Kompjutera dhe Elektronike 1000+ Kompjutera dhe Elektronike

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY S5 10/10 -ULTRA STORE ALBANIA

SAMSUNG GALAXY S5 10/10 -ULTRA STORE ALBANIA - Durres

Aleksander Goga, Qender | Durres

B 10/10 vitrine ⭐gati per cdo prove ⭐garanci 6 muaj (rimbursim total) ⭐transport falas kudo ⭐paguaj kur merr produktin ⭐cmimi 18000 leke te reja vizitoni ultra store albania ne facebook ose instagram ose kontaktoni ne 067 49 72 355. ne sjellim cmimet me konkuruese ne treg. cilesia, integriteti, besueshmeria dhe klientet e kenaqur jane prioritetet tona! na besoni dhe perfitoni....

18,000 Leke

Durres
2,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Video Kamera Panasonic HCX-1000 DCI 4K

Video Kamera Panasonic HCX-1000 DCI 4K - Tirana

Rruga Rreshit Collaku, Blloku | Tirana

B Ultra hd/ full hd video 8.8 mp 100 ore pune nje vit garanci dy bateri, dy karta dhe karikues per kameren blitz, dy bateri dhe karikues per blitz-in mikrofon...

2,000 Euro

Tirana
6,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Skaner Gjerman KTS GPA 1000 pak i perdorur ne gjendje shume te mire !

Shes Skaner Gjerman KTS GPA 1000 pak i perdorur ne gjendje shume te mi - Tirana

Qemal Stafa 120, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana

B Skaneri kts gpa 1000 eshte nje skaner profesional dhe perdoret per zbulimin e metaleve me vlere dhe per hapsirat boshe qe mund te jene ne toke ! perbehet nga dy pjese nga dedektori gold skaner i cili zbulon llojin e metalit qe eshte fshehur ne toke nderi ne nje thellesi 3m ose 4m maksimumi.kjo varet nga pozicioni dhe lloji i tokes ose shkembit ..pjesa tjeter skaneri gpa 1000 ben skanimin e nje parcele toke le te themi 25m katrore 5x5m dhe pasqyron ne tablet nje pamje se a ka prezence te metaleve te ndryshme ne ate pjese te skanuar , pra aparatura kalon siper vendit. pastaj analizohen te dhenat dhe vendose te hapet ose jo vendi. pajisja eshte e prodhuar per thellesi deri ne 15 m por une besoj se funksionon deri ne 6 ose 7m thelesi. per cdo informacion mund te bisedojme vetem me personat qe deshirojne ta blejne nga afer ....

6,500 Euro

Tirana
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike OFERTE, Shitet Laptop Lenovo i ri, per arsye emigrimi, cmimi i diskutueshem

OFERTE, Shitet Laptop Lenovo i ri, per arsye emigrimi, cmimi i diskutu - Tirana

Xhanfize Keko, Fresku/Linze | Tirana

B Lenovo b 50 -10 model name: 80qr intel pentium quad core (n3540) 2.16ghz processor with 2mb l2 cache 4gb (1x4gb) 1600mhz ddr3l memory 128gb solid state drive 15.6 inch hd antiglare display with tn panel 9.0mm super multi dvd drive ...

35,000 Leke

Tirana
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shesim kompjutera me shumic

Shesim kompjutera me shumic - Tirana

21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shesim kompjutera desktop me shumic. monitor, njesi qendrore, maus, tastjer. paisjet ne gjendje shume te mire. me cmim teper te arsyeshem 45 euro, ose 6 000 leke te reja. na kontaktoni ne nr : +355698612487...

6,000 Leke

Tirana
210 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 6 Space Grey 4G

Iphone 6 Space Grey 4G - Tirana

Rruga Muhamet Gjollesha, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Iphone 6 space grey 16gb 4g ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale, absolutisht asnje problem jap garanci. vjen bashke me karikuesin dhe xham mbrojtes.....

210 Euro

Tirana
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kerkoj nje touchscrean per sony xperia z3

kerkoj nje touchscrean per sony xperia z3 - Elbasan

, Qender | Elbasan

B Kerkoj nje touchscrean per sony xperia z3....

3,000 Leke

Elbasan
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes samsung

Shes samsung - Tirana

Rruga 3 Deshmoret, Ysberisht/Kombinat | Tirana

B Shes samsung galaxi s6 32 gb ne gjendje te skelqyer me kufje 150 mij leke. per arsyje ekonomike...

15,000 Leke

Tirana
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop ne shitje

Laptop ne shitje - Tirana

Rruga:idriz Guri, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet laptop i perdorur numri:0696809169 150,00 ...

15,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike televizor samsung plazem

televizor samsung plazem - Tirana

Fresk, Tjeter zone | Tirana

B Shitet tv samsung plazem 50 polsh,i zi shum pak i perdorur,ne gjendje super te mir shitet per arsyje emigrimi... cmimi i diskutueshem......

40,000 Leke

Tirana
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Sony

Laptop Sony - Tirana

Rruga Skenderbeu, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Ne gjendje te mire pune, shume pak i perdorur... ...

200 Euro

Tirana
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes nje projektor NEK

shes nje projektor NEK - Tirana

Skenderbeu, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shes nje projektor nek, eshte perdorur vetem per te pare filma ne shtepi, cmimi 30000 i diskutueshem...

30,000 Leke

Tirana
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Disqe  per playstation  3

Disqe per playstation 3 - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shiten 3 disqe per playstation 3 me lojrat(dragon age inquisition ,gta 4 ,pro evolution soccer 2017).secili disk kushton 15 000 leke te vjetra ose te treja bashke 40 000 leke te vjetra....

4,000 Leke

Durres
5,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Lenovo  G550  per  pjese

Lenovo G550 per pjese - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet laptop lenovo g550 per pjese, ka keto probleme (ka ekranin e thyer , ka dy butona te prishur tek tastiera,nuk ka hard disk ). ka ram ddr3 - 3 gb,skeda meme i funksionon....

5,500 Leke

Durres
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike IPHONE 5

IPHONE 5 - Tirana

Llambi Kico, Don Bosko | Tirana

B Shes : apple iphone 5 smartphone. apple a6 chipset, 8 mp primary camera, 1.2 mp front camera, 1440 mah battery, 16 gb storage, 1000 mb ram, corning gorilla glass. shenim : iphone eshte ne gjendje pune, i zhbllokuar qe nga fabrika, pranon cfardolloje sim karte , ne gjendje optimale pune edhe estetike . shoqerohet me kllef mbrojtes dhe fishen. cmimi 100 euro ose 130 mije i padiskutushem. ...

13,000 Leke

Tirana
25,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike LG G5

LG G5 - Tirana

Llambi Kico, Don Bosko | Tirana

B Shes : versions: h850 (europe) verison os android 6.0.1 (marshmallow), upgradable to 7.0 (nougat) chipset qualcomm msm8996 snapdragon 820 cpu quad-core (2x2.15 ghz kryo & 2x1.6 ghz kryo) memoria : 32gb storage ekrani : 5.3 inch 1440x2560 pixels camera : 16mp primare dhe 8 mp secondare ram : 4gb ram per info me te detajuara :https://www.gsmarena.com/lg_g5-7815.php cmimi 250 mije i padiskutushem shenim* tel eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe estetike , shoqerohet me kllef mbrojtes , xham mbrojtes , dhe fishen perkatese !!! cel. : 0674881336...

25,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike LENOVO ThinkCentre M70e

LENOVO ThinkCentre M70e - Tirana

Llambi Kico, Don Bosko | Tirana

B ✅model: lenovo thinkcentre m70e ✅monitor : samsung 19 ' polsh touch button ( samsung syncmaster 943 ) ✅processore intel xeon x5460 3.16ghz quad-core (12 mb di cache,3,16 ghz, fsb a 1333 mhz) ✅memory :4 gb ddr3, ✅windows® 10 professional 64-bit ✅storage : 380 hdd sata, 7200 rpm + 80 hdd sata 7200 rpm total 460 gb ✅grafike : intel hd 1.5 gb shared ✅grafike : asus 9600 gt 1gb ✅internet : wifi ose fishe + 2 leva per pes 2013/2017 windows 10 pro (64bit) programe te instaluara antivirus eset smart security office 2016 skype autocad etj lojera : gta v , homefront , tomb rider , singularity , counter-strike: global offensive , pes 2017 , dota etj shenim : kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire teknike , super silent gjate punes edhe lidhet me internetin nepermjet wifi cel :0674881336 cel. : 0674881336...

30,000 Leke

Tirana
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes kompjuter te perdorur

Shes kompjuter te perdorur - Pogradec

Gani Homcani, Qender | Pogradec

B Ibm thinkcentre intel inside 2.79ghz 30 mije lek 2 gb ram 160 gb hard disk 512 mb grafika windows xp cmimi mund te diskutohet....

3,000 Leke

Pogradec
1,000 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten paisje dj te kompletuar

shiten paisje dj te kompletuar - Tirana

Kamez , Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shtien paisje dj te kompletuar dy boke jbl 500w te dyja dhe dy boss 500 w totali 1000w ampifik kamaleca mixer behinger dy kanalesh microfon shure me val derin ne distanc 1000 metra katror e paster fisha te gjitha aparaturat jan ne gjendje te mir dhe te pastra ne ze telefonata serjoze dhe jo komente kot ju lutem cel 0698348843 cmimi i fundi 1000 euro...

1,000 Euro

Tirana
40 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ambazhur

Ambazhur - Durres

Durres, Qender | Durres

B Art,ambazhur drit gjumi,e punuar vete.per me shume tel,flm 067 611 5636...

40 Euro

Durres
15 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes hard disk 160 gb urgjent

shes hard disk 160 gb urgjent - Pogradec

Gani Homcani, Qender | Pogradec

B Hard disk hdd 160 gb ...

15 Euro

Pogradec
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike VR Glasses

VR Glasses - Pogradec

Gani Homcani, Qender | Pogradec

B Shes vr glasses per smartphone ne gjendje te shkelqyer eshte shume e rehatshme ka nje telekomande qe lidhet me bluetooth me ios ose android per ta derguar me poste duhet te paguani me pare ketu (duhet te keni account paypal dhe karte krediti) : paypal.me/gamingzone03pogradec ...

2,000 Leke

Pogradec
1,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes karte grafike urgjent

shes karte grafike urgjent - Pogradec

Gani Homcani, Qender | Pogradec

B Karte grafike nvidia 8500 gt 512 mb ddr2 e perdorur ne kushte te shkelqyera ...

1,500 Leke

Pogradec
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kondicjoner Pak te perdor inverter dhe te ri Garanci transport cdo qyteti mbushje gazi riparime sher

Kondicjoner Pak te perdor inverter dhe te ri Garanci transport cdo qyt - Tirana

Don Bosko , Don Bosko | Tirana

B Kondicjoner pak te perdor inverter dhe te ri garanci transport cdo qyteti mbushje gazi riparime sherbime etj montime 0686020555...

100 Euro

Tirana
25,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike PS3 FAT  me  CIP  HDD 500 gb + 38 LOJRA TE INSTALUARA

PS3 FAT me CIP HDD 500 gb + 38 LOJRA TE INSTALUARA - Durres

Behar Disha, Qender | Durres

B Shitet playstation 3 ne gjendje super te mire me 38 lojra te instaluara ne hard disk me 1 leve origjinale dhe gjithe fishat perkatese. lojrat jane: (gta 5 , blur , pes 13 + 17/18 patch , pes 18 , fifa 18 , call of duty: black ops 2 dhe 3 , need for speed , dragon ball xenoverse , metal gear solid v: the phantom pain , assassin's creed , naruto shippuden: ultimate ninja storm 3 , tomb raider , the last of us , wwe 2k17 , mafia 2 , tekken 6 , minecraft , uncharted 2 , far cry 4 , resident evil , gran turismo 6 , batman , nba 2k17 etj)... lojrat luhen edhe online....

25,500 Leke

Durres
65,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S8+ - Tirana

Rruga E Bogdaneve, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B .i sapo ardhur nga suedia . gjendja : i ri . ne kuti...

65,000 Leke

Tirana
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Monitore

Shiten Monitore - Tirana

Rruga Medar Shtylla, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana

B Shiten 11 cope monitore te markave nec v221w-bk dhe samsung syncmaster 720n. cmimi 50 euro/copa. i negociueshem. ...

50 Euro

Tirana
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Iphone 6

Shitet Iphone 6 - Fier

Fier, Qender | Fier

B Iphone 6 16 gb , ne gjende perfekte si i ri , cmimi i diskutueshem jepet me gjithe karikues dhe kufje . 0694718620...

30,000 Leke

Fier
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Amerikan Gateway

Laptop Amerikan Gateway - Tirana

Babe Rexha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Laptopi eshte ne gjendje te mire perdorimi. cmimi i arsyeshem, mund te negociohet per student. modeli nv55c57u...

18,000 Leke

Tirana
1,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ofroj Zhbllokim Telefonash

Ofroj Zhbllokim Telefonash - Tirana

Gjoke Doci, Vore | Tirana

B Ofroj zhbllokim telefonash te ndryshem android cmimi:1000 te reja nr i telefonit:0694336035...

1,000 Leke

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas