Sherbimet ne NjoftimeFalas.com

Gjithmonė qėllimi ynė ėshtė qė tė ofrojė shėrbimin nė internet pėr blerjen e lehtė, tė shpejtė dhe tė sigurt. Me NjoftimeFalas, pėrdoruesit apo bizneset janė nė gjendje pėr tė bėrė biznes tė mirė, dhe njė marrėveshje e madhe ėshtė shpesh sinonim i dėshirės se pėrmbushur. Ne kemi rezultate tė mėdha tė marra me njė platformė intuitive dhe efektive. Dhe pastaj, sigurisht, njė ekip i palodhur i pėrbėrė nga njerėz tė cilėt punojnė me pasion pėr njerėzit.
Publiko Njoftim Lexoni Rregulloren Kontaktoni

Njoftimet Premium

Jepini me shume shikim reklames tuaj. Zgjidhja mė e pėrshtatshme dhe efektive pėr tė shitur edhe mė shpejtė. Poziciononi njoftimin tuaj automatikisht nė faqen e parė dhe ne krye te listes duke filluar nga nje buxhet prej 10 €. Opsionet e pagesave te garantuara nga sistemi PayPal.

E-Mail Marketing

Promocion masiv tek njerėzit e duhur !Kjo funksionon !Brenda pak minutash ne mund t’ju lidhim me mijėra konsumatore potencialė.

Partneritet me agjensi dhe agjent imobiliar

Ne bashkepunojme me agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine.

Kontaktoni me ne

Kontaktoni ne adresen tone njoftimefalas@gmail.com

Konsultim per biznese dhe individ

Strategji e personalizuar nė krijimin dhe optimizimin e bizneseve pėr tė fituar online. Konkurrentėt tuaj me shumė mundėsi janė duke u reklamuar online. Pėr shkak tė kėtyre arsyeve tė mėsipėrme por edhe tė tjerave qė mund tė jenė tė vlefshme pėr industri specifike biznesi, reklamimi dhe publiciteti online ėshtė njė metodė marketingu qė duhet marrė seriozisht nga bizneset pavarėsisht madhėsisė sė tyre

Ndertimi i faqeve web dhe mirmbajtja

Siguria nė internet, dizajne moderne qe i rezistojne kohes, blerje online dhe fleksibiliteti nė menaxhim janė vetitė kryesore tė faqeve tė internetit qė ne ndėrtojmė. Ne pėrpiqemi ti japim vlerė imazhit tuaj online duke plotėsuar standartet mė tė larta tė ndėrtimit tė faqeve. Te gjitha faqet qe ne ofrojme janė tė ndertuara me sistem modular, c’ka do te thote qė nė tė ardhmen pėr cdo modul, gjuhė shtesė qė deshironi tė shtoni, faqja aktuale nuk dėmtohet..

Pagesa te sigurta online

Pagesa online per reklama dhe njoftime PREMIUM.
Menu e pagesave

Lista e Cmimeve
Numri Banner Dimensionet Pozicioni Cmimi
1 Banner Horizontal 746 x 126 px Faqa Kryesore(Desktop+Mobile) 50 Euro/7 dite
2 Banner Katror 450 x 450 px Faqa kryesore+faqe te brendshme(Desktop+Mobile) 70 Euro/7 dite
3 Njoftime Premium(te fiksuara ne pozicionet e para te listimit) Sipas Kategorise Faqe te brendshme(Desktop+Mobile) 1 Euro/1 dite
3 Njoftime per pune jashte vendit Sipas Kategorise Faqe te brendshme(Desktop+Mobile) 1 Euro/1 dite
4 Mbi 3 njoftime biznes ne muaj Sipas Kategorise Faqe te brendshme(Desktop+Mobile) 1 Euro/Njoftim
5 Sherbim Newsletter E Targetizuar Format Responsive Email 100 euro/10000 Email
Informacion
Lista e cmimeve dhe ofertat mund te ndryshojne sipas afatit kohor te publikimeve dhe trafikut qe faqa web gjeneron. Per te negociuar rreth cmimeve mund te na kontaktoni ne njoftimefalas@gmail.com
Menyrat e pagese

Transaksion Bankar
Pagese online me paypal.