shtepi me qera ne tirane garsoniere 1000+ Shtepi me Qera

 Online 90 lexues | 11 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
270 Euro

2+1 Super Cilesor - Bul. Bajram Curri (te Kinema Agimi)

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 mē Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 | 60 m2 |bulevardi " bajram curri" tek kinema agimi | i mobiluar | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 60 m2 -kati 6 - 2 dhoma gjumi ( njera dhome me krevat dop...Lexo detajet..

270 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Super Apartament Me Qira Tek Ministria Jashteme 2+1 Garazh

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qira 2+1 i areduar ne menyre moderne (me parket) ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet prane ministris se jashtme ne nje kompleks. ambjenti eshte i organizuar ne: ambjent nde...Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


300 Euro

Ne Rrugen Hoxha Tasim Prane Pazarit Te Ri Jepet Me Qera Apar

Hoxha Tasim, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Agjensi Rexhina
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 mē Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen hoxha tasim prane pazarit te ri jepet me qera apartament 2 dhoma+ guzhine + 2 tualete. sip 110 m2. kati 5 i nje pallati ekzistues me 6 kate. apartament i restauruar dhe kompletuar me cdo gje. cmimi 30...Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


300 Euro

2+1 Modern Vile Private - Rr. Durresit Qender (+50 M2 Oborr)

Rruga E Durresit, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati i dyte i nje super vile dy kateshe,2+1,rruga e durrsit,midis ambasades angleze dhe asaj kineze. mobilim bashkohore dhe cilesor. ambient relaksues,me nje oborr te bollshem dhe te rrethuar nga ...Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


12,000 Leke

Gasoniere

Rruga Albanopoli, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 mē Siperfaqa
1 Kati

(10 min larg don bosko ne kembe) jepet me qera gasoniere 25m2 e mobiluar ne kat te pare,cmimi 12000.(preferohen cifte)...Lexo detajet..

12,000 Leke

E Mobiluar
24/05/2018 08:08


30,000 Leke

Jap Me Qera Apartament Ne Qender Te Tiranes

Rruga Fortuzi,Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1+1+balkon+dhome guzhine totalisht e mobiluar ne gjendje shume te mire .0698342833.vetem per familjare ,...Lexo detajet..

30,000 Leke

E Mobiluar
24/05/2018 08:07


30,000 Leke

Jap Me Qera

Rruga Egnadia ,Currilat | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Jap me qera durres vollga 3 plus 1 e mobiluar me 2 banjo e 2 ballkone 150 metra kati 3 pallati i kokeve tel 0694804867 ...Lexo detajet..

30,000 Leke

E Mobiluar
24/05/2018 08:03


160 Euro

Garzonjer Dhe 1+1e Kompletuar,47m2 ,prane Hotel Meridian

Rruga Besa, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Super ambjent,47m2,per te huaj,kati i 2te banim....Lexo detajet..

160 Euro

E Mobiluar
24/05/2018 07:45


140 Euro

Garzonjer Me Qera,1min.larg Qendres Concord,e Kompletuar Me

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti i ri,pallat,5min larg unazes...Lexo detajet..

140 Euro

E Mobiluar
24/05/2018 07:45


22,000 Leke

Vila

Rruga Haxhi Bardhi 3 Vllezrit Kondi,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pershendetje jap katin e pare te viles me qera,punime cilesore dritare plastike e izoluar me buk peshku veres e fresket dimrit e ngrohet me parking me lulishte.jeni te mirepritur ta shikonin....Lexo detajet..

22,000 Leke

E Mobiluar
24/05/2018 00:50


300 Euro

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pran Ministrise Se Shendetsise

Bulevardi Bajram Curri, | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me 2 tualete dhe nje verand te madhe , pozicion lindje , kati 3 , pallat i ri me sistem ngrohje/ftohje pra ministrise se shendetsise kontakt : 0676106943...Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 23:40


5,500 Leke

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje Qe Nga Data 1 Qershor

Rruga Milo Duci, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Kerkohet vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte shume e madhe dhe e bollshme dhe qeraja edhe 5500 leke pa uje e drita. per detaje kontaktoni ne nr e telefonit 068 3027 472...Lexo detajet..

5,500 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 22:59


30,000 Leke

Shtepi Me Qera

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera 2+1 e mobiluar totalisht.adresa: tek astiri pallati mesaplik.te interesuarit te kontaktojne cel: 0693276115...Lexo detajet..

30,000 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 22:29


220 Euro

1+1 Cilesor | I Mobiluar & Parkim

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 | 45 m2 | rr. sulejman delvina, zona vasil shanto | i mobiluar | parkim | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 45 m2 -kati 2 - 1 dhome gjumi me krevat dopio. - ...Lexo detajet..

220 Euro

E Mobiluar


650 Euro

Jepet Me Qira Apartament Tek Rruga Brigada Viii

Rruga Brigada Viii , Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament ne bllok .apartamenti organizohet si me poshte: 1 dhome matrimoniale , 1 dhome femijesh, 1 dhome ndenjie , 1 tuaalet. aredimi i apartamentit eshte sipas stilit klasik , me dricim dhe ha...Lexo detajet..

650 Euro

E Mobiluar


230 Euro

2+1 Super Cilesor - Ne 21sh

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 mē Siperfaqa
3 Kati

jepet me qera super apartament 2+1 | 88m2 | 21 dhjetori | i mobiluar | parkim te dhenat: -siperfaqja: 88m2 -kati 3 - 2 dhoma gjumi - 1 sallon - kuzhina me vete ne ballkon. - 1 tualet - mobilim...Lexo detajet..

230 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 22:28


180 Euro

1+1 Cilesor - I Mobiluar - Rr. Durresit

Rruga E Durresit, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 | 35 m2 | rr. e durresit | i mobiluar -siperfaqja: 35m2 -kati:1 - 2 krevate tek - divan komod - dollap rrobash . - sobe elektrike e vogel me furre - frigorifer - dushi ...Lexo detajet..

180 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 22:28


25,000 Leke

Shtepi Me Qera

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Shtepi e mobiluar me zonen e astirit .. 1 +1 .068 878 0720 preferohen cifte .ose njerez familjar me kontrat e kompletuar ...Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 18:15


35,000 Leke

Kati I 3 Vile

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera kati i 3 i nje vile te shkolla baletit rruga mihal grameno shpia perbehet nga 3 dhoma 1 guzhine 1 banjo 2 ballkone dhe nje verand te madhe esht vile me hyrje me vete ne apartament ...Lexo detajet..

35,000 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 18:15


550 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Super I Mobiluar Tek Rruga E Kavajes

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar tek kompleksi delijorgjit ne rrugen e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte. per me teper informacion jeni ne lutur te na kontaktoni cel : 067 ...Lexo detajet..

550 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 18:15


170 Euro

1+1 Apartment +ballkon,e Kompletuar Me Te Gjitha,prane Hotel

Rruga Besa, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat,prane bulevardin te ri,e kompletuar me te gjitha, krevat dopjo,etj.ballkon....Lexo detajet..

170 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 17:06


500 Euro

Jepet Me Qera 1+1,,,rr. Brigada Viii.

Rruga Brigada E Viii, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
4 Kati

70m2, kati 4 , ashensor, i mobiluar....Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 16:39


350 Euro

Jepet Me Qera 1+1,, Te Pallatet Halili, Perballe Viles Gold

Tek Selvia,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
10 Kati

70m2, kati 11, e mobilim luksoz....Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 16:39


25,000 Leke

Jap Shtepi Me Qera 2+1

Ali Visha, Nr 30,tirane,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Kati i pare i nje vile te re,arredim i ri, parkim, uje 24 ore. vila ndodhet prane qytetit studenti, perballe pallatit grand , tregu elektrik.nr kontakti 06820 51777....Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 16:26


1,150 Euro

Jap Apartament - Penthouse Me Qera Te Pazari I Ri

Pazari I Ri, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 mē Siperfaqa
8 Kati

Pazari i ri tirane - apartament penthouse me nje pamje mahnitese nga kati i 8te banues (dhe me i larti i ketij pallati), ju ofrojme nje apartament teper luksoz per qira. i pabanuar deri me sot pas ndertimit dh...Lexo detajet..

1,150 Euro

E Mobiluar


380 Euro

Jepet Ap 1+1 Bashk Me Garazhd Te Rr Elb

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 pallat i ri me ashensor bashk me garazhd i mobiluar shume mire te rruga e elbasanit pran liceut dhe me pozicion shume te mire kontakt : 0676106943...Lexo detajet..

380 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Super Apartament 1+1 Me Qera !!

Myslym Shyri,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Super apartament me qera 1+1 dupleks. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ka nje arredim modern dhe i organizuar ne menyre perfekte. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me elitare te tiranes ne hyrje te rruges m...Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 16:10


500 Euro

Super Apartament 3+1 Me Qera !!

Zogu Zi ,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 3+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti ndodhet te zogu i zi. apartamenti disponon dhe nje garazhd qe perfshihet ne cmimin 500 euro . apartamenti jepet per shtetas te huaj....Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 16:09


400 Euro

Jepet Apartament 2+1 Me Qera ,400euro

Kompleksi Delijorgji,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 mē Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira nje apartament tek zogu i zi,2+1, me siperfaqe 131m2. pallat i ri, oranizohet ne 2 dhoma gjumi me krevat matrimonial, sonxhorno, 2tualete, 2 ballkone, oreintimi jug lindje, jepet i mobiluar.kont...Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 15:57


600 Euro

Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 mē Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira ap 3+1, tek kompleksi delijorgji. eshte ne proces mobilimi, me siperfaqe 137m2. ka 3 dhoma gjumi, 1tualet .1 sonxhorno me ambjent gatimi, dhe verand e madhe. kontaktoni ne nr e cel +3556740501...Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 15:57


250 Euro

2+1 Gjigand 160m2 - Pallat I Ri ,( Zogu I Zi)

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera super apartament | 160 m2 | rr. dritan hoxha, zogu i zi | i mobiluar | i pabanuar me pare | te dhenat: -siperfaqja: 160 m2 -kati 2 - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualete - 1 k...Lexo detajet..

250 Euro

E Mobiluar


250 Euro

1+1 Super Mobilim Te Medresea

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Prona.one
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Medrese1+1 e kompletuar me gjithcka brenda televizor,lavatrice,frigorifer,kondicioner me linje interneti!!apartamenti ndodhet 10 min nga qendra tiranes...Lexo detajet..

250 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Ap 1+ 1 Te Drejtoria Policise

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Prona.one
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
5 Kati

Apartament1+1 super ap nje nder zonat me te mira te tiranes myslym shyre, me te gjitha kushtet,me 2 kondicioner,sobe me pianure e re,lavatrice,me parket kuzhina,me linje interneti,dhe panel diellor!!per me shum...Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


300 Euro

Ap 1+1 Tek Ring Center

Rruga Zogu Zi , Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane Prona.one
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 me siperfaqe 80 m,te ring center,apartament super lluks me gjithcka brenda tv 4k,sobe me pianure,2 kondicioner,frigorifer cmimi 300 euro...Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Super Ap 1+1 Ne Rezidencen Kodra E Diellit 2

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania, Kodra e Diellit | Tirane Prona.one
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonat me te qeta te tiranes,rezidenca kodra e diellit 2me pamje relaksuese,me gjelberim!!apartamenti super lluksoz me:: 2 kondicioner lavastovilje,pianur sobe,lavatrice,tv 4k,lavatrice ...Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Super Apartament Te Gambero Liqeni Artificial

Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Prona.one
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti 2+1 ne zonen me te mire te tiranes 50 m mbi restorant gambero tv 4k frigorifer samsung pianur sobe mikroval kondicioner 2 tualete e kompletuar me ashensor 100 m2 me ashensor shtepi lluksoze ne gjend...Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


55,000 Leke

Super Shtepi Me Qera

Rruga Todi Shkurti,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera kati i katert i nje vile me siperfaqe 160 meter2, mund te perdoret edhe kati peste. totalisht e mobiluar. 3 dhoma gjumi 2 banjo 3 ballkone 1 sallon ndenje 1 ambient gatimi parkim ne dis...Lexo detajet..

55,000 Leke

E Mobiluar
23/05/2018 15:50


1,500 Euro

Super Apartament Luksoz Per Qira Tek Nobis!

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti luksi i arreduar deri ne detaje nga interior designer! prona organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhinen e vecar dhe te pajisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake te markes miele, 2 dhoma gjumi, ...Lexo detajet..

1,500 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 15:48


600 Euro

Apartament 1+1 Per Qira Tek Rr. Elbasanit!

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 mē Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 perballe ambasades amerikane. apartamenti ndodhet ne katin e tete dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet. i arreduar ne menyre moderne, dhe pamje fa...Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
23/05/2018 15:47


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim