10,400 Euro Makina Furgona Furgin ne shitje
Tirane - Furgin ne shitje

B Shitet furgon malli...

Tirane, Rruga Berisha

10,400 Euro

Tirane
570,000 Leke Makina Furgona Shitet MERCEDES-BENZ
Tirane - Shitet MERCEDES-BENZ

B Mercedes-Benz i vitit 1998, nafte, 8 vendesh, 4 pistona. Ne gjendje shume te mire,me letra te paguara per nje vit, shitet me vend pune transport nxenesish. Cmimi 570 000Leke Nr. 0685641893...

Tirane, Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania

570,000 Leke

Tirane
3,500 Euro Makina Furgona Shitet Furgoni
Tirane - Shitet Furgoni

B Furgon Renault Master Manual Targa Shqiptare .Nuk ka punuar asnje dite ne Shqiperi . Letra te paguara deri ne 20 Maj 2018 . Cmimi i diskutueshem Mobile : +355682270800 ...

Tirane, Babrru, Albania

3,500 Euro

Tirane
3,800 Euro Makina Furgona MERCEDES BENZ
Tirane - MERCEDES BENZ

B Mercedes Benz Vito 8+1 .. ne gjendje shum te mir Pune Cmimi I diskutueshem ...

Tirane, Rruga Demokracia, Kamez, Albania

3,800 Euro

Tirane
300,000 Leke Makina Furgona Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire
Tirane - Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje te mire

B Furgoni eshte ne gjendje te mire pune. I jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2018. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

Tirane, Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht

300,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Makina Furgona Makina
Tirane - Makina

B Shifet fugini 316 5 pistona esht 15 vensh viti 200 klm ska shum dera esht elektrike dopjo kondicioner full me te gjitha sa po jan prer dokumentat per i vit 0685466338. Rimi...

Tirane, 3deshmoret Yzberisht Tiran

10,000 Euro

Tirane
5,300 Euro Makina Furgona Okazion Sprinter 210 i 1999
Tirane - Okazion Sprinter 210 i 1999

B Sprinter 210. viti prodhimit 1999.Ngjyre e bardhe. 12 vendesh.Goma dhe bateri te re.Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.E gatshme per cdo lloj prove.5300 euro.Tel 069 21 42 473...

Tirane, Qemal Butka

5,300 Euro

Tirane
600,000 Leke Makina Furgona Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.
Tirane - Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta.

B Shitet furgon per shperndarje, me letra te rregullta. Per me shume telefononi ne numrin 0697074011 pas ores 17:00. ...

Tirane, Siri Kodra

600,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Makina Furgona Fugon Fiat Ducato me 4 dere . Kapacitei 1.5 ton , ngjyra e bardhe , motorr 2000

4,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Makina Furgona FURGON FORD TRANSIT ARRIVA  12 +1 VENDE
Tirane - FURGON FORD TRANSIT ARRIVA 12 +1 VENDE

B Tirane shitet fugon ford arriva,ngjyra e hirte ,kilometrazhi 180.000 ,viti 2005 ,manuale ,me targa shqiptare , cmimi 8 mije euro te vjetra ,fugoni eshte 12 +1 vende . shume i rehatshem ,s...

Tirane, Rruga Artan Lenna

8,000 Euro

Tirane

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas