Shtepi ne Shitje 1000+ Shtepi ne Shitje

 Online 56 lexues | 14 njoftim/e ne pritje per publikim

Shitet Apartament 2+1, Komuna E Parisit, 93.000 Euro
Rruga Medar Shtylla, Tirane ALBAPRONA
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

93,000 Euro

Pjeserisht

Shitet Apartament 2+1, Komuna e Parisit Komuna e Parisit, Rruga Medar Shtylla / Dervish Bej Mitrovica, (tek EHW, sapo kalon Lulishten) Shitet Apartament ne gjendje shume te mire, ne Pallat te ri dhe cilesor, ne Katin e 3 me Ashensor. Soxhorno e madhe dhe me drite, ambjenti i gatimit eshte i vecuar, i pershtatur ne menyre elegante ne ballkon. 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete. Me Hipoteke. Pallati ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem te Komunes se Parisit, ambjente te perbashketa te pastra, ashensor i ri. Siperfaqja e perbashket 98 m2, ajo e brendshme e apartamentit, 86 m2. Cmimi: 93.000 Euro, i diskutueshem. TEL. 069 77 63 141 - ALBAPRONA

Shitet Apartament 2+1,93 M2, 530 Euro/m2,Fresku!
Rruga Shefqet Kuka, Fresku , Tirane Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

49,290 Euro

Bosh

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate (jo i fundit) te nje pallat te ri dhe ka orientim Lindje-Perendim, cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi ,nje korridor i cili shperndan ne forme te drejte dhe te rregullt hapesiren e brendshme, salloni ndenjie i bollshem, nje tualet dhe ballkoni me pamje fantastike te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe eshte i pajisur me te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor. Cmimi 530 Euro m2, total 49290 Euro.

Tek Fresku Rruga E Teleferikut Shitet Apartament 3+1 Ne Kat
Rruga Shefqet Kuka, Tirane Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

134,000 Euro

E Mobiluar

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek Fresku shitet nje apartament 3+1 me punime super cilesore . Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri , me orientim Lindja dhe nga Jug-Perendimi ku dielli eshte i pranishem gjate gjithe dites . Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 sallone ndenje nder te cilet njeri eshte shume i madh i pajisur dhe me nje oxhak fryres , me kuzhinen vecmas , 2 dhoma gjumi martesore , nje dhome gjumi femijesh , 3 tualete si dhe nje verande me mbulese Druri . Apartamenti eshte me ashensor me cip , ka punime tejet cilesore , po ashtu eshte i pajisur me depozite uji vecmas pallatit dhe gjithashtu ka dhe panele Diellore. Se bashku me Apartamentin shitet dhe nje Garazhd Dopjo . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Kontaktoni tani Festimin ne numrin: 0676048046 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme me te.

OKAZION !!! SHITET APARTAMENT 1+1
Rruga Thoma Koxhaj, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

37,000 Euro

E Mobiluar

Me vendodhje ne Misto Mame, Rruga Thoma Koxhaj,ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne: 1dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje + kuzhine dhe 1 ballkon, 1 tualet. Orjentimi eshte Jug-Lindje . Zona ku ndodhet apartamenti eshte zhvilluar shume dhe perfshin te gjitha sherbimet qe ka nevoje nje familje, si psh: cerdhe,kopshe,shkolla, spitale,transport urban etj. Shenim: Me Hipoteke Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni: Email: [email protected] Cel: + 355 69 68 59 924 Drilona. web: www.capitalinvest.al / / Located in Misto Mame, Thoma Koxhaj Street, on the 8th floor of an 8-floor building. The apartment has a surface of 72 m2 and is organized into: 1 bedroom, 1 living room + kitchen and 1 balcony, 1 toilet. Orientation is South-East. The area where the apartment is located is highly developed and includes all the services that a family needs, such as: nurseries, kindergartens, schools, hospitals, urban transport etc. Note: with ownership certificate For more information please do not hesitate to contact us: Email: [email protected] Mobile: + 355 69 68 59 924 Drilona. web: www.capitalinvest.al

68,000 Euro
Shitet Apartament 2+1, 85m2
Sali Butka, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

68,000 Euro

Pjeserisht

Shes apartament me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe nje dhome per femije. Apartamenti ka siperfaqe 85m2. Prona eshte me hipoteke. Pallati ndodhet ne zonen mbrapa universitetit Europian. Cmimi: 800 EURO m2

110,000 Euro
Apartament 2+1 , Fresku
Fresku, Fresku, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

110,000 Euro

E Mobiluar

Disponojme apartament ne nje nder zonat me te qeta dhe ajer te paster, ne zonen e Freskut 100 metra larg Restorant Freskut . Objekti ndodhet ne katin e katert banim, ka siperfaqe te bollshme prej 158 m2, dhe kubature te rregullt. Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te cilat shperndahen me njera-tjetren nepermjet koridorit, vazhdojme me sallonin me dalje ne balllkon, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkoni i bollshem.Apartamenti eshte totalisht I investuar me punime druri, mobilie druri, dyer druri, gjethashtu apartamenti disponon kondicioner, jakuzi, dhe garderobe inkaso. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Sebashku me apartamentin ne cmim eshte jane te perfshire edhe dy garazhe te mbyllura me pult, nese apartamenti kerkohet pa garazhe cmimi ndryshon . Per ta vizituar na kontaktoni.

51,000 Euro
Apartament 1+1 Ali Demi 51000 Euro
Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

51,000 Euro

Pjeserisht

Shitet Apartament 1+1 50 m2 ne nje zone me mjaft zhvillim tek Ali Demi ish Pirromani prane karburant Gega.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri kati 2 dhe shitet bashke me mobilim. Cel : 0663903773

144,000 Euro
Tirane, Shesim Apartament 2+1 Ne Rr. Marco Bocari
Rruga Marco Bocari, Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

144,000 Euro

Bosh

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 dhome gatimi, 2wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 96m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Shitet bosh. Cmimi1500 Euro/m2. ................................................................ Tirane, for Sale 2 Bedrooms Apartment at Marco Bocari Street. Apartment is organised in 2 bedrooms, 1 living area, 1 kitchen,2 bathrooms and 1 balcony, with surface 96sqm. Apartment is located on the 5-th floor of a new building, paved in tiles. It is empty. Price 1500 Euro/m2. Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3649.html?lang=sqdheformat=html BLI TEK NE ! KOMISION 0% PER BLERESIN !!! Tirana Real Estate Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane Kontakt: 0682053362 skype: tiranarealestate1 email: [email protected] www.tiranarealestate-al.com

141,000 Euro
Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 118 M 141.000 Euro
Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

141,000 Euro

E Mobiluar

Zona ku ndodhet apartamenti eshte qete dhe nder me te preferuartat ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje kompleksi me punime te mira prane Lulishtes se Komunes se Parisit dhe ka nje siperfaqe te bollshme prej 118 m2. Apartameti eshte totalisht i investuar,i shrtuar me parket, ka organizim mjaft te mire dhe orientim shume te mire. Dhomat shperndahen nepermjet koridorit, sallonin i ndenjes eshte i bollshem dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti orientohet drejt Jugut, eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet plotesisht i mobiluar. Per ta vizituar na kontakton: +355693426419,

74,000 Euro
Ne Zonen E Freskut Shitet Apartament Okazion 2 +1 Ndertim Sh
Fresku , Fresku, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

74,000 Euro

E Mobiluar

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek Fresku shitet nje apartament 2+1 bosh . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te , me orientim nga Veri- Perendimi i pajisur me ashensor. Eshte i mire organizuar me 2dhoma gjumi , 1 soxhorno , e pajisur me 1 tualete dhe 2 ballkone me pamje vezulluese nga tirana edhe pamje te gjelberta , Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar por ju jep mundesine ta arredoni sipas deshirave tuaja edhe te kthehet ne3+1 . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Kontaktoni tani Arjolin ne numrin: 0676048402 per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme

100,000 Euro
Shitet Shtepi Ne Fshatin Turistik Ada-konstruksion Qerret Ka
Rruga E Fshatrave Turistike, Zone Periferike, Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

100,000 Euro

E Mobiluar

Shes shtepi 2+1,kati i pare rreth 200 m2 toke.Tek pishat e buta ne qerret kavaje.Cmimi 1200 eur m2.Vendi shume i bukur ,hyrja eshte e kompletuar

76,000 Euro
Shtepi Ne Shitje, Ose Me Qera Me Kontrate Te Gjate Tek Ne
Tasim Jonuzi, Orikum, Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

76,000 Euro

E Mobiluar

Shitet per arsye transferimi nje shtepi me dydhoma gjumi, sogiorno dhe kuzhine e pare ne nje ambjent, nje kuzhine e dyte e vecuar, nje tualet, korridor, aneks per hekurosje dhe nje studio biblioteke. Ka dy ballkone. Punimet e apartamentit jane tejet cilesore: ka sistem radiatore per vendosje kaldaje, kondicioner inverter, dhe nje batar*depo, mbi korridor, duke qene se ka lartesi 3m e 40 cm, eshte shfrytezuar per kete ambjent. Pallati ndodhet ne zone te qete ne qender te Vlores se vjeter, me kanalizime perfekte qe nuk sjellin asnje problem nga rreshje, Shitet pothuajse e mobiluar. Shtepia mund te jepet edhe me qera ne rast te kontratave te gjata ,me nje cmim 280 euro ne muaj.

2,500,000 Leke
Shitet Apartament Ne Lac Unaza E Qytetit Pallatet E Vjetra L
Lac,kurbin Unaza, Zone Periferike, Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2,500,000 Leke

Bosh

Apartmant 1+1 (hyrja e mesit ..ka sip me te madhe se ansoret) kati2 pallati32 Lagjia nr2 afer rruges ..1 godin ndermjet bar Sebastja E rikonstruktuar para 5 vitesh Dera e blinduar ballkon duralumin Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 25 miljon lek

TE KOPSHTI BOTANIK SHITET APARTAMENT 2+1 ME CMIM OKAZION, 63
Kopshti Botanik/zoologjik, Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

78,120 Euro

E Mobiluar

Te kopshti botanik, prane xhamis Shitet Apartament 2+1 ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti me tualet te mbrendshem me dritare, dhome femijesh, 1 tualet te pergjithshem me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug dhe lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete me ajer te paster pasi perball shikon nga gjelberimi i kopshtit botanik. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +355 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

73,000 Euro
Shitet Apartament Tek Unaza E Re
Rruga Teodor Keko , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

73,000 Euro

Bosh

Disponojme apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, ne rrugen "Teodor Keko" 30 metra mbrapa karburant Kastratit, u ofron klienteve te saj mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit dhe jashte tij. Te destinuar per te sjelle ndryshimin dhe per t'iu ofruar klienteve tane cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg. Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit ,godinat te veshura me tulla,dritaret me grila,sistem chiller,uje dhe drita 24 ore.Hapesire e gjelber dhe clodhese ne oborrin e saj te brendshem.Apartamentet disponojne orientim shume te mire ndaj diellit dhe eshte nje zone ideale per banim.Pranojne mundesi kreditimi.Per me shume informacion na kontaktoni

61,000 Euro
Shitet Apartamenti
Fejzi Hizmo, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

61,000 Euro

Bosh

Disponojme apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara dhe te sigurta ne qytet.E pozicionuar ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, ne rrugen "Teodor Keko" 30 metra mbrapa karburant Kastratit, u ofron klienteve te saj mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit dhe jashte tij. Te destinuar per te sjelle ndryshimin dhe per t'iu ofruar klienteve tane cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg. Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit, godinat te veshura me tulla,dritaret me grila,sistem chiller,uje dhe drita 24 ore.Hapesire e gjelber dhe clodhese ne oborrin e saj te brendshem.Apartamentet disponojne orientim shume te mire ndaj diellit dhe eshte nje zone ideale per banim.Pranojne mundesi kreditimi.Per me shume informacion na kontaktoni.

160,000 Euro
Apartament 4+1
Qamil Guranjaku, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

160,000 Euro

E Mobiluar

Shes apartament 4+1 prane ambasades Amerikane. Kati terren me hyrje indipendente Sip117m2 I pershtatshem per biznes. Cmimi 160.000

76,000 Euro
Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 6, 113 M 75.000 Euro (
Vasil Shanto, Vasil Shanto, Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

76,000 Euro

E Mobiluar

Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nder me te preferuartat ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim ne nje pallat ekzistues ne zonen e Vasil Shantos. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113.3 m2. Apartameti eshte i investuar, ka organizim mjaft te mire dhe orientim te mire. Dhomat shperndahen nepermjet koridorit, sallonin i ndenjes eshte i bollshem dhe ka dalje ne ballkon, ambjenti I gatimit i kompletuar, 3 dhomea gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per ta vizituar na kontaktoni! Cel. : +355693426419

65,000 Euro
Selanik Shitet Apartament 2+1 Blk 68 M 65.000 Euro
Thessaloniki Greece, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

65,000 Euro

Bosh

dhe#127919; Thessaloniki Shitet apartament 2+1 BLK 68 m 65.000 Euro Zona/Rruga : dhe#934;dhe#940;dhe#955;dhe#951;dhe#961;dhe#959; Selanik #Shitet Apartamen 2+1 68m ne Selanik ne Lagjen Faliro ne Selanik. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salloni bashke me guzhinen + 1 WC. I shtruar me parkete. Apartamenti eshte i rinovuar totalisht ne 2017 gjithcka eshte vendosur e Re si: Porte e Jashtme e Blinduar, Dyer Dritare te Reja me dopjo xham, Pllaka te Reja, Guzhine e Re, WC e rikonstruktuar ku te gjitha idrosanitaret jane te Reja. Punime cilesore. Citofon. etj. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar ku ndodhen te gjitha sherbimet e nevojshme per te kaluar pushimet verore po ashtu edhe per te jetuar pergjithmone si: Shkolla,Kopsht per Femije,Farmaci,Supermarkete,Stacion Autobuzi,Spitale,etj. Cmimi 65.000 Euro i Diskutueshem! Ofrohet Shoqerim ne Shqip per tek pronat...dhe asistence per gjithcka deri ne marrjen e *tapise* ne dore! Klikoni www.mesitiki.gr dhe www.allo.al per te Pare Pronat Tona! Kontaktoni 00306994867940 SMS/Viber/What's Up *Saqrim...Disponohen edhe Apartamente,,,Vila,,,Toka te tjera dhe me madhesi te ndryshme ne zonen e Chalkidikis dhe ne qytetin e Selanikut.

83,000 Euro
Ne Don Bosko Shitet Apartament 116m2, 720 Euro M2.
Rruga Muzaket, Don Bosko, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

83,000 Euro

Bosh

Ne Don Bosko, tek rruga Muzaket shitet apartament 2+1 , 116 m2 , me nje cmim mjaft te leverdishem per zonen ku ndodhet, vetem 720 euro m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatite ri 8 katesh me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje , 2 dhoma gjumi ,2 banjo, 2 ballkone . Orientimi i apartamentit eshte jug /perendim .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet si shkolla, dyqane , lokale , linje autobuzi etj.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Kontakto tani Suelen ne numrin: 0696484888 per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme

38,000 Euro
Selanik Shitet Apartament 2+1+blk Kati 2, 70 M 38.000 Euro
Thessaloniki Greece, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

38,000 Euro

Bosh

dhe#127919; Selanik Shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 70 m 38.000 Euro (Prane Spitalit Ipokratio) Zona/Rruga : Prane Spitalit Ipokratio Selanik Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale 70m tek zona e Spitalit IPOKRATIO. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salloni dhe guzhina qe eshte vecmas nga salloni + 1 WC. Apartamenti eshte ndertim i vitit 1963 ,gjendja e apartamentit eshte ajo qe duket edhe tek fotot. A/C ,Sistem individual ngrohje! Cmimi 38.000 Euro ! Ofrohet Shoqerim ne Shqip per tek pronat...dhe asistence per gjithcka deri ne marrjen e *tapise* ne dore! Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar ku ndodhen te gjitha sherbimet e nevojshme per te kaluar pushimet verore po ashtu edhe per te jetuar pergjithmone si: Shkolla,Kopsht per Femije,Farmaci,Supermarkete,Stacion Autobuzi,Spitale,etj. dhe#922;dhe#969;dhe#948;: 2225747 Klikoni www.mesitiki.gr per te Pare Pronat Tona! Kontaktoni 00306994867940 SMS/Viber/What's Up *Saqrim...Disponohen edhe Apartamente,,,Vila,,,Toka te tjera dhe me madhesi te ndryshme ne zonen e Chalkidikis dhe ne qytetin e Selanikut.

120,000 Euro
Apartament 2+2 Per Shitje, 21 Dhjetori
Adrese: Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

120,000 Euro

E Mobiluar

Vetem 5 min larg qendres se Tiranes, ndodhet nje apartament per shitje 2+2 ne katin e 7 te nje pallati ndertuar vitet e fundit. Pallati eshte 7 katesh gjithesej, disponon ashensor, dhe akses direkt me rrugen qe te con tek 21 dhjetori. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte : 2 dhoma, 1 sallon me kuzhine te vecuar, 2 tualete, dhe nje ballkon. 2 dhomat disponojne hapesire dhe drite gjate dites, salloni eshte nje bukuri me vete me pamjen qe ka dhe driten qe disponon gjate dites, nje arredim i perkryer dhe nje kombinim fantastik. Tualetet jane te medha dhe njera nga dhomat disponon tualet te brendshem. Ballkoni ka nje pamje te perkryer. Dua te theksoj qe apartamenti shitet bosh por ekziston dhe mundesia qe te shitet i mobiluar + Garazh por me nje cmim tjeter. Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr 0676023888

74,000 Euro
Apartament 2+1 Kompleksi Green City
Unaza E Re , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

74,000 Euro

Bosh

Disponojme opsione apartamentesh ne nje nga komplekset me te reja ne qytet, ne nje zone shume te preferuar dhe ne zhvillim te shpejt, Unaza e Re. Apartamenti ndodhet katin e 5 banim, ka nje siperfaqe totale prej 113.2 m2 dhe organizim perfekt. E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks rezidencial qendron ne projektimin e hapasirave optimal te banimit, dhe vecanerisht lartesia e shfrytezueshme dysheme-tavan 282 cm. Ambjentet e banimit jane te kuruara estetikisht, me kubarure te rregullt pa cepa apo kende kollonash dhe jane lehtesisht te arredueshme. Te gjitha shkallet e kompleksit jane me ndricim natyral dhe po adhtu edhe 95% e tualeteve. Ashensoret jane 10-13 vendesh deri ne 1000 kg dhe funksionojne nga kati -2 deri ne katin e fundit te banimit. Instalimet jane te kompletuara me sistem chiller perfshire dhe sistemin e ujit Sanitary. Dyer sigurie, dritaret dhe vetratat jane duralumini, dopjoxham me mbyllje hermetike. Per ta vizituar na kontaktoni: +355693650262

56,700 Euro
Okazion 2+1 Perballe Fabrikes Se Birres
Perballe Fabrikes Se Birres , Tek Kompleksi Tirana, Zone Periferike, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

56,700 Euro

Bosh

OKAZION...! SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE ME FABRIKEN E BIRRES TEK KOMPLEKSI "TIRANA GOLDEN PARK" Apartamenti ka siperfaqe 107 m2 i vendosur ne katin e 3 , ne nje pallat super cilesor , planimetri e shkelqyer dhe ndarje perfekte...NXITONII... Shitet vetem per 530 euro/m2 (56.700 euro) I PADISKUTUESHEM me likujdim Total Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Tek Fresku, Rruga E Teleferikut, Shitet Apartament 2+1, I MO
Fresku, Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

63,000 Euro

E Mobiluar

Tek Fresku, Rruga e Teleferikut, Shitet Apartament 2+1, prej 112 m2 ne katin 4 te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje organizim shume te mira te dhomave te cilat shperndahen me njera tjetren nepermjet koridorit. Perbehet nga 1 sallon me kuzhine ,korridor, 2dhoma gjumi ,ballkon dhe 2 tualete .Apartamenti eshte I shtruar I gjithi me pllaka dhe ka punime te nje cilesie te larte.Dritaret jane dopio xhame.Dhomat e apartamentit jane te gjitha me sistem kapote. .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ndodhet ne nje pozicon shume te mire dhe zona te ofron te gjitha facitlitet e mundeshme. Kontakto tani Arjolin ne numrin e telefonit 0676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

37,400 Euro
Okazion 1+1 Perballe Fabrikes Se Birres
Perballe Fabrikes Se Birres , Tek Kompleksi Tirana, Zone Periferike, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

37,400 Euro

Bosh

OKAZION...! SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE ME FABRIKEN E BIRRES TEK KOMPLEKSI "TIRANA GOLDEN PARK" Apartamenti ka siperfaqe 107 m2 i vendosur ne katin e 3 , ne nje pallat super cilesor i cili eshte ne karabina duke u ndertuar , planimetri e shkelqyer dhe ndarje perfekte...NXITONII... Shitet vetem per 550 euro/m2 (37.400 euro) I PADISKUTUESHEM me likujdim Total Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane stadiumit Dinamo

43,000 Euro
Apartament 1+1 Unaza E Re
Sokrat Miho, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

43,000 Euro

Bosh

Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nder me te sigurtat ne Tirane,ne Unaze te Re,perballe Viles L. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje kompleksi me punime te mira ka nje siperfaqe totale prej 70 m2,eshte totalisht i investuar, ka orentim te mire dhe organizim shume te mire te ambjentit te brendshem.Dhomat shperndahen nepermjet koridorit, sallonin i ndenjes eshte i bollshem dhe ka dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te pershtatshme per familje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per ta vizituar na kontaktoni!

390,000 Euro
Vile Kompleksi Dinamo
Kompleksi Dinamo , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
258.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

390,000 Euro

E Mobiluar

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster prane Kryqezimit. Vila eshte e ndertuar ne vitin 2000, eshte 2 Kateshe, ka nje siperfaqe totale prej 258 m2 nderitm, 290 m2 truall i cili rrethon objektin. Ambjenti eshte totalisht i investuar,me tavane te dekoruara, punime fantastike, me kubeture te rregullt dhe me nje organizim shume te mire te ambjentit te brendshem. Kati i 1 ka nje siperfaqe te bollshme, aktualisht ne kete kat ndodhet salloni I madh, ambjenti I gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe nje tualet. Kati 2 eshte i organizuar mjaft mire, ka siperfaqe te bollshme, disponon sallonin e bollshem, 3 dhomat e gjumit dhe nje tualet, secili me ballkone te medha qe sigurojne pamje te bukur te gjelberimit perreth. Vila disponon gjithashtu nje Verande 15 m2, vend parkimi me 2 poste dhe 2 dyqane aktualshit funkional me siperfaqe 24.5 m2 dhe 25.4 m2. Vila disponon nje oborr te bollshem, te gjelber dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na konataktoni! Cel. : +355693650262

70,000 Euro
Apartament 2+1 Qytet Studenti
Qytet Studenti, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

70,000 Euro

Bosh

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone mjaft te preferuar dhe te sigurt,tek Vilat Gjermane,prane Qytet Studenti.Objekti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me punime mjaft cilesore dhe ka nje siperfaqe totale prej 98 m2.Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i bollshem,2 dhomat e gjumit te cilat kane te dyja dalje ne ballkon dhe nga tualeti me aspirim.Eshte i orientuar jug-prendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

65,000 Euro
Apartament 1+1 Komuna E Parisit
Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

65,000 Euro

Pjeserisht

Disponojme apartament ne nje zone te mire dhe te qete, buze rruge, tek Kompleksi Kristal, ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati me punim shume te mira dhe ka organizim shume te mire. Dhomat shperndahen me njera tjetren nepermjet koridorit, salloni eshte i bollshem me dalje ne ballkon, ambjenti i gatimit, dhoma gjumi me parket, tualeti me aspirim dhe ballkoni.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i orientuar drejt Jug-Perendimit. Per ta vizituar na kontaktoni!

88,000 Euro
Apartament 1+1, 21 Dhjetori=
21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

88,000 Euro

E Mobiluar

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar per banim tek 21 Dhjetori,tek Inxhinieria Ndertimit,buze rruge. Apartmenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me siperfaqe mjaft te bollshme prej 98 m2. Organizimi I brendshem i apartamentit perbehet nga salloni I ndenjies se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni.

120,000 Euro
Apartament 3+1, 21 Dhjetori
21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

120,000 Euro

E Mobiluar

Disponojme nje apartament ne nje zone shume te zhvilluar dhe mjaft te preferuar per banim tek 21 Dhjetori mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani. Apartamenti gjendet ne katin e trete te nje pallati te ri me siperfaqe totale prej 120 m2. Organizimi i ambjenteve te brendshme eshte mjaft i mire, me kubature te rregullt. Ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

125,000 Euro
Apartament 2+1 21 Dhjetori,
21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

125,000 Euro

E Mobiluar

Zona ku ndodhet apartameti eshte nder me te preferuarat ne qytet,tek zona e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me punime shume cilesore, ka nje siperfaqe totale 108.4 2 ballkone te bollshme te cilat te ofrojne nje pamje mahnitese te qytetit.Apartamenti ka shperndarje fantastike te dhomave te cilat lidhen me njera-tjetren nepermjet koridorit, vazhdojme me sallonin e madh me dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit dhe 1 tualet 2 ballkone. Apartamenti ka kubature shume te rregullt,eshte goxha i investuar me parket eshte super e mobiluar ku cdo dhome eshte e pajisur me kondicjoner dhe dritaret jane dopio xham gjethashtu disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per ta vizituar na kontaktoni!

88,400 Euro
Apartament 2+1 Don Bosko\
Don Bosko, Don Bosko, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

88,400 Euro

E Mobiluar

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko, nje zone e qete dhe e sigurt. Objekti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me punime te mira dhe ka nje siperfaqe totale prej 104 m2 .Ka organizim shume te mire te ambjentit te brendshem, eshte i investuar, dhe ka kubature te rregullt. Apartameti disponon sallonin i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkone .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Apartameti shitet plotesisht i mobiluar dhe eshte I mobiluar ne baze te kushteve europiane. Per ta vizituar na kontaktoni!

104,000 Euro
Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 104 M 104000 Euro
Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

104,000 Euro

E Mobiluar

Zona ku ndodhet apartamenti eshte e sigurt dhe nder me te preferuartat ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje kompleksi me punime te mira prane Kristal Center dhe ka nje siperfaqe te bollshme prej 104 m2. Apartameti eshte totalisht i investuar, ka organizim mjaft te mire dhe orientim shume te mire. Dhomat shperndahen nepermjet koridorit, sallonin i ndenjes eshte i bollshem dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhomat e gjumit te kompletuarq, 2 tualete, njeri me dritare dhe ballkoni. Apartamenti orientohet drejt Jugut dhe Veri-Lindjes, eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar. Per ta vizituar na kontaktoni: +355693650262

63,000 Euro
Super Okazion 2+1 Kleringu Perballe Nene Tereza
Perballe Spitalit Nene Tereza, Spitali QSUT/Xhamlliku, Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

63,000 Euro

Bosh

SUPER OKAZION....!SHITET APARTAMENT 2+1 KLERINGU PERBALLE ME SPITALIN NENE TEREZA Apartamenti ka siperfaqe 83 m2 pa hipotek , ne nje pallat te sapo perfunduar me punime super cilesore , i vendosur ne katin e fundit...Shitet vetem per 760 euro/m2 ( i padiskutueshem) nga 900 euro/m2... me pagesen totale ne dore Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas