1000+ Furgona

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

1 Euro Makina Furgona FORD 8+1 TRANZIT VITI 2005

FORD 8+1 TRANZIT VITI 2005 - Durres

Vellazerimi, | Durres

B Ford tranzit viti 2005 motor 1.9 nafte km - 153000 goma 80% kasetofon - radio - cd kondicioner xhama elektronik gjendja shume e mire letrat e paguara deri ne shkurt 2018 makina ndodhet ne durres...

1 Euro

Durres
8,500 Euro Makina Furgona Shitet  nje furgon   8+1  ne  fier

Shitet nje furgon 8+1 ne fier - Fier

Fruga Dino Kaleja, | Fier

B Pershendetje furgoni eshte ne gjendje shum te mire si nga motorri ashtu dhe nga komoditeti i brendshem i mjetit.eshte i vitti 30 maje 2010 per hollesira te metejshme monde te kontaktoni ne numerini e tel; 00393926101287 osè ne numerin 0692784313....

8,500 Euro

Fier
600,000 Leke Makina Furgona Shitet ford transit i vitit_2002 pasagjeresh 14 vendesh 600mije leke.

Shitet ford transit i vitit_2002 pasagjeresh 14 vendesh 600mije leke. - Tirane

Hysen Selmani, | Tirane

B Shitet ford transit 15 vendesh viti 2002 ne gjedje te shkelqyer 600mij keke te reja...

600,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Furgona Furgon Ford Galaxy me Qira

Furgon Ford Galaxy me Qira - Korce

Korce, | Korce

B Jepet me qira ,javore mujore furgon ford galaxy 6+1 me benzine gaz targa shqiptare ne gjendje shum te mire vizuale e xhenerike.jepet per firma ,shoqata te huaj....

50 Euro

Korce
9,200 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT  8+1

FURGON FORD TRANSIT 8+1 - Fier

11 Janari, | Fier

B Shitet furgon ford transit 8+1 ,me condizioner, ne gjnedje shum te mire, i 2010 ; me 200.000 km ,per me shum kontaktori ne email: ronaldo.duka2@gmail.com ...

9,200 Euro

Fier
300,000 Leke Makina Furgona Benz

Benz - Pogradec

Pogradec , | Pogradec

B Okazion ...

300,000 Leke

Pogradec
100,000 Leke Makina Furgona Ford transsit 8+1

Ford transsit 8+1 - Tirane

, | Tirane

B Shitet furgon ford transit nr vendeve 8+1 viti 91 ne gjendje te shkelqyer me dokumenta deri ne dhjetor 2016 100mije leke...

100,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Makina Furgona shes fugonin

shes fugonin - Tirane

Paskuqan 1, | Tirane

B Fugon benz i vitit 2001 ne gjendje te mir...

400,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Makina Furgona Nisan

Nisan - Tirane

Zogu Zi, | Tirane

B Fugon nisan ne gjendje shum te mir taksa te paguara per 1 vit ...

2,500 Euro

Tirane
500 Euro Makina Furgona Shitet

Shitet - Vlore

Dhermi, | Vlore

B Shitet fugon mitsubishi pa letra e vitit 1985, nafte, motor i mire, fugon eshte ne dhermi ...

500 Euro

Vlore
1,200 Euro Makina Furgona Shes furgon

Shes furgon - Kavaje

, | Kavaje

B Furgon ngjyre blu.tip benz.vendet 12+1...

1,200 Euro

Kavaje
5,500 Euro Makina Furgona BENZ MERCEDEZ 308D

BENZ MERCEDEZ 308D - Tirane

Librazhd, | Tirane

B Shitet...

5,500 Euro

Tirane
320,000 Leke Makina Furgona Shes Furgon

Shes Furgon - Elbasan

, | Elbasan

B Shitet: furgon mercedes-benz 410 ,dopjo gome,me dokumenta .cmimi 320 000 i diskutueshem....

320,000 Leke

Elbasan
6,000 Euro Makina Furgona  IVECO Daily Turbo 3,5 T origjinal Kerstner- frigo sapo sjell me targa gjermanei, 6000 €, çmimi i diskutueshem

IVECO Daily Turbo 3,5 T origjinal Kerstner- frigo sapo sjell me targa - Tirane

Tirane, Komuna Parisit, | Tirane

B Pershendetje!makina sapo sjelle nga gjermania, aktualisht me traga gjermane, ne gjendje shume te mire funksionale. me dopio gome/ 3.5 ton i vitit 2003 Çmimi i diskutueshem karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: manual ftohja.....: kondicioner fuqia kw..: 81 km.........: 312000 tel. : 0697513811 cel. : 0698778765...

6,000 Euro

Tirane
3,600 Euro Makina Furgona opel combo

opel combo - Tirane

Arban.tirane, | Tirane

B Shitet opel combo.1.7 cdti.vit prodhimi 2005.nafte. gjendja mekanike dhe vizuale e makines shum e mire. makina eshte makine klienti.auto sallon armando.tirane.mund te na ndiqni edhe web faqen tone ne fecbuk...

3,600 Euro

Tirane
5,000 Euro Makina Furgona ***Okazion*** - Shitet furgo tip FORD

***Okazion*** - Shitet furgo tip FORD - Tirane

Rr. 5 Maj, | Tirane

B Automjeti eshte ne gjendje shume te mire dhe teper voluminoz i pershtatshem per transport pasagjeresh dhe mallrash. cmimi i diskutueshtem...

5,000 Euro

Tirane
6,000 Makina Furgona Shitet furgon mallrash  me tonash 7.5 ton

Shitet furgon mallrash me tonash 7.5 ton - Lezhe

Lezhe, | Lezhe

B Shitet furgon mallrash me tonash 7.5 ton, mercedez benz ne gjendje pune me letra te rregullta ,nje ngjyr portokalli 711d viti 1995 .gjatesia i mesem, dhe nje ngjyr e bardh viti 1995 814 ,gjatesia i gjat......

6,000

Lezhe
13,500 Makina Furgona Mercedez sprinter 518 CDI

Mercedez sprinter 518 CDI - Durres

Pjez, | Durres

B Shitet mercedez sprinter 518 , viti 2007 me kondicioner dopio gom , 120000 kilometra origjinale dhe me liber sherbimesh me dogan te paguar , makina esht e gateshme per cdo lloj prove . ...

13,500

Durres
5,500,000 Makina Furgona Mercedes Benz Vito

Mercedes Benz Vito - Berati

Kucove, | Berati

B Ne gjendje shume te mire. per me shume info kontaktoni ne nr tel: 00 30 698 3768388 069 639 3030...

5,500,000

Berati
95 Makina Furgona minibus

minibus - Tirane

Ali Demi, | Tirane

B Shitet ford transit viti 2002, 14+1 vende, ne gjendje te mire. dokumenta te paguara, me tahograf. cmimi 9.5 milion...

95

Tirane
13,500 Makina Furgona Mercedez sprinter 518 CDI

Mercedez sprinter 518 CDI - Durres

Pjez, | Durres

B Shitet mercedez sprinter 518 , viti 2007 me kondicioner dopio gom , 120000 kilometra origjinale dhe me liber sherbimesh me dogan te paguar , makina esht e gateshme per cdo lloj prove . [img][/img]...

13,500

Durres
1,700,000 Makina Furgona nissan

nissan - Lezhe

Shengjin, | Lezhe

B Cmimi i diskutieshem...

1,700,000

Lezhe
1,700,000 Makina Furgona nissan

nissan - Lezhe

Shengjin, | Lezhe

B Cmimi i diskutieshem...

1,700,000

Lezhe
1,700,000 Makina Furgona nissan

nissan - Lezhe

Shengjin, | Lezhe

B Cmimi i diskutieshem...

1,700,000

Lezhe
7,800 Makina Furgona minibus

minibus - Tirane

Ali Demi, | Tirane

B Shes minibus ford transit viti 2002, 14+1. ne gjendje shume te mire.radio cd me komanda ne timon, me tahograf...

7,800

Tirane
8,000 Makina Furgona ford tranzit frigorifer

ford tranzit frigorifer - Fier

Celicrad, | Fier

B .ford transit i vitit 2003 frigorifer deri ne minus 18 grad .me letra te gjitha te paguara.ka 223000 km ...

8,000

Fier
500 Makina Furgona Furgon mallrash ngjyra e bardhe sprinter 312

Furgon mallrash ngjyra e bardhe sprinter 312 - Tirane

Rr Elbasanit, | Tirane

B Furgon mallrash ngjyra e bardhe i mesem ne gjendje te mire targa al viti 1998...

500

Tirane
5,700 Makina Furgona Fugon sprinter 313 cdi viti 2001

Fugon sprinter 313 cdi viti 2001 - Durres

Lagja 15, | Durres

B Fugoni shitet per arsye mosperdorimi,ka 180000 km,eshte ne gjendje shume te mire....

5,700

Durres
4,500 Makina Furgona Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz Vito - Pogradec

Starove, | Pogradec

B Me dogane te prer. ne gjendje shum te mire ....

4,500

Pogradec
7,500 Makina Furgona SPRINTER 211 CDI

SPRINTER 211 CDI - Pogradec

Pogradec -tirane , | Pogradec

B Sprinter 211 cdi 5+1 tek gome viti prodhimit 2001 ngjyra jeshile e bukur shitet per arsye emigrimi....

7,500

Pogradec

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas