Turizem 1000+ Bar Dhe Restorante

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Mish zgare Hidri

Mish zgare Hidri - Tirana

Myslym Shyri, Tjeter zone | Tirana

B Sapo ka filluar nga sherbimi restorant “hidri” nje nga lokalet me te njohura per gatimet dhe prodhimet e saj tradicionale bio te produkteve te mishit te gicit te zgares, dhe te gjitha llojet e ushqimeve shoqeruese te cilat jo vetem kane nje shije te vecante, por jane te prodhuara,te standartizuara dhe certifikuar sipas standarteve te be. provoni dhe do mbeteni shume te kenaqur !!! adresa : "rruga myslym shyri ,perball vodafonit! per rezervime kontaktoni ne nr.0685650257 ju mirpresim....

1,500 Leke

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Restorant peshku - Fishland

Restorant peshku - Fishland - Tirana

Rruga Vangjush Furxhi, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana

B Restorant peshku me nje meny te larmishme dhe shije te vecante, ku prodhimet e fresketa e detit dhe cilesor cilesore shoqerohen me nje kualifikim te kualifikuar dhe ambjent te ngrohte familjar. kujdesi me te cilin perzgjedhim peshkun eshte nje nga faktoret kryesore te cilesise sone. peshku perzgjidhet cdo nate per te qene gati diten tjeter. kjo ben qe gatimet te jene gjithmone te fresketa dhe menuja te ndryshoj jo vetem sipas sezonit, por edhe nga dita ne dite....

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Multi-Languages Cafe

Multi-Languages Cafe - Tirana

Rruga E Kavajes- Qendra Rinore E Tiranes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Doni te praktikoni falas gjuhe te huaja ? organizimi behet vullnetarisht nga shqiptare dhe te huaj, cdo te hene nga ora 17 : 00 deri ne oren 19:00 tek qendra rinore e tiranes ( ne fillim te rruges se kavajes, ngjitur me dhomen e tregtise, pa kaluar banken raiffeisen bank) mund te na vizitoni ne faqen e facebookut : multi-languages cafe' dhe te shikoni foto nga aktiviteti yne. ...

0

Tirana
700 Leke Turizem Bar Dhe Restorante Piceri Deliziosa

Piceri Deliziosa - Tirana

Rr. Brigada Viii, Nr. 10, | Tirana

B Deliziosa eshte e vendosur ne zemer te tiranes ne zonen me terheqese te qytetit (ish bllokut). ne piceri deliziosa do te gjeni sherbim profesional dhe i kulturuar per te ndjere kenaqesine e nje vakti te shijshem! furra e drurit dhe kuzhina italiane jane specialitetet e pizzeria deliziosa. sherbimet e ofruara, permbajne nje shumllojshmeri zgjedhjesh nder te cilat kryesojne picat dhe specialitete te kuzhines se larmishme italiane. vecori te ketij restoranti jane cilesia, pastertia dhe serioziteti ne sherbim. cdo pjate eshte e pergatitur me stil unik dhe serviret nga nje staf i trajnuar, sepse per ne cdo klient eshte i vecante! vleresimet e marra, rrisin cdo dite besimin e klienteve tek ne! ju mirepresim! pizzeria deliziosa rr. brigada viii, nr. 10 ngjitur me check point charlie. [urlcode]https://www.facebook.com/deliziosatirana/[/urlcode]...

700 Leke

Tirana
20 Euro Turizem Bar Dhe Restorante Panorama Resort Elbasan

Panorama Resort Elbasan - Elbasan

Rruga Elbasan-librazhd Km 1 , Rrapi I Manzit, | Elbasan

B Panorama resort elbasan eshte resorti me pamjen me te bukur ne qytetin e elbasanit. ambjente te mrekullueshme brenda ne restorant, ambjente fantastike perreth pishines dhe ambjente çlodhese ne lulishte. nese deshironi te kaloni nje pasdite te kendshme dhe dreke me familjen apo njerezit tuaj me te dashur, panorama resort eshte zgjedhja e duhur. 24 ore non stop +355692070062 [youtubeid]kn9gbhtxu8s[/youtubeid]...

20 Euro

Elbasan
0 Turizem Bar Dhe Restorante Vila Alehandro - Restorant dhe piano bar

Vila Alehandro - Restorant dhe piano bar - Tirana

Asim Zeneli, | Tirana

B I ndodhur ne zemer te qytetit te tiranes, vila alehandro ofron ambjente te mrekullueshme, te pershtatshme per organizime eventesh si:fejesa, dasma, ditelindje, ballo diplomimi dhe festa nga me te ndryshmet. me nje shumellojshmeri sallash, ambjentesh te hapura dhe te mbyllura, tek vila alehandro ju mund te ideoni diten tuaj speciale ashtu sikurse e keni enderruar. kualiteti, kreativiteti dhe eleganca jane celesi i suksesit tone! ne ju ofrojme cmimet me konkuruese ne treg! [u]larmi ne perzgjedhjen e verave ![/u] fantazi ne krijimin e menuve sipas cdo eventi ! vetem tek vila alehandro ju do te prekni deshirat e fantazise tuaj ! per me teper informacion na kontaktoni ne: vila alehandro rr. "asim zeneli", nr. 2 tel: +355 4 4504718 cel: +355 662046290 e-mail: richifundo@gmail.com web: [urlcode]http://www.vilaalehandro.com[/urlcode]...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Hemingway Bar Club

Hemingway Bar Club - Tirana

Deshmoret E Kombit, | Tirana

B Hemingway bar tirana mbart filozofine e bareve me te njejtin emer ne te gjithe boten. nje hapesire sa e qete por dinamike, ku cdo gje mban bukurine e te qenit e thjeshtesisht me shije. pija karakteristike e lokalit eshte rumi, ku ne gamen e gjere te etiketave do te gjeni me siguri te preferuarin tuaj. adresa: blv. deshmoret e kombit orari: 10:00 - 00:00...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Tapas

Tapas - Tirana

, | Tirana

B Bukuria e ketij vendi qendron ne te qenurin nje biznes familjar. nese jeni duke menduar se njerezit qe e zoterojne ate jane anetare te se njejtes familje, gaboheni … lidhja mes tyre, dashuria qe ata kane per njeri-tjetrin eshte provuar ne cdo 15 viteve te fundit, eshte e njejta dashuri qe ndjeni vetem ne nje familje. me kete perberes magjik, qe ju e shtoni ne tapaset e shijshme dhe me pasion te pergatitura, nje gote bukur e rioja, nje pata negra e hijshme , nen tingujt e kendshem te spanjes moderne, dhe kjo eshte ajo qe e ben kete nje vend te mire per t’u rekomanduar. shijojeni! adresa: rr. mustafa matohiti orari: 08:00 - 24:00 tel: +355 66 2202700...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Family

Family - Tirana

, | Tirana

B Restorant, piceri, gatim tradicional, catering, fast food, etj etj te gjitha keto mund t’i gjeni te family. pranojme prenotime per gezime familjare, si dasma, fejesa ditelindje por jo vetem, cdo rast tjeter ku doni te mblidheni me te dashurit tuaj ambjentet e family jane ideale. ne kemi dhe sherbimin catering, i cili u sjell gatimet me te mira nga mengjesi deri ne oren 23 te mbremjes. nuk na ngelet gje tjeter per te shtuar vetem ju urojme mireseardhjen!! adresa: rr. kavajes orari: 10:00 - 23:00 tel: +355 4 2264898, +355 68 5638058, +355 69 5717178...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Urban Restobar

Urban Restobar - Tirana

Reshit Collaku, | Tirana

B Urban restobar eshte nje bar-restorant mjaft i frekuentuar ne qender te tiranes. aty mund te provoni jo vete kafe por edhe ushqime te ndryshme ne vakt dreke dhe darke. adresa: rr. reshit collaku orari: 07:00 deri 24:00 ju mirepresim!...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante The Black Sheep

The Black Sheep - Tirana

, | Tirana

B Nje beer garden-i i ri ne tirane, delja e zeze e kryeqytetit, the black sheep, hap dyert ne qender te tiranes, te rruga papa gjoni pali ii, perballe me top channel. nje klub me ne fund ndryshe nga te tjeret, i bere teresisht ne dru dhe i rrethuar me gjelberim, the black sheep do t’ju jape mundesine per t’u clodhur jashte smogut te qytetit. me shume se 100 lloje birrash, duke perfshire dhe shume te cilat nuk gjenden ne shqiperi, muzike te mire dhe garancia e nje vendi ne klientele te zgjedhur. adresa: rr. papa gjon pali ii orari: 10:00 deri 02:00 cdo dite tel: +355 4 2240833...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante The home

The home - Tirana

, | Tirana

B The home, e vendosur ne nje lagje te qete kjo “shtepi” e pica-ve eshte me te vertete ideale ne qofte se ju deshironi te shijoni nje pice te stilit italian. restoranti eshte i dekoruar me shume elegance me nje pikture murale te madhe qe sjell brenda shtepise peizazhin malor. restoranti ofron nje shumellojshmeri te gjere te shijeve dhe llojeve te pica-ve, te cilat ju mund t’i shijoni ne ambientet e brendshme ose te jashtme per te perfituar nga ditet e ngrohta. restoranti me nje arkitekture modeste te shtepive perdhese, eshte i rrethuar nga pemet, bimet dhe lulet. ne menyre qe te shijoni sa me rehatshem ashtu si u ka hije gatimeve tradicionale shqiptare dhe mesdhetare restoranti ofron nje vend te fresket prane rruges nen hijen e pemeve te medha. the home, nuk ka lidhje me vajin e ullirit, gjetht e barit, domatet e thara ne diell dhe ullinje e zinj. perkundrazi, ne kemi qene te zene ne zbulimin e ushqimeve me te mira te rajoneve te shqiperise dhe sjelljen e tyre prane klienteve tane. pothuajse ne te njejten menyre, ne vazhdojme te kerkojme burime te reja frumezimi ne tirane dhe ne pjesen tjeter te qyteteve te shqiperise per te siguruar burimet me te besueshme te produkteve me cilesi me te mire. kjo kerkon perfshirjen e ingredienteve te kushtueshem, por gjith...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante 1000 buzeqeshje

1000 buzeqeshje - Tirana

, | Tirana

B Piceri, fast food, gatime te tjera tradicionale krepa te kripur dhe te embel si dhe ushqime me porosi vijne ne shtepite tuaja vetem me 1000 buzeqeshje! sherbim taxi ofrohet nga ora 09:00 deri ne oren 15:00! adresa: rr. muhamet gjollesha orari: 09:00 - 23:00 tel: +355 69 5388058, +355 68 6386505, +355 4 2416030 ju mirepresim!...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Natyral

Natyral - Tirana

, | Tirana

B Edhe pse ndodhet mes zhurmes se bllokut, tek natyral do te gjeni nje ambjent intim dhe komod. restoranti natyral ofron dy salla ngrenieje per klientet, sallen kryesore dhe veranden e mbuluar. bari natyral ju jep mundesine te shijoni nje kafe bio gourmet jashte ne oborr. ne cdo ambjent ju ofrohet internet wireless. stafi miqesor ben qe cdokush te ndihet si ne shtepi. restoranti natyral ju ofron nje menu te pershtatur sipas stines, ashtu si natyra na i servir frytet e saj, ashtu shefat e kuzhines se restorantit natyral ua servirin ju. mos harroni te pyesni stafin tone per embelsirat e perzgjedhura te dites, do te surprizoheni cdo dite! lista e pasur e vererave dhe shampanjes bio shoqeron ne cdo okazion drekat dhe darkat ne restorantin natyral, nga takimet e biznesit tek darkat intime, nga festat e gezimet familjare tek eventet elegante. ne restorantin natyral cdo klient mund te gjeje “pjaten e duhur” duke e kthyer eksperiencen e te ngrenit jashte ne nje kenaqesi te vecante. adresa: rr. pjeter bogdani website orari: 08:00 - 23:00 cdo dite tel: +355 69 4785912...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante 4PM Bar

4PM Bar - Tirana

, | Tirana

B 4pm eshte nje nga baret me te reja ne tirane, prane bllokut. specialitetet e 4pm jane te servirurit e mengjesit, drekes, darkes, kafes dhe pijeve te ndryshme. adresa: rr. lidhja e prizrenit orari: 11:00 deri 03:00...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Charl’s Bistro

Charl’s Bistro - Tirana

Pjeter Bogdani, | Tirana

B Charl’s bistro ndodhet ne nje prej rrugeve me te populluara te lagjes se bllokut. ky bar/pub ju ofron sherbimet e tij ne nje ambient dekori i te cilit frymezohet nga periudhat e viteve ’60-’80. ne charl’s bistro do te ndiqni ketu koncerte live dhe do mund te shijoni cocktails-et qe sherbehen ne barin e gjendur ne cepin e oborrit te viles. gatimi vlen te shijohet gjithashtu. adresa: rr. pjeter bogdani orari: 08:00 deri 24:00 tel: +355 69 2022901 ju mirepresim!...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Byroja Bar

Byroja Bar - Tirana

, | Tirana

B Byroja bar ju pret ne zemer te lagjes se ish-bllokut. ashtu si dikur… nje bar plot finese ju rrethon kur futeni ne kete ambient shume intim. intimiteti krijohet sa nga mobiljet prej druri, letrave murale ne ngjyrat pastel, tavanit te mbuluar me yje, te byrose apo te qiellit kete e zgjidhni ju. nje shandan sa i vecante dhe imponues eshte pjesa qendrore e byrose… perdorni imagjinaten tuaj per tu rikthyer ne shkelqimin e periudhes, duke shijuar cocktail-et bashkekohese dhe duke biseduar me miqte per ato apo keto kohera. vendi ideal per nje moment te qete mes miqsh apo dhe ne shoqerine e vetvetes. adresa: rr. brigada viii orari: 10:00 deri 02:00 cdo dite...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Serendiville

Serendiville - Tirana

, | Tirana

B Pas serendipity-t, restorantit meksikan te tiranes, hapet serendiville, “vellai i vogel”, ne ambjetet e nje shtepie private me oborr, larg kaosit te qendres se qytetit. nje kombinim i pakrahasueshem i ushqimit tex-mex me koktejet e shtepise (frosen margarita, dakiri, blandy mary, mojito, caipirinha, crocodile, tequila sunrise, ray charles, mélanges, etj.) dhe nje ambient i ngrohte, mikprites dhe i rehatshem, te gjitha keto pa harruar nje staf shume miqesor. adresa: rr. liman kaba, nr. 30 orari: 09:00 deri 00:00 cdo dite tel: +355 68 2058772...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante The Living Room

The Living Room - Tirana

, | Tirana

B The living room me tarracen e tij te famshme eshte nje vend shume i mire madh per te kaluar fundjavat verore ne shoqerine e muzikes se mire dhe njerezve te hijshem. vendosur ne afersi te nderteses se parlamentit bari te ofron nje pamje te bukur te bulevardit te tiranes. the living room eshte nje vend i perkryer per te vallezuar, per cdo lloj grup moshe dhe shije muzikore. nje bar mjaft modern, si ne dimer ashtu dhe ne vere. ndersa ne dimer shfrytezohet ambienti brenda ne stilin e nje lokali me disa dhoma ndenjeje. adresa: rr. punetoret e rilindjes, 16 orari: ne fundjave 22:00 - 05:00...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Sky Club

Sky Club - Tirana

, | Tirana

B Sky club eshte nje restorant dhe bar ne ambient te hapur, ne katin e fundit te nje ndertese te larte. ambienti brenda rrotullohet 180° nga ku ju jep mundesine te keni nje pamje te gjithanshme te qendres se tiranes. adresa: ish alfa buzuk prane shkolles sami frasheri, 1 tirana, albania cel: 068 482 7777 ...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Amor

Amor - Tirana

, | Tirana

B Restoranti amor ofron nje sere specialitetesh: antipaste, supe e dites, pasta e shtepise; fileto vici ne salce amor dhe home made dessert. kur kerkoni dicka te vecante, per te provuar te ndryshoni shijen dhe te degustoni nje vere te mire, amor eshte vendi me i mire per te shkuar. adresa: komuna e parisit, prane stadiumit dinamo orari: 12:00-24:00, e diele pushim tel: +355 69 2684952...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante National Sport Park Tirana

National Sport Park Tirana - Tirana

, | Tirana

B Bar, restorant, salle eventesh, gjelberim pa fund, 6 fusha tenisi (5 australian open standart 1 roland garros standart) qe i mundesoi shqiperise per here te pare organizimin e turneve boterore te ketij sporti, 1 fushe kalceto, 1 fushe basketbolli, 2 fusha beach volley ku jane organizuar edhe turne nderkombetare, ambjent per femije, 2 pishina, njera me e madhe dhe rinore ndersa tjetra familjare e rrethuar me gjelberim dhe te gjitha keto benda qytetit te tiranes vetem 1200m nga unaza. adresa: rr. "siri kodra" 1.2 km nga kryqezimi i unazes phone 00355682095590, 00355682095591 email info@nationalsportpark.al website http://www.nationalsportpark.al/...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Penthouse25

Penthouse25 - Tirana

, | Tirana

B Penthouse25, new entry ne listen e wine bare-ve te tiranes ka shume me teper se nje gote vere ekselente per t’ju ofruar… genti & eri perzgjedhin etiketat me ekskluzive te vererave italiane shoqeruar me produktet e culinarise per nje kombinim perfekt te shijes…pool bar ne nje nder godinat me te larta (nr. 25) te rezidences kodra e diellit. mund te provoni aperitivin italian me nje gote vere ose thjesht nje spritz… ne vere kthehet ne spot-in me cool te tiranes me 35 vende ekskluzive ne pishinen me “te larte” ne tirane. nder evente te perjavshme, mund te provoni degustime te ndryshme vererash italiane, geshtenja te pjekura me vin brule, grillbar, sushibar etj… na ndiqni ne facebook per me shume info mbi eventet javore. adresa: rruga e jasemineve, nr. 25, kodra e diellit orari: cdo dite 08:00 - 03:00 tel: +355 4 4100025 ju mirepresim!...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Pepper Lounge

Pepper Lounge - Tirana

, | Tirana

B Serish nje nga vilat e bllokut qellon ne zemer te kryeqytetasve! pasi kaloni nje hapesire pak te ndricuar ne hyrje te oborrit te viles e gjeni veten te rrethuar nga ullinjte qe kujtojne rivieren shqiptare. terhiqeni nga notat elektronike drejt brendesise se vendit duke enderruar per ibiza-n. porosisni nje miks lengjesh dhe zgjidhni midis soditjes se krijesave te nates apo pritjes se renies se nje ylli ne qiellin veror, perhere i cilter ne kryeqytet ! ne mode, i fresket dhe i embel njekohesisht… ngelet vetem ta provoni vete ekperiencen, vetem tek pepper lounge! adresa: rr. brigada viii, 1000 orari: 07:00 deri 02:00 ju mirepresim!...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Vinoteca Miguel

Vinoteca Miguel - Tirana

, | Tirana

B Guzhina e restorant vinoteca miguel eshte tipike italiane dhe inovative. sherbejme nje game te gjere ushqimesh biologjike dhe dietike. djathera te krahinave te italise te njohur per shijen dhe cilesine e tyre te vecante si dhe per shoqerimin me mjalte geshtenje dhe komposto te ndryshme bio te shtepise. proshuta dhe sallamra te stazhionuara si krudo i parmes, culatello di zibello, coppa piacentina, fioccho di prosciuto, spech, bresaola, panceta rrotolata, sallam felino, sallam milanez, strongino di culatello, sallam fshati dhe shume te tjera. antipasta te ndryshme si te ftohta dhe te ngrohta. pasta te fresketa e bere ne shtepi me mjeshterine e shefit si ravioli te ndryshme, spageti, tortelli, linguine, tagliatelle, taglioglini, tortellini, strigoli, farfale etj. mishra si fiorentina di chianina, fiorentina irlandeze, fileto kobe (mish i trajtuar me cereali dhe birre) , bizont kanadez, tagliata di angus. gjoks rose i eger i karamelizuar me krem balsamik dhe shume mishra te tjere te vecane. Ëmbelsira semifredo al crocante mascarpone me amareto tortino me dardha, cokollate dhe xhinxherfil krem brule sbriciolone (kek bajamesh dhe mjalt geshtenje) Ëmbelsira miguel (specialitet i shtepise) vinoteka jone disponon vera te zonave te ndryshme te italise. kemi...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Pastarella

Pastarella - Tirana

, | Tirana

B Nuk ka nevoje te udhetosh, shijo mesdheun ne zemer te tiranes! restorant “pastarella”, eshte hapur ne tirane ne vitin 2010, pas lancimit te suksesit disavjecar te ketij brandi ne greqi. shija e gatimeve tona e ka sekretin tek recetat e shefit dhe perberesit e fresket natyrore. ambjenti yne i strukturuar me restorantin, veranden dhe kopeshtin, na jep mundesine t’ju ofrojme vendin ideal per organizimin e eventeve tuaja. ejani te shijoni ushqimin e vertete mesdhetar, shoqeruar me shumellojshmeri vererash te zgjedhura. adresa: rr. mustafa matohiti, nr. 18 orari: 09:00 - 01:00 tel: +355 4 2265598...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Spaghetti House & Fish

Spaghetti House & Fish - Tirana

, | Tirana

B Spaghetti house & fish eshte nje restorant i vogel, stil “trattoria italiane”, i cili servir peshk te fresket, fruta deti, pasta te gatuara mjaft mire dhe me porcione te bollshme. adresa: rr. durresit, prane sheshit karl topia orari: 08:00 deri 24:00 tel: +355 69 2088030; +355 4 2247923...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Goody’s

Goody’s - Tirana

, | Tirana

B Goody’s ofron shije dhe cilesi unike! kembengulje ne cilesi! kujdes i vazhdueshem. besnikeri ndaj klientit. besueshmeri. keto jane vlerat e goody’s, qe me hapjen e restorantit te pare ne mesin e viteve 1970 ne selanik. sot, goody’s ofron ushqim te shijshem, te shendetshem dhe te sigurt per me shume se 160,000 konsumatorecdo dite. menuja e goody’s pasurohet vazhdimisht me vakte qe te hapin oreksin. perzgjedhja e kujdesshme e perberesve dhe pergatitja vetem pas marrjes se porosise, jane sekretet e suksesit qe qendron pas recetave te goody’s. perberesit jane te thjesht, te paster dhe te zgjedhur sipas specifikimeve te rrepta te cilvsise. te gjitha recetat jane unike, te frymezuara nga nje ekip pasionant kuzhinieresh dhe ekspertesh ushqimi. goody’s mbetet zinxhiri me i madh i ushqimit me pakice qe respekton sistemin e kontrollit te cilesise (haaccp) ne te gjitha restorantet e tij. stili ushqimit: grek dhe mediterran specialitet: dreka, darka, kafe, pije sherbimet: per familjare, per femije, te rritur etj, ushqimi mund te merret me vete ose te hahet si brenda ashtu dhe jashte restorantit. produktet: burger, sallata, sandwich, spageti, pita, bageta etj adresa: rr. abdyl frasheri website orari: 08:00-24:00 tel: +355 4 450 3000...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante Shakesbeer

Shakesbeer - Tirana

, | Tirana

B Shakesbeer eshte nje vend qe ia vlen te vizitohet per atmosferen e tij te gjalle, ambiente te bollshme, oborrin dhe menune e pasur nga vende te ndryshme. kuzhinieri i kthyer nga londra ofron nga kuzhina tradicionale deri te gatimet ekzotike nga meksika, tajlanda, spanja (paela), gjermania (bratwurst) dhe madje edhe nga xhamajka. mund te provoni peshkun e pjekur ne zgare si dhe gatimet e mishit per ata qe duan te hane me prane gatimeve tradicionale. pa harruar qe jeni ne nje pub ku feja e klientit eshte birra! adresa: rr. brigada viii orari: 07:00 deri 24:00 ju mirepresim! ...

0

Tirana
0 Turizem Bar Dhe Restorante The Code

The Code - Tirana

, | Tirana

B The code eshte njeri prej klubeve qe ndodhen ne hyrje te vesa center. ne varesi te dites qe do e frekuentoni do te gjeni ketu stile te ndryshme muzikore. nese gjate javes the code, ose kodi per frekuentuesit, ofron nje stil lounge bar, ne fundjave ai kthehet ne nje prej klubeve me te dashur per kryeqytetasit qe deshirojne te kercejne e defrejne deri ne oret e para te mengjesit. adresa: rr. abdyl frasheri orari: 07:00 deri 04:00 cdo dite tel: +355 68 20 00059...

0

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas