Bicikleta 1000+ Bicikleta

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke

Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke - Tirana

Rruga E Durresit, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana

B Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke cmimi pak i padiskutueshem kontakt : 0584050350 vetem whatsapp...

7,000 Leke

Tirana
40,000 Leke Makina Bicikleta shiten 2 bicikleta , motorbike

shiten 2 bicikleta , motorbike - Tirana

Babrru, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Shes 2 bicikleta motorbike 25000 lek secila - te dyja 40000 lek...

40,000 Leke

Tirana
30,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta - Fier

Naftetari, Patos | Fier

B Shitet bicikleta e sapoardhur nga italia...

30,000 Leke

Fier
30,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta gjendje perfekte

Shitet bicikleta gjendje perfekte - Fier

Naftetari, Patos | Fier

B Shitet bicikleta gjendje perfekte...

30,000 Leke

Fier
30,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta 2

Bicikleta 2 - Fier

Apollonia, Patos | Fier

B Shitet bicikleta e sapoardhur nga italia...

30,000 Leke

Fier
35,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Hollandeze

Biciklete Hollandeze - Tirana

Tek Tregu Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet nje biciklete e sapo ardhur nga hollanda. batavus....eshte nje nga bicikletat me te forta dhe me cilesoret ne hollande. ndrimi i marsheve behet me kamjo, sistemi i frenimit eshte me tamburo dhe jo me gomina si ato qe shihni ne treg. ndricimi eshte shume modern. me amortizatore para dhe mbrapa. me celes te montuar...dy kopje. kush kerkon nje biciklete te mire e te forte ky eshte nje rast qe nuk duhet humbur. tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirana
30 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta - Tirana

Paskuqan, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire ....

30 Euro

Tirana
18,000 Leke Makina Bicikleta Shes BICIKLETE GIANT, origjinale nga gjermania

Shes BICIKLETE GIANT, origjinale nga gjermania - Tirana

Babrru, Kamez/Paskuqan | Tirana

B Origjinale nga gjermania sic esht ble 180 mij lek urgjent...

18,000 Leke

Tirana
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Giant origjinale

Biciklete Giant origjinale - Tirana

Rrugaura, Fresku/Linze | Tirana

B Origjinale nga gjermania giant / shimao te gjitha pjeset urgjent urgjent urgjent shitet +355688717469...

18,000 Leke

Tirana
35,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Hollandeze

Biciklete Hollandeze - Tirana

Tregu Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet nje biciklete hollandeze ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga hollanda, firma batavus, nje nga me te njohurat ne bote. sistem frenimi nga me te fundit ( super modern), nderrimi i marsheve me kamjo( edhe ky modern), sistem ndricimi modern, celes per mbyllje plus dy kopje. disqe te forta, para dhe prapafango te bukura. e re ka kushtuar 850 euro.....behet e jotja per vetem 35000 leke ose +/- 265 euro te interesuar? tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirana
35,000 Leke Makina Bicikleta Super biciklete

Super biciklete - Tirana

Tregu Tek Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet biciklete e sapo ardhur nga hollanda nga firma numer 1 ne prodhimin e bicikletave batavus...gjendja e shkelqyer, sistem frenimi modern jo si ato te vjetrat me gomina por me tamburo...le te bjere shi sa te doje nuk do tja dije. sistemi i marsheve me kamjo. ndricimi para dhe mbrapa me bateri. eshte nje biciklete qe ne hollande ka kushtuar 850 euro.....mund te behet e jotja per vetem 35000 leke ose +/- 265euro. bicikleta ndodhet tek tregu ke medreseja ose me sakte: perballe conadit... te interesuar? tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirana
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete - Tirana

Rruga Babe Rexha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Shes biciklete ne gjendje shume te mire, me pjese origjinale shimano.cmimi mund te diskutohet....

18,000 Leke

Tirana
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete per femra

Biciklete per femra - Durres

Koco Kazanxhi, Qender | Durres

B Shes biciklete per femra ne gjendje shum te mire ....

8,000 Leke

Durres
100 Euro Makina Bicikleta Shitet bicikete 26 pothuajse e re me  pjese Shimao

Shitet bicikete 26 pothuajse e re me pjese Shimao - Tirana

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet biciklete 26 per arsye mosperdorimi bicikleta i ka te gjitha pjeset shimao e ardhur nga gjermania. gjendja : 10/10 cmimi : 100 ...

100 Euro

Tirana
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet qe paloset e sjell nga Gjermania

100 Euro

Fier
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete 26

Biciklete 26 - Tirana

Komuna E Paristi, Blloku | Tirana

B Biciklete gjermane model ghost me goma 26 ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. ...

20,000 Leke

Tirana
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete vortex

Biciklete vortex - Tirana

Xhanfize Keko, Brryli | Tirana

B Biciklet vortex masa large , marke gjermane bler n muajin qershor. te gjitha pjeset shimano serviset i jan ber vet ne menyre q pjeset origjinale mos ti ndryshohen. bler me fatur 260 mij lek. cmimi i shitjes 200 mij lek i diskutueshem. 0683324068 erdi....

18,000 Leke

Tirana
200 Euro Makina Bicikleta Okazion e shkuar okazionit!

Okazion e shkuar okazionit! - Tirana

Rruga Dibres, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana

B Eshte e tipit "ideal hillmaster" e vitit 2015! pa perjashtim te gjitha pjeset jane shimano, duke perfshire edhe guanjot e kavove. shitet ose nderrohet me biciklete kursi! (ciklizmi)....

200 Euro

Tirana
6,000 Leke Makina Bicikleta Urgjenc

Urgjenc - Tirana

Collak, Sauk | Tirana

B Shes biciklet shimano urgjenc ne gjendje te mire...

6,000 Leke

Tirana
200 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Profesionale Ideal 200 Euro, Mariglen Isallari 069 52 20 444

Shitet Biciklete Profesionale Ideal 200 Euro, Mariglen Isallari 069 52 - Tirana

Rruga E Kavajes , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Biciklete profesionale ideal me frena te rregullta, e mirembajtur...

200 Euro

Tirana
280 Euro Makina Bicikleta  shes biciklete Citybike

shes biciklete Citybike - Tirana

Kodra E Diellit, Kodra e Diellit | Tirana

B Shimano deore/ kampanjoli mbrapa deore xt frena me alkol gjendje sh e mire amortizatori suntour me bllokim madhesia 28/48cm disqet alexrims...

280 Euro

Tirana
250 Euro Makina Bicikleta STEP

STEP - Durres

Unaza, Qender | Durres

B E shes step (biciklete) per arsye mosperdorimi per me shume info me kontaktoni ne whatssap...

250 Euro

Durres
12,000 Leke Makina Bicikleta biqiklet shimano

biqiklet shimano - Tirana

Siri Kodra, Laprake | Tirana

B Biqiklet shimano 26 120 mije lek qmimi i dikskutueshem ...

12,000 Leke

Tirana
150 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete MTB

Shitet Biciklete MTB - Tirana

Mine Peza, Don Bosko | Tirana

B Shitet bicikleta mtb, marka athleticum - lynxx pjeset shimano, marshe 3 x 6. i eshte bere servis ne nentor dhe iu vune goma te reja per qytet (ndryshe nga foto). eshte ne gjendje shume te mire. bicikleta eshte blere ne korrik 2017 dhe shitet per arsye mosperdorimi....

150 Euro

Tirana
50,000 Leke Makina Bicikleta DURRES OKAZION SHES SKUTER ELEKTIK

DURRES OKAZION SHES SKUTER ELEKTIK - Durres

Taulantia, Qender | Durres

B Ngjyra.....: e zeze km.........: 50 durres okazion shes skuter elektik modeli "le stagioni"ne gjendje perfekte.me sedilje lekur puro dhe me bateri te karikushme pa pedale .ideale per jeten ne qytet per te shmangur trafikun.i cmimi eshte 80.000 lek te reja.bicikleta eshte perfekte.cmimi eshte fiks.per contaktime ne numrin : 0693939320 skuteri elektrik nuk do patent. eshte shum ithjesht per tu perdorur.do zgjidhi shum probleme tuaj.nxitoni....

50,000 Leke

Durres
100 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Profesionale Ideal 200 Euro, 069 52 20 444

Shitet Biciklete Profesionale Ideal 200 Euro, 069 52 20 444 - Tirana

Rruga E Kavajes , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana

B Biciklete profesionale ideal ...

100 Euro

Tirana
75,000 Leke Makina Bicikleta Shes Biciklet hibrid mountain bike super

Shes Biciklet hibrid mountain bike super - Tirana

Rruga E Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana

B Biciklete speciale nakamura ,per malore dhe fushore, e pershatshme per te gjitha moshat,e blere (830 mije lek) me numer serie dhe garanci para 3 muajsh te intersport te ring center kat i dyte.ne gjendje perfekte. me 6-7 marsha, me goma shume te forta dhe resistente per rruget e shqiperise. shitet per arsye emigrimi. 750 mije lek te vjetra, por i diskutueshem, kontaktoni ne: 066-3411748...

75,000 Leke

Tirana
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet 20 100  shum e mbrojtur 2 jav e perdorur

Biciklet 20 100 shum e mbrojtur 2 jav e perdorur - Peshkopi

Nazmi Rushiti, Qender | Peshkopi

B Biqiklet e mbrojtu ...

100 Euro

Peshkopi
22,000 Leke Makina Bicikleta biciklete city bike 28 totem venue

biciklete city bike 28 totem venue - Tirana

Loni Ligori, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Shitet biciklete city bike 28 totem venue pjeset shimano origjinale e ardhur nga zvicra ...alumin tel.0662086400 ...

22,000 Leke

Tirana
5,000 Leke Makina Bicikleta shitet biciklete

shitet biciklete - Tirana

Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana

B Biciklete amerikane ne gjendje shume te mire...

5,000 Leke

Tirana

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas