Oferta Ofroj Vende Pune 1000+ Oferta - Ofroj Vende Pune

 Online 75 lexues | 14 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirana 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Vende Pune Per Banakiere,Kamariere Dhe Sanitare

Abdyl Frasheri, Tirana Me Marreveshje
Bar Chocolate D'Angelo kerkon vajza me ose pa eksperience per pozicionet: Banakiere, ...

***TIRANE / FIER *** Vende Pune Te Reja

Rruga E Kavajes, Tirana 60,000 Leke
Per ampliamento del propio organico a Tirana e Fier Union Call apre nuovi posti di lavoro ...

Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze . Paga Mbi 1000 E

Unaza E Re ,prane Artistit , Tirana 1,000 Euro
International financial Services kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane dhe Angle...

LR Health & Beauty

Tirane, Tirana 400 Euro
Ofrojme oferta punesimi ne fushen e marketingut (Shit-blerjen) e produkteve te kompanis gj...

SuperCall Kerkon Supervizore Dhe Operatore Ne Gjuhen Italian

Frederik Shiroka, Tirana 50,000 Leke
SuperCall kerkon Supervizore dhe Operatore ne gjuhen Italiane per fushata Luce & Gas. ...

Kekohen Rrobaqepese

Bulevardi Gjergj Fishta Ndertesa 58, Tirana Me Marreveshje
hapet linje e re ne qepje kemishash kerkohen punetore me dhe pa eksperience ne kemisha. Pe...

Bar Kafe

Endri Keko, Brryli, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe "LULISHTJA" kerkon te punesoje Banakier/e me kohe te plote. Te kete ek...

Kerkoj Kamarier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Mine Peza Perball Ish Conadit , Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
The Blue Caffe kerkon Kamarier/e me eksperienc pune...Mosha 20-30 Paga e kenaqshme...Konta...

Banakjer

Rruga Burgut (jordan Misja), Don Bosko, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj banakjer ose banakjere me eksperjenc pune femra preferohet te jet e moshes 30 der...

Kerkojme Kamariere Me Ose Pa Eksperienc Puna Me 2 Turne Pranoj Studente

Ali Dem, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme kamariere me ose pa eksperienc puna me 2 turne pranoj dhe student studente ...

Operator Telefonik Call Center Gjuhe Gjermane

Frosina Plaku, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Jemi nje shoqeri qe operon ne tregun nderkombetar te sherbimeve online, Call Center Kerk...

Bar Kafe Lounge Malmo Kerkon Te Punesoje Banakjer Dhe Pastruese

Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana Pagesa:30,000 Leke
Bar Kafe Lounge Malmo kerkon te punsoje Banakjer dhe Pastruese Rruga komuna e parisit. 0...

Kuzhiniere Personale

Mullet, Tjeter zone, Tirana Pagesa:40,000 Leke
Kuzhiniere e kualifikuar ne edukimin e kuzhines. Te jete e vetedijshme per te planifikuar...

Kerkohet Mesues/e Per Gjuhen Gjermane/Frenge/Italiane

Rruga Aleksandri I Madh, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
DeLingua Language Center, ne kuader te zgjerimit te aktivitetit, kerkon te punesoje MESUE...

Hotel Royal G, Shpall Pozicionin Vakant Menaxher/e

Rruga Pavaresia, Qender, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Royal G, shpall pozicionin vakant Menaxher/e Kriteret: Diplome Universitare ne...

Je I/e Mire Ne Shitje? Te Ofrojme Pagese Baze 500 Euro All N

Rruga E Kavajes,perball Qendres Globe, Tirana 800 Euro
Next shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne Tira...

Kerkohen Agjent Shitjesh

Rruga Sokrat Miho, Tirana 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh direkte me ose pa eksperinec pune! Kerkon rritje ne karrier dhe ...

Pune E Sigurt, Pagese E Kenaqshme! :)

Rruga E Elbasanit,, Tirana 400 Euro
Call-it, main group albanese del network Italiano uCall giÓ presente su Roma, Cagliari, Ti...

Intercom Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Spanjolle

Unaza E Re, Tirana 1,000 Euro
Intercom Marketing kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Spanjolle Mundesi page ne baz...

KERKOHET KAMIONIST PER NE ITALI 067 533 75 79

Rruga E Durresit Nr192, Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana Pagesa:1,500 Euro
kerkohet nje shofer kamioni per ne nje ndermrje transporti ne Italine e veriut. Ndermarja ...

Bar Restorant Pejo

Bulevardi Gjergj Fishta Perball Kinema Agimit, Blloku, Tirana Pagesa:20,000 Leke
Bar Restorant Pejo Kerkon staf per Bar Restorant: 1)Banakier 2)Kamarier 3)Pastruese ...

Kerkojm Kamariere.

Mikel Maruli, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirana Pagesa:1,500 Leke
Kerkojm Kamariere Femer mosha 18-24 vjec. Te jet e sjellshme dhe e komunikueshme.Preferoh...

Agjent/e Terreni

Teodor Keto, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirana Pagesa:400 Euro
Kompania Gjermane AURA kerkon agjent terreni(femer/mashkull) me ose pa eksperienc pune ofr...

Picier Te Kete Punuar Ne Pizza Taxi Dhe Te Kete Pak Njohuri Ne Kuzhine

Rruga ``siri Kodra ``, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana Pagesa:35,000 Leke
kerkojme Picier me eksperience pune te kete punuar ne pica taxi edhe te kete pak njohuri n...

Kerkohet Shitese Me Eksperience Pune

Qendra Tregtare Toptan, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Markolino kids , dyqan me veshje per femije, kerkon shitese me eksperience te meparshme pu...

Kerkoj Frezator Dhe Tornitor Me Eksperience

Domje, Vore, Tirana Pagesa:50,000 Leke
Te interesuarit per pune te dine te perdorin makinerite metalprerese, makineri mekanike dh...

Kerkohet Specialiste Byreku

Rruga Muhamed Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana Pagesa:35,000 Leke
Kerkojme te punesojme nje specialiste byreku, te dije te beje edhe produkte te tjera te me...

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kerkon Te Punesoje Staf Ne Keto Kategori

Astiri/unaza E Re /teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirana Pagesa:30,000 Leke
2 kamarier me eksperience pune 1sanitare me eksperience pune . Te interesuarit te kont...

Tirane, Ofrohet PERGJEGJES I PROMOCIONEVE DHE SHITJEVE

Rruga Barrikadave, Pall/galeria E Tiranes Nr 6 (, Tjeter zone, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
LIFE sh.p.k, Shoqeri lider ne sektorin e publikimeve shkencore e specializuar ne botimi...

Mbc Call Center Kerkon Operatore Telefonie Per Fushaten Win

Rruga Kavajes, Qendra E Biznesit, Pallati 13 Kat, Tirana 250 Euro
Mbc Call Center kerkon 20 operatore telefonie per fushaten Win Back Vodafone -Kerkohet...

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Punonjes Me Eksperience

Rruga Budi, Tirana Me Marreveshje
Restorant peshku Fishop kerkon te punesoje punonjes me eksperience pune: 1- Ndihmes guzhi...

Kerkoj Kamarier/ Kamariere Me Eksperienc Pune

Rruga Mine Peza Perball Ish Conadit , Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
The Blue caffe kerkon kamarier/ kamariere me eksperienc pune.Mosha 18-25 Paga e kenaqshme...

Sanitare Per Mirrmbajtjen E Viles .per Momentin Me Koh Te Pjesme

Linez Afer Jurgen Resorand, Fresku/Linze, Tirana Pagesa:25,000 Leke
ponetore per vile e mirmbajtj lulesh e bari e pastrime paga e mire ...puna fillon ne muaj...

Kamarjer/re

Rr:dervish Hima, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirana Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarjer/re...

Kerkoj Banakier/kamarier (ti Beje Te Dyja) Femer Ose Mashkull.

Rruga Budi , Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirana Pagesa:27,000 Leke
Kerkoj Banakier/kamarier (ti beje te dyja) Femer ose Mashkull. Vetem me eksperience. Mosh...

Kerkojme Operatore Sherbimi Me Klientin

Lagja Punetori Fushkruje, Zone Periferike, Kruje Pagesa:40,000 Leke
Kerkojme Operatore sherbimi me klientin. Te interesuarat duhet te zoterojne mire gjuhen A...

CUSTOMER SERVICE IN GERMAN

Rruga Asim Vokshi, Perballe Harry Fultz , Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana Pagesa:70,000 Leke
InterCall Albania kerkon te punesoje agjente INBOUND ne sherbimin e klientit te TURKISH AI...

Anxhela Beauty

Rruga Peti, Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Anxhela Beauty kerkon te punesoj nje punetore ne fushen e parukerise.Numr kontakti 0692507...

Ofroj Vend Pune Ekonomist

Autostrada Lu-fr Km 1 Lushnje , Zone Periferike, Lushnje Pagesa:40,000 Leke
PIK INDUSTRY sh.p.k. e cila merret me sherbimet e Agrobiznesit ne Shqiperi kerkon Ekonomis...

Kerkoj 1 Inxhinier Te Sigurmit Teknik Ne Pune Dhe 1 Inxhinier Mjedisi (me Eksperience Pune) A

Rruga Myslym Shyri , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana Pagesa:800 Euro
Pagesat jane shume te kenaqeshme dhe kompania eshte prestigjoze. Personat e interesuar ...

Kerkohet Guzhinier

Prush , Ysberisht/Kombinat, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet guzhinier me experience ne pergatitjet e mezeve dhe produktet e mishit. ...

Kerkoj Operatore Forex Italisht, Anglisht, Spanjisht ( Pagesa Superiore ) FXC TRADE

Rruga Myslym Shyri , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana Pagesa:500 Euro
Preferohet qe kandidatet te kene eksperince pune ne call center. Personat e interesuar te...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim