1000+ Furgona

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Makina Furgona ford tranzit shes nderroj

ford tranzit shes nderroj - Durres

Gjiri Lalsit Armathe, | Durres

B Fort transit kamjocin dojo gom 6+1 vito 2001 motori 2.4 c he gjendje perfeke mundesi nderrimi me vetur + vleren kamjocina ka 4 dyer karrocen ka 2.50 she 2.10 me letra te rregullta deri ne qershor. telefon 0682366630 ...

5,000

Durres
5,000 Makina Furgona Ford tranzit shes nderroj

Ford tranzit shes nderroj - Durres

Gjiri Lalsit Armathe, | Durres

B Fort transit kamjocin dojo gom 6+1 vito 2001 motori 2.4 c he gjendje perfeke, mundesi nderrimi me vetur + vleren kamjocina ka 4 dyer karrocen ka 2.50 she 2.10 me letra te rregullta deri ne qershor. telefon 0682366630 ...

5,000

Durres
12,500 Makina Furgona Furgon sprinter 416 CDI

Furgon sprinter 416 CDI - Tirane

Tirane, | Tirane

B Furgon sprinter frigorifer 416 nafte dopio gome cdi viti i prodhimit 2002 me dokumenta te rregullta ...

12,500

Tirane
20 Makina Furgona Mercedes Sprinter 17+1 viti 2002

Mercedes Sprinter 17+1 viti 2002 - Elbasan

0686333509, | Elbasan

B Mercedes benz sprinter 20 milion lek. viti i prodhimit 2002, vende 17+1 mund ti shtosh 4 vende ne fund, esht ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomik, me ecje pilot per rrug te gjata, me kondicioner,me soba ngrofje me dopio gom. takset te paguara + me kualidim. arsyja e shitjes mosperdorim. te 0686333509...

20

Elbasan
12,000 Makina Furgona Shes Sprinter 213 CDI

Shes Sprinter 213 CDI - Tirane

Industriale, | Tirane

B Shes sprinter 213 cdi vit prodhimi 2005, me 131000 km i sapoardhur nga gjermania me dogane dhe i kompletuar me letra shqiptare. eshte ne gjendje perfekte , me xhama, pasqyra dhe dyer elektrike, sedilja e shoferit me amortizator ajri, me 6 airbag, te gjitha sediljet me rrypa sigurimi, konsum 10 litra 100 km, me dopio klima, goma te reja....

12,000

Tirane
560,000 Makina Furgona shitet fort transit 2000cc nafte

shitet fort transit 2000cc nafte - Elbasan

Mengel, | Elbasan

B Shes furgon ford transit 2.0 cc nafte trasmesioni manuale viti prodhimit 2005 furgoni eshte ne gjendje shume te mire me pak kilometra te bera dhe eshte specifik mjet pune per transport mallrash,perime,dru etj… cmimi 560.000 leke [keyword]furgon[/keyword]i eshte me timon ne krah te djathjte per me shume info telefono edin cel edi.. 069 52 86671 ...

560,000

Elbasan
7 Makina Furgona mercedes benz cdi

mercedes benz cdi - Tirane

Laprake, | Tirane

B Mercedes benz me dokumenta te paguara 5+1 per mallra dhe per posagjere nr telefonit 0682307462...

7

Tirane
7 Makina Furgona furgon 211 cdi

furgon 211 cdi - Peshkopi

Rruga Nazmi Rushiti, | Peshkopi

B Shesim furgon posagjersh 5+1 dhe malli me letra dhe taksa te paguara ...

1,500 Makina Furgona Citroen Berlingo

Citroen Berlingo - Durres

Plazh, | Durres

B Furgoncin citroen berlingo me tre porta, motorr 1.9 nafte, kambio manuale. viti i prodhimit 1998, 165.000 km, pa dogane. ngjyra e bardhe, sendile lekure, xhama elektrik, ne gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro, nr kontakti 069 65 63 394....

1,500

Durres
4,800 Makina Furgona Furgon Mercedez benz

Furgon Mercedez benz - Fier

Fier, | Fier

B Eshte ne gjendje te mire...

4,800

Fier
0 Makina Furgona Ford Iveko

Ford Iveko - Berati

, | Berati

B jam leutnan bici kam ne furgon iveco ford 5tonsh me targa tr e e shes per arsye emigrimi cmimi 2000 leke i pa diskutushem...

0

Berati
7,000 Makina Furgona Shitet furgon Renault  2006

Shitet furgon Renault 2006 - Tirane

, | Tirane

B Prodhim i vitit 2006,motorr 2.2 nafte,[keyword]kambio manuale[/keyword] me 105 000 km te bera origjinale. 8+1 vende per pasagjere.2 pale disqe rezerve,kasetofon,dvd,shtroje makine rezerve. dokumenta te rregullta. cmimi:7000 euro i diskutueshem... nr kontakti: 068 40 72 277...

7,000

Tirane
1,400 Makina Furgona Shitet Ford Curier viti 2000

Shitet Ford Curier viti 2000 - Tirane

, | Tirane

B Prodhim i vitit 2000,motorr 1.3 benzine,kambio manuale,me 128 000km te bera. me sedilje pasagjeresh,xhama nga mbrapa. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi: 1400 euro nr kontakti: 067 20 84 184...

1,400

Tirane
8,000 Makina Furgona Shitet Iveco Diamond 2005

Shitet Iveco Diamond 2005 - Tirane

, | Tirane

B Prodhim i vitit 2005,shitet iveco diamond. motorr 300cc nafte,kambio manuale me 138 000 km te bera,timon ne krah te djathte,i sapo ardhur nga anglia,me dokumenta angleze. dopio gome,dhe ngjyra e bardhe metalic,hapje hidraulike nga mbrapa. cmimi: 8000 euro i diskutueshem. nr kontakti: 068 27 11 274...

8,000

Tirane
195,000 Makina Furgona Mercedes Sprinter 410,18+1 vende,Dopio gome

Mercedes Sprinter 410,18+1 vende,Dopio gome - Durres

Durres, | Durres

B Shitet mercedes benz sprinter 410,18+1 vende,dopio gome,ngjyre e bardhe. dokumenta te rregullta,pa kondicioner. ***shitet per arsye mosperdorimi*** cmimi:195000 leke nr kontakti:0694647383...

195,000

Durres
10,000 Makina Furgona Volswagen T4 Karavello,Automatike,2001

Volswagen T4 Karavello,Automatike,2001 - Tirane

Tirane, | Tirane

B Shitet volswagen t4 karavello,kambio automatike,8+1,viti 2001,tdi. dokumenta te rregullta,targa,licence,sensore parkimi,sedilje me ngrohje,kondicioner ***1 vit i ardhur nga gjermania*** cmimi:10000 euro i diskutueshem nr kontakti:0695363135 ...

10,000

Tirane
8,500 Makina Furgona Mercedes Sprinter 312,13+1

Mercedes Sprinter 312,13+1 - Tirane

Tirane, | Tirane

B Shitet mikrobus mercedes sprinter 312,13+1,kondicioner,[keyword]abs[/keyword],[keyword]airbag[/keyword],dere elektrike + pasqyre. makina eshte e ardhur nga gjermania,dokumentat deri ne gusht 2013. cmimi:8500 euro nr kontakti:0685971111...

8,500

Tirane
9,000 Makina Furgona Mercedez-Benz Vito  CDI  2003

Mercedez-Benz Vito CDI 2003 - Tirane

Tirane, | Tirane

B Prodhim i vitit 2003, 8+1 vende,4 porta,kondicioner. dokumenta te rregullta e ardhur nga anglia. makina e paperdorur ne shqiperi. cmimi; 9000 euro nr kontakti: 0685365136...

9,000

Tirane
3,700 Makina Furgona Furgon Benz ne shitje

Furgon Benz ne shitje - Tirane

, | Tirane

B Shes furgon benz per arsye mosperdorimi, ngjyre portokalli me dopjo gabine, me 3 dyer, me karroceri te ulet, viti 89, shum ekonomike, me taksa te sapopaguara, ka punuar vetem per punime duru-alumini. cmimi 3700 euro...

3,700

Tirane
11,000 Makina Furgona Mercedes-Benz  Sprinter 213 cdi

Mercedes-Benz Sprinter 213 cdi - Tirane

Laprak, | Tirane

B Me kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,sobe,mbyllje centrale,[keyword]sendile lekure[/keyword] dhe me ngrohje,tempomat,linje telefoni,asr ,8+1,[keyword]airbeg[/keyword],kollonat me veshje plastike,disqe alumini,ngjyre bezhe....

11,000

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas