Kamiona 1000+ Kamiona

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

14,000 Euro Makina Kamiona Man17.232

Man17.232 - Korce

Erseke, Qender | Korce

B Shitet man 17.232 vitit1993. 4x4 i paisur dhe me vinc 2ton xhama elektrik abs etj...

14,000 Euro

Korce
2,500 Leke Makina Kamiona Shitet makina

Shitet makina - Vlore

Lagjia : 24 Maj, Qender | Vlore

B Per me shume informacione kontaktoni ne numrin 0699335543...

2,500 Leke

Vlore
4,000 Euro Makina Kamiona SHitet IF L60 me arrganello ne gjendje te mire pune

SHitet IF L60 me arrganello ne gjendje te mire pune - Korce

Stavri Shkurti, Qender | Korce

B Shitet kamioni ne gjenfje te mire pune me arganello...

4,000 Euro

Korce
8,000 Euro Makina Kamiona Kamion iveco tre akse me gru 14.5 mt

Kamion iveco tre akse me gru 14.5 mt - Vlore

Novosele, Zone Periferike | Vlore

B Shes kamion iveco 159/17 tre akse me gru. kamioni eshte i vjeter por ne gjendje te mire mekanike . e shes per mosperdorim ....

8,000 Euro

Vlore
3,500 Euro Makina Kamiona KAMJOCIN 410

KAMJOCIN 410 - Tirana

Te Thesari, Fresku/Linze | Tirana

B Shitet kamjocin 410 viti 91 me letra te rregullta ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloi prove nga ana juaj.shitet per arsye emigrimi ...

3,500 Euro

Tirana
13,000 Euro Makina Kamiona Man 2007

Man 2007 - Fier

Brigada Xi, Qender | Fier

B Shitet nje kamion i markes man tgl 18 430 ne nje gjendje shume te mire motorrike dhe karrocerie viti i prodhimit 2007 i ardhur nga gjermania. me letra dhe dogane te paguar. kamjoni ka bere linjen e gjermanise vetem 3 here mbasi esht blere dhe shitet per arsye te tonazhit sepse na duhet nje me i madh. kamjoni eshte i pajisur me dere hidralulike mbas. ka amortizim me jastek ajri dhe me balestra qe ulet ngrihet sipas deshires. eshte i pajisur me katalit dhe ka normen( euro 4) eshte i lejushem futja e tije brenda ne qytet ne shumicen e vendeve te eu . per me teper informacion na kontaktoni +355672040020 cmimi 13.000 i diskutushem per te interesuarit....

13,000 Euro

Fier
7,000 Euro Makina Kamiona Mercedes Benz

Mercedes Benz - Tirana

Bulevardi Blu Kamez, Laprake | Tirana

B Vetshkarkueseme vingjbllokazh difrencialidekumenta te rregullta deri ne fund 2018gati per qdo lloj prove. telefon 0682132891...

7,000 Euro

Tirana
1,200 Euro Makina Kamiona mercedz-benz

mercedz-benz - Shkoder

Shkoder, Qender | Shkoder

B Mercedes-benz 207 viti 1988 motorr 200 tip i ri super ekonomik ka dy vite pa pagu taksat viber-whatsap 0693828889...

1,200 Euro

Shkoder
4,500 Euro Makina Kamiona Shes kamioncin

Shes kamioncin - Shkoder

Rrojej, Qender | Shkoder

B Marka:nissan trade viti:1996 kambjo:manuale lenda djegese:nafte targa:aa 428 kx ngjyra:e bardhe vendndodhja:shkoder cmimi 4500 nr telefoni:0692859603...

4,500 Euro

Shkoder
4,000 Euro Makina Kamiona Shitet furgon mallrash

Shitet furgon mallrash - Elbasan

Pajove (peqin), Zone Periferike | Elbasan

B Shitet furgon mallrash ne gjendje te mire siguracion dhe taksat te paguara deri ne 16/09/2018.. me timon ne krahun e djatht...

4,000 Euro

Elbasan
30,000 Euro Makina Kamiona BISARKA RENAULT PREMIUM I VITIT 2005

BISARKA RENAULT PREMIUM I VITIT 2005 - Durres

Itali, Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes kamionin bisarka renault premium i vitit 2005 , motori i nderruar vjet me nje motor qe ka 500 000 km, kamioni eshte i mbaltur shume mire, e shesim per arsye semundjeje . kamioni eshte ne itali ( verona) nese jeni te interesuar telefononi ne kete nr cell. 00393892917407 flasim shqip dhe italisht. ...

30,000 Euro

Durres
22,000 Euro Makina Kamiona shitet kamion bisark meredez benz

shitet kamion bisark meredez benz - Durres

Perugia Via Benedetto Crioce , Qender | Durres

B Kamioni ndodhet ne itali kamioni esht i viti 2001 30.11 esht me rimorkio dy kateshe ka 1.156.000 km model fazan kambio gjysem automatike ...

22,000 Euro

Durres
43,000 Euro Makina Kamiona Autobetoniere IVECO MARIGUS 6x6

Autobetoniere IVECO MARIGUS 6x6 - Durres

Sukth , Zone Periferike | Durres

B Shitet autobetoniere iveco marigus f3g 330, 6x6, me pompe ngjyre e bardhe ...

43,000 Euro

Durres
800,000 Leke Makina Kamiona SHITET KAMIONI , OFERTA E MIRE. NGA 10 MILION , 8 MILIONE LEKE!!!

SHITET KAMIONI , OFERTA E MIRE. NGA 10 MILION , 8 MILIONE LEKE!!! - Permet

Permet, Zone Periferike | Permet

B Shes kamionin me keto te dhena ; marka - mercedes benz modeli - 1213 ngjyre- portokalli viti i prodhimit-1983 nr.v- 2 kapaciteti- 13300 fuqia-5675 numri im i kontaktit ; 0684077201...

800,000 Leke

Permet
8,000 Euro Makina Kamiona Mercedes benz

Mercedes benz - Tirana

Bulevardi Blu, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Kamjonqin vetshkarkuese. me vingj. motorr 3000cc bllokazh difrenciali. me dekumenta te paguara. gati per qdo lloj prove. ...

8,000 Euro

Tirana
10,000 Euro Makina Kamiona Shes Kamion MAN bashke me Rimorkio

Shes Kamion MAN bashke me Rimorkio - Lushnje

Divjake, Zone Periferike | Lushnje

B Kamion man 19.463 silent, nafte, kambjo manuale viti 1997. rimorkio viti 1987...

10,000 Euro

Lushnje
2,500 Euro Makina Kamiona SHITET SHIFENG 2500 EURO

SHITET SHIFENG 2500 EURO - Korce

Maliq, Qender | Korce

B Shitet shifeng viti 2005.ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. motor 1.8 nafte shume ekonomik. me dokumenta te paguara deri ne tetor 2018... cel: 0692420775...

2,500 Euro

Korce
13,500 Euro Makina Kamiona Shes kamion Atego 918 viti 2007

Shes kamion Atego 918 viti 2007 - Fier

Rruga E Spitalit, Zone Periferike | Fier

B Shes kamion mercedes benz atego 918, viti 2007. me bedane qe ngre der ne 1.5 ton .ne gjendje te shkelqyer xhenerike .shitet per arsye mosperdorimi. ka 202,000 km , vlera13500 euro....

13,500 Euro

Fier
7,000 Euro Makina Kamiona Shes kamion steyr

Shes kamion steyr - Fier

Rruga 2, Qender | Fier

B Shes kamion steyr 4x4ne gjendje te mir me goma te reja me letra te paguara...

7,000 Euro

Fier
100,000 Leke Makina Kamiona Shitet KAMIONI.

Shitet KAMIONI. - Permet

Permet, Zone Periferike | Permet

B Shitet urgjent kamioni. me cmim paraprak 10 milion leke te vjetra. per cdo person te interesuar , numri im i kontaktit ; 0684077201. faleminderit,...

100,000 Leke

Permet
7,550 Euro Makina Kamiona Shitet Kamioni!

Shitet Kamioni! - Tirana

Abcd, Zone Periferike | Tirana

B Shes kamione me vlere 10 milione leke. (10,000 ,000 te reja). numri im i kontatktit ; 0684077201. faleminderit....

7,550 Euro

Tirana
6,500 Euro Makina Kamiona Shitet kamion Atego 815

Shitet kamion Atego 815 - Tirana

Km 2,tregu Agro-ushqimor, Kashar, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet kamion mercedes benz atego 815.kamioni eshte ne gjendje shume te mire xhenerike, dhe motorrike me te gjitha sherbimet e bera ..termusi eshte erurobalet me pedane.cmimi i padiskutueshem...

6,500 Euro

Tirana
700,000 Leke Makina Kamiona Shes Kamion

Shes Kamion - Tirana

Rruga Siri Kodra, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana

B Shes kamion vit prodhimi 91 , model 15-20, 8 ton. me tende me hapje. ne gjendje shume te mire. letra te rregullta dhe taksa te paguara. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0682057200 / 0682057201...

700,000 Leke

Tirana
19,000 Euro Makina Kamiona Kamion Benz Atego

Kamion Benz Atego - Tirana

Tirane , | Tirana

B Kamion me 180 000 km , te gjitha ne gjermani 0 km ne shqiperi. ne gjendje super. 5200 ton me te gjitha taksat e paguara. ...

19,000 Euro

Tirana
7,900 Euro Makina Kamiona Shes Kamion Renault 3.5 ton

Shes Kamion Renault 3.5 ton - Tirana

Vore, | Tirana

B Shes kamioncine marka renault, viti 2004, motor 2.8 nafte. peshembajtja 3.5 ton. me tahograf te instaluar.

...

7,900 Euro

Tirana
20,000 Euro Makina Kamiona autobot Mercedes benz atego 18 28 viti 2000

autobot Mercedes benz atego 18 28 viti 2000 - Tirana

Rinas , | Tirana

B Shitet autobot atego 18-28 i vitit 2000, me kapacitet 13000 litra. per momentin kamjoni punon ne transport uji te pishem, por mund te punohet edhe per transport karburanti. kamjoni ka ardhur nga gjermania ne prill 2017, ne gjendje shume te mire dhe gati te provohet nga ana juaj, kambio manuale, me jasteke ajri para dhe mbrapa, pra pa balestra. cmimi i diskutueshem. ...

20,000 Euro

Tirana
25,000 Euro Makina Kamiona Kamion ford terheqes bashk me trailer karroceri me 78000 km viti 2008

25,000 Euro

Durres
10,000 Dollar Makina Kamiona Okazion makine kamione

Okazion makine kamione - Sarande

Onhezmi, | Sarande

B Man turbo interkuler tre akse 6#6 me dokumenta te rregullta per info tel 0696393477...

10,000 Dollar

Sarande
1 Euro Makina Kamiona Shitet koke scania 144L 480

Shitet koke scania 144L 480 - Tirana

Gjokaj, | Tirana

B Shitet koke scania 144l 480. mjeti eshte vit prodhimi 27-11-2003. euro 3. retarder eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.. cmimi 1 .....tel. 0699758621....

1 Euro

Tirana
27,650 Euro Makina Kamiona SHITET KOKE TERHEQESE MERCEDES BENZ ACTROS 1844  vit prodhimi 2008

SHITET KOKE TERHEQESE MERCEDES BENZ ACTROS 1844 vit prodhimi 2008 - Tirana

Tirane Gjokaj, | Tirana

B Shitet koke terheqese mercedes benz actros 1844 vit prodhimi : 2008 km : 800.000 kamio : semi/automat tahograf : analog & digital ritarder : i perfshire karburanti : diesel emission lev: euro5 aks : 4x2 cmimi : 27.650 euro pa t.v.sh /// 33.180 euro me t.v.sh...

27,650 Euro

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas