Daily rent and beach room 1000+ Qera ditore dhe dhoma plazhi

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
20 Euro

Apartamente Me Qera Ditore

Tregu Elektrik,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

E Mobiluar
21/04/2018 14:17

Jepen apartamente 1+1 dhe 2+1 me qera ditore, ne zonen e Ali Demit ( tregu elektrik) Apartamentet kane kushte bashkekohore, mobilim te ri shume komod. Cmime duke filluar nga 20 euro - 35 euro nata. Zona eshte shume e qet dhe shume afer qendres Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel: 0699651477 si dhe e-mail: isarealestate@yahoo.com

50 Euro

Disponoj Tre Apartamente Per Qera Per Periudhen E Veres 2018

Rruga Bilal Golemi 3,Ksamil | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m Siperfaqa
3 Kati

50 Euro

E Mobiluar
18/04/2018 17:17

Ne nje nga vendet me te mira ne zemer te qytetit te Sarandes jane ndertuar rishtas apartamente Boci. Ajo eshte vendosur ne nje lokacion (ne krye dhe ne buze te rruges kryesore Sarande-Butrinti, 300m larg qendres se qytetit dhe 30m nga hotel "Butrinti"), me pamje te pabesueshme dhe vetem 10 metra nga deti. Apartamentet Boci jane te mobiluara dhe te pajisura plotesisht me te gjitha pajisjet e nevojeshme duke ofruar nje qendrim te kendshem per te gjithe klientet. Te gjitha kane ballkone te medha private dhe pamje befasuese nga deti. Pervec kesaj banesat jane te pajisura me banjo, frigorifer, TV, INTERNET, ajer te kondicionuar dhe kuzhine plotesisht te kompletuar.

20 Euro

Jap 2 Apartamente Me Qera Ditore Ne Plazh,shengjin

Shengjin,lezhe,Zone Periferike | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
3 Kati

20 Euro

E Mobiluar
17/04/2018 13:18

Jap 2 apartamente me qera ditore ose 10 apo 15 diore,ne plazh Shengjin.Apartamentet jane 1+1.Jane te mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe me kondicioner.Apartamentet jane 30 metra larg bregut te detit.Apartamentet jepen me keto cmime:Muaji maj me 20 euronate/dita.Muaji qershor 25 euro nate/dita.Muaji korrik 30 euro nata/dita.Muaji gusht 40 euro nata/dita.Mirepresim rezervime!Ne nje apartament nuk lejohen me teper se 5 persona

25 Euro

Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1, Prane Muzeumit

Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania,Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
4 Kati

25 Euro

E Mobiluar
16/04/2018 13:10

Jepet me qira ditore apartament 1+1,i mobiluar, prane muzeumit, kati i 4, ndertim ekzistues me orientim nga lindja dhe nga perendimi. Apartamenti ka nje dhome gjumi me nje krevat dopio dhe nje tek ,ballkon soxhorno i cili eshte i ndare nga kuzhina, gjithashtu me ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar, me kondicioner, dhe zoteron te gjitha pajisjet e kuzhines duke filluar nga luge, pironj, tigane, tenxhere, pjata etj. Ndodhet ne rruge kryesore duke krijuar cdo facilitet te mundshem perballe ka farmaci, markete, furra buke etj. Vera sapo ka filluar!, Nxitoni edhe ju per prenotime!

1,000 Leke

Krevat Me Qera

Rruga Arra E Madhe, Scutari, Albania,Qender | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
1 Kati

1,000 Leke

E Mobiluar
15/04/2018 09:03

Jepet dhome me qera per turiste ose vendas.500-1000 lek nata ,te reja. Studenta ,udhetare. Dhoma ka dry. Mengjezi perfshihet.

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Sarande ( Aron's Rooms ) Rruga Abedin D

Abedin Dino,Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

E Mobiluar
12/04/2018 12:01

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore. Disponojme garsoniere per 3 persona, apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.. Apartamentet permbajne secila tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim. Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga Abedin Dino Sarande. Tel 00355 693938484 .

20 Euro

Apartament Me Qera Mali I Robit (golem) Durres

Mali I Robit, Golem, Albania,Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
3 Kati

20 Euro

E Mobiluar
09/04/2018 16:48

Zona/Rruga : Mali i Robit (Golem) DURRES Jepet me qera apartament 1+1 , kati i trete. Dhome gjumi + sallon + dhome gatimi + ballkon+tualet Apartamenti eshte i kopletuar me kondicioner, lavatrice ,tv digitalb dhome gatimi sobe dhe enet e guzhines. Te interesuarit nuk do marin asnje gje me vete.Uji dhe dritat 24 ore. E pershtateshme deri ne 5 persona. Ne nje ambjent te qete ,pa probleme parkimi. Nga deti 5 minuta. Pallati ka administrator dhe ofrohet me cilesi sherbimi. Jepet me qera ditore 20 eur /nata. Ju lutem na kontaktoni , Rezervimet behen me pare ne CEL.00355682078211,

3,000 Leke

Shtepi Me Qera Per Kohen E Veres

Buze Shetitores,Qender | Pogradec
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m Siperfaqa
3 Kati

3,000 Leke

E Mobiluar
08/04/2018 23:31

Leshohet shtepi me qera per kohen e veres Shtepia ka siperfaqe 126 m2 dhe eshte 2+1 Ne kat te trete te nje pallati buze liqenit afer hotel Pogradecit Cmimi:30 miij lek dita Numer Celulari:0698685999

1,300 Leke

Daily Rent (hostel)

Rruga Demir Zyko,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m Siperfaqa
3 Kati

1,300 Leke

E Mobiluar
05/04/2018 00:29

Hello, we offer you quality service and cozy ambiance for daily travel groups. The rooms are equipped with beds, TV, air conditioner and even the toilet. warm or cold water does not lack in any moment of day or night. The area is quiet, there is parking at all times, it is also surrounded by greenery and the fresh air prevails. The cooking space is common. Price: 10 Euro / Person. (1.300 leke) Note: Accommodation, sleeping, water, lights and internet are included in the price. For more information or reservations please do not hesitate to call us at: 0682474432. You can search on the google map for the street "Demir Zyko"

40 Euro

Shtepi Dhe Dhoma Me Qera Ditore

Myslym Shyri,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m Siperfaqa
4 Kati

40 Euro

E Mobiluar
27/03/2018 13:59

Ofroj shtepi dhe dhoma me qera ditore sipas freferences se mysafirit. Te tera objektet ndodhen ne qender te Tiranes, ne zona shume te njohura. Shtepite si dhe dhomat jane te miremobiluara dhe cmimet jane shume te favorshme.

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Borsh (sarand)

Borsh,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
1 Kati

20 Euro

E Mobiluar
26/03/2018 22:45

OFERTA.Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh (Sarande) Dhomat jane te mobiluar: dhome gjumi guzhine,frigorifer,kondicioner,tv,tualet, ballkon, 25m large detit.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416

20 Euro

Apartament Per Pushime Ne Radhim

Radhim,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
3 Kati

20 Euro

E Mobiluar
26/03/2018 22:45

Oferta Apartament 1+1 totalisht I mobiluar,dhome gjumi,guzhine,frigorifer,TV,kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti,kati I trete me ashensor 60m large detit.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 ose 0696124416

35,000 Leke

Garzoniere Me Qera Ditore/javore/mujore

Rrruga Demir Zyko,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m Siperfaqa
3 Kati

35,000 Leke

E Mobiluar
22/03/2018 21:18

Japim me qera Garzoniere me qera ditore ose mujore! Nese nuk keni ku te jetoni per momentin, nese keni 1 pune per disa dite ne Tirane dhe nuk keni ku te akomodoheni, mos u shqetesoni! Kushtet jane mjaft te mira dhe sherbimet (uje+drita) jane te perfshira ne qera! Eshte shume afer me Spitalin "Nene Tereza". Shenim: Nuk jeni te detyruar te paguani Kapar/ Garanci! Ju paguani vetem ditet/muajt e qendrimit. Mos hezitoni te merrni ne nr e tel: 0692424194 nqs jeni te interesuar ose per cdo informacion me shume! Ju Faleminderit!

30 Euro

Sarande, Okazion Pakete Ne Bregdet Shqiperi Sarande 8 Dite 3

Sarande,Qender | Sarande
Dhoma | Kuzhine
0.00 m Siperfaqa
0 Kati

30 Euro


11/03/2018 18:47

Sarande, okazion Pakete ne bregdet Shqiperi sarande 8 dite 30 Euro/nata WE OFFER APARTMENT WITH APARTMENTS FOR RENT, MONTHS TO SARANDE CENTER. APARTMENT SITES IN SECOND FLOOR, NEW BALLS WITH 24 HOURS PRICE 30 EUR / NIGHT ... Contact 0694500511, EMAIL alpha_travel .al@live .com OFROJME APARTAMENT ME QERA DITORE JAVORE,MUJORE NE QENDER TE SARANDES . APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E DYTE, PALLAT I RI, ME TE GJITHA I MOBILUAR UJE 24 h .CMIMI 30 EUR /NATA ... I DIKUTUESHEM PER PERIUDHE JO SEZONI .PER PRENOTIME GJITHE VITIN JU LUTEM NA KONTAKTONI 0694500511 ,OSE EMAIL alpha_travel.al@live.com Offrisi appartamento in affito, in centro di Saranda, secondo piano, in un palazzo nuovo, arredatto acqua 24 ore al giorno.il prezzo 30 eur al giorno . Le prenotazioni si fano per dei giorni, settimane o mesi durante tutto l'anno. Contatto 069 4500511 oppure alpha_travel@live.com Alpha Travel and Tours Mob : 0355 694500511 Adresa : Tirane Shqiperi Rr Durresit 192 (rrugica qe lidh rajonin e policise nr 3 ose burgun te mine peza me rrugen e durresit te mon cheri e re .Perballe me ambasaden polake ) E mail :alpha_travel.al@live.com Skype : Alpha.travel1 Cel. : 0694500511

30 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Ne Sarande 30 Eur Nata 0694500511.o

Sarande,Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

30 Euro

E Mobiluar
06/03/2018 09:13

OFROJME APARTAMENT ME QERA DITORE JAVORE,MUJORE NE QENDER TE SARANDES . APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E DYTE, PALLAT I RI, ME TE GJITHA KUSHTET KONDICIONER I MOBILUAR UJE 24 h .CMIMI 30 EUR /NATA ... I DIKUTUESHEM PER PERIUDHE JO SEZONI .PER PRENOTIME GJITHE VITIN JU LUTEM NA KONTAKTONI 0694500511 ,OSE EMAIL alpha_travel.al@live.com Offrisi appartamento in affito, in centro di Saranda, secondo piano, in un palazzo nuovo, arredatto con aria condizionata acqua 24 ore al giorno.il prezzo 30 eur al giorno . Le prenotazioni si fano per dei giorni, settimane o mesi durante tutto l'anno. Contatto 069 4500511 oppure alpha_travel@live.com WE OFFER APARTMENTS FOR RENT, MONTHS TO SARANDE CENTER. APARTMENT SITES IN SECOND FLOOR, WITH ALL WIRELESS CONDITIONS MOBILE CONDITIONING 24 HOURS PRICE 30 EUR / NIGHT ... FOR BOOKINGS PLS CONTACT US 0694500511, EMAIL alpha_travel .co.uk @ live .com Alpha Travel and Tours Mob : 0355 694500511 Adresa : Tirane Shqiperi Rr Durresit 192 (rrugica qe lidh rajonin e policise nr 3 ose burgun te mine peza me rrugen e durresit te mon cheri e re .Perballe me ambasaden polake ) E mail :alpha_travel.al@live.com Skype : Alpha.travel1

1,500 Leke

Leshoj Me Qera Nje Garsionere Ne Korce

Korce,Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m Siperfaqa
3 Kati

1,500 Leke

E Mobiluar
05/03/2018 15:23

Leshoj me qera nje garsionere ne korce. Cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te kendshme. Ju lutem kontaktoni me mesaazh ose cel 0675409934. Flm


25 Euro

Shtepi Me Qera Ditore

Rruga Jusuf Vrioni,Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
1 Kati

25 Euro

Pjeserisht
10/01/2018 18:53

Jepet shtepi private kati 1 me qera ditore ne qender te Tiranes. Shtepia eshte 1+1 ku ka te perfshira dhome gjumi me 2 krevate teke , kuzhine me te gjitha pajisjet, holl me divan 3+2+1. Tavolin ngrenje, dush dhe cdo facilitet tjeter. 0698671644 0695454715

20 Euro

Dhoma Plazhi

Prane Rruga Vjena,Qender | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

E Mobiluar
25/11/2017 22:20

PRANE PISHAVE GOLEM KAVAJE JAPIM DHOMA PLAZHI ME TE GJITHE KOMODITETIN E DUHUR ..ME AMBIENT GATIMI,TV,FRIGO.WI-FI.PARKIM MAKINASH UJE 24 ORE.KONDICIONER .....ETJE TEL 0682187294

60 Euro

Shtepi Me Qera Ne Durres Golem

Apartanent Ne Golem,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
3 Kati

60 Euro

E Mobiluar
24/10/2017 14:30

Shtepi me qera ne Durres golem 100 m2 e kompletuar 120 metra nga plazhi 2 dhoma gjumi deri 5 persona Parkim etj Jepet me qira sezon vere ose shitet 65 000 euro Me ipoteke certifikate pronesie Eshte ideale per nje investim duke menduar we me vone ka vlere x 2. 0692077881

100 Euro

Jepet Shtepi Me Qera Ne Ishull- Lezhe Ose Shengjin Cel.0672

Ishull Lezhe L Hotelit Ose Kune Shengjin, | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m Siperfaqa
3 Kati

100 Euro

E Mobiluar
08/09/2017 15:40

Jepet shtepi me qera ne Ishull-Lezhe (L-Hotelit) ose Shengjin, shtepite jane te mobiluara me te gjitha kushtet. cel.0672004394

25 Euro

Jepet Me Qira Apartament

Rruga E Kavajes, | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m Siperfaqa
2 Kati

25 Euro

E Mobiluar
07/09/2017 18:48

jap me qira mbi 10dite dy apartamente plotesisht te kompletuara dy apartamente me siperfaqe seicili 47m2.Pallat i ri buze rruges s eKavajes afer qendres Globe kati i dyte.Cmimi 25 euro dita. Ne rast se jepet me nje muaj ose me shume cmimi eshte 20euro

5,000 Leke

Shtepi Pushimi Ne Lukove

Lukove, | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

5,000 Leke

E Mobiluar
05/09/2017 08:45

Apartamente me qera ne lukove per pushime fillon nga 5000 leke ne varesi te personave tel. 0692108302.

2,000 Leke

Ne Sarande

Lagjen 4, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m Siperfaqa
1 Kati

2,000 Leke

E Mobiluar
03/09/2017 13:20

Ofroj shtepi me qera per plazh 20 mij lek nata

25 Euro

Apartament Me Qera

Rruga E Kavajes, Pallati Buze Rruge Ngjitur Me Qen, | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
2 Kati

25 Euro

E Mobiluar
31/08/2017 22:04

Apartament hotel me qera, 25 Eur nata, plotesisht e kompletuar

20 Euro

Apartament Hotel

Plazh, | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

Pjeserisht
31/08/2017 22:04

Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e Durresit, te kompleksi Florida, zona me e populluar.

27 Euro

Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Shengjinit

Palzhi I Shengjinit, Prane Antag Resort, | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m Siperfaqa
5 Kati

27 Euro

E Mobiluar
29/08/2017 20:57

Jepet me qera nje apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2. Jane te gjitha kushtet per nje pushim komod. Kapacitet me 5 shtreter me mundesi shtimi per nje. Ballkoni eshte me pamje nga deti dhe ka fresk gjith diten per nje mengjes dhe dreke te kendshme. Ka kondicioner, tv digitalb, internet Kontakt 00355674058999

25 Euro

Garsoniere Me Qera Per Pushues Ne Ujin E Ftohte, Vlore

Haziz Xhyheri, Uji I Ftohte Vlore, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
3 Kati

25 Euro

E Mobiluar
26/08/2017 15:42

Disponoj dy garsoniere me qera, ngjitur me njera tjetren, ne katin e trete. Jane te kompletuara me krevat dopio dhe tek, ajer te kondicionuar, kuzhine te vogel, frigorifer, televizor kabllor, lavatrice, ballkon, dhe uje 24 ore i pijshem. Ndodhen tek pallati i ri ne krah te Lungomares, direkt mbas fushes se Shkolles se Marines, mbi kafe "Taushani", Ka vend parkimi falas brenda hapesires se Pallatit. Rreth 30 m larg pallatit ndodhet supermarket "Xhihanka", Kafe "Da vinci", rreth 100 m larg jane Kafe " Parisi", Irish Time club, Piceri dhe Restorante. Per me teper detaje: 0692787632 - Robert Cmimi 25 Euro nata

60 Euro

Himare ,jap Me Qera Apart. Kati 1, 72 M 2 Dhoma Gjumi + 1

Himare, | Himare
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m Siperfaqa
1 Kati

60 Euro

E Mobiluar
24/08/2017 14:46

HIMARE Apartament 72m2 Apartament pushimi ne bregdetin e mrekullueshem te Himares, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe te thella te detit Jon. Apartamenti ka nje siperfaqe 72 m2, eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, njera me krevat matrimonial, tjetra me dy krevate tek,si dhe te pajisura ne menyre bashkohore, me te gjitha orendite e nevojshme per ju dhe familjen tuaj. Po ashtu ka nje Sallon te mobiluar kendshem, me kolltuqe ne forme kendi te hapshem, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER per te gjithe apartamentin. Kuzhina e pajisur me te gjitha mjetet e nevojshme per gatimin dhe servirjen. Banjo konforte me kabine dushi, uje te rrjedhshem gjate gjithe kohes, WC, bide, lavaman, pasqyre, tharese flokesh, lavatrice etj. Ballkon panoramik mbi plazhin e bukur te Maracit, me tende per mengjese dhe dreka te paharruara. Gjithashtu nga ballkoni mund te shikoni me sy te lire Korfuzin, ishujt e vegjel te Greqise si dhe perendimin e mrekullueshem te diellit. Shtepia ku eshte apartamenti gjendet mbi nje gji te mrekullueshem me gjatesi 300 ml e gjeresi prej 90 ml, te perbere nga rere e trashe e e imet, i kufizuar nga shkembij te thepisur dhe nga nje det fantastik me ujra te pasterta me ngjyre blu. E gjendur buze rruges kryesore vetem 200 m larg qendres se qytetit , shtepia ndodhet ne nje zone fantastike mbi nje koder te gjelbert me pamje ballore nga deti, 70-80 ml distance nga bregu, dhe i rrethuar nga nje lugine me plantacione gjithmone te gjelberuara ullinjsh perbri plazhit. Kaloni nje fundjave te kendshme ose nje periudhe te gjate relaksi prane brigjeve te Jonit. Ne apartament mund te akomodohen nje familje ose dy, te perbera nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga te cilet 4 persona te rritur dhe 1 ose 2 femije.Ne apartament nuk lejohen kafshe si qen, mace etj. Apartamenti jepet me qira, minimumi 5 deri 10 dite ne muajt Maj, Qershor dhe Shtator si dhe me 10 deri 15 dite per periudhen Korrik, Gusht etj. Ne kete vend fantazite tuaja behen realitet. Cmimet pe periudhen e mbetur jane: Deri 31 Gusht 60 Euro./nata 1 - 30 Shtator 50 Euro./nata Per foto rreth shtepise ne Himare, hapsirat dhe komoditetin e saj mund te shikoni (35 Foto te ndryshme) ne 2(dy)Linket e me poshteme: Ne linkun e dyte mund te shikoni edhe vendodhjen e godines ku eshte apartamenti si dhe pozicionin e saj ndaj plazhit. https://www.dropbox.com/sh/31u3kv042...dD-ukMDXa?dl=0 https://www.dropbox.com/sh/rlw0izulzn942xg/rZQ3app7zT?m Per rezervime mund te na kontaktoni ne numrin e mob.Cel ++355 0684053845 email ilir_brace@yahoo.com;

1,000 Leke

Camping Qeparo Albania

Qeparo, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m Siperfaqa
1 Kati

1,000 Leke

E Mobiluar
14/08/2017 19:01

Kampi Qeparo Albania shtrihet ne nje territor rreth 6 dynym.Fjetja ne cadra 2,4,8 vendshe.Uje dhe drita 24 ore.WC ne raport 1 me 10.Dushe te bollshme edhe me uje te ngrohte.Plazh i dedikuar vetem per kampistet.Minidiskoteke.Vende edhe per vetvendosje cadrash dhe rulotash. Lojra argetuese;shah,babington,voley,futboll,kanoe etj. Guide turistike dhe argetimore ne vende prane Kampit si; Porto Palermo(2 km),Borsh(3km);Llaman(8km),etj Jeni te mirepritur! [i]The camp lies in an area about 6 dynym. People stay in tents 2,4,8. 24 hour water and power. WC in the ratio 1 to 10. [keyword]Beach dedicated[/keyword] only to campistet.Minidiscoteke. Campsite has space for umbrellas and rulotash determination.Fun games, chess, babington, voley, soccer, canoe, etc. Tourist guide to places near Camp as: Porto Palermo (2 km), Borsh (3km) Llaman (8km), etc. You are welcome![/i] [i]Il [keyword]campeggio[/keyword] si situa in una superficie di circa 6000 m2. Le tende sono da 2,4 e 8 posti letto. Acqua ed elettricit� 24 ore. WC in rapporto 1 a 10. [keyword]Spiaggia[/keyword] dedicata solo ai campisti.Minidiscoteca. Il campeggio ha spazio per tende dedicate, roulotte e giochi come scacchi, babington, voley, calcio, canoa, ecc. [keyword]Guida turistica[/keyword] ai luoghi vicino al Campeggio come: Porto Palermo (2 km), Borsi (3km) Llaman (8 km), ecc. Siete benvenuti !!![/i] Nr. Cel.: 00355 698268120 E-mail : spirocura@hotmail.com

40 Euro

Kerkoj Shtepi Me Qera N Spille

Spille, | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
3 Kati

40 Euro

E Mobiluar
08/08/2017 13:59

Kerkoj shtepi me qera ne spille per periudhen 10- 20 gusht mundesisht prane detit .preferoj 4 krevata + guzhine

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim