Objekt Biznesi ne Shitje 1000+ Objekt Biznesi ne Shitje

 Online 115 lexues | 3 njoftime ne pritje

100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super Mundesi - Shiten njesi tregetare 208m2

Super Mundesi - Shiten njesi tregetare 208m2 - Tirana

B Shiten njesi tregetare me nje super cmim ,te zona e astirit ,rruga “mikel marubi “dyqanet jane te pa ndara por me certefikata pronesie secila me vete per arsye qe te pershtaten per cfardolloj aktiviteti si persh:kopsht,cerdhe,supermarket,lokal,makazina,etj.ka nje hapsire te madhe...

100,000 Euro

Tirana
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Shitet biznesi Parukeri Estetike 'Dora'.

Shitet biznesi Parukeri Estetike 'Dora'. - Tirana

Bulevardi Bajram Curri, Blloku | Tirana

B Zona/rruga : blv bajram curri shitet biznesi parukeri estetike "dora". ne cmim perfshihen te gjitha pajisjet, si dy karrige pune parukerie dy pasqyra, lavatest, ambjent i posatshem per thonjet, ambjent per estetike, ambjent per masazh e depilime etj. dyqani ka edhe tualet. cdo detaj eshte i mire menduar dhe eshte shume i pertatshem per te ushtruar kete aktivitet. qeraja mujore eshte 230 euro. kontraten mund te nenshkruajme sa te doje bleresi pa problem. per me teper info, mund te vini prane ambjentit dhe diskutojme. faleminderit. cel. : 0674131031...

2,500 Euro

Tirana
60,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet ose jepet me qera dyqan 60 m2 te Komuna e Parisit

Shitet ose jepet me qera dyqan 60 m2 te Komuna e Parisit - Tirana

Medar Shtylla, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet dyqan me hipoteke te komuna e parisit, ose jepet me qera. ambienti ndodhet shume prane rruges kryesore, disponon fasade xhami dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2001. ambienti eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ka nje planimetri te rregullt. cmimi: 60.000 leke per qera / 2300 euro/m2 per shitje per me teper kontaktoni ne nr. 0694273147...

60,000 Leke

Tirana
50,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes ose jap me qera

Shes ose jap me qera - Tirana

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet ose jepet me qera ne qender te tiranes dyqan 17 m2 + tualet ,kati i pare. cmimi per shitje 50 000 euro i diskutushem. per qera 350 euro....

50,000 Euro

Tirana
465,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Rruga Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2 Per Zyra

Tek Rruga Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2 Per Zyra - Tirana

Rruga Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Ne rrugen e elbasanit , shitet qira ambjent 200 m2. ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh call center, zyra arkitekture ,zyra programimi,qender kursesh .kontakto orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

465,000 Euro

Tirana
335,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Apartament 4+1 Tek Libri Universitar.

Shitet Apartament 4+1 Tek Libri Universitar. - Tirana

Libri Universitar, Blloku | Tirana

B Tek libri universitar shitet apartament 4+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri. apartamenti ka nje pamje spektakolare te tiranes si dhe ndodhet ne nje pallat te nje cilesie shume te larte. apartamenti eshte i organizuar me 4 dhoma, 2 tualete, nje ballkon i madh. struktura e dhomave eshte katrore dhe me shume siperfaqe ku te lejnon hapesire veprimi si per dhoma per 2 femije ose mund te kthehet per zyra. apartamenti deri me sot ka qene ne funksionim per zyra. vet pozicionimi i apartamentin eshte ne nje pike kyce ne tirane pasi eshte vetem disa minuta larg si banka , shkolla 9-vjecare, gjimnaze, farmaci, polici.... per me shume informacion rreth kesaj prone kontaktoni tani alben ne nr e telefonit +35567 6048 404....

335,000 Euro

Tirana
120,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Zyre Per Shitje Buze Rruge tek Pazari RI

Zyre Per Shitje Buze Rruge tek Pazari RI - Tirana

Pazari Ri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana

B Prane pazarit shitet ambjent per zyre . ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti . fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre arkitekture , qender kursesh , avokatie . ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur pasi zoteron qetesi totale .kontakto orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

120,000 Euro

Tirana
210,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet dyqan 50 m2 ne Don Bosko

Shitet dyqan 50 m2 ne Don Bosko - Tirana

Don Bosko, Don Bosko | Tirana

B Ne nje nga zonat me te mira te tiranes, don bosko shitet dyqan me siperfaqe 50 m2. dyqani ndodhet te kompleksi vizion plus, buze rruges kryesore. ambienti ndodhet ne katin e pare ne nje zone teper te favorshme, cka e ben te pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. cmimi: 210.000 euro (e diskutueshme) per me teper kontaktoni ne nr. 0694273147...

210,000 Euro

Tirana
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet hotel ne ndertim afer Aeroportit Vlore

Shitet hotel ne ndertim afer Aeroportit Vlore - Vlore

Akerni Vlore, Zone Periferike | Vlore

B Shitet hotel ne ndertim, 2 kate secili me nga 10 dhoma per kat. sip.270 m2 ndertesa 800 m2 trualli. bashke me nje hapesire prej 3500 m2 e marre me qira nga shteti per 99 vjet qe mund te shfrytezohet! ndertesa ndodhet ne pyllin afer akernise shume afer me aeroportin e ri. cmimi i diskutueshem nr. 0672031893...

200,000 Euro

Vlore
700,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet objekt komercial ne Autostraden Tirane Durres

Shitet objekt komercial ne Autostraden Tirane Durres - Tirana

Autostrada Tirane Durres Km 1, Zone Periferike | Tirana

B Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 e cila eshte e rrethuar me mur betoni dhe 940 m2 kapanon i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 220m2 zyra me 2 kate. -per ndertimin e objektit jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te gjitha ne perputhje me standartet eu. objekti eshte i pajisur me linje energjie 3 fazore (me transformator) dhe me burim uji te pavarur. -aktualisht edhe dhene me qira afatgjate per nje biznes te konsoliduar. objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. per me teper mos hezitoni te na kontaktoni! ...

700,000 Euro

Tirana
15,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet biznes, lokal ne gjendje pune

Shitet biznes, lokal ne gjendje pune - Tirana

Stadiumi Dinamo, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shitet lokal ne gjendje pune per arsye emigrimi. lokali ndodhet ne nje zone shume te populluar te tiranes. lokali funksionon si bar kafe por ka ambient per shtimin e aktivitetit,ka magazine dhe kuzhine qe mund te perdoret per zgjerimin e aktivitetit. lokali eshte 170 m2. cmimi eshte 15 000 euro. per me shume informacion cel. 0674438025...

15,000 Euro

Tirana
47,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan ne shitje tek liqeni i thate

Dyqan ne shitje tek liqeni i thate - Tirana

Liqeni I Thate, Sauk | Tirana

B Per shitje dyqan pallat i ri ne nje nga zonat me te qeta te tiranes tek liqeni i thate. objekti ka nje siperfaqe 36m2 dhe sheshpushim perpara (jo i perfshire ne cmim) 1300euro m2(i diskutueshem) 0698260045...

47,000 Euro

Tirana
115,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje BLV.PETRO NINI LUARASI SHITET DYQAN

BLV.PETRO NINI LUARASI SHITET DYQAN - Tirana

Petronini, Blloku | Tirana

B Blv.petro nini luarasi shitet dyqan 55,5 m2 . dyqani ndodhet ne rruge kryesore kati -1 ne nje pallat te ri . aktualisht funksionon si dyqan peshku . zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron nje mundesi te mire per cdo lloj biznesi . disponon dokumentacion te plote hipotekor . kontakto tani jonin ne numrin e telefonit 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ...

115,000 Euro

Tirana
9,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Garazhe, Ali Demi

Garazhe, Ali Demi - Tirana

Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Garazhet jane te pozicionuar ne zonen e ali demit. informacion mbi garazhet: • kati -1 dhe -2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponojme disa garazhe ne kete zone me siperfaqe te ndryshme e te bollshme dhe ne gjendje shume te mire. per ta vizituar na kontaktoni ! cel : +355 69 5610929...

9,000 Euro

Tirana
10,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet biznesi butik prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit

Shitet biznesi butik prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit - Tirana

Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shume prane fakultetit te inxhinierise se ndertimit shitet biznesi butik. butiku aktualisht eshte ne gjendje funksionale. malli teper cilesor permban aksesore, veshje te ndryshme per femra dhe meshkuj. ambienti jepet me qera. cmimi: 10.000 euro (i diskutueshem) per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0694273147 ...

10,000 Euro

Tirana
6,000,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes dyqan 55m2

Shes dyqan 55m2 - Tirana

Rruga Nacionale Dajt, Fresku/Linze | Tirana

B Shes dyqan te ri 55m2, 300 m nga fresku, ne rrugen nacionale dajt...

6,000,000 Leke

Tirana
300,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Objekt Biznesi ne Shitje

Objekt Biznesi ne Shitje - Tirana

Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Zona/rruga : siri kodra zona/rruga : siri kodra magazina nr. 2rr. siri kodra magazina 2 perballe ish frigoriferit te madh, shitet godine 5 kateshe, e gjitha ose e ndare. kontaktoni ne 0697074011 pas ores 17:00. faleminderit,...

300,000 Euro

Tirana
63,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne Rr. Njazi Meka, Shitet Ambjent Biznesi.

Ne Rr. Njazi Meka, Shitet Ambjent Biznesi. - Tirana

Rruga Njazi Meka, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Ne rr. njazi meka, shitet ambjent biznesi. ambjent me nje siperfaqe 60m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. organizohet nga nje hapsire open-space dhe 1 tualet. ka nje pozicion shume te favorshem, me mundesi reklamimi qe e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. me dokumenta te rregullta pronesie. cmimi: 63000 euro. per me shume informacion: +355674052735....

63,000 Euro

Tirana
120,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan te Materniteti i Ri

Shitet Dyqan te Materniteti i Ri - Tirana

Bulevardi Zhan D`ark, Lumi Lana/ Bulevard | Tirana

B Shitet dyqan 80 m2 i cili eshte 4 m i larte dhe ndodhet ne rruge kryesore ne kendin e nje pallati te ri perballe maternitetit te ri.ambjenti eshte ne pozicion strategjik dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. ...

120,000 Euro

Tirana
45,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet ambjet

shitet ambjet - Tirana

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet ambjent ne fillim te rruges kavajes mbrapa karburantit , pallat i ri 17m2 ...

45,000 Euro

Tirana
300,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITEN 2 KAPANONE  TEK CITY PARK.

SHITEN 2 KAPANONE TEK CITY PARK. - Tirana

E Limuthit, Tjeter zone | Tirana

B prane city park tek rruga e limuthit perballe rezervuarit te kusit shiten 2 kapanone , dy zyra , nje shtepi dy kateshe , dhe nje dylym toke me pjese gjelberimi peme , ullishte etj. kapanonet kane linje tre fazore, me kabine elektrike me vete , ambjenti eshte i drenazhuar nga poshte , i mbrojtur nga permbytjet , dhe disponon nje pus i cili ben te mundur furnizimin me uje te bollshem. kapanoni i pare eshte 750m2 i mbyllur dhe funksional , ngjitur eshte edhe zyra 35m2 , eshte e arreduar ne gjendje shume te mire , e ndertuar rishtazi me panel , gips dhe e shtruar me parket , brenda zyra ka ambjent ngrenie dhe tualetin. kapanoni i dyte eshte 180m2 i mbyllur , ngjitur me te eshte edhe zyra 20m2 , funksionale dhe e arreduar shume mire. prane kapanonit te dyte eshte e ndertuar edhe nje shtepi dy kateshe me siperfaqe 70m2 . kati i pare eshte 35m2 , ka organizim te brendshem , nje sallon ndenjie te bashkuar me kuzhinen dhe nje tualet . kati i dyte eshte 35 m2 , ka nje organizim te brendshem , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje verande. shitet e gjitha dhe mund te perdoret per nje sere biznesesh , fasone , fabrika , mobileri etj. zona eshte e miratuar si zone industriale. per nje vizite ne prone me kontaktoni ne numrin 0674050144....

300,000 Euro

Tirana
143,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK THESARI.

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK THESARI. - Tirana

Thesari, Zone Periferike | Tirana

B Ambjenti ndodhet tek thesari ,ka nje siperfaqe 260m2. ndodhet ne katin 0,dhe eshte i pershtatshem per ambjent komercial .per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin 0674050144....

143,000 Euro

Tirana
22,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet ambjet te fresku

shitet ambjet te fresku - Tirana

Rruga Teleferikut, Fresku/Linze | Tirana

B Ambjent ne zonen e freskut , rruges teleferikut 40 m2 ,me dy dalje ,tualet....

22,000 Euro

Tirana
15,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje lokal ne shitje

lokal ne shitje - Tirana

Rruga Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B ne unaz te re tek astiri pallati i firmes mesaplik 33 m lokal me hipotek 20m larg stacjonit te tiranes se re ...

15,000 Euro

Tirana
360,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne Bllok, Shitet Dyqan Buze Rruge.

Ne Bllok, Shitet Dyqan Buze Rruge. - Tirana

Rruga Vaso Pasha , Blloku | Tirana

B Ne bllok, shitet dyqan 50 m2 , buze rruge. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati. organizimi i tij eshte open space. mund te perdoret per biznese te ndryshme. aktualisht eshte me qira. kontakto tani ardin ne numrin e telefonit: +3550676023888 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

360,000 Euro

Tirana
12,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION

OKAZION - Tirana

Prane Gjykates Civile Se Tiranes, Tjeter zone | Tirana

B Okazion shitet "biznesi" lokal prane gjykates civile te tiranes. kontrate 8 vjecare, me qera mujore 700 mije leke (te vjetra) ne muaj. shitet i kompletuar me : kondicioner, sistem aspirimi, banak etj. klientela eshte e zgjedhur dhe e rregullt (perditeshme). kontakt vetem peronat qe jane vertete te interesuar. faleminderit 0674131031...

12,500 Euro

Tirana
95,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion

Okazion - Tirana

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shitet lokal tek kompleksi homeplan ish klubi partizani 57 m2 brenda dhe me nje hapesire funksionale prej 20 tavolinash ne pjesen e jashtme. aktualisht me qera 600 euro. lokali i rregjistruar me certifikte pronesie ne hipoteke. biznes i ngritur prej 7 vjetesh. me cdo gje te kompletuar e bashkekohore. ...

95,000 Euro

Tirana
30,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan

Dyqan - Korce

Recep Qelaj Rruga E Ersekes , Qender | Korce

B Shitet objekt biznesi .(dyqan ) 60 m2 prane klinikes kristi rruga recep qelaj ne qender te qytetit....

30,000 Euro

Korce
270,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent, Rruga 5 Maji.

Ambjent, Rruga 5 Maji. - Tirana

Rruga 5 Maji, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Disponojme lokal per shitje ne nje zone te frekuentuar, tek rrug “5 maji” lokali ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe eshte i pozicionuar buze rruge. ambjenti eshte totalish i investuar dhe i arreduar . eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e biznesit, ka edhe nje furre e cila perdoret me kapacitet te plote. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper informacion na kontaktoni . nr :0674790654...

270,000 Euro

Tirana
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET NDERTESE BIZNESI 3 KT +1 BODRUM

SHITET NDERTESE BIZNESI 3 KT +1 BODRUM - Tirana

Rruga Xhanfize Keko, Fresku/Linze | Tirana

B Shitet ndertese biznesi 3 kt +1 bodrum ————— kati i pare 120 m2 ka 3 dyqane jan me qera———-kati i dyte 200 m2 esht me qera ————————kati i trete 60 m2 eshte me qera biznes ——————bodrumi 100 m2 esht ambient biznesi kazino ———te gjitha bizneset jan ne gjendje pune dhe me qera aktualishte.———————————————— adresa porcelan rruge kryesore rruga xhanfize keko—-tel 0674109229...

1,500 Euro

Tirana
55,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 56 m² 55.000 Euro (Fresku)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 56 m² 55.000 Euro (Fresku) - Tirana

Fresku, Fresku/Linze | Tirana

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 56 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • pallat i ri • fasade xhami • dopio xham • sistem chiller • i investuar • aktualisht biznes ne pune. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 674790654...

55,000 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas