Truall ose Toke ne Shitje 1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

600,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje OKAZION 30000M2  20M2

OKAZION 30000M2 20M2 - Tirane

Zonen E Vaqarit , Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion 30000m2 per20me me dokumenta te reja te vjetra .9km larg qendres se tiranes .ne ane te rruges se re qe do ndertonet kashar rrogozhin....

600,000 Euro

Tirane
85,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje VILE ME 240 METRA TOKE

VILE ME 240 METRA TOKE - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Vila eshte e pozicionuar te zona e ali demit, pas kompleksit windi 2. informacion mbi vilen: 1-kateshe siperfaqja e truallit : 240 m2 siperfaqe ndertimi : 75 m2 dokumentacioni: me hipoteke. vila disponon: salloni ndenjes 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni oborr vende parkimi hapesire e bollshme. vila eshte e parestauruar por pozicioni i saj gjeografik ne nje zone qe ofron shume facilitete dhe akses ne rruget kryesore ben te mundur shfrytezimin e saj ne menyra te ndryshme. per ta vizituar na kontaktoni! 0693310905...

85,000 Euro

Tirane
220,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet Toke me Sip.1300 m2 ne Paskuqan

Shitet Toke me Sip.1300 m2 ne Paskuqan - Tirane

Paskuqan, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet toke me siperfaqe 1300 m2. toka ndodhet ne paskuqan dhe ka akses ne 2 rruge, njera nder te cilat rruge kryesore. disponon dokumenta te rregullta pronesie. mimi:220.000 euro i diskutushem per me teper kontaktoni ne nr:0694273145...

220,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet truall ne zonen e liqenit artificial

Shitet truall ne zonen e liqenit artificial - Tirane

Rruga E Parkut Tirane, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet 1400 m2 truall ne zonen e liqenit artificial afer rezidences hollandeze ose 100 m afer shkolles willson.cmimi 250 euro/m2....

250,000 Euro

Tirane
177,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 3.555 m 177.000 Euro (Kashar)

Tirane, shes toke 3.555 m 177.000 Euro (Kashar) - Tirane

Kashar, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e kasharit, te hotel iliada. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 3555 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: siperfaqe te bollshme mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem buze rruge. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355698778507...

177,000 Euro

Tirane
700,000 Leke Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke Liqeni i farkes

Shitet toke Liqeni i farkes - Tirane

Sauk Liqeni Farkes, Sauk | Tirane

B Shitet 10 000m2 pran liqenit shume prane rruges cmimi okazion me certifikat pronsie 0692563580...

700,000 Leke

Tirane
910,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 7.000 m 910.000 Euro (Farke)

Tirane, shes toke 7.000 m 910.000 Euro (Farke) - Tirane

Farke, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar te liqeni i farkes. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 7000 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem siperfaqe e bollshme mundesi investimi te disa vilave pamje nga liqeni i farkes. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355693310905...

910,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje OKAZION SHITET ''TRUALL'' PRANE TEG

OKAZION SHITET ''TRUALL'' PRANE TEG - Tirane

Prane Teg, Sauk | Tirane

B Shitet toke me siperfaqe 3000 m2 .toka ndodhet 300 m larg tegut... cmimi vetem per 85 euro/m2 , cmimi 255.000 euro i padiskutueshem real estate i-deal 0682017333 0696410104...

255,000 Euro

Tirane
70,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET TOKE NE KAMEZ

SHITET TOKE NE KAMEZ - Tirane

Rruga Rilindja, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Siperfaqe 700m2 me cerfifikate pronesie,ndodhet afer shkolles 9-vjecare ''kamza e re"...

70,000 Euro

Tirane
199,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tek Kodrat e Liqenit te Thate, Shitet Toke per Ndertim, sip.720 m2 !

Tek Kodrat e Liqenit te Thate, Shitet Toke per Ndertim, sip.720 m2 ! - Tirane

Rruga Xhebrahimi, Sauk 2, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Tek kodrat e liqenit te thate, ne nje vend ideal per ndertimin e vilave, shitet toke e cila ndodhet perbri unazes se re qe te con per tek teg-u. toka ndodhet buze nje kodre nga ku mund te shohesh gjithe qytetin e tiranes dhe me pamje nga liqen artificial dhe aty mund te ndertosh vilen tende me pishine. eshte vetem 10 klm larg qendres te tiranes, dhe vetem 3 klm larg autostrades qe te con per ne elbasan. zona eshte e perfshire brenda vijes se verdhe te miratuar nga kkrrt. disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. ...

199,000 Euro

Tirane
225,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke 1300 m2 ,Paskuqan.

Shitet toke 1300 m2 ,Paskuqan. - Tirane

Paskuqan , Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet toke me siperfaqe 1300 m2 , ne rruge kryesore . adresa paskuqan cmimi 225 000 euro ju lutem kontaktojme vetem ne kte nr tel 0698872213...

225,000 Euro

Tirane
50,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje shitet toke ne lunder OKAZION

shitet toke ne lunder OKAZION - Tirane

Lunder, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Shitet toke e pershtatshme per ndertim vile -sip 500 m2 -dokumentacion te rregullt prane bar restorant nari ne lunder cmimi 50000 euro per me shume informacion na kontaktoni 0699209364...

50,000 Euro

Tirane
350,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 1.200 m 350.000 Euro (Sauk)

Tirane, shes toke 1.200 m 350.000 Euro (Sauk) - Tirane

Sauk, Tirana, Albania, Sauk | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar prane rrethit te zona e saukut. informacion mbi token : siperfaqja e tokes : 1200 m2 truall 3 ndertesa te parestauruara 299 m2 truall me 28 m2 ndertim 658,3 m2 truall me 53.9 m2 ndertim 298.5 m2 truall me 30.5 m2 ndertim dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem siperfaqe e bollshme. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

350,000 Euro

Tirane
363,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 6.600 m 363.000 Euro (Teg)

Tirane, shes toke 6.600 m 363.000 Euro (Teg) - Tirane

Teg, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 6600 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi siperfaqe e bollshme qe mund edhe te ndahet sipas deshires pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

363,000 Euro

Tirane
99,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet Godin dhe Truall Spitall Durrs, me Hipotek, prespektiv dhe OKAZION

Shitet Godin dhe Truall Spitall Durrs, me Hipotek, prespektiv dhe - Durres

Spitalle Durres, Currilat | Durres

B Shitet godine dhe truall spitalle durres, me hipoteke, prespektive dhe okazion shitet ne spitalle durres, nje prone e perbere nga dy ndertime 286 m2, plus nje siperfaqe truall 462m2. prone e hipotekuar, zone me shume prespektive. okazion mimi 99 mije euro (diskutohet). nje pjese e prones eshte ndertuar perpara viteve 90, ka siperqafe 116,2 dhe eshte e hipotekuar si godine banimi. pjesa tjeter eshte ndertim 170m2 dhe ka nje truall 462m2 edhe kjo e hipotekuar. te dy ndertimet kane nevoje per rikonstruksion. jane terrene te miratuara si troje prej disa dekadash dhe krijojne mundesi per ndertim te dy deri tre shtepive prane njera tjetres. zona eshte me kanalizime, lidhje te energjise elektrike dhe rruge. dy ndertimet jane te rrethuara me hapesire te gjelber prej dy dynym e gjysme dhe izolohen nga pjesa tjeter e lagjes me nje rrethim me mur dhe porte hekuri. shkolla 9vjecare e spitalles eshte vetem 10 minuta ne kembe larg. prona eshte ne rruge. shitet per arsye krejtesisht ekonomike. kontakto 0692094605 ...

99,000 Euro

Durres
550,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 10.000 m 550.000 Euro (Teg)

Tirane, shes toke 10.000 m 550.000 Euro (Teg) - Tirane

Teg, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne fshatin picalle afer teg-ut. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 10000 m2 dokumentacioni : me hipoteke. disponon: siperfaqe e bollshme me mundesi ndarjeje rruga e shtruar me asfalt toke e rrafshet sistemi elektrik dhe uji 24 ore te mundshme mundesi te shumta shfrytezimi si kapanone dhe vila lumi i erzenit afer krijon nje ambjent piktoresk distanca nga qendra e tiranes eshte 15 minuta pasi mund te kalosh nga 2 rruge, njera eshte nga liqeni artificial dhe tjetra nga rruga e elbasanit. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355693310905...

550,000 Euro

Tirane
510,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje ''OKAZION'' SHITET TRUALL RRUGES PER ''TEG''

''OKAZION'' SHITET TRUALL RRUGES PER ''T - Tirane

Rruges Per Teg, Sauk | Tirane

B Shitet truall ngjitur me autostraden rruges kur iken te ''teg'' vetem 10 min larg nga tirana. trualli ofron mundesi te shumta investimi per shkak te siperfaqes dhe pozicionit qe ka. siperfaqja eshte 6000 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie. cmimi eshte 510.000 euro ose ndryshe 85 euro per m2. real estate i-deal 0682017333 0696410104...

510,000 Euro

Tirane
180,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET TRUALL 1200 m2 NE ''SAUK''

SHITET TRUALL 1200 m2 NE ''SAUK'' - Tirane

Sauk I Vjeter, Sauk | Tirane

B Shitet truall ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne ''sauk te vjeter'' vetem 10 min larg nga tirana. trualli ofron mundesi te shumta investimi si magazine, kompleks vilash,supermarket etj. siperfaqja eshte 1200 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie. cmimi eshte 180.000 euro ose ndryshe 150 euro per m2. real estate i-deal 0682017333 0696410104...

180,000 Euro

Tirane
85,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 480 m 85.000 Euro (Kodra E Priftit)

Tirane, shes toke 480 m 85.000 Euro (Kodra E Priftit) - Tirane

Kodra E Priftit, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar te kodra e priftit. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 480 m2 dokumentacioni: me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem mund te perdoret per biznes ose banim. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 674790654...

85,000 Euro

Tirane
16,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet ullishte

Shitet ullishte - Berati

Rruga E Rustajve, Kucove, Albania, Kucove | Berati

B Shitet toke me siperfaqe 4000m2 (ose 4 dynym) e kultivuar ullinj prej 12 vjetesh me nje prodhim vjetor te kenaqshem. toka eshte gjysem kodrinore-fushore dhe ka ne total 80 rrenje ullinj. per me shume informacione ju lutam na kontaktoni!...

16,000 Euro

Berati
130,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Tirane, shes toke 1.300 m 130.000 Euro (Teg)

Tirane, shes toke 1.300 m 130.000 Euro (Teg) - Tirane

Teg, Zone Periferike | Tirane

B Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut, ne mjull-bathore. informacion mbi token: siperfaqja e tokes : 1300 m2 dokumentacioni : me hipoteke. disponon: mundesi te shumta shfrytezimi pozicion gjeografik i favorshem ka vila ne ambjentet perreth siperfaqe e bollshme. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355693310905...

130,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitje trualli

Shitje trualli - Tirane

Surrel, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Toka ndodhet ne surrel,jane 4000m dhe pamjen e ka ne drejtim te tiranes.eshte prane rruges kryesore dhe mjaft e pershtatshme per ndertim...

200,000 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje shitet truall rruga bajram allaraj

shitet truall rruga bajram allaraj - Tirane

Rruga Bajram Allaraj, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet truall 370 m2 rruga bajram allaraj me certefikate pronesie , trualli ndodhet ne nje prej zonave me te mira banimi ne tirane te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit 0692314235....

90,000 Euro

Tirane
105,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 4.000 m2 toke tek kthesa e Teatrit KAME

SHITET 4.000 m2 toke tek kthesa e Teatrit KAME - Tirane

Teatri Kame, Zone Periferike | Tirane

B Per te apasionuarit per fshatin njoftojme ne tirane pa shkuar ke teatri kame ne ibe, 5 min nga teg 200 nga rruga tirane-elbasan ne mes gjelberimit,qetesise dhe ajrit te paster shitet toke me siperfaqe 4.000 m2.toka eshte ne vendndodhje shume te mire prane rruges se asfaltuar dhe eshte e pershtatshme per ndertim vilash. ne te jane mbjelle rreth 200 rrenje peme te drureve frutore si dhe ullinj. toka eshte me dokumentacion te rregullt dhe certifikate pronesie. pronar i vetem. cmimi 105.000 euro i padiskutueshem. per cdo informacion kontaktoni ne cel. 0684109062 e-mail. onlineprona@gmail.com...

105,000 Euro

Tirane
1,760,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Toke NeRinas

Toke NeRinas - Tirane

Rinas, Zone Periferike | Tirane

B Toka ndodhet ne zonen e rinasit, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. siperfaqja totale e tokes eshte 22000 m2 dhe trajtohet me nje cmim prej 80 euro/m2. pozicioni strategjik dhe hyrje-daljet qe kane direkt me autostraden e ben nje vend me prioritet investimi dhe gjithashtu eshte e pajisur me certifikate pronesie. per me shume informacion na kontaktoni!

...

1,760,000 Euro

Tirane
50,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje shitet toke ne lunder

shitet toke ne lunder - Tirane

Lunder, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet toke ne lunder prane unazes se madhe -siperfaqe 500 m2 -truall i pershtatshem per ndertimin e nje vile -dokumentacion te rregullt hipotekor - cmimi 100 euro m2 i diskutueshem per me shume informacion na kontaktoni 0699209364...

50,000 Euro

Tirane
1,500,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje Shitet toke

Shitet toke - Tirane

Autostrada Tirane-elbasan, Zone Periferike | Tirane

B Shitet 19000 m2 toke buze autostrades tirane - elbasan . me certifikate pronesie. 80 euro m2....

1,500,000 Euro

Tirane
240,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 8.000 m2 ne Fllake

SHITET 8.000 m2 ne Fllake - Durres

Fllake, Durres, Albania, Zone Periferike | Durres

B Ne fllake te durresit prane fabrikes se mobiljeve bicaku shitet toke me siperfaqe 8.000 m2. toka ndodhet ne zone industriale dhe e pershtateshme per ndertim fabrikash ose kapanonesh, si dhe ndodhet prane rruges se asfaltuar dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie cmimi 240.000 euro. per cdo informacion kontaktoni ne cel. 0684109062 e-mai. onlineprona@gmail.com...

240,000 Euro

Durres
632,400 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 8.000 m2 toke tak Top Channel

SHITET 8.000 m2 toke tak Top Channel - Tirane

Rruga 7 Nentori, Zone Periferike | Tirane

B Ne tirane ne zonen e mezezit prane top channel shitet toke me siperfaqe 7.905 m2. toka ndodhet prane rruges kryesore dhe ndodhet ne zone te studiuar per ndertime industriale. toka ka certifikate pronesie dhe cdo dokumentacion ne emer te nje pronari te vetem. cmimi 80 euro/m2. per cdo informacion kontaktoni ne: cel. 0684109062 e-mail. onlineprona@gmail.com...

632,400 Euro

Tirane
480,000 Euro Imobiliare Truall ose Toke ne Shitje SHITET 7.800 m2 toke ne Domje

SHITET 7.800 m2 toke ne Domje - Tirane

Rruga Industria, Zone Periferike | Tirane

B Ne rrugen dytesore te autostrades tirane-durres ne zonen e domjes shitet toke me siperfaqe 7.800 m2. toka ndodhet ne zone te studiuar per ndertime industriale si kapanone,fabrika,ndermarrje si dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie. cmimi 480.000 euro. per cdo informacion kontaktoni ne: cel. 0684109062 e-mail. onlineprona@gmail.com...

480,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas