5,000 Euro
Shitet Ose Ndrrohet Me Golf Ose Benz
Paskyqan, Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

5,000 Euro

BMW

Makina asht ne gjendje perfect ndrrohet vetem me makin automatic

3,700 Euro
Mercedes C270 Cdi Avantgarde Full
Rruga Imer Ndregjoni , Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
30,000 Kilometra

3,700 Euro

Mercedes-Benz

Shes C270 cdi avantgarde ngjyre blu e erret metalizato. 253.764 km origjinale. Kamje automatike tip tronic, sensor parkimi para dhe mbrapa, serdile lekure origjinale me levizje elektrike me ngrohje, design me te gjera, fener ksenon me larje, tavan me xham panoramik, perde elektrike, xhama me refleks blu, bagazhier me 6 cd , aux , telefon, sobe ngrohje, klima tronic me ekran, etj. Serviset makines i jane kryer rregullisht dhe te gjitha pjeset e reja si amortizator, tamburo ferrota, vaj, filta motorri, kambio, kolektoret, bateri etj. Me dokumenta te paguara deri me 12 09 2018 Cmimi 3700 euro i padiskutueshem.

4,800 Euro
Golf 5 Automat
Artan Lenja, Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

4,800 Euro

Volkswagen

Kamio automat sensor parkimi druta elektrike 2 celsa origjinal shum e paster nga jasht dhe nga brenda gjendje shume te mire motorike mund ta kontrolloni ku te doni cmimi shum pak i diskutueshem

18,000 Euro
Shitet Makine E-class Mercedes-benz
Lagjia 1 Rruga Taulantia, Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18,000 Euro

Mercedes-Benz

Sedilje lekure xhamat e pasme jane te homologuar, ne gjendje shume te mire cmimi 18000 € i diskutueshem

2,000 Euro
Opel Astra 2002 1.7
Gocaj, Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

2,000 Euro

Opel

Makina eshte ne gjendje shume te mire edhe eshte perdorur nga familjare. Shitet sepse familja ndodhet ne emigrim edhe makina nuk perdoret. Ka taksat te paguara per nje vite deri me daten 08-12-2018 edhe kontrolli teknik. Ju lutem te interesuarit te kontaktoj ne WhatApp ose ne Viber tek numrat: 0693862801 ose +306977186999 sepse ndodhemi jasht shtetit. Makina ndodhet ne LEZHE.

2,000 Euro
Makine Reanult Clio Ne Shitje
Rruga Dibres , Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

2,000 Euro

Renault

Ne shitje Renault Clio, ngjyre Gri, 4 +1 vende, me 3 dyer, viti 2001

4,200 Euro
Benz C 200 Cdi Viti 2001
Siri Kodra, Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

4,200 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Mercedes Benz i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire motorike e gjenetike me km orgjinale 137000 me liber sherbimi cmimi 4200 euro i diskutueshem

2,100 Euro
Opel Corsa 1.4 Benzine+gaz 2001
Shatervani, Elbasan
Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

2,100 Euro

Opel

Shitet ose nderrohet Opel Corsa 1.4 Benzin+Gaz 2001 Makina Posedon: Dokumente Te Paguara Deri Ne Mars 2018 Kondicioner Ngrohje Ftohje Xhama Elektrik Disqe Alumini Kasetofon Me Disk Sistem Audio Me 4 Bokse Dy Para Origjinal + 2 Mbrapa Ne Bagazh Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Airbag Sherbimet E Bera Impianti I Gazit Eshte Sekuencial Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Ajo Interiore Cmimi:2100 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355693437242

3,600 Euro
Opel Meriva 1.3 Nafte E Vitit 2007
Stadiumi, Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

3,600 Euro

Opel

Opel Meriva 1.3 Nafte E Vitit 2007 Cmimi:3600 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Makina Posedon: 4 Xhama elektrik Pasqyra elektrik Kamio Manuale Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Kondicioner Klima Dixhitale Disqe 16 Goma 80% Te Reja Kasetofon Me Disk Origjinal Sistem Audio Te Integruar Xhama te zinj origjinal Pilot Automatik 151.000 Km origjinale Makines cdo sherbim i eshte kryer ne kohe eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike gjithashtu edhe nga ana intriore edhe nga ajo vizuale Cmimi:3600 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627

3,400 Euro
Mercedes Clk200 Benzin-gaz Kompresoor Cabrio
Stadiumi, Elbasan
Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

3,400 Euro

Mercedes-Benz

Mercedes CLK200 Benzin-Gaz Cabrio Kompresoor 180.000Km Cmimi:3400 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Kamio Manuale Kasetofon Origjinal Mercedes Benz E Cila Shoqerohet Me Nje Fm Wirles E cila Mundeson Lidhjen E Kasetofonit Me Usb Ose Memory Card Makina Posedon Xhama Elektrik Impiant Gazi Sekuencial Pasqyra Elektrike Celes Me Thithje Hapje Mbyllje Qendrore Sendilje Lekure Me Fryrje Komanda Ne Timon Airbag 2 Marmita Disqe AMG Drita Kseno Edhe Te Shkurtrat Edhe Dritat E Parakolpit Klima Dixhitale Makina Eshte Shum Ekonomike Gjithashtu Edhe Shum Komode Cmimi:3400 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Nr Whatsapp:+355693947627

4,900 Euro
Vw Golf 5 2.0 Nafte Look_gti&r32 2005
Stadiumi, Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

4,900 Euro

Volkswagen

Shitet Ose Ndrrohet Vw Golf 5 2.0 Nafte LooK_GTIdheR32 Cmimi:4900 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627 Makina Posedon: Xhama Elektrik Hapje mbyllje qendrore me pult Pasqyra Elektrike Kasetofon JVC Me prekje Me keto Formate:CD MP3 MP4 DVD IPOD USB BLUETOOTH Sistem Audio Ampifigator Gufer i montuar ne greqi bashk me kasetofonin me vlere 1200 Euro Makina Posedon Ajer te kondicionuar//Klima Dixhitale Timon GTI me 3 Hapje Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike gjithashtu eshte perekte edhe nga ana vizuale interiore e xhenerike Makina Eshte Me Full Led Brenda dhe Full Kseno Jasht Cmimi:4900 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627

5,500 Euro
Vw Caddy Viti 2007 190.000km Origjinale 1.9 Nafte
Stadiumi, Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

5,500 Euro

Volkswagen

Shitet Ose Nderrohet Vw Caddy 2007 1.9 Nafte Cmimi:5500 Euro I diskutueshem Nr Cel:0693947627 Whatsapp:0693947627 Ka Vetem 190.000 Kilometra origjinale Makina Posedon: Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Kondicioner Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult Disqe Sportive Bashk me Goma 80% te reja Makian eshte e Sapo Targuar Makina Eshte shum ekonomike Makina Eshte E Gatshme Per Cfardolloj Prove Cmimi:5500 Euro I diskutueshem Nr Cel:+355693947627 Whatsapp:+355693947627

2,300 Euro
Benz A Class 2001
Elez Isufi, Peshkopi
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

2,300 Euro

Mercedes-Benz

Shitet benz a class 170 Viti 2001 Ne gjendje shum te mire Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe dhe pa asnje problem Makina suporton Kondicioner ne gjendje pune boksa cilesore kasetofon me aux usb cd etj Cmimi i Diskutushem 0696687098

5,600 Euro
Mercedes-benz E-class 270 Cdi Avantgarde
Rr Don Bosko, Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

5,600 Euro

Mercedes-Benz

Makina Shitet, ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike, kambio automatike tronik, komanda ne timon dhe pilot automatik (2 timona, origjinali lekure dhe tjetri druri), sensore shiu, dritat xenon, tapiceri e zeze dhe sediljet te tipit designo, lexues MP3, viti 2002, Km 235.000 me dokumenta deri ne 30 tetor 2018. Extra 4 goma dimri 80%. Cel: 068 60 66 077

3,100 Euro
Shitet Smart Fortwo Coupe Viti 2006
Dritan Hoxha, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

3,100 Euro

Smart

SHitet Smart fortwo coupe viti 2006 nafte sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar cmimi 3000euro diskutushem. Kontakt:0696651381

260,000 Leke
Urgjent!!!makina Shitet Per Arsye Emigrimi.
Rruga Aleksander Goga, Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

260,000 Leke

Peugeot

Makina ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi.Taksat e makines jane paguar deri ne shkurt 2018. Pagesa: 260,000 leke(te reja) Cmimi i padiskutueshem.

3,200 Euro
Mersedes Benz C270
Hasan Kushta, Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

3,200 Euro

Mercedes-Benz

Shitet ose nderrohet mersedes benz c270 2002...vaj filtra te sapo bera...letra te sapo bera..kambio automatike statin vagon

2,999 Euro
Ford Mondeo Automatik
Rruga Ndre Mjeda, Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

2,999 Euro

Ford

Mondeo - Tetor 2005 - motorr 2000 Nafte. Super Full, disqe 17 Alumini, 8 Airbeg, Klima Tronic, Kambio Automatike tip Tronic, nderrimi i marsheve ne timon, komanda te tjera ne timon, sedilje me ngrohje dhe levizje elektrike, frexho para dhe mbrapa, xhamat te gjetha elektrik, me inokse poshte fenereve dhe tek dorezat e dyerve shume i vecante, xhamat mbrapa i ka me te erret se perpara. Ne gjendje te mire, motorri me zinxhire. Makina ka ardhur nga Gjermania ne Gusht dhe eshte targuar ne Shtator 2016, i ka te gjitha dokumentat e paguara per nje vit. Ka bere vetem 8.000 km ne Shqiperi, cmimi i pa diskutueshem fare! Kembehet me makine tjeter benzine mbi vitin 2004, + - diferencen.

6,800 Euro
Shes Vw Passat 2.0 Tdi Sportline Viti 2006
2-21djetori/rruga E Kavajes, Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

6,800 Euro

Volkswagen

Shitet VW Passat 2.0 TDI Spotrline viti 2006 e ardhur nga Holanda dhe me dokumenta Shqiptare. Makina ne gjendje perfekte. Kontaktoni ne 0698746760 vetem te interesuarit jo humbje kohe. Cmimi sipas marrveshjes

3,800 Euro
C-class
Rruga Xhemal Broja, Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

3,800 Euro

Mercedes-Benz

Shitet Mercedes Benz,C class 220, viti 2001, nafte, kamio manuale 6 marshe, 230.000 km, ngjyra blu e erret. Shum ekonomik dhe i mirmbajur. Te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumenta te rregullta deri ne Gusht 2018. Per me shum info Cel:0696186297

3,500 Euro
Toyota Avensis 2000 D4d (diesel) / Okazion !!!!
Elbasanit, Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

3,500 Euro

Toyota

TOYOTA AVENSIS 2000 D4D (Diesel) -Viti 2004 -Kamio manuale -Km te kryer 169 000 -Xhamat e pagjereve mbrapa te zinj te fabrikes -Siguracion dhe kolaudim deri ne Dhjetor 2018) -Shitet per arsyje mosnevoje

1,500 Euro
Opel Vectra Me Siguracione Dhe Letra Te Saketa Deri Ne Nento
Duhanas, Berati
Benzin Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

1,500 Euro

Opel

opel vectra me siguracione dhe letra te saketa deri ne nentor 2018 eshte me benzin dhe impjant gazi ne gjendje shum te mire pune , motorri 1.6.

7,000 Euro
Mercedes B200 Cdi 2008
Shijak, Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

7,000 Euro

Mercedes-Benz

B clas 200 nafte automat sportpaket 2008. 175000 km origjinale Gjendje perfekte gati per cdo lloj prove mundesi nderrimi 0697762666

21,000 Euro
E 350 Cdi Blueefficy 11-09 Amg Line
Durres, Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

21,000 Euro

Mercedes-Benz

E clas 350 look amg me dogane te paguar full me liber sherbimesh 163 mi km origjinale me nafte automat distronik jatik ajri panorama bagazhi me buton ndezia me buton muzika harman kardon me garanci 21 000 € mundesi nderrimi cmimi i diskutueshem 0697762666

5,200 Euro
Mercedes Benz C Class 200 Kompresor Lpg
Shyqyri Ishmi, Tirane
Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

5,200 Euro

Mercedes-Benz

Makina ne gjendje perfekte me impiant te montuar ne 2016 me 3 vite garanci lavato . Me goma 50 perqind. Luk amg. Drita xeno edhe led . Disje 18. Letrat e paguara deri ne tetor 2018. Cmim i diskutushem

22,000 Euro
Shitet Benz S320 Viti 2010 Nderrohet Ose Shitet
Rruga Teodor Keko, Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22,000 Euro

Mercedes-Benz

MERCEDEZ BENZ S320, NGJYRE E ZEZE, ME 260,000 KM. TAPICERIA BRENDA ESHTE LEKURE NGJYRE BEZHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. PERDET MBRAPA JANE ORIGJINALE. MAKINA JEPET DHE ME KLERING ME MATERIALE NDERTIMI.

7,000 Euro
E270 Cdi Avantgard 2004
Tiran, Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

7,000 Euro

Mercedes-Benz

Naft Automat Super ne gjendje 220000 km te vetat 0697762666

2,700 Euro
Opel Meriva
Laprak, Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

2,700 Euro

Opel

shes opel meriva 1.7 cdti diesel. viti 2005 letra deri ne maj 2018. te gjitha sherbimet e bera. 2700 ewro

2,300 Euro
Ford Focus
Rrga E Dibres, Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

2,300 Euro

Ford

Kilometra te pershkruar 204,000. Kolaudimi i makines eshte bere ne shtator, te gjitha sherbimet i ka te bera. Cmimi i diskutueshem

3,200 Euro
Shitet Passat 1.9(nafte) 2002
Afer Sheshit Pranvera, Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

3,200 Euro

Volkswagen

Shitet Passat i vitit 2002 ne gjendje perfekte, me gjitha sherbimet e bera, ngjyre blu e erret(kalter),sendile mershin i zi, letra te sapo prera,sendilje me ngrohje ,goma te sapo vena per me shume informacion kontaktoni ne: +355696883895

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas