Shitje Trualli ose Toke 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

36,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke

Shitet toke - Tirane

Rruga Zallher-boville, Rruga Hida , Zone Periferike | Tirane

B Shitet toke 2300 m2 36000 euro total me certifikte te rregullt pronesie buze rruge buze lumit ne rrugen zall herr -boville prane ures se pinarit e pershtatshme per lokal ose restorant , eshte nje rruge e frekuentuar nga turistet qe shkojne ne liqenin e bovilles ...

36,000 Euro

Tirane
240,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet Toke ne Mezez Kashar

Shitet Toke ne Mezez Kashar - Tirane

Mezez Kashar, Vore | Tirane

B Shitet toke ne kashar . mund te perdoret per aktivitet magazinimi si per edhe toke buqesore dhe shume lloji aktivitetesh te tjera . ka dalje ne rruge kryesore gje qe i jep nje mundesi aksesi shume te mire . per me shume informacion me kontaktoni . 067 20 30 826 ...

240,000 Euro

Tirane
384,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje  Tirane, shes toke 6.000 m 384.000 Euro (Rinas)

Tirane, shes toke 6.000 m 384.000 Euro (Rinas) - Tirane

Rinas, Zone Periferike | Tirane

B Toka ndodhet ne rrugen e rinasit. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 6000 m2. 64 euro/m. me hipoteke/certifikate pronesie. mundesi te shumta shfrytezimi. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

384,000 Euro

Tirane
2,156,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Toke, Vore (44000 m2)

Toke, Vore (44000 m2) - Tirane

Vore, Vore | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: siperfaqja e tokes: 44000 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi zone e preferuar per ngritjen e shume bizneseve pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

2,156,000 Euro

Tirane
1,000,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje 10000m2 Industri Tregeti Bisnes  per ndertim

10000m2 Industri Tregeti Bisnes per ndertim - Tirane

Prush Vaqar, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B 10000m2 per ndertim ne prush vaqar tiran ne zon industriale shum afer nga tirana.3 km larg qendres afer rruges dyterore ...

1,000,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shes toke ne Tragjas/Vlore (Super okazion)

Shes toke ne Tragjas/Vlore (Super okazion) - Vlore

Tragjasi, Orikum | Vlore

B Shes nje toke me dokumenta te rregullta pronesie ne tragjas. toka ndodhet ne hyrje te tragjasit ne distance 1,5 kilometra larg nga orikumi dhe bregdeti.mund te blini sasine qe deshironi. zona eshte fantastike dhe me perspektive ndertimi dhe zhvillimi pasi kufizohet me orikumin dhe radhimen.eshte zone e perfolur per ndertime kompleksesh, rezidenca,hotele e fshatra turistik! mund te behet marreveshje per shkembim te nje pjese te saj me apartamente ne pallat...!!!! cmimi eshte shume i arsyeshem dhe minimal pasi cdo gje vendoset direkt me pronarin pa pranine e agjensive apo ndermjetesve ! siperfaqja : 10.000 m/2 (1 hektar) cmimi :15 euro m/2 dokumentacioni : i rregullt me hipoteke/certifikate pronesie vendodhja : ne hyrje te tragjasit,afer orikumit dhe bregdetit. e-mail : o_avduli@hotmail.com cel. : 0699941772...

150,000 Euro

Vlore
550,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje shitet tok per ndertim

shitet tok per ndertim - Vlore

Rruga Nacionale E Vjeter, Vore, Albania, Radhime | Vlore

B Shitet tok ne radhim buw detit e peshtateshme per biznes dhe ndertim pallatesh ...

550,000 Euro

Vlore
36,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje OKAZION Toke, Sauk

OKAZION Toke, Sauk - Tirane

Sauk, Tirana, Albania, Sauk | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e saukut. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 475 m2 dokumentacioni : me certifikate pronesie. disponon: 50 m larg rruges kryesore vend shume i qete dhe i pershatshem per banim zone ne zhvillim ku ndertohet mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! 0693310905...

36,000 Euro

Tirane
34,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje TOKE BUZE RRUGES KORCE

TOKE BUZE RRUGES KORCE - Korce

Rr; Ciflig-dishnice, Qender | Korce

B Ne zone te studiuar gati per leje ndertimi. shitet toke buze rruges ne korce ngjitur me fabriken e ullinjve aleksia, prane fabrikes te bojrave hromodhomi. gjeresia dalje ne rruge 26 m thellesia 62m. siperfaqe ne certefikate 1 500 m faktikisht ka 2 000 m katror. toka eshte me tapi te regullt e rethuar me mure betoni me infrastrukture prane. per me teper na kontaktoni ne 00355 672014211 ...

34,000 Euro

Korce
35,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Truall ne Hamallaj /Durres

Truall ne Hamallaj /Durres - Durres

Hamallaj, Gjiri i Lalzit | Durres

B Shitet toke- truall 5500 m2 ne hamallaj te durresit, buze rruges kryesore, 2 km nga plazhi i hamallajt dhe 3 km nga gjiri i lalzit. cmimi 35 eur/m2 pak i diskutueshem. nr kontakti. 0699611212...

35,000 Euro

Durres
30,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet Toke

Shitet Toke - Tirane

Sade Kosheno, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet 1 dynym toke buze rruges me hipoteke cmimi i negociueshem...

30,000 Euro

Tirane
2,800,000 Leke Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shtepi ne pellumbas tirane

Shtepi ne pellumbas tirane - Tirane

Pellumbas, Zone Periferike | Tirane

B Fshati pellumbas kom berzhite shitet 950 m toke ne nje zone te qete te rrethur nga ullishte me pamje nga tirana. me certivikate pronesie....

2,800,000 Leke

Tirane
72,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Prona ne Bregdet

Prona ne Bregdet - Vlore

Rruget E Bardha Dhe Sh8, Zone Periferike | Vlore

B Shitet toke ne fshatin palase prape plazhit te quajtur dhrale. dy siperfaqe toke nje 600m2 ne zonen e quajtur rongale (1.5km pas ures se palases ne buze te rruges kryesore) dhe nje 700m2 ne zonen e quajtur maitka (ne krah te rruges qe te con te plazhi i palases prane resortit green cost). toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte nje prone e trasheguar. cmimi: 120/m2...

72,000 Euro

Vlore
160,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje NXITONI..SHITET TOKE BREZI I PARE...CMIM OKAZION

NXITONI..SHITET TOKE BREZI I PARE...CMIM OKAZION - Tirane

Autostrada Durres Vore, Zone Periferike | Tirane

B Nxitoni...shitet toke ne autostraden vore-durres prane toyotes i ndodhur ne brezin e pare buze autostrade , me siperfaqe 1800 m2 me certifikate pronesie.toka eshte ne forme drejtkendeshe me gjatesi te konsiderueshme nga autostrada, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.shitet me nje super cmim okazion vetem per 160.000 euro i padiskutueshem ( ose 88 euro/m2 ) nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone. adresa: prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me restorant e88, bulevardi gjergj fishta...

160,000 Euro

Tirane
2,720,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 32.000 m 2.720.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

Tirane, shes toke 32.000 m 2.720.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) - Tirane

Autostrada Tirane-elbasan, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne autostraden tirane-durres, afer city park. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 32000 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi siperfaqe e bollshme qe mund te ndahet sipas deshires pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

2,720,000 Euro

Tirane
36,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke

Shitet toke - Tirane

Rruga Zallherr - Boville Rruga Hida , Zone Periferike | Tirane

B Shitet toke me certifikte te rregullt pronesie buze rruge buze lumit ne rrugen zall herr -boville prane ures se pinarit e pershtatshme per lokal ose restorant , eshte nje rruge e frekuentuar shume nga turistet qe shkojne ne liqenin e bovilles...

36,000 Euro

Tirane
450,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 3000 m2 toke ne Lunder

SHITET 3000 m2 toke ne Lunder - Tirane

Lunder, Zone Periferike | Tirane

B Ne tirane ne lunder shitet toke me siperfaqe 3.000 m2. toka disponon dokumentacion te rregullt dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertim vilash ku mbizotron qetesia dhe ajri i paster. mundesi ndertimi edhe me sipermarrje. cmimi 450.000 euro. per cdo informacion kontaktoni ne: cel. 0684109062 e-mail. onlineprona@gmail.com...

450,000 Euro

Tirane
130,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 1.300 m 130.000 Euro (Teg)

Tirane, shes toke 1.300 m 130.000 Euro (Teg) - Tirane

Teg, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut, ne mjull-bathore. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 1300 m2 dokumentacioni : me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem ka vila ne ambjentet perreth siperfaqe e bollshme. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355693310905...

130,000 Euro

Tirane
40,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje shitet toke ne vore, 500m2 , buze rruge

shitet toke ne vore, 500m2 , buze rruge - Tirane

Buze Rruge , Vore, Vore | Tirane

B Shitet toke ne qender te vores , me siperfaqe 500m2, me hipoteke , e cila mund te perdoret per shum sherbime....

40,000 Euro

Tirane
210,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 7.000 m2 prane Rinasit.

SHITET 7.000 m2 prane Rinasit. - Tirane

Rruga Sh 52, Zone Periferike | Tirane

B Ne tirane ne rrugen rinas-ahmetaq shitet toke me siperfaqe 7.000 m2. toka ndodhet ne zone te studiuar per kapanone dhe ndertime industriale gjithashtu disponon certifikate pronesie mund edhe te ndahet. cmimi 30 euro/m2. per cdo informacion kontaktoni ne cel. 0684109062 e-mail. onlineprona@gmail.com ...

210,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet Toke ne Kamez.

Shitet Toke ne Kamez. - Tirane

Rruga Osbe, Kamez, Albanie, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet toke, 3200 metra, gjeresia 40 metra. ndodhet ne kamez, ne pjesen e rruges/asfaltit. ideale per business por dhe per te bere apartamente. toka ndodhet ne nje zone qe eshte ne zhvillim e siper. mund te shitet e gjitha bashke ose me pjese te vecanta. cmimi eshte i diskutueshem. gjithe toka kushton 200 000 euro. me pjese : e diskutueshme mund te na kontaktoni dhe ne viber ose watsapp...

200,000 Euro

Tirane
486,400 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 12.800 m 486.400 Euro (Rinas)

Tirane, shes toke 12.800 m 486.400 Euro (Rinas) - Tirane

Rinas, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Toka ndodhet ne zonen e rinasit. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 12800 m2 dokumentacioni : me hipoteke. disponon: siperfaqe te bollshme pozicion gjeografik i favorshem mundesi te shumta shfrytezimi. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355698778507...

486,400 Euro

Tirane
35,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Toke per shitje, Gjiri i Lalzit!

Toke per shitje, Gjiri i Lalzit! - Durres

Gjiri I Lalzit,durres, Gjiri i Lalzit | Durres

B Toka ndodhet ne gjirin e lalzit ndodhet jo shume larg detit. toka mund te perdoret per shume lloje aktivitetesh duke pare qe ajo zone po zhvillohet dita dites e me shume. e pajisur me te gjitha dokumentat e pronesise. cmimi 65 euro per m2. siperfaqja 6000 m2 shitet dhe e ndare....

35,000 Euro

Durres
18,600 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje  Toke per shitje

Toke per shitje - Himare

Rugga Himare, Qender | Himare

B 1860 m2....

18,600 Euro

Himare
40,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke ose nderohet me apartament ne Pogradec

Shitet toke ose nderohet me apartament ne Pogradec - Pogradec

Pogradec-bucimas, Zone Periferike | Pogradec

B Shitet toka ne pogradec me siperfaqe 300m2.ndodhet ne nje zone te qete dhe te mrekullueshme afer 1majit dhe shume afer liqenit.e pershtatshme per ngritje pallati ose ndertim shtepie private.toka disponohet me dokumenta te rregullta dhe shitet ose nderohet me apartament 2+1 i cili te ndodhet anes liqenit. ...

40,000 Euro

Pogradec
70,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 1.000 m 70.000 Euro (Mullet)

Tirane, shes toke 1.000 m 70.000 Euro (Mullet) - Tirane

Mullet, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne qender te mulletit. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 1000 m2 300 m2 jane truall ku 50 m2 jane ndertim ne te ndodhet nje shtepi 700 m2 jane kopesht dokumentacioni: me hipoteke. disponon: siperfaqe te bollshme pozicion gjeografik i favorshem mundesi te shumta shfrytezimi. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

70,000 Euro

Tirane
900,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shes truall BarRinia Fier qender 450 m2

Shes truall BarRinia Fier qender 450 m2 - Fier

Bar Rinia Fier, Qender | Fier

B Shes truall ne qender te fierit pjes e bar rinis 450 m2 2000 m2 me dokumentacion te rregullt...

900,000 Euro

Fier
230,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 2.300 m 230.000 Euro (Farke)

Tirane, shes toke 2.300 m 230.000 Euro (Farke) - Tirane

Farke, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e liqenit te farkes. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 2300 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi siperfaqe e bollshme pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

230,000 Euro

Tirane
363,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 6.600 m 363.000 Euro (Teg)

Tirane, shes toke 6.600 m 363.000 Euro (Teg) - Tirane

Teg, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 6600 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi siperfaqe e bollshme qe mund edhe te ndahet sipas deshires pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

363,000 Euro

Tirane
15,000,000 Leke Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shiten 945 m2 toke ne Mjull Bathore blloku i vilave

Shiten 945 m2 toke ne Mjull Bathore blloku i vilave - Tirane

Mjull Bathore, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet toke 945 m2 ne mjull bathore afer me bllokun e vilave me hipoteke. eshte e pershtatshme per ndertimin e objekteve dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter biznesi. nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin 0696034444 ...

15,000,000 Leke

Tirane
105,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Toke, Sauk

Toke, Sauk - Tirane

Sauk, Sauk | Tirane

B Toka ndodhet ne zonen e saukut, perballe karburantit gulf. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 1400 m2 dokumentacioni : me hipoteke. disponon: siperfaqe te bollshme mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem per ta vizituar na kontaktoni! 0692150853...

105,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas