Njoftime Pune 1000+ Oferta - Ofroj Vende Pune

 Online 99 lexues | 18 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Sa Leke Te Duash!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Me Marreveshje
-Je duke kerkuar nje pune sfiduese qe nuk e kufizon potencialin tend? -Ke deshire te rrit...

Adriatik Hotel - Bartender

Durres, Albania, Durres Me Marreveshje
Completely renovated in 2017, Adriatik Hotel is located just a few steps from the beach an...

Je Me I Miri?? Eja Te Fitosh Me Shume !!!!

Rruga E Kavajes, Tirane 66,666 Leke
Union Call me nje eksperience te gjate ne fushen e shitjeve eshte duke zgjeruar stafin e s...

IFS Kerkon Opeatore Ne Gjuhen Italiane

Unaza E Re Prane Bar Artisti , Tirane 1,000 Euro
International Financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane Mundesi...

SALON MASAZHERI LUXEVA FRANCE PUNONJESE.

Luxeva France, Tirane Me Marreveshje
Salon masazherie LUXEVA FRANCE kerkojme punojse per masazheri me dhe pa eksperience. Rrog...

AUTO1.COM CERCA RAPPRESENTANTI COMMERCIALI_FISSO NETTO 450 E

Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, Tirane 700 Euro
AUTO1.com, web company multinazionale tedesca leader nell’e-Commerce Automotive, specializ...

Kerkoj Kamarier/e

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune ...

Programues

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Programues Jemi ne kerkim per nje zhvillues PHP pergjegjes per menaxhimin e sherbimeve dh...

Call Center

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkohen puntor per call center ne gjuhen gjermane e cila eshte e lidhur me nje kompani zv...

Agjent Shitjesh Ne Terren

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Koorporata me e madhe ne vend kerkon te rekrutoj agjent shitjesh ne terren. Standartet eur...

Bar Mert's

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania, Kodra e Diellit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm Krepier me eksperienc pune dhe Banakiere...

Kerkohet Banakier

Rruga Selaudin Zorba, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane Pagesa:28,000 Leke
Alfa Lounge Bar kerkon banakier me eksperience pune. Rruga Selaudin Zorba, prane Spitalit ...

Kamariere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
TERMINAL Lounge Bar kerkon te punesoj kamariere ...

PR - Public Relationship

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
TERMINAL Lounge Bar kerkon te punesoj Piare...

Staf Per Spa

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Vasil Shanto, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Qender Spa ne Tirane kerkon staf per pozicionet e meposhtme: *Masazhatore ose fizioter...

Kerkojme Arkitekt Projektues,ingjinier Kantjeri

Ish Pularia, Tirane 100,000 Leke
Kerkojme arkitekt projektues me eksperience, Kerkojme ingjinier ndertimi te krye eksperie...

Kerkohen Oprratore Full Time

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
PMC kerkon te punesoje Konsulente per gjuhet Italisht me eksperienc !!! Ofrojme : - Paga...

ZZ Group Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe

Sheshi Willson , Tirane 1,000 Euro
Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze,Italiane Mundesi page ne baze te...

KERKOHEN PUNONJESE (VAJZA) NE KAZINO GJERMANE NE KOSOVE

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kriteret: 1. Te jene te komunikueshme dhe te paraqitshme. 2. Serioze dhe korrekte ne p...

Fast Food Gjiro Kamara - Oferte Pune Per Punetore FAST FOOD

Abdyl Frasheri, Tirane 100,000 Euro
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkohet Banakier Me Eksperienc Te Meparshme Pune !

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Vasil Shanto, Tirane Pagesa:25,000 Leke
21 Bar Tirane kerkon te punesoje banakier me eksperience te meparshme pune. Te kete aftes...

Punetor Parikimi

Ymer Kurti, Tjeter zone, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet Punetor Parkimi ,turni paradite. Mosha 20-30 vjec. Duhet te kete aftesi te mira p...

Kerkoj Rescepsioniste / Motorrist / Kamarier

Aleksander Moisiu, Fresku/Linze, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkojme recepsioniste me dhe pa eksperience pune... Kerkojme motorrist Kerkojme kamari...

KERKOHEN PUNONJESE (VAJZA) NE KAZINO GJERMANE NE KOSOVE

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:500 Euro
Kriteret: 1. Te jene te komunikueshme dhe te paraqitshme. 2. Serioze dhe korrekte ne p...

Avokat

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Avokat Kerkojme avokat me pervoje se paku pese vjet ne profesion. Sherbim ndaj kerkesav...

Cerchiamo Operatori Telefonici Per La Lingua Italiana

Rruga Elbasanit, Perball 7 Xhuxhave, (prane Drejt, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:400 Euro
Cerchiamo ragazzi/e affidabili, dinamici, volenterosi, solari, pazienti e capaci di interf...

Puntore Marketi

Rruga Asim Vokshi, Nr=2 , Tirane, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Hippo market perballe shesh rrotullimit tek zogu i zi , kerkon te punesoj puntore marketi ...

Back-Office EQA – Evaluation Quality Agents DATA ENTRY

Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, Lumi Lana/ Bulevard, Tirane Pagesa:500 Euro
AUTO1.com, multinazionale tedesca leader nell’e-commerce Automotive, specializzata nella c...

Menaxher I Medias Sociale

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Menaxher i Medias Sociale Kush eshte menaxheri i medias sociale? Eshte individi te cil...

Human Resources

Rruga Reshit Petrela, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Human Resources Kerkojme HR per t'ju bashkuar suksesit dhe reputacionit ne rritje te...

LR Health And Beauty

Kongresi I Lushnjes, Tirane 400 Euro
Ofrojme mundesi punesimi ne nje kompani prestigjoze gjermane dhe po kerkojme persona qe te...

Kompania Zviceriane Swiss Helth Ofron Vende Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
KOMPANIA ZVICERIANE SWISS HELTH KERKON TE ZGJEROJE STAFIN! OFROHEN VENDE PUNE SI AGJENTE S...

Ofroj Vend Pune Part Time Kamarier Ose Banakier

Autostrada Tirane - Durres Km1, Zone Periferike, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme nje Kamarier/e ose Banakier/e vetem per nje dite pune per te sherbyer birra me Kr...

AUTO1.COM RICERCA AGENTI AFTER SALES (SERVIZO CLIENTI B2B), Base Di 500 Euro Netti + Bonus Alti

Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, Lumi Lana/ Bulevard, Tirane Pagesa:650 Euro
Auto1.com multinazionale tedesca operante nel settore Automotive e-commerce, ricerca per l...

SEO

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
SEO Jemi ne kerkim te dikujt qe ka pervoje pune ne SEO (Search Engine Optimization). Kj...

Puntore Thonjsh

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj puntore per thonj me xhel te punoje me produktet e sallonit, pagesa me perqindje. T...

GFU-AL EXCHANGE KERKON ARKETAR/E.

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
1-GFU-AL EXCHANGE KERKON TE PUNESOJE ARKETAR/E 2- PUNA ESHTE PART-TIME DHE FULL-TIME 3-T...

Web Design

Rruga Reshit Petrela, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Web Design Aftesite e dizajnit te internetit jane me te kerkuarat sot se sa kane qene n...

Trainer Shitjesh

Rruga Reshit Petrela, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Trainer Shitjesh Po kerkojme kandidatet ideale per t'ju ofruar pozicionin e Trajne...

Estetiste

Rruga Foto Xhavella Ngjitur Me Bar 2 Palmat, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj nje vajze qe ka eksperience me thonjte dhe di ti bej shume mire ! Pagesa me % te je...

LR Health & Beauty

Tirane, Tirane 400 Euro
Ofrojme mundsi bashkpunimi per te gjith ata qe si fillim duan te fitojn nga 200-400 Euro n...

KERKOJME OPERATORE TELEFONIE

Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane. Ofrojme: -Trajnim ne varesi te njohurive...

Content Writter

Rruga Reshit Petrela, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Content Writter Ne jemi duke kerkuar per nje Content Writter per t'u bashkuar me e...

Agjent Shitjesh

Rruga Reshit Petrela, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjent Shitjesh Jemi duke kerkuar persona energjike dhe te afte per te menaxhuar klient...

Kerkoj Kamarier-banakier Ti Bej Te Dyja Punet Paga E Kenaqhme

Rruga Kastriotet Pallati Verdh Sa Kalon Kthesen E , Laprake, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj kamarier-banakier ti bej te dyja punet paga e kenaqhme...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim