Diskoteka Dhe Klube Nate 1000+ Diskoteka Dhe Klube Nate

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Turizem Diskoteka Dhe Klube Nate RockStock

RockStock - Tirane

Sheshi Skenderbej, | Tirane

B Rockstock, nje klub i muzikes se mire pa kompromis. me iniciativen e elton dedes dhe erjon zaloshnjes, classic rock hits, pop blues etj. klubi eshte i hapur dite te premte dhe te shtune. per rezervime na telefononi. pas ores 22:30 hyrja eshte me pagese prej 300 leke! te gjithe jane te mirepritur! adresa: tirana international hotel,sheshi skenderbej, tirana, albania orari: 22:30-05:00 tel: +355 67 3811811...

0

Tirane
0 Turizem Diskoteka Dhe Klube Nate Pub Lizard

Pub Lizard - Tirane

, | Tirane

B Lizard eshte nje pub per te gjithe adhuruesit e muzikes live dhe jo vetem. adresa: rr. pjeter bogdani orari: e diele - e enjte 07:00 deri 02:00, e premte - e shtune:07:00 deri 04:00 tel: +355 69 2022792 ju mirepresim!...

0

Tirane
0 Turizem Diskoteka Dhe Klube Nate Matrix Night Club

Matrix Night Club - Tirane

Matrix Night Club, | Tirane

B Matrix night club vjen si e vetmja zgjidhje befasuese e jetes se nates ne tirane.per te gjithe ju qe kerkoni sharmin dhe elegancen, per nje nate te paharrueshme ejani ne matrix night club tirane albania kete fundjave ne matrix: e premte 28 mars / special guest jessie diamond e shtune 29 mars /feel the vibration with dj sardi info 0696095000 adresa unaza e re,100m ne drejtim te kombinatit...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas