Oferta Stazhe Internship 1000+ Oferta - Stazhe Internship

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

24,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Ekonomik

Tirane, mundesi punesimi pas Internshipit Ekonomik - Tirane

Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Godina E Nbg Bank , Nr, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Fare impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per internship ne ekonomi prane nje prej studiove ligjore & kontabel me prestigjioze, me eksperience disa vjecare ne konsulencen e investimeve te huaja ne shqiperi.tashme fare impresa, eshte pjese kyce e bizneseve italiane me paketat me te mira te sherbimeve profesionale.sherbimet tona jane te pozicionuara mjaft qarte dhe me vendosmeri, si asistenca legale dhe fiskale me cilesore ne treg.  kriteret per vendin praktikant : • kandidatet duhet te jene diplomuar ne fakultetin e ekonomise. • te kene njohuri bazike te gjuhes italiane te shkruar. zyra ofron: • praktike profesionale ne vendin e punes. • mundesi rritje dhe punesimi pas mbarimit te praktikes ne baze te performances se kandidatit. • certifikate njohje ne mbarim te internshipit. kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne aplikimet e tyre ne adresen elektronike: recruiting@impresa.al. percaktoni tek subjekti: internship ekonomiste.www.impresa.al ...

24,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Xhaferraj Alumin shpk ofron Internship (me mundesi punesimi), ne fushen e inxhinierise mekanike

Xhaferraj Alumin shpk ofron Internship (me mundesi punesimi), ne fushe - Tirane

Rruga Teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B "xhaferraj alumin"- shpk ofron internship (me mundesi punesimi), ne fushen e inxhinierise mekanike, preferohen gjithashtu kandidate me njohuri edhe ne fushen e ndertimit. kerkesat per kete pozicion jane: te kete kryer studimet e larta ose duhet te jete ne vitin e fundit te fakultetit. te kete njohuri te mira te gjuhes angleze, njohja e gjuheve te tjera perben favor. kandidatet duhet te jene te motivuar, fleksibel dhe te jene te afte te perballojne me sukses detyrat brenda deadlineve qe ju caktohen. nepermjet ketij internship-i: praktikanti do te kete mundesi te perfitoje pervoje profesionale nepermjet kontributit ne proceset e punes se kompanise, duke patur mbeshtetje intensive nga departamenti perkates. praktikantit i ofrohet mundesi rritje dhe punesimi mbas mbarimit te praktikes. te dhenat: pozicioni: internship-inxhinier mekanik. vendndodhja: tirane raporton: administratori. aplikimet mbyllen: 20.02.2018. si te aplikoni: per te aplikuar per kete mundesi punesimi, ju lutemi dergoni cv-ne tuaj ne adresen e e-mail-it: xhaferrajalumin@gmail.com, duke percaktuar te subject: internship-xhaferraj alumin personat e perzgjedhur do te kontaktohen! tek ne cv-ja juaj eshte e sigurt dhe trajtohet ne konfidencialitet te plote. tel : 06...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Student Internship

Student Internship - Tirane

Myslym Shyri, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Are you a student who is studying business administration, tourism or any of the it / electronic related fields ? are you killing your time by going from one cafe to the other doing nothing with your life?! have you ever worked? or better not worked at all? do you love to get 0 (zero) salary but priceless experience ?! if the answer to these questions is yes, you can be our perfect candidate! no, you will not be the next manager but we dare you to try... send us an essay (not the usual eu formatted bullshit cv) of who you really are, what you like to do, your hobbies and any project or prior work experience you have had with a recent photo of you and maybe we will be back to you for a more detailed interview :) don't forget experience is something money can't buy (not now, not ever!) send your cv at careers@artech-it.com (subject: tirana smart apartments) who are we ? we are artech-it a uk based company which has started a new project in tirana. our tirana smart apartments. it will be all about travelling, tourism, cool tech, international environment etc. ...

5,000 Leke

Tirane
100 Leke Pune Oferta - Stazhe Internship Internship

Internship - Tirane

Varjon, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Albania's business generation ka hapur internshipe per nxenesit e motivuar t'i sherbejne zhvillimit te sipermarrjes ne shqiperi. aplikimi i internshipeve eshte i hapur per te gjithe studentet ne tirane. per secilin nga rolet e ofruara, studentet e perzgjedhur do te kene mundesine e te punuarit nga afer me skuadren e abg dhe nxenesit ne programet tona. internshipet jane pa pagese per tre muajte e pare. per te aplikuar: https//bit.do/abgintern...

100 Leke

Tirane
0 Pune Oferta - Stazhe Internship Intership - preferohen gjuhe te huaja

Intership - preferohen gjuhe te huaja - Berati

Trieste, | Berati

B Kerktoj te punesoj nje person me te pakten 2 gjuhe te huaja. preferohet anglishtja dhe italishtja. me kontaktoni...

0

Berati

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas