Furniture and Electro Households 1000+ Mobilje dhe Elektroshtepiake

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim 2 divane 2 kolltuqe

Shesim 2 divane 2 kolltuqe - Tirane

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Shesim 2 divane dhe 2 kolltuqe.divanet hapen per fjetje.jane ne gjendje te mire.cmimi i diskutueshem....

30,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolin per tv

Tavolin per tv - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Mbajtse televizori dhe aksesoresh, super cilesi dhe ne gjendje shume te mire ...

35,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje dhome gjumi

Mobilje dhome gjumi - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Dollap dhe komedina ne gjendje shume te mire, cilsia super dhe hapsira e mjaftueshme....

50,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan kend

Divan kend - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shitet kend ne gjendje shume te mire....

40,000 Leke

Tirane
110,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie & Minibar

Tavoline ngrenie & Minibar - Tirane

Arkitekt Kasemi Bryli , Brryli | Tirane

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. shitet 45.000lek ne gjendje shume te mire. mobilje per televizorin+dy dollape me dyre xhami. cmimi 50.000 1krevat dopjo ne gjendje shume te mire. cmimi 15.000 . per informacion na kontaktoni nr.cel 069 645 2811...

110,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavolin ngrenie me 6 karige ne gjendje shum te mir.vlera eshte e diskutueshme.

Shitet tavolin ngrenie me 6 karige ne gjendje shum te mir.vlera eshte - Tirane

Rruga Miftar Gerbolli, Tirana, Albānia, Don Bosko | Tirane

B Tavolin ngrenie me 6 karige.gjendja shum e mir mundet te krahasohet me tavolinat e reja.me kontaktoni ne kete numer:0699339593...

50,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( KEND L )!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( KEND L )! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes "kend" ! shes kend ne forme l ne gjendje shume te mire , ngjyre e zeze me mbulesa bardh e zi dy anesh edhe me lule + jasteket . ne oferte japim edhe mbulesa te tj per nderrim ngjyre pana. cmim promocional prej 60,000 lek i diskutueshem ! kontaktoni 0686722321 ...

60,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( kOLLTUQE )!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA ( kOLLTUQE )! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes kolltuqe te zinj lekure ! seti perbehet nga 2 divane edhe 2 kolltuqe ku ne cmim perfshihen edhe mbulesat bashke me jasteket. ne gjendje shume te mire! cmim promocional pre 65,000 lek i diskutueshem! kontaktoni 0686722321...

65,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MOBILJE TE PERDORURA!

SHESIM MOBILJE TE PERDORURA! - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes dhome gjumi per femije stili marinari ! dhoma e gjumit eshte ngjyre portokalli dhe jeshile. ne cmim perfshihen: - 3 krevate ( 2 stil marinari , i 3 eshte i fshehur si ne sirtare ) - 3 dysheket - shkallet ( kane funksion te sirtareve ) - 2 dollap - raft librash cmim promocional prej 60,000 lek i diskutueshem kontaktoni 0686722321...

60,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobe gatimi me korrent, me 2 plitka nje furre pjekje ne gjendje pune te mire.

Shes sobe gatimi me korrent, me 2 plitka nje furre pjekje ne gjendje p - Tirane

Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shes sobe gatimi me korrent me 2 plitka nje furre pjekje ne gjendje pune te mire. ...

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet 1 divan dysh

Shitet 1 divan dysh - Tirane

Tek Liqeni, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet 1 divan dysh lekure ,ngjyre e kuqe. eshte i perdorur por ne gjendje te mire. shitet per arsye mos perdorimi. i pershtatshem ne sallone parukerie....

10,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe me gaz 0693760000

Shitet sobe me gaz 0693760000 - Tirane

Muamet Deliu, Fresku/Linze | Tirane

B Shitet sobe me gaze bashke me bomblen...

4,000 Leke

Tirane
37,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kendi 0693760000

Shitet kendi 0693760000 - Durres

Rruga Abdulla Teku, Qender | Durres

B Shitet kendi 280 x 280 cm. kendi ka mundesi te ndryshimit te gjatesive sepse eshte i ndar ne pjese te vogla. kendi eshte me dy lloj mbulesash gri dhe jeshile...

37,000 Leke

Durres
3,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Ekspres Kafe 0693760000

Shitet Ekspres Kafe 0693760000 - Tirane

Rruga Muhamet Deliu, Fresku/Linze | Tirane

B Shitet ekspres kafe me nje luge. mund te besh edhe kapuciono sepse ka dhe avull. ka nje difekt te depozita e ujit e cila eshte e riparuar...

3,500 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicionera

Kondicionera - Tirane

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Shes dy kondicioner nje 18 dhe nje 12. ne gjendje shume te mire. per me teper info na kontaktoni ne numri cel:0696452811...

40,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion shitet komplet divane + kolltuqe ne gjendje shume te mire. Cmimi i arsyeshem.

Okazion shitet komplet divane + kolltuqe ne gjendje shume te mire. Cmi - Tirane

St Dinamo Mbrapa Shkolles Deshmoret E Lirise, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet komplet divane + kolltuqe cmimi i diskuteshem oferta e vlefshme per 3 dite...

10,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake makine akulli

makine akulli - Shkoder

Sarreq Ish Dega, Qender | Shkoder

B Makine akulli me sprucator ftohja me ajer 36 kokrra ne nje hedhje super gjendje e mire...

600 Euro

Shkoder
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes shporet me kater vatra gazi dhe nje me korent

Shes shporet me kater vatra gazi dhe nje me korent - Shkoder

Mehmet Pashe Plaku, Qender | Shkoder

B Kam per te shitur shporet me kater vatra gazi dhe nje me korent.furra eshte me korent dhe me gaz.ngjyre kafe. shporeti eshte blere ne vitin 2011.eshte ne gjendje pune shume te mire.shitet bashke me bombel gazi....

10,000 Leke

Shkoder
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner portativ

Shitet kondicioner portativ - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kondicioner portativ i perdorur ne gjendje te mire pune ka edhe pultin ...

4,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet

Shitet - Tirane

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kondicioner eshte i perdorur pak eshte ne rregull ka edhe pultin ...

4,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake TAVOLINE Ngrenje - Shum E Re - Cmim Super

TAVOLINE Ngrenje - Shum E Re - Cmim Super - Tirane

Rruga E Qelqit, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Kam nje tavoline qe eshte shum e mir dhe shum e re. tavolina eshte per 4 ose 6 veta sepse hapet dhe mbyllet . hapja dhe mbyllja behet me nje mekanism shum te leht. ju lutem shikoni fotot. vjen me 4 karrike lekure. cmimi eshte 400 mije te vjetra flm qe klikuat - te lutem na kontaktoni tel ose sms : 0693052837...

40,000 Leke

Tirane
850 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tende cadre per lokale

Tende cadre per lokale - Tirane

Rruga E Dafinave, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes tend per ambjentet e jashtme , tenda eshte portative me permasat e nje dhome 7x3 m2..shoqerohet ne shitjedhe me pedanen e drurit per shtrimin poshte.tenda eshte blere me vleren 3 milion leke te vjetra dhe pedana e drurit 1 milion.. shitet ne total bashk tende+pedanen e drurit 850 euro....

850 Euro

Tirane
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Hekur hekurosje Muhler special I perdorur shume pak

Hekur hekurosje Muhler special I perdorur shume pak - Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes hekur muhler., marke gjermane. eshte fare pak i perdorur, funksional dhe ka goxha fuqi. ben avull mjaftueshem per ta bere hekurosjen me te thjeshte. ka fushe qeramike qe nuk ngjit ne baze te temperaturave...

1,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Karroce per femije

Shitet Karroce per femije - Durres

Lgj 14 Shkozet Durres , Zone Periferike | Durres

B Shes karroce per femije marke italiane, shume pak e perdorur . karroca shitet se bashku me mushamane e shiut . cmimi 7500 lek i diskutueshem. cel. 067 51 49 712...

7,500 Leke

Durres
28,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat dysh ( marinar)

Shes krevat dysh ( marinar) - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes krevat tek ( 90x190cm) marinar/ dysh. punim mdf, i mbajtur shume mire. praktik dhe i pershtashem per dhoma te vogla. i pajisur me 2 sirtare shume praktike dhe funksionale. dysheket dhurate. ...

28,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavolin & karige

Shitet tavolin & karige - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten komplet tavoline dhe 4 karige ngjyra e bardh ne gjendje shum te mire.ne forme katrore(70mij lek te vjetra) dhe rrethore (60mij lek)...

6,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet FRIGORIFER -BANAK

Shitet FRIGORIFER -BANAK - Tirane

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet frigorifer-banak..per arsye mbyllje biznesi .cmimi 700 mijlek te vjetra. cmimi i diskutueshem te interesuarit jane te lutur te telefonojne ne nr e meposhtem: 068 213 7790...

70,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes nje dhome gjumi

Shes nje dhome gjumi - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes nje dhome gjumi per cift e cila permban: - nje dollap te madh me kanatet te veshura me pasqyre nga jashte bashke me susten ortopedike (me dy mekanizma ules per te marre rrobet e varura ne pjesen e siperme me mjaft lehtesi). - nje komo me kater sirtare - nje krevat dopio me dyshek mjaft cilesor - dy komedina anash krevatit tek pjesa e siperme theksoj qe dhoma e gjumit dhe dysheku jane blere ne itali dhe eshte mjaft cilesore dhe shume e mirembajtur, jane unike dhe mjaft komode, te pastra pasi jane perdorur per nje kohe relativisht te shkurter....

250,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shtrydhese frutash_Centrifuge_Bosch MES25G0

Shtrydhese frutash_Centrifuge_Bosch MES25G0 - Tirane

Tirane, Tjeter zone | Tirane

B Shtrydhese frutash profesionale per perdorim shtepiak ose per lokal. kapaciteti i shtrydheses eshte 2 litra dhe fale mekanizmit te saj te avancuar pastrohet me shume lehtesi. shtrydhesja eshte perdorur vetem nje here, pra eshte e re. per me shume info: 0698911121;...

10,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES DHOME GJUMI GJERMANE

SHES DHOME GJUMI GJERMANE - Tirane

Brryli Materniteti I Ri , Brryli | Tirane

B Shitet dhome gjumi , modeli gjerman . me dy krevate te ndare por mund te behet dhe dopjo . ngjyrat jane venger dhe rover ,sh pak i perdorur shitet per arsye largimi . cmimi : 80,000 (i diskutushem) kontakti : 0682440773 donika ...

80,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas