Shtepi me Qera 1000+ Shtepi me Qera

 Online 61 lexues | 10 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
420 Euro

Apartament 2+1 I Mobiluar

Rruga Pjeter Bogdani, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
4 Kati

420 Euro

E Mobiluar

Tek Stadiumi Dinamo, ne rrugen Pjeter Bogdani, prane shkolles Edit Durham, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte nje apartament i sapo rinovuar me kushte bashkekohore. Ky apartament orientohet nga Jug Perendimi cka e ben te jete i ekspozuar gjate gjithe dites nga Dielli. Tualeti eshte i pajisur me dritare. Zona ku ndodhet ky apartament e ben mjaft te preferuar pasi ofron te gjitha fasilitetet. Jepet vetem per te Huaj. Kontakto tani Geriolen ne numrin e telefonit: 067 6048045 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

320 Euro

2+1 Super Cilesor - M. Shyri (tek Gulf)

Rruga Faik Konica, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m Siperfaqa
5 Kati

320 Euro

E Mobiluar

Jepet me qera SUPER apartament 2+1 | Rr. Faik Konica, Myslym Shyri | Mobilim MODERN dhe CILESOR | KONDICIONER | Pamje PANORAMIKE | PARKIM | Vendodhje PERFEKTE Te dhenat: -Siperfaqja: 92 m2 -2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet / 2 tualete - 2 korridor Karakteristika: - Mobilim Cilesor/ I RI dhe Modern - I padhene me pare per qera - 2 ASHENSORA - 2 KONDICIONERA - Zona ofron PARKIM si rezident - Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: LG, BEKO, etj.) - Pamje Panoramike e paster( pa pallate te gjate afer - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Orientimi: JL JP (orientim perfekt) - Me pajisje te teknologjise se fundit - Izolim akustik - Termoizolim - Hidroizolim - Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte - Lagje shume e sigurte - Mobilim Druri - Tavan dhe mure me punime dekorative gipsi - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Televizor HD - Mikrovale - Dritaret cilesore me dopio xham - Grila - Sanitare shume cilesore - Facilietet te gjitha afer - vendodhjen ne QENDER te tiranes Cmimi: 320 euro Paradhenie : 1 muaj e gjysem Tel ose WhatsApp: 0692238499

320 Euro

Kopshti Zologjik 1+ 1 Lluks Me Te Gjitha Kushtet

Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Prona.one
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
2 Kati

320 Euro

E Mobiluar

Jepet shtepi me qera super gjendje me te gjitha kushtet prane liqenit artificial

230 Euro

1+1 Shum Cilesor - Komuna E Parisit - Parkim , Kondicioner

Rruga Liman Kaba, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
2 Kati

230 Euro

E Mobiluar

Jepet me qera super apartament i madh 1+1 , i rikonstruktuar komplet me mobilim te ri, ne zonete qete , me ndricim perfekt natyral, pajisjet te gjitha te reja, KONDICIONER dhe PARKIM. 65 m2 neto 1+1 i mobiliar Rruga muharrem butka- tek Olimpiku Zone e mire dhe e qete Shume afer daljes ne autostrade KONDICIONER PARKIM Kati 2 i Vile 3 kateshe TAVANE TE VARURA ME NDRICIM TE FSHEHTE Kuzhine e re me punim druri Lavastovilje PAJISJET E KUZHINES TE REJA CILESORE Cmimi 30,000 lek ose 230 euro Tel ose whats app: 0674749032

210 Euro

1+1 Modern I Ri (vile Private) - Fusha Aviacionit

Rruga Ferdinand Deda,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

210 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 23:44

Jepet me qera SUPER apartament 1+1 | 60 m2| Mobilim CILESOR dhe MODERN |Garazh PRIVAT Te Dhenat : -Siperfaqja: 60 m2 - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 verande -Kati 2 -Pallat I RI - Mobilim Cilesor, I RI dhe Modern - I pabanuar me pare - GARAZH PRIVAT - OBORR - Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta) - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Me pajisje te teknologjise se fundit - Mobilim Druri - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Dritaret cilesore me dopjo xham - Grila - Sanitare shume cilesore - Instalime Elektrike Cilesore - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore - Shtepia jashte eshte me veshje guri - Izolim akustik - Termoizolim - Hidroizolim - Ambiente te perbashketa: Kopesht , lulishte - Facilietet te gjitha afer - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje me ajer te paster - Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera ) - Vila e survejuar me kamera - Sistem alarmi Cmimi: 210 euro ose 27000 lek (i padiskutueshem) Paradhenie: 1 muaj e gjysem Tel ose Whatsapp: 0692238499

20,000 Leke

Garzoniere Me Qera

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
1 Kati

20,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 23:00

Jepet me qera Garzoniere nga dt 7 qershor e ne vazhdim, prane shkolles Nje Maje ne Ali Demi e mobiluar me te gjitha kushtet e perber nga: koridor,guzhin, aneks, ballkon, tualet. Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.

16,000 Leke

Ndarje Qeraje

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
2 Kati

16,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 22:55

Jam nje djal kerkoj dike per ndarje qiraje cmimi 80 mij personi e rregulluar e me te gjitha kushtet ju lutem dua dike serioz.

6,500 Leke

Ndarje Qeraje

Rruga Kristaq Capo, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
1 Kati

6,500 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 21:29

Kerkoj nje djale te rregullt per ndarjen e nje garsonjere 30metra katror e mobiluar ne gendje shume te mire adresa rruga kristaq capo 100 metra siper kompleksit grand cmimi 6500 leke. 0698271216

25,000 Leke

Jepet Apartament 3+1

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m Siperfaqa
4 Kati

25,000 Leke

Pjeserisht
23/04/2018 20:56

Pallat I ri, dy banjo, dy ballkone, ka vetem kondrabufe dhe pjanuren e sobes per gatim, ashensor. Prane tregut te Medrese. Lagje e qete. Tel 0673008350

20,000 Leke

Shtepi Me Qera

Rruga Panajot Pano,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m Siperfaqa
1 Kati

20,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 20:56

Jap shtepin me qera ,apartament i mobiluar me te gjitha pajisjet .

30,000 Leke

2+1 Super Cilesor - Rr Kavajes (tregu Cam)

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
5 Kati

30,000 Leke

Pjeserisht
23/04/2018 20:55

Jepet me qera apartament 2+1 | Rruga e Kavajes, Tregu Cam | Vendodhje PERFEKTE Te dhenat: -Siperfaqja: 65 m2 - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 2 ballkone - 1 dhome gjumi me PARKET DRURI - Zona ofron PARKIM - Pjeserisht e pajisur me pajisje ( do te shtohen dy krevate + TV) -Pjeserisht e mobiluar. Ka vetem soxhornon por do te shtohet dhe 2 krevate teke. - Tavan me gips dekorative - Dyer Druri te sapo vendosura - Dere e Blinduar - Tavoline ngrenie e madhe prej druri. - Dritaret me grilla - Tualeti me kabine dushi - Nje ballkon sherben si kuzhine me sobe elektrike. - Pamje Panoramike e paster. - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Lagje e qete , me banore familjare/ Te shtreses se larte. - Lagje me ajer te paster. - Facilietet afer. Shtepia eshte e vendosur ne nje pozicion gjeografik mjaft te favorshem eshte zone e qete me familjare dhe eshte nje ambjent i brendshem qe ofron freski ne vere dhe e ngrohte ne dimer. Cmimi: 30.000 leke Paradhenie: 1 Muaj e Gjysem Tel. ose Whats app: 0692238499

550 Euro

Jepet Apartament Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m Siperfaqa
8 Kati

550 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:55

Jepet apartament me qera 2+1,ka dhe garazhd, tek Rruga e Elbasanit, apartamenti eshte i mobiluar totalisht, ndodhet ne katin e 8, pallat i ri me ashensor. Per me teper na kontaktoni 0672036088

13,000 Leke

Jepet Me Qera Apartamenti

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
7 Kati

13,000 Leke

Bosh
23/04/2018 20:55

Jepet me qera apartamenti ne pallatet Cabej . Mistomame Tirane, kati i 7, ashensori eshte duke u montuar pajisjet e rreja dhe kuzhina,leshohet per here te pare me qera.

210 Euro

1+1 Modern I Ri (vile Private) - Fusha Aviacionit

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

210 Euro

E Mobiluar

Jepet me qera SUPER apartament 1+1 | 60 m2| Mobilim CILESOR dhe MODERN |Garazh PRIVAT Te Dhenat : -Siperfaqja: 60 m2 - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 verande -Kati 2 -Pallat I RI - Mobilim Cilesor, I RI dhe Modern - I pabanuar me pare - GARAZH PRIVAT - OBORR - Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta) - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Me pajisje te teknologjise se fundit - Mobilim Druri - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Dritaret cilesore me dopjo xham - Grila - Sanitare shume cilesore - Instalime Elektrike Cilesore - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore - Shtepia jashte eshte me veshje guri - Izolim akustik - Termoizolim - Hidroizolim - Ambiente te perbashketa: Kopesht , lulishte - Facilietet te gjitha afer - Lagje e qete , me banore familjare - Lagje me ajer te paster - Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera ) - Vila e survejuar me kamera - Sistem alarmi Cmimi: 210 euro ose 27000 lek (i padiskutueshem) Paradhenie: 1 muaj e gjysem Tel ose Whatsapp: 0692238499

600 Euro

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,super Apartament 2+1 Me Qira+garaz

Dervish Hima, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
8 Kati

600 Euro

E Mobiluar

Perball Ambasades Amerikane jepet me qira apartament 2+1 me garazhd .Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ndertime cilesore ,dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes .Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne 1 sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone me orientim veri-lindje .Te gjitha hapesirat jane te mobiluara me kushte bashkekohore dhe te pajisura me kondicioner.Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe kohes me drite natyrale .Cmimi 600 Euro perfshin dhe nje post parkimi .Telefono tani ne nr .0672049666

250 Euro

1+1 Super Cilesor | Rruga E Durresit | Parkim, Kondicioner

Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
1 Kati

250 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:52

Jepet me qera apartament 1+1 | Rruga e Durresit, perballe ish Ambasades Jugosllave | E mobiluar | Kati 1 Te dhenat : -Siperfaqja: 60 m2 - 1 dhoma gjumi me 2 krevate - 1 sallon + 1 kuzhine e kompletuar - 1 tualet - 1 depo per dhome tharje - Mobilim Modest - KONDICIONER 1 ne soxhorno - Pajisjet jane modeste (Frigorifer Samsung dhe TV Plazma LG) - Orientimi i mire nuk ka lageshtire - Zona ofron PARKIM - Hidroizolim - Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera ) - Zone SUPER , te rruga durresit. Afer me cdo gje dhe lidhet mire me zogun e zi dhe qendren - Zona ofron parkim - pallati me dy hyrje - Dere e Blinduar - Televizor LG - Mikrovale - Dritaret me grila - Facilietet afer Cmimi: 250 euro Paradhenie: 1 Muaj e Gjysem Tel. ose Whats app: 0692238499

205 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Astiri!

Sami Frasheri,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
3 Kati

205 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 18:07

Jepet me qera apartament 1+1 te Astiri. Apartamenti ka nje sallon te perbashket me kuzhinen , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i orientuar nga lindja me pamje nga rruga, totalisht i mobiluar!

350 Euro

Jepet Apartament 2+1 Per Qira Tek 21 Dhjetori!

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
7 Kati

350 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 18:06

Jeper me qira apartament 2+1+2 Tualete i mobilaur tek market Joena Organizohet ne dy shoma gjumi nje dhome ndenje nje ballkon si dhe dy tualete. Prona eshte e mobiliar me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe eshte i orientuar kryesisht nga Perendim,ndodhet ne katin e 7-te Teknik te nje ndertese 10 kateshe . Per nje vizite ju lutem me kontaktoni. Apartamenti eshte i disponuseshem ne fund te muajit Maj.

300 Euro

2+1 Me Qera Tek Margarita Tutulani

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m Siperfaqa
5 Kati

300 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 18:06

Jepet 2+1 me qera tek rr. Margarita Tutulani. Sip: 88m2 Kati:5 pallat ekzistues Cmimi:300 euro i disk Jepet me qera per familjare per afat te gjate kohor. Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Adresa: Pas UET E-mail: isarealestate@yahoo.com Cel: 0699651477

400 Euro

Apartament 2+1,tek Delijorgji

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m Siperfaqa
8 Kati

400 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 17:51

Jepet me qira apartament 2+1, i mobiluar shum mire, i ndhodhur ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumir , sonxhorno, tualet , dhe ballkon i bollshem me pamje te kendeshme......Jepet me cmimin 400Euro..me shum kontakto ne nr e cel 0674050136 .....................

20,000 Leke

Kerkoj Shtepi Me Qera 1+1 Prane Shkolles Se Baletit Ose Treg

Shkolla Baletit ,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
3 Kati

20,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 17:35

Kerkoj shtepi me qera , per dy persona ,familjar . Shtepia te jete dhome e kuzhine , dhe e mobiluar . Zona preferohet prane tregut elektrik ose shkolles se baletit . Ofrojme deri ne 20000 leke te rinj ne baze te hapsires dhe kushteve .

270 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Prokuroria!

Rruga Haxhi Hysen Dalliu,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m Siperfaqa
2 Kati

270 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 17:20

Jepet apartament 1+1 per qira tek Prokuroria e Tiranes ne zonen e Brrakes. Ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri te vitit 2011 me 2 ashensore dhe te mireadministruar, apartamenti ka 1 dhome ndenjeje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon. Orientimi eshte i gjithi nga Lindja cka i mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

130 Euro

Jepet Me Qera Gasonjere 1+1 E Mobiluar

Rruga Kadri Brahimaj, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
1 Kati

130 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 17:18

Jepet me qera Gazonjere qe eshte e organizuar ne 1+1. Sallon e Kuzhine bashk, dhome gjumi, tualet. eshte totalisht e mobiluar dhe me paisje te reja. PAGESA: 130 Euro

600 Euro

Jepet Super Apartament 2+1 Me Qera Prane Kompleksit Dinamo.

Kompleksi Dinamo,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m Siperfaqa
5 Kati

600 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 17:05

Jepet super apartament 2+1 me qera prane kompleksit dinamo. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi, 1 sallon ndenje, 2 ballkone, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Jepet me qera per afat te gjate per familjare!!! Sip: 140 m2 Kati: 5 Cmimi: 600 euro Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Adresa: Pas UET E-mail: isarealestate@yahoo.com Cel: 0699651477

180 Euro

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar.

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
3 Kati

180 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:37

Ne Yzberisht, Prane EcoMarket Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht i Mobiluar ne Katin e 3 Te nje Pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenje me ambjent gatimi dhe me kondizioner, dhome cifti, banjo dhe ballkon. Kontakto tani Elsonin ne numrin e telefonit: +355676088400 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

300 Euro

Prane Bulevardit Zogu I 1 Tek Zeri I Popullit Jepet Me Qera

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Agjensi Rexhina
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m Siperfaqa
4 Kati

300 Euro

E Mobiluar

Prane Bulevardit Zogu i 1 tek Zeri i Popullit jepet me qera apartament 1 dhome +soxhorno. Sip 86 m2. Kati 4. Pallat i ri i kompletuar me cdo gje. Cmimi 300 euro/muaj.

350 Euro

Te Rruga Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1 !!!

Mbrapa Policis Bashkiake, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m Siperfaqa
6 Kati

350 Euro

E Mobiluar

Te Rruga Kavajes Mbrapa Policis Bashkiake Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne katin e 6 i nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma e cifti te mobiluara me mobilje bashkohore, nje tualet te paisur me te gjitha hidrosanitaret, nje ballkon, orientimi i apartamentit eshte nga lindja, apartamenti, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete pasi ndodhet shume afer qender te Tiranes. Kontakto Rubinin ne numrin e telefonit: 0674032995 per te realizuar vizit ne kete prone ose ne nje prone te ngjashme

14,000 Leke

1+1 Me Qera

Rruga Vojo Kushi,Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m Siperfaqa
1 Kati

14,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 16:37

Japim me qera hyrje 1+1 totalisht te mobiluar ne katin e pare te nje vile. Shtepia ndodhet tek kafja e Rremes 2 kilometra nga Rruga Ura. Nje ambient i qete dhe familjar me vend parkimi dhe gjelberim.

230 Euro

Apartament 2+1 Me Qera

Rruga Ferit Xhajko,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m Siperfaqa
4 Kati

230 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:36

Apartament 2+1 me qera kati 4 ne pallat ekzistues i mobiluar tek farmacia nr 10,perball ish konvikteve te mjeksis .Pershtatshem per cifte ose familiare!

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m Siperfaqa
3 Kati

350 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:34

Apartament 2+1, pallat ekzistues, i rinovuar plotesisht me kushte bashkohore. I mobiluar ne menyre moderne. Kontakt 0698803322

300 Euro

Jepet Apartament Me Qera Ne Qender , 300 Euro!

Bardhok Biba,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m Siperfaqa
5 Kati

300 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:19

Apartament ne nje ndertim te ri ne qender te Tiranes, i rikonstruktuar dhe rimodeluar kohet e fundit. Ambienti organizohet ne 1 sallon ndenje dhe ngrenie, kuzhina , dhoma e gjumit dhe 1 tualet.

500 Euro

Apartament 2+1+post Parkimi Me Qira!

Rruga Mujo Ulqinaku,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
1 Kati

500 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:06

Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyr bashke me 1 garazh te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte totalisht i kompletuar dhe perbehet nga nje holl i madh bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy ballkone, nje tualet dhe nje korridor. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 100 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

320 Euro

Me Qera Kati Trete I Viles Arredim Gjelberim Parking

Kadri Brahimaj,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
3 Kati

320 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 15:27

Jepet me qera kati i trete i viles. eshte e organizuar Kuzhine me vete, Sallon ndeje, dhome gjumi, ka dhe nje dhome te vogel qe perdoret per fjetje, korridor, tualete, verand te madhe . e shtruar me parket. Hyrje me vete. Parkingu brenda rrethimit te viles, ambjent teper i gjelberuar, vend i qete, per me shume foto ne what's up. Adresa: 1.5 km nga Liqeni, tek rreth - rrotullimi ne Sauk. Rruga: Xhebrahimet 62

300 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok!

Sami Frasheri,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m Siperfaqa
1 Kati

300 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 15:26

Apartament 1+1 me Qera ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Perbehet nga: nje dhome gjumi nje dhome ndenje+kuzhin gatimi, nje tualet. Ambjenti eshte optimal dhe per zyra.

270 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Prokuroria! 270 Euro!

Haxhi Hysen,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m Siperfaqa
2 Kati

270 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 15:26

Jepet apartament 1+1 per qira tek Prokuroria e Tiranes, apartamenti ka 1 dhome ndenjeje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon.

350 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Gjimnazit Ismail Qemali

Rruga Bulevardi Zhan Dark, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Albanian Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m Siperfaqa
3 Kati

350 Euro

E Mobiluar

Jepet Apartament 2+1 me 2 tualete i mobiluar shume mire me sisetem ngrohje ftohje me parket pallat i ri dhe me pozicion shume te mire Kontakt : 0676106943

200 Euro

Hyrje Me Qera

Qemal Stafa , Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
3 Kati

200 Euro

E Mobiluar

Hyrje me qera 1+1 e mobiluar, ne gjendje shume te mire. ballkone, kondicionim, uje 24 ore, kt I 3 papafingo Ndodhet ne nje zone shume te qete per banim,prane shkolles se "kuqe "rr"qemal stafa" cmimi 200 Euro i pa negociueshem+1 muaj paradhenie.Tel : 0698545935

250 Euro

Jepet Me Qira 1+1 Tek Qsut, 250 Euro!

Dibres,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m Siperfaqa
4 Kati

250 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 15:26

Jepet me qira 1+1 tek QSUT, ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte shume mire i mobiluar dhe totalisht i rikonstruktuar. Zona teper e preferuar per studente, por edhe familjare pasi je prane te gjitha fasiliteteve kryesore, si spitali, lokale, restorante.

270 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Rruga Myslym Shyri Per 270 E

Myslym Shyr,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m Siperfaqa
5 Kati

270 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 15:23

Jepet me qira apartament 1+1 te rruga Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

30,000 Leke

Apartamente 2+1

Rruga Dibres,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m Siperfaqa
2 Kati

30,000 Leke

E Mobiluar
23/04/2018 15:23

Jepet apartament me qera 2+1+2 ballkone+1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar. Ndodhet prane zonen medreses, ngjitur me ujesjellsin.

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim