Bicycle 1000+ Bicikleta

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

40,000 Leke Makina Bicikleta Motorbike

Motorbike - Tirane

Rruga Skenderbei, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 2 bicikleta motorbike. jane ne gjendje shum te mire pune. shiten per arsye mosperdorimi. jane prodhim te markave galaxy dhe yosemite. nese merr 1 kushton 25000 leke, nese i merr te dyja i perfiton me 45000 leke 😊....

40,000 Leke

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Shitet MTB enduro 26

Shitet MTB enduro 26 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mountain bike , enduro 26" trup m. me diskofren me vaj mineral shimano. pjeset te gjitha origjinale shimano. kamanjol shimano deore xt. e perdorur , ne gjendje te mire. shitet ose nderrohet me nje biciklete tjeter mtb me trup l ose xl. arsyeja e shitjes ose nderrimit eshte vetem madhesia e bicikletes , me duhet nje me trup me te madh. ps: bicikleta nuk ka marke sepse ka qene e lyer kur e kam blere vete (nuk eshte e vjedhur , eshte lyer me deshire nga personi qe e kam blere me pare). ...

400 Euro

Tirane
25,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Ciklistesh

Biciklete Ciklistesh - Tirane

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shes biciklete ciklistesh ne gjendje te mire. vlera shitjes 25000lek i diskutueshem. cel 0692953323...

25,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta - Tirane

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet bicikleta per arsye mosperdorimi...

8,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet Gjermane

Biciklet Gjermane - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ne gjendje shum te mire .e sapo ardhur nga gjermania.pak fare e perdorur me dinamo orgjinale per drite me marshe ...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Shesim nje biciklete blu 26-ce  moutenbike.

Shesim nje biciklete blu 26-ce moutenbike. - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta 21, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shesim nje biciklete blu 26-ce moutenbike.cmimi 5.000 lek .te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0693467783...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Shitje

Shitje - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes nje biciklet moutenbike,esht ne gjendje te mire,me zgare mbrapa dhe me companjol....

4,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Makina Bicikleta Shes Biciklete

Shes Biciklete - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albanie, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes bicikleten per arsye se do largohem nga shqiperia , bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer cmimi eshte i diskutueshem te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355 68 87 777 41 ....

2,000 Leke

Tirane
350 Euro Makina Bicikleta Biqiklete  KTM TOMBSTONES URBN SERIES

Biqiklete KTM TOMBSTONES URBN SERIES - Tirane

Sabri Preveza, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes biqikele ktm tombstones urbn series ne gjendje shum te mire , shum pak e perdurur...

350 Euro

Tirane
25,000 Leke Makina Bicikleta shes biciklet scott e sapo ardhur nga zvicera  25 mij lek te reja

shes biciklet scott e sapo ardhur nga zvicera 25 mij lek te reja - Tirane

21 Dhjetori , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Scott biciklet americane marca , shitet per mosperdorim , te interesuarit te kontaktojn ketu ...

25,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Okazion biciklete nga Gjermania 250 euro

Okazion biciklete nga Gjermania 250 euro - Tirane

, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shitet biciklete gjermane per vajza. bicikleta nga bergmont ju ndihmon te shpetoni nga jeta e perditshme, qofte ne udhetimin tuaj te perditshem per ne pune apo ne nje turne te zgjeruar. bicikleta eshte dizajnuar ne menyre elegante prej alumini, me dizajn gjeometrik, duke optimizuar dinamiken dhe komoditetin dhe duke mundesuar nje pozicion te ulur te sportit dhe akoma maksimum. konceptimi i kesaj biciklete te jep siguri dhe besueshmeri ne drejtimin e saj. trashesia e integruar, elegante dhe e holle e aluminit i jep bicikletes nje karakter mjaft strikt sportiv. cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
400,500 Euro Makina Bicikleta Shitet Velo KTM si e re !!!

Shitet Velo KTM si e re !!! - Tirane

Rruga E Durrsit, Laprake | Tirane

B Biciklet ktm made in austria...

400,500 Euro

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Biciklet KTM 28 si e re !!!

Biciklet KTM 28 si e re !!! - Kruje

Rruga E Krujes, Qender | Kruje

B Eshte biciklet e ardhur nga gjermania , ne dyqan kushton me shum se 1500 e shes per arsye mosperdorimi....

400 Euro

Kruje
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete MountenBike

Biciklete MountenBike - Tirane

Rruga Gjon Buzuku, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete mountenbike goma29 , frena alkoli , 9marshe dhe 3 pjata , trup large. bicikleta eshte pak e perdorur...

20,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Biciklete City Bike , Cross

Biciklete City Bike , Cross - Tirane

Teodor Keka, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes biciklete city bike e perdorur. e blere para 3 muajsh 250 euro e re . e shes 150 euro . aresyeja emigrim 0693241953...

150 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke

Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke - Tirane

Rruga E Durresit, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes biciklet mountain bike te perdorur 7000 leke cmimi pak i padiskutueshem kontakt : 0584050350 vetem whatsapp...

7,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta - Fier

Naftetari, Patos | Fier

B Shitet bicikleta e sapoardhur nga italia...

30,000 Leke

Fier
30,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta gjendje perfekte

Shitet bicikleta gjendje perfekte - Fier

Naftetari, Patos | Fier

B Shitet bicikleta gjendje perfekte...

30,000 Leke

Fier
30,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta 2

Bicikleta 2 - Fier

Apollonia, Patos | Fier

B Shitet bicikleta e sapoardhur nga italia...

30,000 Leke

Fier
35,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Hollandeze

Biciklete Hollandeze - Tirane

Tek Tregu Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet nje biciklete e sapo ardhur nga hollanda. batavus....eshte nje nga bicikletat me te forta dhe me cilesoret ne hollande. ndrimi i marsheve behet me kamjo, sistemi i frenimit eshte me tamburo dhe jo me gomina si ato qe shihni ne treg. ndricimi eshte shume modern. me amortizatore para dhe mbrapa. me celes te montuar...dy kopje. kush kerkon nje biciklete te mire e te forte ky eshte nje rast qe nuk duhet humbur. tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirane
30 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta - Tirane

Paskuqan, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shum te mire ....

30 Euro

Tirane
18,000 Leke Makina Bicikleta Shes BICIKLETE GIANT, origjinale nga gjermania

Shes BICIKLETE GIANT, origjinale nga gjermania - Tirane

Babrru, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Origjinale nga gjermania sic esht ble 180 mij lek urgjent...

18,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Giant origjinale

Biciklete Giant origjinale - Tirane

Rrugaura, Fresku/Linze | Tirane

B Origjinale nga gjermania giant / shimao te gjitha pjeset urgjent urgjent urgjent shitet +355688717469...

18,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Hollandeze

Biciklete Hollandeze - Tirane

Tregu Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet nje biciklete hollandeze ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga hollanda, firma batavus, nje nga me te njohurat ne bote. sistem frenimi nga me te fundit ( super modern), nderrimi i marsheve me kamjo( edhe ky modern), sistem ndricimi modern, celes per mbyllje plus dy kopje. disqe te forta, para dhe prapafango te bukura. e re ka kushtuar 850 euro.....behet e jotja per vetem 35000 leke ose +/- 265 euro te interesuar? tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Makina Bicikleta Super biciklete

Super biciklete - Tirane

Tregu Tek Medreseja, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet biciklete e sapo ardhur nga hollanda nga firma numer 1 ne prodhimin e bicikletave batavus...gjendja e shkelqyer, sistem frenimi modern jo si ato te vjetrat me gomina por me tamburo...le te bjere shi sa te doje nuk do tja dije. sistemi i marsheve me kamjo. ndricimi para dhe mbrapa me bateri. eshte nje biciklete qe ne hollande ka kushtuar 850 euro.....mund te behet e jotja per vetem 35000 leke ose +/- 265euro. bicikleta ndodhet tek tregu ke medreseja ose me sakte: perballe conadit... te interesuar? tel:0696723110 sokoli...

35,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete - Tirane

Rruga Babe Rexha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes biciklete ne gjendje shume te mire, me pjese origjinale shimano.cmimi mund te diskutohet....

18,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete per femra

Biciklete per femra - Durres

Koco Kazanxhi, Qender | Durres

B Shes biciklete per femra ne gjendje shum te mire ....

8,000 Leke

Durres
100 Euro Makina Bicikleta Biciklet qe paloset e sjell nga Gjermania

100 Euro

Fier
20,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete 26

Biciklete 26 - Tirane

Komuna E Paristi, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Biciklete gjermane model ghost me goma 26 ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. ...

20,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete vortex

Biciklete vortex - Tirane

Xhanfize Keko, Brryli | Tirane

B Biciklet vortex masa large , marke gjermane bler n muajin qershor. te gjitha pjeset shimano serviset i jan ber vet ne menyre q pjeset origjinale mos ti ndryshohen. bler me fatur 260 mij lek. cmimi i shitjes 200 mij lek i diskutueshem. 0683324068 erdi....

18,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas