Imobiliare 1000+ Shtepi ne Shitje

 Online 46 lexues | 7 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
175,000 Euro

Super Okazion!!! Tek Kodra E Diellit Shitet Penthouse 600 Eu

Prane Eleonores, Kodra e Diellit | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
292.00 m² Siperfaqa
5 Kati

175,000 Euro

Pjeserisht

Ambjenti ndodhet tek kodra e diellit dhe ka nje siperfaqe prej 292 m2 i hipotekuar teresisht. Hapesira eshte e ndare 180 metra2 ambjent i brendshem dhe 110 metra2 verande. Struktura e objektit eshte e ndare ne 3 dhoma gjumi te gjitha me ballkone ,2 tualete, njeri ne dhomen kryesore dhe tjetri ne korridor. Vazhdojme me dhomen e ndjenjes dhe nje verande super gjigande gjithashtu dhe nje depo te vogel.Ndertim perpara nuk do kete me dhe pamja eshte e lire. Pallati eshte ndertim cilesor me ashensor. Nxitoni pasi neser nuk do e gjeni me. Kontakto Ijoni tek nr 0674032996

70,000 Euro

Okazion! Shitet Apartament 3+1,156m2, 70000 Euro, Fresku!

Rruga Shefqet Kuka, Fresku , Fresku/Linze | Tirane Droni Real Estate
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m² Siperfaqa
6 Kati

70,000 Euro

Bosh

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit. I vendosur ne nje zone te sigurt ne zonen e Freskut. Apartamenti perbehet nga nje sallon i bollshem, 3 dhomat e gjumit secila prej tyre me ballkon, si dhe dy tualete. Prioritetin me kryesor ketij apartamenti ia jep orientimi, i cili ka akses nga lindja, veriu dhe perendimi. Punimet e kryera jane mjaft cilesore dhe cmimi i arsyeshem. Siperfaqja 156 m2 dhe eshte i pajisur me te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor, Sip brendshme 114m2 *520 E/m2 Sip verand 42 m2 *260 E/m2 Totali 70.000 Euro Nr.Kontakti:+355696888810/+35542255508

77,000 Euro

Okazion: 2+1 100% I Investuar (bulevardi Bajram Curri)

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m² Siperfaqa
2 Kati

77,000 Euro

E Mobiluar

SHITET APARTAMENT SUPER CILESOR ME CMIM OKAZION, ME INVESTIM DHE MOBILIM TE RI TOTAL PARKET, 4 KONDICIONERA, TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI (Tek intesa San Paolo). Pajisur me : - MOBILIM TE RI - PAJISJE DHE ELEKTOSHTEPIAKE TE REJA TE SHTRENJTA - 4 KONDICIONERA - PARKET DRURI - PARKIM - SISTEM KAMERASH, ALARMI Te dhenat: - 2+1 kati i dyte , bulevardi Barjam Curri- intesa san paolo - 93 m2 Bruto(Bashke me metrat e perbashketa) , 85 m2 neto (Pa perfshire murret e brendshme) - I mobiluar 100% - Pallati 6 kate - NDRICIM NATYRAL ne cdo dhome, dhe dritare ne cdo dhome dhe tualet - Zona ofron perhere mundesi parkimi - Zone e sigurte , prane bankave - 1 dhome gjumi cifti me garderobe me vete + PARKET+ Depo - 1 dhome gjumi per femije e pajisur me kamera +PARKET - 1 Soxhorno dhe 1 kuzhine moderne - 1 depo te jashtme (Gjysem Ballkon) - 1 tualet - Mobilim shume cilesor modern - Dysheket te cilesise me te mire - Pajisje kuzhine Ariston dhe Elektrolux - 2 lavamane ne kuzhine - Mikrovale - Sistem ndricimi shume cilesor me spote - 4 KONDICIONERA: kondicioner i ri ne cdo dhome + ne banjo kondicioner ngrohes - Pajisje lavatrice Miele - Hapesire e bollshme per rroba ( garderobe + dollap i madh ne hyrje te shtepise) - Termoizolim - Sistem automat Invert - PAJISUR ME SISTEM ALARMI DHE KAMERA SIGURIE - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Me pajisje te teknologjise se fundit - Izolim akustik - Termoizolim - Hidroizolim - Lagje e qete , me banore familjare - Mobilim Druri - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Televizor HD - Instalime Elektrike Cilesore ITALIANE Marka Bticino - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore -Depozite uji Vec / Pompe uji Vec (uje 24h) - Facilietet , shkolla, transport publik te gjitha afer - Zona perfekte,afer QENDRES, me te gjitha facilitetet afer, shkolla, Universitetet, supermarkete, treg etj. - Akses direkt ne rruge kryesore dhe autostrade, si dhe shume shume afer Qendres. Cmimi: 77 000 euro ( i padiskutueshem) Tel ose whats app: 0692238499

74,000 Euro

Ne Lagjen Ali Demi Tek Ish Markata E Vjeter Shitet Apartamen

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane Agjensi Rexhina
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m² Siperfaqa
5 Kati

74,000 Euro

Bosh

Ne lagjen Ali Demi tek ish Markata e Vjeter shitet apartament 2 dhoma + soxhorno. Sip 95 m2+ 9 m2 verande. Kati 5. Pallat i ri ne perfundim te punimeve. Me garazhd personal me sipn15 m2. Cmimi 74.000 euro.

90,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Qender Te Tiranes

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m² Siperfaqa
2 Kati

90,000 Euro

Bosh
24/04/2018 01:01

APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN 5 MAJI PRANE QENDRES TREGTARE CONCORD. APARTAMENTI KA SIP . 116m2 . NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI 8 KATESH . KA ORIENTIM LINDJE-JUG-PERENDIM.I ARKITEKTURUR ME HAPSIRA TE BOLLSHE DHE SHUME KOMODE.I PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE (HIPOTEKE ).TE GJITHA DRITARET JANE ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE DHE KANE DIELL GJATE GJITHE DITES . PER KONTAKT +355683143333

89,000 Euro

Okazion Shitet Shtepia 2+1 Te Selvia

Rruga E Saraceve, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m² Siperfaqa
2 Kati

89,000 Euro

Bosh
23/04/2018 23:57

Shitet apartamenti 2+1 ne rrugen e saraceve rruga ndermjet Pazarit te ri dhe selvis 5 minuta larg qendres ne nje nga zonat me preferuara te tiranes zona mundeson qetesi dhe rregull shume te nevojshme per nje jete te mire ne Tiranes, apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues shume te mire mbajtur me siperfaqe neto prej 101m2, ndahet ne nje salon te bollshem, 1 dhome ngrenje, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 banjodhe dhe 1 ballkon.me pozicin te favorshem ku mundeson ndricim natyral ne te gjithe amjentin.apartamenti ka nje cmim okazion per zonen ku cmimi I referencesh eshte 1200euro. CMIMI 89000EURO I DISKUTUSHEM SENATO Cel +355694533843

240,000 Euro

Okazion Vile Ne Shitje Ne Tirane

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m² Siperfaqa
3 Kati

240,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 22:58

Shitet vile 3 kateshe secili nga ka siperfaqe 110 meter2, totalisht e mobiluar ndodhet ne nje zone shume te mire tek rrruga todi shkurti 1.8 km nga qendra e tiranes. Secili nga katet ka hyrje me vete. Me hipoteke.

62,000 Euro

Shitet 2+1 Ne Fresk

Rruga Muhamet Deliu, Albania,Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m² Siperfaqa
3 Kati

62,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:57

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me nje orientim lindje-veri. Shitet totalisht i mobiluar dhe me te gjithe paisjet e nevojshme per nje jetes komode. Ka nje organizim perfekt dhe punime shtes , jo te firmes . Organizohet ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin dhe ngrenien , 2 dhoma gjumi , 2 tualete ku njeri eshte i lidhur me dhomen matrimonilate , dhe nje ballkon . Apartamenti ka nje ndricim shume te mire. Disponon certifikate pronesie . Per me shume informacion me kontaktoni. Cmimi eshte i diskutueshem

36,000 Euro

Shitet 1+1 Ne Fresk

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m² Siperfaqa
6 Kati

36,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:57

Shitet 1+1 i mobiluar ne fresk . Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe organizohet ne 1 soxhorno me ambjentit e gatimit dhe ngrenies te ndare , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet , Orientimi eshte jug-perendim, duke sjell nje ndricim natyral gjithe diten . Pranohet vetem pages kesh jo me bank . Per me shume informacion me kontaktoni .

80,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje!

Rruga Naim Frasheri,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m² Siperfaqa
1 Kati

80,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:56

Apartamenti ne shitje ndodhet tek rruga Naim Frasheri dhe ka siperfaqe 53 m2. Punimet jane cilesi shume e larte dhe mobilimi eshte i realizuar per nje jetese teper komode. Kontakto 0697076128

58,900 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Liqeni I That

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m² Siperfaqa
3 Kati

58,900 Euro

Bosh
23/04/2018 20:54

Tek Liqeni i that , ne nje rezidence luksoze , me teknlogjine e fundit ne fushen e ndertimit , mes qetsis dhe natyres, shitet super apartament 1+1 me certifikate pronesie , siperfaqe 62 m2.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe nje planimetri te shkelqyer.Fjala e fundit e ndertimit ndodhet ne kete apartament , Cmimi vetem per 950 euro/m2 ne total 58.900 euro Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

123,500 Euro

Shitet Super Apartament 3+1 Tek Liqeni I That

Rruga Liqeni I Thate, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m² Siperfaqa
4 Kati

123,500 Euro

Bosh
23/04/2018 20:53

Tek Liqeni i that , ne nje rezidence luksoze , me teknlogjine e fundit ne fushen e ndertimit , mes qetsis dhe natyres, shitet super apartament 3+1 me certifikate pronesie , siperfaqe 130 m2.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe nje planimetri te shkelqyer.Fjala e fundit e ndertimit ndodhet ne kete apartament , Cmimi vetem per 950 euro/m2 ne total 123.500 euro Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

46,000 Euro

Laprake...shitet 1+1 Me Hipotek 46.000 Euro

Laprake, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m² Siperfaqa
4 Kati

46,000 Euro

Bosh
23/04/2018 20:53

OKAZION...Ne Laprake tek blloku gintash , Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje goxha te mira, Cmimi vetem 46.000 euro i PANEGOCIUESHEM Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

38,000 Euro

Tek Fresku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

Rruga Muhamet Deliu, Fresku/Linze | Tirane Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m² Siperfaqa
5 Kati

38,000 Euro

E Mobiluar

Tek Fresku, rruges se thesarit Prane Shkolles shitet Apartament 1+1 ne katin e 5-te nje pallat te ri 7 katesh me ashensor funksional. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga 1 linje autobusi urban, Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nje lagje mjaft e qete, si dhe cdo fasilitet si farmaci, supermaket etj. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me teper informacion telefono Festimin ne nr: 0676048046

55,000 Euro

Okazion: 2+1 I Investuar 81m2 - (rruga E Dibres)

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m² Siperfaqa
5 Kati

55,000 Euro

Bosh

Shitet Apartament 2+1 (81 m2)|Rr. Njazi Meka, Rruga e DIBRES | teresisht i RIKONSTRUKTUAR | orientim PERFEKT | PARKET I paperdorur|TERMOIZOLIM shume cilesor |I PABANUAR me pare Te dhenat: - Siperfaqja: 81m2 (75 m2 Neto + 6m2 siperfaqe e perbashket) - 2 dhoma gjumi - 1 soxhorno + kuzhine - 1 tualet - 1 ballkon ( me vetrata xhami cilesore dopio xham) - Kati 5 - Me PARKET shume cilesor - Me dritare dopio xham - Dyer DRURI te REJA Cilesore - Dere e blinduar e re - Tavan dhe mure me shtrese lesh guri dhe GIPS - Sanitaret e tualetit italiane( shume cilesore) - Instalime hidraulike te REJA - Instalime elektrike te REJA -Termoizolim shume cilesor -Hidroizolim -Izolim akustik - Pallat shume i rregullt dhe cilesor - Orientim perfekt (Lindje- Perendim) - Ndricimi I madh Natyral gjate gjithe kohes - Uje 24 ore - Dokumentacion i rregullt Cmimi : 55 000 euro Tel. ose WhatsApp: 0685451010 L: 5482

119,000 Euro

Okazion: 2+1 (130 M2) Ultra- Pamje Nga K. Botanik

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m² Siperfaqa
3 Kati

119,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 20:53

Ne vendodhje PERFEKTE (PERBALLE Kopeshtit Botanik, me pamje te paster). Apartamenti eshte investuar dhe mobiluar me cilesine maksiksimale dhe markat me te Shtrenjta ne treg, Punimet jane te pershtatura kastile per kete hapesire dhe orientimi i apartmaentit eshte Perfekt nga jug -lindja, me pamje te paster nga kopeshti botanik, eshte i fresket ne vere dhe i ngrohte ne dimer. ( Pronaret e vete apartamentin jane Arkitekt, dhe ndaj cilesia e punimeve eshte e tille.) Apartamenti SHITET NE Cmimi OKAZION : Nga 156000 Euro, ne 119000 Euro (per arsye emigrimi). Te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi cifti + garderobe te madhe - 1 dhome femijesh - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 Dhome tharje - 1 verande Karakteristika: - PARKET Zvicerian - Mobilim ULTA Cilesor, I RI dhe Modern -Kati 3 - ASHENSOR - 3 KONDICIONERA - Pajisjet ELEKTRISHTEPIAKE inkaso - izolimi, ditaret dhe ballkoni me triple xham - Fasada e Sallonit/ Verandes, me Triple XHAM , dhe hapje me reshqitje te brendshme - Shume e fresket gjate veres prej kopshtit botanik, dhe shume e ngrohte ne dimer - orientimi jug lindje - Frgiriferi ikaso (Elektrolux) - Lavastovilja ikaso (Elektrolux) - Mikroval, furre dhe pianure (Zanusi) - Aspirator i shtrenjte (Zanusi) - lavatrice e shtrente (Elektrolux) me THARJE - Bolier ultra ekonomik (Ariston) - Bolier extra per kuzhine ( bosch) - Vaske e shtrnjte ne tualet - Sanitare super te shtrenjta (Paini) - Lavaman mobilje mermeri ne tualet - TERMOIZOLIM TOTAL te gjith muret bukepeshku gips - Dyer druri - Dysheqe super cilesor (DORMEO) - 3 kondicionera (Daikin) marka me e shtrenjte ne Treg* - 3 TV - 1 SMART TV 4K 42 INCH (PHILIPS) - 2 SMART tv 32 INCH NE DHOMA - Zona ofron PARKIM - Pamje Panoramike e paster - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Me pajisje te teknologjise se fundit - Izolim akustik TOTAL - Termoizolim TOTAL - Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte - Lagje me ajer te paster - Lagje shume e sigurte ( i survejuar me kamera pallati) - Sistem alarmi - Mobilim Druri - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Instalime Elektrike te reja Cilesore - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore - UJI 24H - Facilietet afer TE GJITHA AFER, DHE SHUME E AKSESUESHME ME MAKINE ( Dalje Direkte ne autostrade) Cmimi: 119000 Euro (i padiskutueshem) OKAZION ( Cmimi fillimisht ka qene 156000 euro) Tel. ose Whats app: 0692238499

65,000 Euro

Okazion Shitet Apartament

Rruga Xhorxh Uashington, Tirana, Albania,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m² Siperfaqa
2 Kati

65,000 Euro

Bosh
23/04/2018 20:13

okazion shitet apartament 81 metra 2+1me dy vende parkingu ne Rruga Xhorxh Uashington, apartmenti ndodhet ne katin e dyte banim. ka nje orjentim shum te mire ndaj drites.per me shum informacjon na kontaktoni. ne 0688801945.

88,500 Euro

Laprake Tek Fusha...shitet 2+1 Ne Pallat Cilesor

Laprake, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m² Siperfaqa
4 Kati

88,500 Euro

Bosh
23/04/2018 18:41

OKAZION...Ne Laprake tek fushat , Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 123 m2 me 2 tualete , sallon te madh , guzhine , ballkon.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje goxha te mira, i vendosur ne nje pallatin me cilesor te zones i cili eshte gati per ti dale hipoteka.Shitet me cmim per 720 euro/m2 (nga 850 euro/m2) Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

45,000 Euro

2+1 Okazion

Pavarsia ,Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m² Siperfaqa
4 Kati

45,000 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 18:07

Perball Adriatikut 2+1 ngjitur me posten 97 m katror 45 mij euro

52,500 Euro

Mbrapa Casa Italia Shitet 2+1 Per 500 Euro/m2

Mbrapa Casa Italia,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m² Siperfaqa
3 Kati

52,500 Euro

Bosh
23/04/2018 18:06

Mbrapa Casa Italia , ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te bukur , Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje goxha te mira.Cmimi 500 euro/m2 ne total 52.500 euro (nga 600 euro/m2) Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

37,000 Euro

Apartament 1+1 Ne Shitje!

Niko Avrami,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m² Siperfaqa
3 Kati

37,000 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 17:20

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 korridor si dhe nje tualet me ndricim natyral. Orientohet nga jugu gje qe i mundeson drite gjate gjithe dites. Apartamenti disponon certefikate pronesie.

62,000 Euro

Shitet Apartamnet Ne Fresk

Rruga Muhamet Deliu,Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m² Siperfaqa
3 Kati

62,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 17:00

Shitet apartament ne fresk 95m2 me punime shtes jo te firmes . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me nje orientim lindje-veri. Shitet totalisht i mobiluar dhe me te gjithe paisjet e nevojshme per nje jetes komode. Disponon certifikate pronesie cmimi i diskutueshem . Per me shume informacion me kontaktoni

46,000 Euro

Shitet Garsonier Ne Vasil Shanto

Rruga Sulejman Delvina,Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
44.00 m² Siperfaqa
2 Kati

46,000 Euro

Bosh
23/04/2018 17:00

Shitet Garsonier ne Vasil Shanto . Apartamenti eshte ne nje ndertim te ri me cilesi shume te mire dhe parametra bashkohore . Eshte nje investim shume i mire per shkak te zones dhe pozicionimit te tij . Per me shume informacion me kontaktoni . 067 20 30 826

46,000 Euro

Shitet 2+1 Ne Fresk

Rruga Muhamet Deliu,Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m² Siperfaqa
1 Kati

46,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 17:00

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne katin e 2te baim me nje orietim Jug Lindje , ndricim natyral gjithe diten . Organizohet ne nje soxorno te madhe te perbashket me gatimin ,2 dhoma gjumi , dhe nje tualet me dritare. APARTAMENTI KA KALUAR LEGALIZIMIN . HIPOTEKA DEL SHUME SHPEJT. Per me shume info me kontaktoni . 067 20 30 826

36,000 Euro

Shitet 1+1 Ne Fresk

Shefqet Kuka,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m² Siperfaqa
2 Kati

36,000 Euro

Bosh
23/04/2018 17:00

Aparatmenti ka nje organizim shume te mire . Perbehet nga 1 soxhorno i perbashket me gatimin , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Orientimi eshte komplet lindje dhe ka nje fushpamje te lire . Shitet bosh . Per me shume informacion me kontaktoni .

71,000 Euro

2+1 ( Super I Vecant, Si Muze) - Ne Qender Te Laprakes

Rruga Lord Bajron, Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m² Siperfaqa
4 Kati

71,000 Euro

E Mobiluar

Shitet Apartament super i Vecant 2+1 80 M2 ( 1 Dhome + 1 Kuzhine +1 Sallon) Ne Hyrje te Laprakes, Perballe shkolles AHMET GASHI. Apartamenti eshte ne I rikonstruktuar, dizenjuar dhe mobiluar ne menyre Jashtezakonisht cilesore dhe te vecant (Si shtepi Muze) , dhe ndodhet ne katin e katert te nje nga pallateve ekzistuese me cilesor me arkitekture italiane (Ndertuar per Oficerat dhe Shtresen e larte te Kohes se Komunizmit, Ndertuar Vitet 64, Me ndarje Muri midis apartamenteve 45cm te gjere). Te Dhenat: - 1 Sallon - 1 Kuzhine - 1 Dhome Gjumi + 1 Garderobe (3.5 m e larte) - 1 Ballkon - 1 Korridor - Me Orientim Perfekt (Lindje Perendim) me ndricim te bollshem dhe diell gjate gjithe kohes. - Dizenjuar nga nje nga arkitektet me me emer Shqiptar ne Kosove dhe Agli. - PARKET nga Italianet me Dru Ahu dhe Lisi - Intalime elektrike cilesore, te gjitha me tokezim - Instalime Hidraulike te gjitha te reja - Sanitare Portugeze (Kompania Indusa) - Dritare dhe dera e ballkonit Dopjo xham - Elektroshtepiake te Reja, cilesore ( Whirlpool, Elektrolux) - Sobe , Pllake , Mikrovale , Aspirator , Frigorifer, Lavatrice. - Dyer te brendshme Druri te reja - Dere e Blinduar e Jashtme - Garderobe (3.5 m e larte) - Depozite Uji Personale (Uje 24 h) - Ndarjet midis apartamenteve 45 mc Murr ( IZOLIM AKUSTIK) - Tavan me Ajrosje ( 30 cm boshllek) dhe Hidroizolim - Instalime e internetit dhe anteja personale Gati - Mobilim i ri shume Cilesor, dhe nje pjese e bere me porosi me punim te vecant Druri - Mozaik i Punuar me Pikture (Jo me leter) ne Kuzhine (60 euro m2) dhe ne Tualet - Koleksine te vecante Mobiljesh ( Ndricues Bronxi Austriak, Mobilje Antike Druri ne kushine , Taviline Antike druni ne Kuzhine, Komodina druri te vjetra Italian etj.) - Krevat me Punim Hekuri me porosi dhe syshek i ri cileor - Parkim i bollshem per Banoret e Pallatit - Zone Perfekte, Ne qender te Laprake, ku ndodhet Shetitorja e gjere, me te gjitha facilitet Afer, dhe dalje direkt ne Rruge Kryesore. Cmimi: 73000 euro Tel ose Whats App : 0692238499

82,000 Euro

Apartament Ne Shitje 2+1 Me Punime Cilesore Ne Lagjen Don Bo

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane Progeen shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m² Siperfaqa
3 Kati

82,000 Euro

Bosh

Apartament 2+1 ne lagjen Don Bosko - Rezidenca Rainbow. Apartamenti ka orjentimin jug-lindje, jug-perendim. Ka dy tualete dhe nje llozhe qe del ne dhomen e dites. Rezidenca Rainbow ne "Rrugen Muzaket" - Don Bosko eshte konceptuar me standartet me te larta te ndertimit ne vend. Detajet e ndertimit perfshijne: Termoizolim teresor: Sistemin kapote me tullen termike poroton mundeson termoizolim te shkelqyer, Izolim Akustik: Rehatia eshte e lidhur ngushte me qetesine e privacine. Muratura e dyfishte me nje shtrese lesh guri ndermjet apratamenteve eshte aplikuar per izolim akustik maksimal. Gjithashtu aplikohet dyshemeja notuese me nje membrane per izolimin e zhurmave qe transmetohen nepermjet soletes dhe kolonave. Ventilim i pavarur: Puset teknike individuale eliminojne qarkullimin e aromave ndermjet apartamenteve prej tubave te ajerimit te kuzhines apo te tualeteve. Vetrata Franceze: Dritaret e larta sigurojne ndricim natyral gjate gjithe dites . Rezidenca vjen me dritare plastike dopjo xham e gaz argoni me koeficent te ulet te transmetimit termik. Hapesira rekreative & te gjelbra: 75% e sheshit te ndertimit proojektuar hapesire e gjelber e rekreative me stola dhe elemente te tjere te arredimit urban. Tarrace funksionale: Tarraca e rezidences eshte e konceptuar pjeserisht si nje hapesire e perbashket shplodhese dhe pjeserisht me siperfaqe te posacme per panele diellore per secilin apartament. Objekti eshte ne ndertim ne fazen e karabinase.

122,000 Euro

Shitet 2+1 Ne Myslym Shyr

Him Kolli,Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m² Siperfaqa
3 Kati

122,000 Euro

Bosh
23/04/2018 17:00

Apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me ambjentin e gatimit te vecuar , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete . Orientimi eshte drejt jug-perendimit dhe ka nje fushpamje te lire . Apartamenti eshte i sapo rikostruktuar dhe nuk eshte banuar asnjeher. Ka nje pozicion shume te mire , ne nje zone shume te mire , qe nuk i mungon asnje facilitet. Per me shume informacion me kontaktoni .0672030826

58,000 Euro

Apartament 1+1 Ne Shitje!

Rruga Bardhyl,Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m² Siperfaqa
2 Kati

58,000 Euro

Bosh
23/04/2018 16:59

Apartament 1+1 ne shitje ne Rrugen Bardhyl. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi ekzistues dhe ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon. Siperfaqja totale eshte 58.4 m2.

84,000 Euro

Shitet 2+1 Te Rruga E Durresit

Rruga E Durresit, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m² Siperfaqa
5 Kati

84,000 Euro

Bosh
23/04/2018 16:59

Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe bashke me ambjentin e ngrenies , 2 dhoma gjumi te shtruara me parket druri ,1 tualet dhe nje ballkon ku eshte vendosur gatimi. Organizimi i apartamentit eshte perfekt dhe ka nje orientim jug-lindje duke sjelle nje ndricim natyral gjithe diten . Ka nje pozicionim shume te mire ne nje pallat ekzistues kati 5 jo i fundit pa ashensore , ne rrugen e duresit afer Shpresa Al. Shitet Bosh i pa mobiluar . Cmimi eshte i diskutueshem . Per me shume informacion me kontaktoni .0672030826

77,000 Euro

2+1 Te Vasil Shanto

Rruga Ramazan Demneri,Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m² Siperfaqa
5 Kati

77,000 Euro

Bosh
23/04/2018 16:58

Shitet apartament 2+1 te ura e selites . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-tert te nje pallati te ri me ashensore . Orientimi eshte jug-perendim dhe ka nje pamje te lire dhe nje ndricim natyral gjithe diten . Eshte i perber nga 1 soxhorno te madhe i ndare nga amjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamneti ka nje akses shume te mire dhe ndodhet vetem 50m larg Bulevardit Barjam Curri . Per me shume informacion me kontaktoni .

81,770 Euro

Apartament 2 +1, Shkolla 'harry Fultz'

Hipoteka,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m² Siperfaqa
3 Kati

81,770 Euro

Bosh
23/04/2018 16:45

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Hipotekes prane shkolles “Harry Fultz”. Informacion mbi apartamentin: •Kati 3 banim • Siperfaqja e apartamentit: 96.2 m2 Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkoni • Korridor shperndarje • Termoizolim • Sistem chiller •Zone e preferuar per banim • Afersi me qendren. Per ta vizituar na kontaktoni! CEL : +355698778507

78,600 Euro

Okazion Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 104 M² 78.60

Fiori Di Bosco,Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m² Siperfaqa
6 Kati

78,600 Euro

Bosh
23/04/2018 16:19

OKAZION OKAZION Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial Fiori Di Bosco. I vendosur ne Veri-Perendim te qytetit te Tiranes, ne Rrugen “Don Bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. Informacion mbi apartamentin: •Kati 6 banim •Siperfaqja e apartamentit : 104.8 m2 •Orientimi Veri-Perendim. Apartamenti eshte bosh dhe disponon: •Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 Tualete • Ballkoni • Korridor shperndarje • Termoizolim • Sistem chiller • Hidroizolim • Sistem akustik ne dysheme dhe ne tavan si dhe ne muret anesore qe ndahet me apartamentin tjeter. Per ta vizituar na kontaktoni! Cel : +355 69 5610929

85,000 Euro

Apartament Ne Shitje Ne Qender Durres Perballe Pallatit Te S

Perballe Pallatit Te Sportit,Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m² Siperfaqa
6 Kati

85,000 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 16:18

Shitet Super Apartamenti i shumepritur Perballe Pallatit te Sportit Qender ( ose Pallati ku eshte Bar Kafe Baron's ) Apartamenti esht ne nje nder pallatet me punime nga me cilesoret edhe si apartament ofron shume pasi esht vendndodhja strategjike qe e justifikon gjithe vleren e Apartamentit i cili esht nje investim qe ja vlen pasi esht ne nje zone tejet te kerkuar e deshiruar nga kushdo. dhe#128204;Apartamenti ndodhet ne katin e 6 , 120 m2 2+1 ,2 tualete, Verande e Pamje FANTASTIKE nga qyteti Durresit, Ka Ashensor 24 ore. dhe#128204;Esht shume i mire organizuar ne Soxhorno si edhe me pamje panoramike te mrekullueshme nga gjithe qyteti Durresit e dizenjuar nje faqe muri me dritare Xham qe te krijon nje Siguri e komoditet duke te dhene nje pamje gjitheperfshirese. dhe#128204;Dhoma qe ka lidhje me verande te bollshme nga qyteti qe te lejon te kesh hapsiren e deshiruar . Dhoma tjeter e gjumit e cila disponon tualetin personal e kompletuar me gjithe pajisjet hidrosanitare bashk me vaske e mire organizuar . dhe#128204;Po ashtu tualeti tjeter esht i kompletuar edhe ne gjendje te mire. Ka te pajisur gjithe pajisjet elektrike hidraulike si edhe sistem gazi ,dyer e dritare me grila . Jane te punuara vete cdo punim me kujdes te vecant edhe projekt nga pronari i cili ka bere punimet me cilesore si per vete. dhe#128204;Apartamenti esht komod edhe i pershtatshem per cdo strukture familjare dhe#128205;Apartamenti dispononon gjithe dokumentacionet e rregullta dhe#128204;Duke qene se vendndodhja esht ne qender ofron nje larmi sherbimesh per cdo familje ose individ afer cdo destinacioni qe deshiron te arrini si banka, shkolla, spitale, stacion autobusi, markete ,markata. Dalje te sigurte ne cdo ane te qytetit te Durresit me pak fjale esht Apartament e investim i sigurte qe ju krijon te jetuarit edhe me shume ne menyre komode ju e familjes tuaj ne te ardhmen e cdo kohe. Nxitoni te beni te tuajin Apartamentin e enderrave. Per te gjithe te interesuarit qe deshironi me shume detaje edhe ta vizitoni apartamentin te kontaktojne ne numrin dhe#9742;+355 68 46 30 725 (ose na shkruani ne what's app ) faleminderit

4,500,000 Leke

Okazion Shitet Apartament 2+1 34900 Euro Ne Allias

Rruga Nazi Meko,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m² Siperfaqa
3 Kati

4,500,000 Leke

Bosh
23/04/2018 16:17

Shitet nje apartament ne pallat ekzistues me tulle te kuqe 2+1. Ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) dhe eshte i organizuar ne 1 kuzhine dhe 2 dhoma gjumi. Ka nje korridor te bollshem ,1 tualet dhe nje ballkon te gjate ne forme L i cili ka nje pamje nga mali Dajtit. Hapesirat jane te bollshme gjithashtu disponon certifikate te rregullt pronesie dhe vjen me nje cmim okazion per zonen.Per me shume informacion apo shoqerim ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

119,000 Euro

Okazion: 2+1 (130 M2) Ultra- Pamje Nga K. Botanik

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m² Siperfaqa
3 Kati

119,000 Euro

E Mobiluar

Ne vendodhje PERFEKTE (PERBALLE Kopeshtit Botanik, me pamje te paster). Apartamenti eshte investuar dhe mobiluar me cilesine maksiksimale dhe markat me te Shtrenjta ne treg, Punimet jane te pershtatura kastile per kete hapesire dhe orientimi i apartmaentit eshte Perfekt nga jug -lindja, me pamje te paster nga kopeshti botanik, eshte i fresket ne vere dhe i ngrohte ne dimer. ( Pronaret e vete apartamentin jane Arkitekt, dhe ndaj cilesia e punimeve eshte e tille.) Apartamenti SHITET NE Cmimi OKAZION : Nga 156000 Euro, ne 119000 Euro (per arsye emigrimi). Te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi cifti + garderobe te madhe - 1 dhome femijesh - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 Dhome tharje - 1 verande Karakteristika: - PARKET Zvicerian - Mobilim ULTA Cilesor, I RI dhe Modern -Kati 3 - ASHENSOR - 3 KONDICIONERA - Pajisjet ELEKTRISHTEPIAKE inkaso - izolimi, ditaret dhe ballkoni me triple xham - Fasada e Sallonit/ Verandes, me Triple XHAM , dhe hapje me reshqitje te brendshme - Shume e fresket gjate veres prej kopshtit botanik, dhe shume e ngrohte ne dimer - orientimi jug lindje - Frgiriferi ikaso (Elektrolux) - Lavastovilja ikaso (Elektrolux) - Mikroval, furre dhe pianure (Zanusi) - Aspirator i shtrenjte (Zanusi) - lavatrice e shtrente (Elektrolux) me THARJE - Bolier ultra ekonomik (Ariston) - Bolier extra per kuzhine ( bosch) - Vaske e shtrnjte ne tualet - Sanitare super te shtrenjta (Paini) - Lavaman mobilje mermeri ne tualet - TERMOIZOLIM TOTAL te gjith muret bukepeshku gips - Dyer druri - Dysheqe super cilesor (DORMEO) - 3 kondicionera (Daikin) marka me e shtrenjte ne Treg* - 3 TV - 1 SMART TV 4K 42 INCH (PHILIPS) - 2 SMART tv 32 INCH NE DHOMA - Zona ofron PARKIM - Pamje Panoramike e paster - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes - Me pajisje te teknologjise se fundit - Izolim akustik TOTAL - Termoizolim TOTAL - Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte - Lagje me ajer te paster - Lagje shume e sigurte ( i survejuar me kamera pallati) - Sistem alarmi - Mobilim Druri - Dyer Druri - Dere e Blinduar - Instalime Elektrike te reja Cilesore - Intalime Hidraulike te reja shume cilesore - UJI 24H - Facilietet afer TE GJITHA AFER, DHE SHUME E AKSESUESHME ME MAKINE ( Dalje Direkte ne autostrade) Cmimi: 119000 Euro (i padiskutueshem) OKAZION ( Cmimi fillimisht ka qene 156000 euro) Tel. ose Whats app: 0692238499

77,000 Euro

Shitet Shtepi

Rruga Altari, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m² Siperfaqa
1 Kati

77,000 Euro

Bosh

Shitet shtepi 1 kateshe me cati + 600 m2 toke shtepia ka 5 dhoma 2 banjo, ne total 140 m2 Adresa. RR. ALTARI KAMEZ . Rreth 200 - 300 m larg nga rruga nacionale Tirane-kamez

65,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizionplus

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane Albanian Real Estate
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m² Siperfaqa
6 Kati

65,000 Euro

E Mobiluar

Shitet Ap 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me sistem ngrohje/ftohje ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane , ne Don Bosko kompleksi Vizion + , sip tot 76m2 e mobiluar kati i 6 dhe me pozicion shume te mire , e perbere nga nje dhome gjumi e kompletuar , sallon i madh i mob bashk me kundrabufen , koridor dhe nje tualet i bollshem me dritare Kontakt : 0676106943

75,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M² 75.000 Euro (

Komuna E Parisit,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m² Siperfaqa
3 Kati

75,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:15

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 3 Banim • Siperfaqe: 85 •Dokumentacioni: Me Hipoteke. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Orientim: Lindje •Me pamje nga Kompleksi Dinamo Per ta vizituar na kontaktoni! Cel. : +355694271682

90,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 99 M² 90.000 Euro (a

Ali Demi,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m² Siperfaqa
2 Kati

90,000 Euro

E Mobiluar
23/04/2018 16:05

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, perballe fushes. Informacion mbi apartamentin: •Kati 2 banim • Siperfaqja e apartamentit : 99 m2. •Dokumentacioni : Me hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: •Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • I pajisur me sistem chiller •Termoizolim • Kondicionim. Per ta vizituar na kontaktoni! Cel : +355692150853

57,000 Euro

Shitet Apartament Tek Xamlliku

Rruga Bardhyl,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m² Siperfaqa
4 Kati

57,000 Euro

Pjeserisht
23/04/2018 15:27

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, me certifikate pronesie, kati 4 pallat egzistues, apartamenti shitet bosh 57,000 euro, apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht, ndodhet ne Rrugen ( Xhamlliku afer Rruges Bardhyl ne unaze ). Per me teper na kontaktoni 0672036088

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim