Tregu 1000+ Kafshe e shpende

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhi & dele

Dhi & dele - Berati

Fshati Qereshnik, Kucove | Berati

B Dhi alpine me keca7 krer 3 dele me qengja...

20,000 Leke

Berati
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kemishe

Kemishe - Durres

Egnatia, Qender | Durres

B Kemishe per qen ose mace te mases small....

1,000 Leke

Durres
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler - Lezhe

Mirdite, Zone Periferike | Lezhe

B Kerkoj rottweiler kelysh mashkull ose pekinez mashkull 1der ne 3 muajsh nqofse ka ndonje tme kontaktoj ne nr e dhene ose me shkruani ne whatsapp ose viber dhe me thoni cmimin qe keni per qent 063257828...

100 Euro

Lezhe
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim - Tirana

Petro Nini Luarasi, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.telefononi ne numrin 0692176217.falas ps e jap vetem per personat qe kane mundesi te kujdesen dhe qe i duan qente....

0 Leke

Tirana
11,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Tufe dele 400 krere

Tufe dele 400 krere - Lezhe

Balldre, Qender | Lezhe

B Shitet tufa e deleve prej 400 kr nmr teli 0698691340...

11,000 Leke

Lezhe
20,000 Euro Tregu Kafshe e shpende OKAZION! Shiten dhi rrace Spanjolle (Murciana)

OKAZION! Shiten dhi rrace Spanjolle (Murciana) - Shkoder

Velipoj, Zone Periferike | Shkoder

B Shiten dhi rrace spanjolle (murciana) te mirnjohura ne gjith europen per cilesin e qumshtit dhe djathit te tyre. (rreth 100 krer). eshte rrace e paster dhe qumeshtore shiten te gjitha per arsye emigrimi. ferma gjendet ne shkoder . per me shum info kontaktoni ......

20,000 Euro

Shkoder
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Bulldog frengjisht

Bulldog frengjisht - Tirana

Kavaja St, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B 1 femra dhe 2 meshkuj ne dispozicion per miratim. ata te gjithe kane qene te kontrolluara vet, te shtena dhe dewormings utd, thonjte prere dhe te gatshem per te shkuar ne familjet e tyre te reja te dashur! ata jane 10 jave te vjetra dhe akc eshte regjistruar. nese u jane nje bleres serioz u mund te kontaktojne ne cdo kohe. whatsapp....0023 767 9916 206...

300 Euro

Tirana
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet mini spitz 1 muajsh

Shitet mini spitz 1 muajsh - Tirana

Sami Frasheri, Sauk | Tirana

B Shitet mini spitz, mashkull 1 muajsh i bardhe, shume inteligjent...

150 Euro

Tirana
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Jepet per adoptim qen shtepie

Jepet per adoptim qen shtepie - Tirana

Rruga E Elbasanit/stadiumi Qemal Stafa, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Jepet per adoptim qen rrace jack russell,mashkull,shume i dashur,i bindur,i urte,energjik dhe besnik eshte i rritur ne shtepi dhe ka shume nevoje per dashuri ka kod te instaluar ne qafe per ta gjetur nese humbet,eshte i vaksinuar por nje kembe e ka te demtuar ka nevoj per pak kujdes mjekesor qe ti kthehet ne gjendjen normale jepet per arsye emigrimi (falas) te interesuarit me kontaktoni 003556920439...

100 Leke

Tirana
8,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes qen rraca mini spidz

Shes qen rraca mini spidz - Fier

Don Bosko, Qender | Fier

B Shes qen rraca spidz. mosha 2 muajsh. ngjyra-e bardhe. cmimi 80 euro. nr tel 0695793819...

8,000 Leke

Fier
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh caucasisian

Shitet kelysh caucasisian - Tirana

Nikolle Kacorri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shesh kelysh kaukazian, kafshe shtepiake 50 ditesh, i vaksinuar dhe shume paqesore. ...

200 Euro

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten qenusha

Shiten qenusha - Tirana

Don Bosko, Don Bosko | Tirana

B Shiten 2 qenusha te rraces spitz. qenushat jane te vaksinuar. ngjyre e bardhe, meshkuj. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0695793819...

50 Euro

Tirana
35,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace scottish fold

Mace scottish fold - Tirana

Prane Kmy, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Scottish fold -vaksinimet jane ne rregull -pasaporte -8 muaj -mashkull -arsyeja per levizjen e shtepise mace eshte 35.000 leke te reja (260 euro) ekstra: shporta transportuese, 2 kupe ushqimi/uje, kreher mesatar, vaskete, shporta shtepi cmimi per ekstra eshte 10.000 leke te reja (75euro)...

35,000 Leke

Tirana
110 Euro Tregu Kafshe e shpende shes dhi tiran

shes dhi tiran - Tirana

, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Shes 120 kok dhi me keca te vegjel 60 jan dhi alpine te kryqezuara dhe 60 jan dhi vendi. cmimi 110 i diskutueshem. tel 0685488836...

110 Euro

Tirana
110 Euro Tregu Kafshe e shpende shes dhi me keca

shes dhi me keca - Tirana

, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Shes 120 kok dhi me keca te vegjel 60 jan dhi alpine te kryqezuara dhe 60 jan dhi vendi. cmimi 110 i diskutueshem. tel 0685488836...

110 Euro

Tirana
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten lop

shiten lop - Permet

Permet, Qender | Permet

B Shitet tuf me lop 25-30 krere lopet jan vendi te vaksinuara me prodhimtari te mir dhe rac e zgjedhur cmimi i diskutueshem tel:0697359619...

85,000 Leke

Permet
100 Euro Tregu Kafshe e shpende shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem

shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem - Tirana

Peze E Madhe, Zone Periferike | Tirana

B Shes 120 kok dhi me keca te vegjel cmim te arsyeshem tel 0685488836...

100 Euro

Tirana
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen Kufiri

Qen Kufiri - Tirana

Bruzi, Laprake | Tirana

B Shitet qen kufiri.rrac e paster pastor.qen shum i eger.perdoret per ruajtje vilash e biznesesh.shitet per arsye hapesire.per me shumetelefononi ne nr e telefonit 0682510092...

100 Euro

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Blej qen Pit Bull dhe Pastor

Blej qen Pit Bull dhe Pastor - Lezhe

Bajram Curri, Qender | Lezhe

B Kerkoj te blej , nje qen pit bull dhe nje pastor belg ose tedesk me cmim te arsyshem,mundesisht te jene meshkuj...

50 Euro

Lezhe
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen Haski

Qen Haski - Fier

1 Maj, Qender | Fier

B Shitet qen haski 5 muajsh gjinia femer...

500 Euro

Fier
215 Euro Tregu Kafshe e shpende SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF

SHESIM DELE SPANJOLLE ASSAF - Sarande

Fshati Finiq Bashkia Finiq, Qender | Sarande

B Shesim dele spanjolle assaf (me 215 eyro koka) te cilat karakterizohen per cilesine e lart te prodhimit te qumeshtit, qendrueshmerin e madhe, zhvillim e shpejt dhe pjellorin e lart.(fshati finiq bashkia finiq afer sarandes) nr.kontakti +355688527838, +355692688702, +355694793908 ...

215 Euro

Sarande
15,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj qen Akita Inu .

Kerkoj qen Akita Inu . - Tirana

Rruga Stokholmi Kamez, Blloku | Tirana

B Kerkoj nje qen akita inu rrac e paster i vaksinuar 4-5 muajsh ( gjinia mashkullore) numer njoftimi (0684440285)....

15,000 Leke

Tirana
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem

shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem - Tirana

Tirane, Zone Periferike | Tirana

B Shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem. dhit kan fidhuar lindjen thuaj se gjysma esht me keca te vegjel. 0685488836

...

10,000 Leke

Tirana
50 Euro Tregu Kafshe e shpende shitet nje qen

shitet nje qen - Shkoder

Lagjia Rus, Qender | Shkoder

B Shitet qen ,i vaksinuar 4 muajsh i bardhe me pak ngjyre kafe ne shpine...

50 Euro

Shkoder
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen shari 1 muaj e gjys

Qen shari 1 muaj e gjys - Tirana

Tetove Maqedoni, Tjeter zone | Tirana

B Race e paster prejardhje te kosoves nenen dhe baban nga maqedonia vend banimi i kelyshit ne maqedoni...

50 Euro

Tirana
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kangal

Shitet kangal - Kavaje

Murrizi, Qender | Kavaje

B Shitet qen kangal 9 muajsh 73-74 cm ... me vaksina te bera ... i ardhur nga greqia.. ...

200 Euro

Kavaje
20 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes kanarina

Shes kanarina - Korce

Mujo Ulqinaku Lagjja 6 , Qender | Korce

B Shes kanarina me kenge zogj dhe te medhenj ...

20 Euro

Korce
500 Euro Tregu Kafshe e shpende shes kaproll

shes kaproll - Peshkopi

, Zone Periferike | Peshkopi

B Shes kaproj mashkull dhe femer jane 9 muajsh...

500 Euro

Peshkopi
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes 3 kelysh meshkuj rraca presa dhe orgjina e paster

Shes 3 kelysh meshkuj rraca presa dhe orgjina e paster - Tirana

Bledi , Zone Periferike | Tirana

B Jan presa canario rrac e paster rreth dy muajsh ...

300 Euro

Tirana
100,100 Euro Tregu Kafshe e shpende Dhi alpine ne shitje

Dhi alpine ne shitje - Tirana

, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Shes 120 kok dhi. 60 jan dhi alpine dhe 60 jan dhi vendi. 0685488836...

100,100 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas