. cmimi 1.500/m2 ...

200,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion, Komuna E Parisit Shitet Klinike Dentare E Kompletuar

Okazion, Komuna E Parisit Shitet Klinike Dentare E Kompletuar - Tirane

Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Komuna e parisit shitet klinike dentare e kompletuar , ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge kryesore.ambjenti shitet totalisht i kompletuar me nje cmim okazion . zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme .disponon dokumentacion te plote hipotekor . kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme...

65,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet lokal fur buke

shitet lokal fur buke - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Unaza e re shitet 45 m dyqan ne pun me gjith paisjet e furres se bukes ...

65,000 Euro

Tirane
84,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION SHITEN 2 DYQANE 21M2 ME MUNDESI BASHKIMI TE TRREGU CAM

OKAZION SHITEN 2 DYQANE 21M2 ME MUNDESI BASHKIMI TE TRREGU CAM - Tirane

Rruga Cameria, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shiten 2 dyqani te rruga cameria te trregu cam pran oshes me siperfaqe prej 41m2 me mundesi bashkimi. dyqanet jane me hipotek me nje cmim te volitshem per zonen.dyqani ndodhet ne zone tregtare. dyqani i pershtashem per smartfon shop, dyqan shitjesh. 2000 euro m2 cmimi 84000 euro ...

84,000 Euro

Tirane
14,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet bisnesi

shitet bisnesi - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Okazion, shitet bisnesi prodhim buke i ngritur prej vitesh bashke me paisjet ne afersi te shkolles petro nini. cmimi 14.800 euro nr.cel 0698260045 ...

14,800 Euro

Tirane
280,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super Okazion shitet Bar Kafe Super luxoze

Super Okazion shitet Bar Kafe Super luxoze - Tirane

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet bar kafe super luxoze. investim i projektiar me nje nga studiot me pestigjoze shqipetare . .. ambienti ndodhet ne zonen vasil shanto . nje nga zonat me institucione zyrtare ku klientela eshte e garantuar !!ambienti eshte 175 m. kapaciteti 150 persona . i paisur me te gjitha lejet nga autoritetet bashkiake per ushtrim bisnesi .bisnesi i ngritur ne menyren me profesionale !!! cmimi 280 000 euro . ...

280,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes ambient tregtar me cmim Okazion rr. kavajes

Shes ambient tregtar me cmim Okazion rr. kavajes - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes ambient biznesi ne cmim okazion. vendi rr. kavajes ne kryqezim me bulevardin bajram curi . tirane dokumentacion i rregullt buze rruge i mobiliar si lokal .investuim i ri mobilim modern bleresi perfiton veranden +investimin falas sip. e bredshme 170m + 60 m verande + lulishte cmimi 1500, i diskutueshem. kontakt 0672057277 ...

250,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet dyqan dupleks

shitet dyqan dupleks - Tirane

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet dyqan dupleks ne zonen e misto mames prane pallateve cabej -hapsire totale 100 m2 -me hipoteke aktualisht funksionon si parukeri dhe berber per me shume informacion na kontaktoni 069 92 09 364...

100,000 Euro

Tirane
75,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje KLINIK DENTARE NE SHITJE

KLINIK DENTARE NE SHITJE - Tirane

Komuna E Parisit, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B *-shitet klinik dentare e kopletuar *-siperfaqe 40m2. *-ndertim i ri. *- me hipotek. *- kati i 2. *- vendendodhja :komuna e parisit tirane. *-cmimi:75000euro....

75,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas