Computers and Electronics 1000+ Kompjutera dhe Elektronike

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

170 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike mp3 per makine g7

mp3 per makine g7 - Shkoder

Qender , Qender | Shkoder

B Shitet mp3 per makine g7 modeli i fundit , me bluetooth dhe sd card , gjithashtu shoqerohet dhe me fishen aux , cmimi 17 mij lek rajoni shkoder , bejme transport dhe nqytete te tjera me posten adex , +3 mij lek

...

170 Leke

Shkoder
150 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kufje me bluetooth

kufje me bluetooth - Shkoder

Qender , Qender | Shkoder

B Shiten mini kufje me bluetooth , te reja ne qese , ngjyr te zeze dhe ngjyr lekure , mbajn karikim 7-8 or duke folur dhe mbi 24 or standby shum cilsore mund te perdoren per te kopjuar ne provim ose dhe per gjera te tjera , cmimi 15 mij lek rajoni shkoder bejme dhe transport ne qytete te tjera me poste adex me nje vlere prej +3 mij lekesh , kontaktoni ne 0688839014

...

150 Leke

Shkoder
250 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike cakmak me kamer te fshehte

cakmak me kamer te fshehte - Shkoder

Ish 5 Heronjte , Qender | Shkoder

B Shitet cakmak me kamer te fshehte , mund te besh foto dhe video me rezulucionin me te mir 720x480 video dhe 1280x1024 foto , shoqerohet vetem me kabullin e karikimit , esht i ri ne qese , rajoni shkoder 25 mij lek , me garanci nr celulari 0688839014

...

250 Leke

Shkoder
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kufje agjentesh

kufje agjentesh - Shkoder

Rrethrrotullimi, Qender | Shkoder

B Shiten kufje agjentesh , shume te vecanta , nuk gjenden ne asnje dyqan ne shqiperi , jane antiradiation qe do thot qe nuk bejne asnje demtim gjate degjimit cmimi 15 mij lek , rajoni shkoder bejme dhe transport ne vende te tjera 4 mij lek transporti , 3 muaj garanci , nr celulari 0699888921...

1,500 Leke

Shkoder
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP

LAPTOP - Tirane

Rruga Skenderbeu, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Sony vaio ne gjendje shume te mire pune....

15,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Lenovo 3000 N200

Laptop Lenovo 3000 N200 - Durres

Behar , Gjiri i Lalzit | Durres

B Shitet laptop lenovo 3000 n200 ne gjendje te mire pune me keto parametra. procesor intel pentium dual core t2410 (2 ghz), 2gb ram, 250gb 5400rpm hd, 39.116 cm (15.4 ") 1280x800 lcd, intel x3100, cdrw/dvdrw, intel 802.11abg, modem, 10/100 ethernet, touchpad, secure chip, fpr, camera, 6c li-ion, windows 7 ultimate...

100 Euro

Durres
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sigurie

Kamera Sigurie - Tirane

Rruga 5 Maj , Brryli | Tirane

B Kamera sigurie analoge ccctv hdd dhe ahd dom dhe outside camera me cmim special shitje.te interesuarit te shkruajne ne viber 0676329451 dhe ne whatup 0674814589.faleminderit....

5,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printera develop inea te reja te gjitha modelet

Printera develop inea te reja te gjitha modelet - Durres

Adria 72, Qender | Durres

B Cfare do te thote per ju lehtesia e perdorimit? cdo industri perballet me sfida te ndryshme. cdo biznes ka nevoja te ndryshme. kerkesat specifike per prodhimin dhe menaxhimin e dokumenteve jane faktoret vendimtare per ne - pa marre parasysh nese jeni nje kompani fillestare, kompani e vogel apo biznes i mesem. develop inea produktet dhe zgjidhjet softuerike ju ofrojne nje game te gjere mundesish dhe jane celesi per te rritur produktivitetin tuaj dhe per te lehtesuar jeten tuaj te perditshme te punes. ketu flasim per printera te rinje. shitja behet me porosi dhe pas nje jave vjene ne bisnesin tuaj.cmimet jane te mdryshme sipas modelit te printerit, qe ju nevoitet. monedha eshte ne euro por edhe me lek duke e kovertuar me euro. komunikoni me ne per me shume informacion....

2,000 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike nokia 3310

nokia 3310 - Lushnje

Lushnje, Albania, Qender | Lushnje

B Shes nokia 3310 telefoni eshte ne gjendje shume te mire ...

100 Euro

Lushnje
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Lenovo T60

Laptop Lenovo T60 - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet laptop lenovo t60 ne gjendje pune me keto parametra procesor core 2 duo 1.83 ghz. ram 2 gb .hard disk 160 gb.sistemi operativ windows 7 ultimate...

8,000 Leke

Durres
38,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet

Shitet - Tirane

Rruga Industriale, Kashar, Albania, Vore | Tirane

B Samsung galaxy s7 edge europian, ne super gjendje dhe shum i paster pa asnje gervishtje....

38,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet tablet kindle

Shitet tablet kindle - Tirane

, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shes nje pajisje kindle 7th generation, e ardhur nga amerika. pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire....

7,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes NIKON D3100 me lente 18-55 mm

Shes NIKON D3100 me lente 18-55 mm - Tirane

Astiri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes nikon d3100 me lente 18-55 mm, te perdorur, ne gjendje shum te mir, perfshihet karikusi dhe memory card 16gb..... 200 mij lek...

20,000 Leke

Tirane
32,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lg g6 dual sim unlocked +128 gb memroy

Lg g6 dual sim unlocked +128 gb memroy - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet t-mobile unlocked lg g6, 32gb + 128gb cart memorje+ kllef. telefoni eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire, pa asnje gervishje. eshte mbajtur me xham dhe kllef. cmimi 325. ose oferta me e larte. telefoni do jete ne dore 25 maj, vjen nga usa. whatsapp ise viber 7169038013...

32,500 Leke

Tirane
65 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Oferte e Jashtezakonshme! Samsung Gear VR modeli 2016 (syze realiteti virtuar) nga 90 euro ne 65 eur

Oferte e Jashtezakonshme! Samsung Gear VR modeli 2016 (syze realiteti - Tirane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Fjala me e fundit ne teknollogji, syzet virtuar reality samsung gear vr r323, me oferte zbritje 25 euro per 2 kutite e fundit. te dhenat e modelit gear vr color blue black weight 0.76 lbs ose 345 gr product dimensions (inches) 8.18ö x 4.82ö x 3.88ö compatible devices galaxy s6, galaxy s6 edge, galaxy s6 edge+,galaxy s7, galaxy s7 edge, galaxy note5, galaxy s8, galaxy s8+ , galaxy s9 , galaxy s9+, note 8 connectivity usb microusb connection to the galaxy s6, galaxy s6 edge, galaxy s6 edge+,galaxy s7, galaxy s7 edge, galaxy note5, galaxy s8, galaxy s8+ , galaxy s9 , galaxy s9+, note 8 review sipas cnet - https://cnet.co/2ixewve aplikacionet me popullore lojra - https://bit.ly/2h0n8bl udhetime - https://bit.ly/2b7lrrv filma - https://bit.ly/1otbwun lajme - https://bit.ly/1z3mktz edukim - https://bit.ly/2wm5nm1 sport - https://bit.ly/2h4gzl2 e pershtatshme per telekomande - https://bit.ly/2jqzxrn...

65 Euro

Tirane
450 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6S+ 64GB Rose Gold

Iphone 6S+ 64GB Rose Gold - Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Laprake | Tirane

B Shes iphone 6s+ 64 gb rose gold gjendja: 10/10 shuma:450 lek shitet ose nderrohet me iphone 7+ ...

450 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Black berry passport

Black berry passport - Durres

Prokop Sorra , Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes nji celular black berry passport ne gjendie te shkelqyer perfekt i disponushem ne shqiperi nga data 06/06/2018 ne durres, cmimi.200 euro ....

200 Euro

Durres
500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX ROG Overclocked 11GB GDDR5X GAMING Video Card

ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX ROG Overclocked 11GB GDDR5X GAMING Vide - Tirane

Erikan, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B New sealed hp/nvidia quadro k6000 12gb professional cuda graphics video card new nvidia grid k1 16gb graphics processing unit accelerator - 4xkeppler gpus dell nvidia tesla k80 kepler accelerator 24gb 2496 cores gpgpu video card hhcj6 nvidia geforce gtx 1080 ti founder's edition 11gb video card with evga hybrid liquid cooler evga geforce gtx 1080 ti ftw3 gaming, 11gb gddr5x, icx technology asus geforce gtx 1080 ti strix rog overclocked 11gb gddr5x gaming video card pny geforce gtx 1080 ti vcggtx1080t11pb-cg2 11gb video card - brand new asus rog strix nvidia geforce gtx 1070 ti 8gb gddr5 advanced edition vr ready dp hdmi gpu msi nvidia geforce gtx 1070 ti titanium gaming 8gb 4k hdmi ddr pcie gaming miner new!! msi nvidia geforce gtx 1080 ti gaming 11gb gddr5 msi geforce gtx 1080 ti gaming x trio 11gb 352-bit gddr5x gpu for purchases & inquiries contact us for more information... e-mail: pilaahenry@gmail.com whatsapp: +60106604313 skype: vitotria6 thanks....

500 Euro

Tirane
8,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet samsung galaxy s4

Shitet samsung galaxy s4 - Tirane

Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet samsung galaxy s4 gjendja 9/10 vetem disa gervishtje te vogla nga kasa mbrapa 2 muaj i perdorur

...

8,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Televizor samsung i shekullit te kaluar

Televizor samsung i shekullit te kaluar - Tirane

Rruga Besa, Tirana, Albania, Vore | Tirane

B Tv samsung i vjeter me xham mbrojtes. ne gjendje shume te mire pune. e ofroj per ata qe jane te apasionur pas relikeve elektronike te shekullit te kaluar....

7,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike DVD Microsoft Office Professional Plus 2016

DVD Microsoft Office Professional Plus 2016 - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet dvd qe permban microsoft office professional plus 2016 sebashku me programin e tij per aktivizimin e perhershem te paketes....

1,500 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ultrium Lto 4 1.6TB

Ultrium Lto 4 1.6TB - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet ultrium lto 4 1.6tb ne gjendje pune...

4,000 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Disqe per playstation 3

Disqe per playstation 3 - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shiten 3 disqe per playstation 3 me lojrat(dragon age inquisition ,gta 4 ,pro evolution soccer 2017).secili disk kushton 15 000 leke te vjetra ose te treja bashke 40 000 leke te vjetra....

4,000 Leke

Durres
5,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lenovo G550 per pjese

Lenovo G550 per pjese - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet laptop lenovo g550 per pjese, ka keto probleme (ka ekranin e thyer , ka dy butona te prishur tek tastiera,nuk ka hard disk ). ka ram ddr3 - 3 gb,skeda meme i funksionon....

5,500 Leke

Durres
65 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Acer Aspire 5612ZWMLi

Laptop Acer Aspire 5612ZWMLi - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet laptop laptop acer aspire 5612zwmli ne gjendje pune me keto te dhena. procesor intel pentium dual core t2060 1.6 ghz....ram 2.5gb ...hard disk 160 gb. bateri nuk mban punon vetem me karikim...

65 Euro

Durres
18 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Monitor 17'' HP1755 Per kompjuter

Monitor 17'' HP1755 Per kompjuter - Durres

Behar, Qender | Durres

B Shitet monitor 17'' hp1755 per kompjuter ne gjendje shume te mire....

18 Euro

Durres
20 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Monitor NEC MultiSync EA190M Silver 19' 1280 x 1024 Eco-Friendly Desktop LCD

Monitor NEC MultiSync EA190M Silver 19' 1280 x 1024 Eco-Friendly - Durres

Behar, Qender | Durres

B Shitet nec multisync ea190m silver 19" 1280 x 1024 eco-friendly desktop lcd.perdoret per kompjuter....

20 Euro

Durres
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ps3 slim 160 mij lek

shitet ps3 slim 160 mij lek - Tirane

Arkitekt Sinani 124 Prane Shkolles Niket Dardani T, Brryli | Tirane

B Shitet ps3 slim me cip (multimen) lojerat jane call of duty black ops 2 deadpool pro evolution 2017 blur etj eshte ne gjendje tem mire dhe bashke me te jepen fishat , nje leve dhe karikuesi i leves cmimi 160000 lek te vjetra ose 160 leke te reja...

16,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes laptop apple 2015

Shes laptop apple 2015 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lap top 2015 cmimi 500 Ç i padiskutueshem cel:0694434564...

500 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet monitor lg flatron w1943ss

shitet monitor lg flatron w1943ss - Durres

Rruga Pavarsia Zona Plazh L 13, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Shitet monitor lg pothjse i paperdorur ne gjendje perfekte dhe me cilesi ekrani hd...

5,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas