850,000 Leke Makina Furgona Sprinter 411
Vlore - Sprinter 411

B Shitet Sprinter 411 pa tahograf, pesha mbajtese ne libreze 1300 kg, gomat 90 % te reja, sherbimet vaji dhe filtra te sapo bera, 183000 km origjinale, 10000 km ka bere ne shqiperi, taksat dhe...

Vlore, Rruga Sadik Zotaj, Vlore, Albania

850,000 Leke

Vlore
21,000 Euro Makina Furgona Autobus
Vlore - Autobus

B OKAZION!! Shitet Iveco Daily 2004 , 24+1 vende me kondicioner clima , serdile lekure sherbimet ne koke gomat 100% te sapocuara disqe ferota te reja autobuzi eshte ne gjende perfekte.. per m...

Vlore, 24 Maji

21,000 Euro

Vlore
500 Euro Makina Furgona shitet furgon
Vlore - shitet furgon

B Shitet furgoni per arsye mbyllje aktiviteti...

Vlore, Rruga Damian Humariti Vlor

500 Euro

Vlore
7,800 Euro Makina Furgona Mercedez benz sprider frigorifer
Vlore - Mercedez benz sprider frigorifer

B Shitet mercedez benz sprinter frigrifer 313cdi vit prodhimi 2002 motor nafte 220 me kamjo automatike perdoret dhe me marsha 174 mij kilometra 2 muaj ka punuar ne shqiperi me letra te paguara...

Vlore, Trasballkanike

7,800 Euro

Vlore
500 Euro Makina Furgona Shitet
Vlore - Shitet

B Shitet fugon mitsubishi pa letra e vitit 1985, nafte, motor I mire, fugon eshte ne dhermi ...

Vlore, Dhermi

500 Euro

Vlore

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas