Hotele Shqiptare 1000+ Hotele Shqiptare

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

30 Euro Turizem Hotele Shqiptare Hotel, Autostrada Tirane - Durres

Hotel, Autostrada Tirane - Durres - Tirane

Autostrade Tirane-durres, Zone Periferike | Tirane

B Hoteli ndodhet ne periferi te tiranes zona ku ndodhet hoteli eshte nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. hoteli e ka filluar aktivitetin e tije ne vitin 2008 dhe eshte bere me shije dhe cilesi. dizenjuar nga nje studio shume prestigjoze. arredimi i brendshem eshte bere me shije dhe cilesi. klientela e hotelit vjen kryesisht nga biznese te njohura te zones duke qene se eshte zone industrial dhe me nje potencial zhvillimi ne rritie e cila rrit impaktin e kerkesave per akomodime. aeroporti i rinasit vetem 8 minuta larg rrit akoma me shume kerkesat ne akomodime duke perfshire duke perfshire grupe turistesh nga agjensi te ndryshme apo individe. ne ambjentet e jashteme hoteli ofron pishine verore me siperfaqe 220 m2 pishina ka nje frekuentim te mjaftueshem gjate sezonit. hoteli ka bashkepunim me disa kompani te njohura te zones si dhe ka bashkepunuar me linjat ajrore. kerkesat e agjensive per akomodimin e grupeve turistike jane ne nje rritje si rezultat i vendndodhies strategjike te hotelit. projekti i hotelit parashikon shtimin e nje kati te 5 qe do te mundesoje dhe 10 dhoma te tjera. shfrytezimi mesatar i hotelit eshte 12 dhoma ne nje nate dhe klientela eshte kryesisht nga bizneset dhe individe.perberia e hotelit kati perdhe ne nje siperfaqe totale pre...

30 Euro

Tirane
35 Euro Turizem Hotele Shqiptare Hotel, Tirane

Hotel, Tirane - Tirane

Qender, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Hoteli eshte ne treg qe nga viti 2006 me eksperience 11 vjecare ne fushen e hotelerise,barit, restorantit dhe picerise. hoteli eshte rikostruktuar ne janar te 2017. hoteli eshte me sistem qendrore te aspirimit dhe ajerit te kondicionuar , internet ne cdo dhome, wi-fi ne te gjithe siperfaqen e tij. ndricimi i ambjentit eshte bere me ndricuesa led per ndricim sa me cilesor dhe ekonomik. te gjitha dritaret e hotelit jane me persiane alumini te hapshme e te regullueshme per sasine e drites se deshiruar. hoteli ka nje shtrirje prej 1117 m2. eshte ne qender te tiranes, buze rruges kryesore. me nje distance prej 15 km nga aeroporti. veranda e hotelit qe sherben si ambjent sherbimi per bar restorat prej 100m2. i mbuluar me nje tende te levizeshme , i arreduar me karrike e tavolina sherbimi si dhe i gjelberuar nga te gjitha anet. me nje infrastrukture informacioni ,muzike, si dhe tv .komode si ne stinen e ftohte me ngrohset ultra violet si dhe ne ate te nxehte me ane te ventilatoreve fiks ne te gjithe siperfaqen. eshte nje ambjen teper komod dhe shume i frekuentueshem me kapacitet te 110 persona. veranda e brendshme ose ndryshe piceria. e arreduar me gjithshka qe i nevoitet nje picerie bashkohore. me kapacitet 24 persona. ne krah te saje nje koridor i gjelberuar me lul...

35 Euro

Tirane
15 Euro Turizem Hotele Shqiptare  Dhoma pushimi ne Orikum, 1500-2000 lek/nata

Dhoma pushimi ne Orikum, 1500-2000 lek/nata - Vlore

Rruga: Jul Cezari, Orikum, Vlore, | Vlore

B Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e orikumit. dhomat jane te pajisura me ambient dhe ene gatimi. stil i vecante arredimi. gril dhe ambient jashte per bbq. te zotet e objektit mund te gatuajne per ju sipas kerkesave qe keni. vend parkimi per makinen tuaj. cmimi i dhomes deri 15 qershor eshte 1,500 lek/nata. 15 qershor - 31 gusht 2,000 lek/nata ju mirepresim! artani cel. : +355694722769 ****** we offer rooms in orikum/vlora starting from 15 euro/night. it comes fully-furnished rooms with a custom-designed furniture. grill and outdoor space for bbq. parking place for your car. you are welcome! artani mob. : +355694722769...

15 Euro

Vlore
15 Euro Turizem Hotele Shqiptare Kopleksi Fishta - Apartamente plazhi Velipoj

Kopleksi Fishta - Apartamente plazhi Velipoj - Shkoder

Velipoj, | Shkoder

B Ne kopleksin fishta velipoj...

15 Euro

Shkoder
3,000 Leke Turizem Hotele Shqiptare Funky Guest House & Bar - Permet

Funky Guest House & Bar - Permet - Permet

Sheshit Abdyl Frasheri, | Permet

B Funky guest-house & bar eshte nje biznes familjar i pozicionuar ne zemer te qytetit te permetit, nje qytet me histori te gjate dhe nje nga me te vizituarit ne shqiperi. shtepia jone pritese disponon 8 dhoma (familjare, dopio, teke) te pajisura me tv, internet, ajer te kondicionuar dhe tualet per secilen dhome. ambjentet kane nje stil tradicional te pershtatur me kulturen vendase dhe te nderthurur me nje stil modern. funky guest-house & bar pervec akomodimit dhe sherbimit special ofron dhe nje menu te pasur ne shije. bari ka nje reputacion te shkelqyer ne ofrimin e rakise, veres dhe glikove te mrekullueshme te cilat prodhohen ne zonen e permetit dhe sherbehen ne nje ambjent dhe atmosfere miqesore e mikpritese. mikpritja eshte ne genet tona dhe eshte e pershtatur me se miri ne funky guest-house & bar. dhomat mund te rezervohen paraprakisht ose jo. ambjentet tona jane te pershtatshme per familjare, cifte, individe ose grupe qe duan te vizitojne qytetin tone. gjithashtu ne organizojme udhetime plot aventura qe nuk do ti harroni kurre. cmimet tek funky guest-house & bar: dhoma dopio - 3 mije leke dhoma teke - 1,5 mije leke dhoma familjare - 5 mije (2 dhoma/1 kuzhine te vogel/1 tualet) dhoma suite - 4 mije leke (dhoma+sherbim special) per me teper informac...

3,000 Leke

Permet
0 Turizem Hotele Shqiptare Firenze Hotel

Firenze Hotel - Tirane

Bulevardi Zogu I, | Tirane

B Hotel firenze eshte hotel i nje standarti te larte , i themeluar ne vitin 2003, i vendosur ne qender te tiranes. dhomat jane te rehatshme, me mobilim elegant. disa nga dhomat kane ballkon individual nga ku mund te shihet ” bulevardi zogu i pare “. sherbimi i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju siguron nje qendrim te kendshem. stafi i hotelit komunikon me ju: anglisht, italisht dhe spanjisht. per vizitoret te cilet preferojne nje hotel modern, shume afer qendres se tiranes dhe me cmime te arsyeshme. hotel ” firenze ” eshte zgjedhja e duhur! adresa: bulevardi zogu i-re orari: 24 ore hapur tel: +355 4 2272077, +355 4 2249099 website: http://www.[keyword]firenzehoteltirana[/keyword].com/...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Ejna Hotel

Ejna Hotel - Tirane

, | Tirane

B Ejna eshte nje hotel i vendosur ne zonen e bllokut ne rrugen “vaso pasha” 5 metra mbrapa kinema agimi, 100 metra nga sheshi qendror ne tirane, prane ndertesave te rendesishme (zyrat e presidences, te qeverise, ministrive te ndryshme, etj.). hotel ejna ka nje arkitekture terheqese dhe te ofron nje sherbim te klasit te pare ne tirane. ai ka gjithashtu nje bar fantastik dhe nje restorant tipik shqiptar. jashte i rrethuar me nje kopsht te bukur, secila nga 20 dhomat eshte e plote dhe me nje arkitekture te ndryshme e stiluar me shume shije, te ofron komoditet dhe klas, ne te njejten kohe, nje pamje te mrekullueshme te llojit mesdhetar dhe komoditetin mund ta gjeni te nderthurur ne menyre perfekte ne hotel ejna. ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster, ju mund te shijoni kenaqesine e relaksit ne cdo ambient. gjithcka eshte ndertuar per te krijuar mjedisin ideal per t’u shplodhur dhe argetuar. oferte speciale cmimi i suites 80 euro, dhomat e tjera 60 euro. adresa: rr. vaso pasha orari: 24 ore hapur tel: +355 69 5803108...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Nirvana Hotel

Nirvana Hotel - Tirane

, | Tirane

B Nirvana ofron rehati dhe cilesi. hoteli eshte i vendosur vetem pak metra larg qendres se qytetit. Ështe vendi ideal per vizitore qe jane biznesmene dhe per ata qe duan te vizitojne kryeqytetin e shqiperise. ofrohet per ju sherbim ne bar-restorant me nje kuzhine te pasur, ku te gjitha gatimet jane me perberes te fresket dhe me cilesi te larte. ketu do te gjeni restorantin ku ju mund te shijoni specialitete te kuzhines italiane dhe asaj tradicionale shqiptare, shoqeruar me verera cilesore. te gjitha dhomat jane te mobiluara me stil. ne ambjentet e hotelit do te gjeni edhe nje koleksion te mrekullueshem prej 300 pikturash per tu admiruar. ju mirepresim! adresa: rr. kavajes orari: 24 ore hapur tel: +355 4 2235270, +355 4 2235271, +355 68 2411641...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Jolly Hotel

Jolly Hotel - Tirane

, | Tirane

B Hotel jolly eshte nje nga hotelet me 3 yje me terheqese ne qytetin e tiranes. me arkitekturen e tij unike, jolly hotel kombinon ne menyre harmonike thjeshtesine e objekteve moderne me elegancen e dizajnit neoklasik. i gjendur ne nje zone te afert me qendren e kryeqytetit, jolly, ofron cmime interesante dhe nje sherbim sherbimet e ofruara nga jolly hotel jane: pritja e hapur 24 ore mengjesi (me sherbim ne dhome) internet wi-fi pa pagese tel / fax depozitave bagazhi lavanderi / pastrim kimik rezervimi me sherbim pritje nga aeroporti kembim valutor shoqerues taksi staf poliglot kontakt avni rustemi, tirana 1001 tel: +355 4 2250630, +355 2250590, +355 69 6070890...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Eder Hotel

Eder Hotel - Tirane

, | Tirane

B Hotel eder ju ofron dhoma te rehatshme, te pajisura plotesisht, ne zemer te tiranes. hoteli eshte shume prane sheshit kryesor te tiranes dhe pjeses me te madhe te institucioneve diplomatike te qytetit. dhomat jane moderne dhe te rehatshme. te gjitha dhomat jane te pajisura me telefon, ajer te kondicionuar, tv dhe mini-bar. mengjesi sherbehet ne barin mjaft modern te hotelit. stafi shume-gjuhesor i hotelit eshte i gatshem t’ju ndihmoje per cdo kerkese tuajen, si dhe t’ju jape informacione te sakta rreth tiranes. tirana eshte kryeqyteti dhe qyteti me i madh i shqiperise. nje dhome ne hotel eder do t’ju vere ne gjurmet e muzeve te tiranes, teatrove, monumenteve historike, dyqaneve, parqeve dhe ndertesave qeveritare. oferte speciale cmimet e dhomave 35 euro adresa: rr. kavajes orari: 24 ore hapur tel: +355 4 2239170...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare AQUADROM TIRANA

AQUADROM TIRANA - Tirane

, | Tirane

B Kompleksi pishinave aquadrom tirana nuk eshte vetem nje vend qe frekuentohet gjate oreve te nxehta te dites, por edhe ne darke. ky kompleks ofron ne ambientet e tij kende argetimi per femije, muzike live si dhe nje larmi birrash. hyrje ne kompleksin e pishinave hyrje ne zonen vip cmimi ditor hyrje per 3 here/jave (20 % ulje) abonim mujor (25% ulje) hyrje per 3 here / jave (20% ulje) abonim mujor (25% ulje) qershor 400 3.840 9.000 6.720 15.750 korrik 400 3.840 9.000 6.720 15.750 gusht 400 3.840 9.000 6.720 15.750 cmimet e mesiperme jane ne leke. per informacione te metejshme mund te kontaktoni ne: aquadrom tirana sh.p.k adresa: rr. "kristo luarasi", prane liqenit artificial cel: +355 686080636 email: aquadromtirana@yahoo.it ...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Sheraton

Sheraton - Tirane

, | Tirane

B Hotel sheraton qe prej vitit 2003, eshte vendi ekskluziv per takime dhe evenimente. detajet ne arredimin bashkekohor dhe modern plotesojne komoditetin e cdo biznesmeni ne udhetim. sherbimi plot perkujdesje dhe lehtesirat ne organizimin e aktiviteteve jane celesi dhe shtojne vlera dhe i kthejne ato ne suksese. si palestra, ashtu dhe restoranti “metropolitan” e bar “infinity” ofrojne pushimin ideal pas nje dite te gjate me mbledhje dhe takime pune. 151 dhoma, perfshire 95 dhoma standarde “deluxe”, 55 suita, 1 suite presidenciale, pishine e brendshme me ngrohje, pishine e jashtme, palester, sherbim ne lobby i link@sheraton ne bashkepunim me microsoft. ne restorant “metropolitan” e bar “infinity” sherbimi ofrohet dhe ne tarraca. qender tregtare me shumellojshmeri dyqanesh, baresh dhe nje kinema.foto : sheratonadresa: sheshi italiatel: +355 4 2274707...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Tirana International Hotel

Tirana International Hotel - Tirane

, | Tirane

B Tirana international hotel and conference center eshte i pozicionuar ne qender te kryeqytetit, dhomat kane nje vlere te jashtezakonshme. akomodimi ne nje nga 166 dhomat dhe suitat, kryesisht me pamje nga sheshi “skenderbej”, eshte nje eksperience unike. e vetmja qender konferencash ne shqiperi, ofron 11 salla konferencash me kapacitet nga 40 deri ne 400 pjesemarres dhe pajisje te teknologjise se fundit. ne restorant la pergola do te gjeni zgjedhjen me te mire per darkat familjare dhe drekat e biznesit. menuja e pasur do te kenaqe cdo shije per nje eksperience unike ne tarracen me pamjen me mbreselenese te kryeqytetit. qendra e fitnes-it ofron linjen me te gjere dhe me te plote te pajisjeve te stervitjes fizike te kombinuara ne nje mjedis te kendshem dhe mikprites, qe gjendet vetem ne hotelet me 5 yje. gjithcka per nje relaks te plote, sauna, karte anetaresimi etj. (teksti: tirana international hotel) adresa: blv. zogu i tel: +355 4 2234185...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Bristol Hotel

Bristol Hotel - Tirane

, | Tirane

B Bristol eshte nje hotel mjaft prestigjoz dhe i bukur, i cili ndodhet ne zemer te tiranes duke i ofruar miqve te saj atmosferen e nje hoteli madheshtor dhe modern. i pershtatshem per te gjithe grupet e interesit, pak minuta larg nga katedralja, galerite dhe institucionet shteterore. mjaft ideal si per turista ashtu edhe per udhetaret e biznesit. te 20-ta dhomat jane mjaft te bollshme, elegante, komode dhe ne te njejten kohe te rafinuara. adresa: rr. nikolla jorga orari: 24 ore hapur tel: +355 4 2229537, +355 4 2254175...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Nobis Albania

Nobis Albania - Tirane

, | Tirane

B Nje format i provuar me sukses ne itali, tashme vjen dhe ne shqiperi! qendra eshte nje godine me mbi 3500 m2, e krijuar posacerisht per tju bere te jetoni eksperienca te mireqenies sociale.pervec pishines mund te shijoni dhe aktivitete fitness ne uje si : acqua gym, hydro bike, acqua cicuit, acqua kombat, tonic gym, bike & gym, dhe vaska termale. adress: rr.sami frasheri, kompleksi tid,tirane, shqiperi tel: + 355 4 243 1033 cel: + 355 68 904 6000 faqe web: http://www.nobis.al/...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Broadway Hotel

Broadway Hotel - Tirane

, | Tirane

B Hotel broadway nje nder me luksozet ne tirane, i ndertuar ne vitin 2003 gjendet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit,prane stadiumit “selman stermasi” vetem 5 minuta larg sheshit “skenderbej”. hoteli disponon 20 dhoma, 2 suita te gjitha me balkone telefon me linje direkte interfoni. sherbimet: tv satelitor, internet wireless, frigo bar, lavanderi, sherbim ne dhome, uje dhe drita 24 ore, parkim te brendshem, lulishte me gjelberim per momente relaksi etj. pastertia korrektesa dhe profesionaliteti jane elementet kryesore qe karakterizojne hotel broadway. nderthyeria e stilit liberty me ate modern ben qendrimin tuaj me te kendshem ne ambientet tona. ne restorantin tone mund te shijoni edhe specialitete italiane te pergatitura nga shefat tane me pervoje. adresa: rr.emin durraku, nr.8 website orari: 24 ore hapur tel: +355 4 2267119, +355 68 2022845...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Hotel Diplomat Fashion

Hotel Diplomat Fashion - Tirane

, | Tirane

B Hotel diplomat fashion ne nje distance prej 10 minutash nga qendra e tiranes, 25 minuta larg nga aeroporti.hoteli ka karakteristikat e hoteleve ne qytete te njohura si qytete te fames dhe shkelqimit, si ne art dhe ne mode. tre katet e hotelit jane ndertuar ne menyre te tille qe te kujtojne respektivisht qytetet e nju jorkut, milanos dhe parisit. stafi i hotelit mund te komunikoje me ju ne anglisht, italisht, frengjisht, gjermanisht dhe greqisht. ky hotel eshte gjithcka ju nevojitet per nje qendrim te paharrueshem ne tirane. ka 26 dhoma new york, milan dhe paris, 20 dhoma dopio me shume hapesire, me shtrat mbreteror, 4 double rooms dhe 2 dhoma teke. te gjitha dhomat jane mobiluara ne menyre elegante, kane telefon, akses interneti, karte celes, sistem sgurimi ne dhome, mini bar, televizor me antene satelit, tharese flokesh, ajer te kondicionuar dhe nje bar koktejl i tipit amerikan. ka qender relaksi dhe dhome fiskulture, xhakuzi, banjo turke, sauna, masazh. salle interneti, biblioteke, 2 dhoma konference me 80 vete dhe 2 dhoma takimi. restoranti ofron guzhinen tradicionale shqiptare, si nje tjeter faktor qe ngre standartet e hotelit. gjithcka ne restorant pergatitet e fresket. personeli i hotelit gjithmon i gatshem dhe mikprites per klientet e tij ju jep mun...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare Hotel Dinasty

Hotel Dinasty - Tirane

Margarita Tutulani, | Tirane

B Bukurine klasike, madheshtine dhe komoditetin mund ta gjeni te nderthurur ne menyre perfekte ne hotel dinasty. nje nder hotelet me te mira ne tirane, qe ofron madheshtine e artit europian te rilindjes. ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster, ju mund te shijoni kenaqesine e relaksit ne cdo ambient. gjithcka eshte ndertuar per te krijuar mjedisin ideal per t’u shplodhur dhe argetuar. nje godine 7 kateshe e stilit klasik, qe te mahnit me pamjen madheshtore, te ofron rehatine e deshiruar. nje staf i pergatitur qe ne cdo moment ben realitet deshirat tuaja. menuja cilesore, muzika live, dhomat shlodhese dhe ambjetet e tjera, si night club, taverna apo salla e konferencave jane te dispozicionin tuaj, per t’i bere sa me te kendshme oret e qendrimit ne hotel dinasty. restoranti eshte i stilit klasik vjenez. ofron nje kapacitet prej 130 personash. nje ambjent me ngjyra te ngrohta, me arredim dhe ndricim perfekt, ideal per te zhvilluar koktelje mbreselenese, ceremoni te rendesishme apo edhe darka romantike. stafi i kualifikuar eshte ne dispozicionin e plote te klienteve, per te sherbyer me elegance dhe shpejtesi. menuja eshte cilesore, tradicionale dhe internacionale. gjithcka qe deshironi ju ofrohet ne pjata te pergatitura bukur dhe me kujdes. ne restorantin e ...

0

Tirane
0 Turizem Hotele Shqiptare HOTEL EKLIPS

HOTEL EKLIPS - Tirane

, | Tirane

B Hoteli ndodhet vetem pak minuta larg nga qendra e tiranes, mes nje bukurie te jashtezakonshme.ku mund te gjeni qetesine tuaj vetem ne ambjentet e hotel eklipsit. duke qendruar ne veranden e ketij hoteli ju mund te shijoni magjine dhe komfortin qe ju dhuron kopshti plot gjelberim. ne restorantin e ketij hoteli ju do te mund te shijoni nje shumellojshmeri gatimesh, si ato tradicionale shqipetare ashtu dhe gatimet e ndryshme europiane.ky hotel eshte i pajisur me nje salle moderne konferencash, me sistem sigurie dhe me foni profesionale, te cilen ju mund ta prenotoni ne cdo dite te javes. ne ambjentet e ketij hoteli ju mund te clodheni edhe prane pishines, te cilen mund ta perdorni si ne vere ashtu dhe ne dimer. pishina ka gjithashtu edhe 30 shezllonge si dhe nje ambjent te rezervuar per femijet e te gjitha moshave. gjithashtu ne kete hotel ndodhen dhe ambjentet per sauna. hotel eklips ka 34 dhoma, te ndara ne apartamente, matrimoniale, dyshe si dhe dhoma teke. dhomat jane teper komode dhe te kompletuara ne menyre moderne, me telefon, tv, ajer te kondicionuar dhe nje sherbim 24 ore. parkim te garantuar per 30 vende. bari i hotel eklipsit ju ofron nje ambjent te kendshem dhe clodhes, sherbim te kultuaruar dhe te shpejte, pije dhe embelsira shume cilesore she cm...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas