Kafshe e shpende 1000+ Kafshe e shpende

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

500,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes 39 dhi rrace

shes 39 dhi rrace - Tirane

Peze E Madhe, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shes dhi rrace alpin dhe te bardha 39 me keca. cmimi 5 miljon i diskutushe. 0684588836...

500,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope - Permet

, Qender | Permet

B Shiten lop vendi me gjith vic kam prodhimtari shum te mir e shiten per arsye emigrimi cmimi:800mij/koke tel: 0697359619...

80,000 Leke

Permet
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Akuariume

Akuariume - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 2 akuariume dekorative. akuarumi i madh mban 100 litra uje dhe eshte i pajisur me kembet alumini dekorative.ndersa i vogli mban 60 litra uje. jane te pajisur me filtrat dhe pompat qe nevojiten per pastrimin e ujit. ...

20,000 Leke

Tirane
0 Tregu Kafshe e shpende Dhuroj qen dhe mace te vogla

Dhuroj qen dhe mace te vogla - Durres

Rruga Vath Turja, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Dhuroj kelyshe qeni te perzier. whatsapp 0699923888 durres...

0

Durres
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten

Shiten - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kelysh pitbulli 2 muajsh me nje vaksin te ber . 0676046916...

7,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Humbur qen pastor gjerman (shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qeni te rikthehet ne familjen)

Humbur qen pastor gjerman (shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qen - Kavaje

Rruga E Detit, Golem, Kavaje, Familaja Teferici, Zone Periferike | Kavaje

B Me dat 25.04.2018 ka humbur qeni pastor gjerman mashkull me emer xhona, ne zonen golem, kavaj, durres, familja po e vuan shum mungesn. shperblim 500 per cilindo qe ndimon qe qenushi te rikfthehet ne shtepij. qeni ka nje shenj tek hunda, dhe nje njoll te zez tek llapa. kthehet po ta thrasesh xhona. mos esiton te contactoni numrat e telefonit 00393406311959 renaldo 00393400673605 alget 000355697277498 (0697277498) vullnet

...

500 Euro

Kavaje
400 Leke Tregu Kafshe e shpende SHES ROSA TE RACES CHERRI WALLEY

SHES ROSA TE RACES CHERRI WALLEY - Shkoder

Bahcallek, Shkoder, Albania, Zone Periferike | Shkoder

B Shes rosa ( rika) te races per mish. shkojne deri 5 kg....

400 Leke

Shkoder
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende She tufen e dhive

She tufen e dhive - Gjirokaster

Kardhiq, Albania, Zone Periferike | Gjirokaster

B Shes 200 kok dhi vendi ...

10,000 Leke

Gjirokaster
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende dele vendi

dele vendi - Elbasan

Pishkash Veri, Zone Periferike | Elbasan

B Shesim 25 koke dele vendi. per me teper informacion na kontaktoni. cmimi eshte i negociueshem. ...

20,000 Leke

Elbasan
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen sharri

Qen sharri - Tirane

Laprake, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Qen sharri 2 javesh i sapo ardhur nga kosova origjinal gjinia femer. nr tel 0685040550...

200 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Pele per shitje

Pele per shitje - Kruje

Rruga Abaze, Kruje District, Albania, Qender | Kruje

B Pele 4 vjece e nderzyer me gomar para nje muaji . mban shale dhe samar , e urte pa huqe....

1,500 Euro

Kruje
9,800 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten dhi te races Alpine

Shiten dhi te races Alpine - Tirane

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shiten dhi te races alpine perkatesisht: dhi pelleja 55 krere ftuja 70 krere cjep 20 krere keca 25 krere gjithsej 115 krere te shendetshem nen kontroll te vazhdueshem veterinar aktualisht qendrojne ne zonen e bjeshkeve ,kukes. cmimi 9800 euro i diskuteshem. faleminderit...

9,800 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj klysh mini spitz

Kerkoj klysh mini spitz - Tirane

Lord Bajron, Laprake | Tirane

B Kerkoj klysh mini spitz mashkull 2 muajsh me cmim te lir me pak se 100 mij lek ...

20,000 Leke

Tirane
8,800 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kope me dhi(dhi vendi)130 krere pellore,te gjitha me qumesht,te vaksinuara dhe te reja ne mos

Shitet kope me dhi(dhi vendi)130 krere pellore,te gjitha me qumesht,te - Permet

Carshove, Permet District, Albania, Zone Periferike | Permet

B Shitet kope me dhi(dhi vendi)130 krere pellore,te gjitha me qumesht,te vaksinuara dhe te reja ne moshe.cmimi 8800 leke per koke. nr tel 0695490202....

8,800 Leke

Permet
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten mace 2 muajshe

Shiten mace 2 muajshe - Tirane

Ish Parku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten mace te rraces mbreterore britanike macia e madhe e ardhur nga angelija jan shum te zgjuara te pastrta lozin shum ne angeli shiten 500...

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim blet

Shesim blet - Tirane

Laprak , Laprake | Tirane

B Shesim blet shum te mira she te vaksinuara per me shum info na kontaktoni ne ket num 0682653736 flm ...

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Blete ne Shitje

Blete ne Shitje - Durres

Shkallnur, Durres, Albania, Plepa | Durres

B Kemi rreth 50 koshere blete me 5 rruge mize ne levizje,kto jane minimalet qe kam shkruajtur per te shitur,kosheret jane te rregullta....

15,000 Leke

Durres
500,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten 40 Krere Dhi me keca

Shiten 40 Krere Dhi me keca - Peshkopi

Kastriot, Albania, Zone Periferike | Peshkopi

B Shiten per arsye emigrimi....

500,000 Leke

Peshkopi
25,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Blete

Shiten Blete - Lushnje

Lushnje, Qender | Lushnje

B Shiten 10-15 koshere me blete ne gjendje shume te mire, me 4, 5 dhe 6 pjellje. bletet ndodhen ne lushnje. cmimi eshte 25000 leke secila....

25,000 Leke

Lushnje
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Bletari

Bletari - Kukes

Morine, Albania, Qender | Kukes

B Shiten 18 koshere me blete...

15,000 Leke

Kukes
100 Euro Tregu Kafshe e shpende SHITEN KELYSHA

SHITEN KELYSHA - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kelysha pitbulli , ciftezim rednose me pitbull staffordshire cel : 0672498609...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne shitje

Qen ne shitje - Kruje

Fushe-kruje, Albania, Zone Periferike | Kruje

B Qen stani,femer.qeni eshte 4 muajsh me dy vaksina te bera .leh ndaj te huajve.rrace e paster,e blere ne puke. arsyeja e shitjes eshte se kam dy cope 0686331173(kontakt vetem me mesazhe) cmimi: eshte i negociueshem...

10,000 Leke

Kruje
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Lope Vendi

Shiten Lope Vendi - Permet

Kelcyre, Albania, Zone Periferike | Permet

B Shesim lope vendi. lopa shitet bashke me vic. te matrikulluara dhe te vaksinuara. tek ose tufe. 0697359619...

85,000 Leke

Permet
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes qen keysha 1 muajsh

shes qen keysha 1 muajsh - Tirane

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kelysha presa canario...

100 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Kanarine e gjelber mashkull

Kanarine e gjelber mashkull - Shkoder

Rruga Vaso Kadia, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Kanarine mashkull 1.5 vjec...

30 Euro

Shkoder
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kafaza druri per zogj

Kafaza druri per zogj - Shkoder

Rruga Vaso Kadia, Shkoder, Albania, Qender | Shkoder

B Punim artizanal i kafazave per mbajtjen e kanarinave, gardalinave etj. permbajtja prej druri ben qe zogu te kendoje me bukur per shkak te permbajtjes natyrale te kafazit. ...

1,000 Leke

Shkoder
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Blet

Blet - Tirane

Paskuqan, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Persh shesim blet te vaksinuara ne gjendje shum te mir. per me shum informacion na kontaktoni ne ket mun, 0682516773 . cmimi i diskutushem ...

150 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes 67 kok dhi me keca

shes 67 kok dhi me keca - Tirane

Tirane, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shesh 67bkok dhi vendi me keca. tufa eshte e re dhe e mbajtur mir. tel 0685488836 cmimi 7.5 miljon te gjitha i pa diskutueshem...

100 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim qenin

Shesim qenin - Tirane

Rruga Faik Kulla, Tirane, Shqiperia, Fresku/Linze | Tirane

B Bejme njoftim per shitjen e nje qeni rrace samojet , mosha 3 vjet e gjysem , femer, i vaksinuar , ngjyre te bardhe, jeton ne rrethana familjare dhe ushqehet me krokante , arsyeja per te cilen ne po e japim tutje eshte sepse nuk mund t'ja plotesojme sherbimet e nevojshme si p.sh. xhiroja e pasdites sepse eshte qen qe do te shetisi....

200 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor gjerman ne shitje

Pastor gjerman ne shitje - Tirane

Sabaudin Gabrani, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pastor gjerman ne shitje mosha 10 muajsh i vaksinuar dhe i pajisur me certifikat mjekeore . cimi 30.000 te reja i diskutueshem ....

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas