Qera ditore dhe dhoma plazhi 1000+ Qera ditore dhe dhoma plazhi

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Ne ju ndihmojme te gjeni sa me shpejte pronen qe deshironi sipas filtrimit qe kryeni me siper. Stafi yne dhe partneret tane do te listojne prona ne baze te preferencave tuaja. Lini kontaktin per mos te humbur lidhjen me ne! Ne ju sherbejme falas!
3,000 Leke

Apartament Me Qira / Qera Ditore Ne Tirane

Bulevardi Bajram Curri Building - 112 , Number -,Blloku | Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m Siperfaqa
2 Kati

3,000 Leke

E Mobiluar

Apartament me qira / qera ditore ne Tirane Daily rental apartments in Tirana -Rezervoni ne: 069 88 011 81 . Aparamente me qera ditore ne Tirane, duke filluar nga 19 Euro / Nata. Apartamentet jane totalisht te mobiluara dhe ndodhen prane qendres se Tiranes (Bllok, Myslym Shyri, stadiumi Dinamo, perballe ish Ekspozites). -Studio per 2 3 persona (19 23 Euro/Nata) -Studio Apartament per 2 3 persona ( 27 31 Euro/Nata ) -Apartament per 3 - 4 persona( 34 38 Euro/Nata ) Rezervoni ne: 069 88 011 81 email: choosebalkans@gmail.com,

19 Euro

Apartament Me Qira Ne Tirane, Duke Filluar Nga 19 Euro/nata

Boulevardi Bajram Curri ,Blloku | Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
2 Kati

19 Euro

E Mobiluar

Apartament me qira / qera ditore ne Tirane Daily rental apartments in Tirana -Rezervoni ne: 069 88 011 81 . Aparamente me qera ditore ne Tirane, duke filluar nga 19 Euro / Nata. Apartamentet jane totalisht te mobiluara dhe ndodhen prane qendres se Tiranes (Bllok, Myslym Shyri, stadiumi Dinamo, perballe ish Ekspozites). -Studio per 2 3 persona (19 23 Euro/Nata) -Studio Apartament per 2 3 persona ( 27 31 Euro/Nata ) -Apartament per 3 - 4 persona( 34 38 Euro/Nata ) Rezervoni ne: 069 88 011 81 email: choosebalkans@gmail.com, fb: www.facebook.com/ChooseBalkans webpage: www.choosebalkans.com

40 Euro

Shtepi Dhe Dhoma Me Qera Ditore

Myslym Shyri,Blloku | Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m Siperfaqa
4 Kati

40 Euro

E Mobiluar

Ofroj shtepi dhe dhoma me qera ditore sipas freferences se mysafirit. Te tera objektet ndodhen ne qender te Tiranes, ne zona shume te njohura. Shtepite si dhe dhomat jane te miremobiluara dhe cmimet jane shume te favorshme.

25 Euro

Shtepi Me Qera Ditore

Rruga Jusuf Vrioni,Vasil Shanto | Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
1 Kati

25 Euro

Pjeserisht

Jepet shtepi private kati 1 me qera ditore ne qender te Tiranes. Shtepia eshte 1+1 ku ka te perfshira dhome gjumi me 2 krevate teke , kuzhine me te gjitha pajisjet, holl me divan 3+2+1. Tavolin ngrenje, dush dhe cdo facilitet tjeter. 0698671644 0695454715

20 Euro

Dhoma Plazhi

Prane Rruga Vjena,Qender | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

E Mobiluar

PRANE PISHAVE GOLEM KAVAJE JAPIM DHOMA PLAZHI ME TE GJITHE KOMODITETIN E DUHUR ..ME AMBIENT GATIMI,TV,FRIGO.WI-FI.PARKIM MAKINASH UJE 24 ORE.KONDICIONER .....ETJE TEL 0682187294

60 Euro

Shtepi Me Qera Ne Durres Golem

Apartanent Ne Golem,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
3 Kati

60 Euro

E Mobiluar

Shtepi me qera ne Durres golem 100 m2 e kompletuar 120 metra nga plazhi 2 dhoma gjumi deri 5 persona Parkim etj Jepet me qira sezon vere ose shitet 65 000 euro Me ipoteke certifikate pronesie Eshte ideale per nje investim duke menduar we me vone ka vlere x 2. 0692077881

100 Euro

Jepet Shtepi Me Qera Ne Ishull- Lezhe Ose Shengjin Cel.0672

Ishull Lezhe L Hotelit Ose Kune Shengjin, | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m Siperfaqa
3 Kati

100 Euro

E Mobiluar

Jepet shtepi me qera ne Ishull-Lezhe (L-Hotelit) ose Shengjin, shtepite jane te mobiluara me te gjitha kushtet. cel.0672004394

25 Euro

Jepet Me Qira Apartament

Rruga E Kavajes, | Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m Siperfaqa
2 Kati

25 Euro

E Mobiluar

jap me qira mbi 10dite dy apartamente plotesisht te kompletuara dy apartamente me siperfaqe seicili 47m2.Pallat i ri buze rruges s eKavajes afer qendres Globe kati i dyte.Cmimi 25 euro dita. Ne rast se jepet me nje muaj ose me shume cmimi eshte 20euro

5,000 Leke

Shtepi Pushimi Ne Lukove

Lukove, | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

5,000 Leke

E Mobiluar

Apartamente me qera ne lukove per pushime fillon nga 5000 leke ne varesi te personave tel. 0692108302.

2,000 Leke

Ne Sarande

Lagjen 4, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m Siperfaqa
1 Kati

2,000 Leke

E Mobiluar

Ofroj shtepi me qera per plazh 20 mij lek nata

25 Euro

Apartament Me Qera

Rruga E Kavajes, Pallati Buze Rruge Ngjitur Me Qen, | Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
2 Kati

25 Euro

E Mobiluar

Apartament hotel me qera, 25 Eur nata, plotesisht e kompletuar

20 Euro

Apartament Hotel

Plazh, | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

20 Euro

Pjeserisht

Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e Durresit, te kompleksi Florida, zona me e populluar.

27 Euro

Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Shengjinit

Palzhi I Shengjinit, Prane Antag Resort, | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m Siperfaqa
5 Kati

27 Euro

E Mobiluar

Jepet me qera nje apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2. Jane te gjitha kushtet per nje pushim komod. Kapacitet me 5 shtreter me mundesi shtimi per nje. Ballkoni eshte me pamje nga deti dhe ka fresk gjith diten per nje mengjes dhe dreke te kendshme. Ka kondicioner, tv digitalb, internet Kontakt 00355674058999

2,000 Lek

Dhoma Plazhi Ne Borsh (sarand)

Borsh, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
1 Kati

2,000 Lek

E Mobiluar

OFERTA.Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh (Sarande) Dhomat jane te mobiluar: dhome gjumi guzhine,frigorifer,kondicioner,tv,tualet, ballkon, 25m large detit.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416

3,000 Leke

Apartament Per Pushime Ne Radhim

Radhim, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
3 Kati

3,000 Leke

E Mobiluar

Oferta Apartament 1+1 totalisht I mobiluar,dhome gjumi,guzhine,frigorifer,TV,kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti,kati I trete me ashensor 60m large detit.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 ose 0696124416

25 Euro

Garsoniere Me Qera Per Pushues Ne Ujin E Ftohte, Vlore

Haziz Xhyheri, Uji I Ftohte Vlore, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
3 Kati

25 Euro

E Mobiluar

Disponoj dy garsoniere me qera, ngjitur me njera tjetren, ne katin e trete. Jane te kompletuara me krevat dopio dhe tek, ajer te kondicionuar, kuzhine te vogel, frigorifer, televizor kabllor, lavatrice, ballkon, dhe uje 24 ore i pijshem. Ndodhen tek pallati i ri ne krah te Lungomares, direkt mbas fushes se Shkolles se Marines, mbi kafe "Taushani", Ka vend parkimi falas brenda hapesires se Pallatit. Rreth 30 m larg pallatit ndodhet supermarket "Xhihanka", Kafe "Da vinci", rreth 100 m larg jane Kafe " Parisi", Irish Time club, Piceri dhe Restorante. Per me teper detaje: 0692787632 - Robert Cmimi 25 Euro nata

60 Euro

Himare ,jap Me Qera Apart. Kati 1, 72 M 2 Dhoma Gjumi + 1

Himare, | Himare
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m Siperfaqa
1 Kati

60 Euro

E Mobiluar

HIMARE Apartament 72m2 Apartament pushimi ne bregdetin e mrekullueshem te Himares, i cili laget nga ujrat e kristalta dhe te thella te detit Jon. Apartamenti ka nje siperfaqe 72 m2, eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, njera me krevat matrimonial, tjetra me dy krevate tek,si dhe te pajisura ne menyre bashkohore, me te gjitha orendite e nevojshme per ju dhe familjen tuaj. Po ashtu ka nje Sallon te mobiluar kendshem, me kolltuqe ne forme kendi te hapshem, TV me DigitAlb satelitor si dhe me AIR CONDITIONER per te gjithe apartamentin. Kuzhina e pajisur me te gjitha mjetet e nevojshme per gatimin dhe servirjen. Banjo konforte me kabine dushi, uje te rrjedhshem gjate gjithe kohes, WC, bide, lavaman, pasqyre, tharese flokesh, lavatrice etj. Ballkon panoramik mbi plazhin e bukur te Maracit, me tende per mengjese dhe dreka te paharruara. Gjithashtu nga ballkoni mund te shikoni me sy te lire Korfuzin, ishujt e vegjel te Greqise si dhe perendimin e mrekullueshem te diellit. Shtepia ku eshte apartamenti gjendet mbi nje gji te mrekullueshem me gjatesi 300 ml e gjeresi prej 90 ml, te perbere nga rere e trashe e e imet, i kufizuar nga shkembij te thepisur dhe nga nje det fantastik me ujra te pasterta me ngjyre blu. E gjendur buze rruges kryesore vetem 200 m larg qendres se qytetit , shtepia ndodhet ne nje zone fantastike mbi nje koder te gjelbert me pamje ballore nga deti, 70-80 ml distance nga bregu, dhe i rrethuar nga nje lugine me plantacione gjithmone te gjelberuara ullinjsh perbri plazhit. Kaloni nje fundjave te kendshme ose nje periudhe te gjate relaksi prane brigjeve te Jonit. Ne apartament mund te akomodohen nje familje ose dy, te perbera nga 4 deri 6 persona gjithsejt, nga te cilet 4 persona te rritur dhe 1 ose 2 femije.Ne apartament nuk lejohen kafshe si qen, mace etj. Apartamenti jepet me qira, minimumi 5 deri 10 dite ne muajt Maj, Qershor dhe Shtator si dhe me 10 deri 15 dite per periudhen Korrik, Gusht etj. Ne kete vend fantazite tuaja behen realitet. Cmimet pe periudhen e mbetur jane: Deri 31 Gusht 60 Euro./nata 1 - 30 Shtator 50 Euro./nata Per foto rreth shtepise ne Himare, hapsirat dhe komoditetin e saj mund te shikoni (35 Foto te ndryshme) ne 2(dy)Linket e me poshteme: Ne linkun e dyte mund te shikoni edhe vendodhjen e godines ku eshte apartamenti si dhe pozicionin e saj ndaj plazhit. https://www.dropbox.com/sh/31u3kv042...dD-ukMDXa?dl=0 https://www.dropbox.com/sh/rlw0izulzn942xg/rZQ3app7zT?m Per rezervime mund te na kontaktoni ne numrin e mob.Cel ++355 0684053845 email ilir_brace@yahoo.com;

1,000 Leke

Camping Qeparo Albania

Qeparo, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m Siperfaqa
1 Kati

1,000 Leke

E Mobiluar

Kampi Qeparo Albania shtrihet ne nje territor rreth 6 dynym.Fjetja ne cadra 2,4,8 vendshe.Uje dhe drita 24 ore.WC ne raport 1 me 10.Dushe te bollshme edhe me uje te ngrohte.Plazh i dedikuar vetem per kampistet.Minidiskoteke.Vende edhe per vetvendosje cadrash dhe rulotash. Lojra argetuese;shah,babington,voley,futboll,kanoe etj. Guide turistike dhe argetimore ne vende prane Kampit si; Porto Palermo(2 km),Borsh(3km);Llaman(8km),etj Jeni te mirepritur! [i]The camp lies in an area about 6 dynym. People stay in tents 2,4,8. 24 hour water and power. WC in the ratio 1 to 10. [keyword]Beach dedicated[/keyword] only to campistet.Minidiscoteke. Campsite has space for umbrellas and rulotash determination.Fun games, chess, babington, voley, soccer, canoe, etc. Tourist guide to places near Camp as: Porto Palermo (2 km), Borsh (3km) Llaman (8km), etc. You are welcome![/i] [i]Il [keyword]campeggio[/keyword] si situa in una superficie di circa 6000 m2. Le tende sono da 2,4 e 8 posti letto. Acqua ed elettricit� 24 ore. WC in rapporto 1 a 10. [keyword]Spiaggia[/keyword] dedicata solo ai campisti.Minidiscoteca. Il campeggio ha spazio per tende dedicate, roulotte e giochi come scacchi, babington, voley, calcio, canoa, ecc. [keyword]Guida turistica[/keyword] ai luoghi vicino al Campeggio come: Porto Palermo (2 km), Borsi (3km) Llaman (8 km), ecc. Siete benvenuti !!![/i] Nr. Cel.: 00355 698268120 E-mail : spirocura@hotmail.com

40 Euro

Kerkoj Shtepi Me Qera N Spille

Spille, | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
3 Kati

40 Euro

E Mobiluar

Kerkoj shtepi me qera ne spille per periudhen 10- 20 gusht mundesisht prane detit .preferoj 4 krevata + guzhine

30 Euro

Okazion Jepet Apartament Me Qera Per Pushime Ne Sarande

Sarande Qender, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m Siperfaqa
3 Kati

30 Euro

E Mobiluar

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte komletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892

30 Euro

Apartamente Plazhi Me Qera-velipoje

Shtepia E Peshkatareve, Velipoje, | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
1 Kati

30 Euro

E Mobiluar

Hotel Dragoi Mbreterorne Velipoje ofron apartamente familjare shume prane detit me qera. Dhomat jane te miremobiluara,me kuzhine, ballkon ,Wifi,parking!

1,500 Leke

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Shkembi I Kavajes, Plepa, Durres, | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
2 Kati

1,500 Leke

E Mobiluar

Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. Cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. Ne Hostelin tone ka mundesi edhe parkimi per automjetet tuaja. Hosteli eshte vetem 50 metra nga bregu i detit. Kapaciteti yne eshte deri ne 40 hyrje. Dhomat jane: -Cifte -Dhome per tre persona Mund tJu kushtoje me shume te rrini ne shtepi! Kontaktet: 069 21 85 87 6 069 48 800 15 hoxhaguesthouse@gmail.com

50 Euro

Kulla Nrecaj Sarande

Saranda, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
4 Kati

50 Euro

E Mobiluar

Kulla Nrecaj ofron strehim me WiFi te lire, nje ballkon, nje zone ngrenie dhe rri kot. Ekziston edhe nje kuzhine, te pajisur me furre dhe mikrovale. Nuk eshte nje banjo private me vaske dhe tualetin lire ne cdo njesi. Peshqir jane te pranishem.Cmimet varjojne sipas datave. NR KONTAKTI: +41 79 608 76 58

35 Euro

Apartments Ksamil Oni

Ksamil, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m Siperfaqa
1 Kati

35 Euro

E Mobiluar

Te Oni Apartments eshte nje prone manar-miqesore. Keto apartamente jane te ajrit te kondicionuar dhe te shfaqe nje TV, nje kuzhine me pjatalarese dhe frigorifer dhe, ne disa raste, nje zone te shtroje dhe / ose nje zone ngrenie. Prones ofron parkim falas private dhe ne dispozicionin tuaj ju do te gjeni nje bar. NR KONTAKTI:+355 683527328

50 Euro

Apartments Himara Premium

Himara, | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
2 Kati

50 Euro

E Mobiluar

.Apartamente Apartamente Himare Premium kane nje TV, nje aneks kuzhine me tavoline ngrenie dhe banjo te plote me dush. Disa kane pamje ne det. Prones ofron dhoma me ajer te kondicionuar me ballkone dhe pa Wi-Fi. Ne kembe e shume restorante, bare dhe kafene pese minuta.Cmimet varjojne ne baze te datave. NR KONTAKTI:069 279 2708

35 Euro

Enad Apartments Ksamil

Rruga Tafil Buzi,ksamil, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
2 Kati

35 Euro

E Mobiluar

Te Enad Apartamente ofron parkim falas private ne vend. Ky strehim ka nje kuzhine me frigorifer dhe sobe, nje banjo private me vaske ose dush, peshqir dhe shtratit.Cmimet varjojne sipas datave dhe llojit te apartamentit. NR KONTAKTI: 069 635 3293

40 Euro

Magic Ioanian Apartments

Himare, | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
2 Kati

40 Euro

E Mobiluar

Shumica e dhomave ne Jon Apartamente dhe Dhoma e Magjike ofron nje ballkon me pamje nga deti, WiFi te lire. Dhomat perfshijne nje banjo private me dush, nje TV, nje frigorifer dhe, ne shumicen e rasteve, nje kuzhine ose aneks kuzhine te pajisur plotesisht dhe te plote me zonen ngrenie. Te Magic Jon Apartments dhe Rooms eshte e vendosur ne afersi te nje shumellojshmeri te restorante, taverna, bare plazh dhe bar kafe.Cmimet varjojne sipas datave. NR KONTAKTI:069 639 9788

20 Euro

Kafe Himara 1928 Apartments

Spille,himara, | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m Siperfaqa
3 Kati

20 Euro

E Mobiluar

Te gjitha njesite ne Himare 1928 Kafe dhe Apartamente jane te ajrit te kondicionuar dhe te perfshije nje TV banese ekran kabllor. Disa njesi te vije me nje zone te shtroje dhe / ose ballkon. Ekziston edhe nje kuzhine, te pajisur me nje frigorifer. Ekziston edhe nje aneks kuzhine ne disa prej njesive, me sobe. Nuk eshte nje banjo private ne cdo njesi. Peshqir jane ofruar.Cmimet varjojne nga datat. NR KONTAKTI:0393 22202

40 Euro

Dream Apartments Saranda

Saranda, | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
3 Kati

40 Euro

E Mobiluar

The Dream Apartamente Saranda ka nje plazh privat me shtreter dielli dhe cadra, dhe ofron zona me ajer te kondicionuar te gjalle, ku mysafiret pas nje dite te gjate ne plazh, mund te shikojne TV kabllor ose lexuar nje liber ne ballkon. Nje disa hapa larg ju do te gjeni dyqane ushqimore, restorante dhe bare, ndersa nje shetitje prej 13 minutash ju do te vijne ne zonen e universitetit. Cdo dhome e Sarandes Dream Apartamente kane nje banjo me dush ose vaske dhe bidet, dhe kuzhine perfshirese pajisura me nje mikrovale, sobe, ene kuzhine dhe frigorifer.Cmimet varjojne sipas datave. NR KONTAKTI: +355 697594356

30 Euro

Rezidenca Jazoj Radhime

Radhime, | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
2 Kati

30 Euro

E Mobiluar

.E vendosur Radhime, Rezidenca Jazoj permban nje restorant tradicional dhe ofron qasje te lire WiFi dhe parkim falas private. Te gjitha llojet e akomodimit jane te ajrit te kondicionuar dhe te perfshije nje ballkon, nje kuzhine te pajisur plotesisht me furre dhe frigorifer, nje zone te shtroje me divan dhe TV, dhe nje banjo private me dush, bidet dhe tualetin kompliment. Rezidenca Jazoj eshte 250 metra nga plazhi me i afert dhe ju ofron me shesh lojerash per femije dhe nje kopsht. Prones ofron parkim falas private ne vend. NR KONTAKTI: 068 241 4447

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim