Shefe Finance

Rruga Bardhyl, Tirane Me Marreveshje
Financiere • Te kete perfunduar arsimin e larte fakulteti ekonomik • Te jete perdoruese ...

UNION CALL OFRON VENDE TE REJA PUNE NE TIRANE DHE FIER!!!

Rruga E Kavajes, Tirane 35,000 Leke
UNION CALL KERKON OPERATOR DHE SUPERVISOR NE FUSHATE TELEFONIE PER FILIALIN E FIERIT DHE T...

Kekohen Consulent Financiare (italisht,anglisht)

Rruga E Kavajes,perball Qendres Globe, Tirane 600 Euro
-Next Shpk kerkon te punesoje Agenti per Apertura: -Paga baze 600€ + % te larta nga load...

Cosa Aspetti? Unisciti A Noi!

Rruga Ismail Qemali, Pallati Abissnet,kati 2-te (i, Tirane 500 Euro
UCALL Network, main group albanese del network Italiano uCall già presente su Roma, Caglia...

VI Group Sh.p.k Kerkon Ekonomist/e

Rruga Karlo Gega Hyrja Nr1 Apartamenti Nr 6, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:30,000 Leke
VI Group Sh.p.k ofron nje vend te ri pune. Pozicioni: Ekonomist/e Kerkesat qe duhet ...

Kamarjere Dhe Banakjere

Rruga E Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:300 Euro
kerkojme nje kamajere me ose pa eksperienc pune rroga e kenaqshme...

Tirane, Ofrohet Vend Praktike Web Developer

Rruga, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fare Impresa , me Business Incubatorin e saj te ri Start App eshte duke rekrutuar kandidat...

Tirane, Ofroj Vend Pune Vend Praktike SEO Specialist

Rruga Dritan Hoxha, Godina E Nbg Bank , Nr 8, Kati, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fare Impresa , me Business Incubatorin e saj te ri Start App eshte duke rekrutuar kandidat...

Kerkoj Banakiere

Rruga Budi, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme banakiere femer me eksperience. Bar Xxl qyteti studenti....

Vend Pune-Mesuese Anglisht/Gjermanisht Part-Time + Full-Time

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
INSTITUTI INTERNACIONAL ARSIMOR, ME 20 VJET EKSPERIENCE NE TREG, KERKON MESUESE TE GJUHES ...

Kamariere

Demokracia, Tjeter zone, Tirane Pagesa:22,000 Leke
kerkohet kamariere te dije dhe banakut , klientel e rregullt dhe serioze ,...

Kuzhinier Dhe Nd/ Kuzhinier

Vaso Pasha, Blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Irish Pub prane Ish Bllokut kerkon Kuzhinier dhe Nd/ Kuzhinier. Te interesuarit duhet te n...

Agjent Shitjesh Forex

Rruga Reshit Petrela, Prane Postes 5/1, Is Stacion, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjent shitjesh Forex Jeni i ri dhe ne kerkim te nje sfide motivuese? Doni te investoni...

Vuoi Un Lavoro Da Casa Part-Time Ben Pagato

Rruga E Kavajes, Condor Center, Kati 3-te, Tirane 600 Euro
Key Group cerca profesionisti di vendita di telefonia per lavorare da casa. Vuoi un lavor...

Kerkoj Motorrist

Kodra E Diellit, Kodra e Diellit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme motorrist me motorrin dhe shpenzimet e picerise adresa komuna e pari...

Vende Pune Per Banakiere Dhe Kamariere

Abdyl Frasheri ( Bllok ), Blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Chocolate D'Angelo kerkon vajza me ose pa eksperience per pozicionet: Banakiere, ...

Piceri Fast Food Kerkon Puntor Per Pjesen E Fast Foodit

Vore, Zone Periferike, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Piceri fast food kerkon puntor per pjesen e fast foodit te jet mjeshter ne lidhjen e sufll...

Sanitare/pastruese

Rruga 5 Maji, Spitali QSUT/Xhamlliku, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Eco pastrim Kerkon Sanitare/Pastruese midis moshave 25-45 vj , Paga e kenaqshme + sigurac...

Kerkohet Specialist Printerash Dhe Fotokopjesh

Rruga Haxhi Dalliu Nd 6, H 13, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
JUPITER GROUP kerkon specialist Printerash dhe Fotokopjesh. Kerkesa per kandidatet: ...

Backoffice Per Fushaten Telecom, Gjuha Italiane.

Rruga Myslym Shyri Prapa Karburant Gulf, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:600 Leke
Icon Albania kerkon te punosoje Backoffice per fushaten Telecom, gjuha italiane. Ofroj...

Kerkohet Parukere Me Eksperience Pune

Vizion +, Don Bosko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet urgjentisht parukere me eksperience pune ne Kompleksin Vizion + .Avantazh te dije...

Ndihmese Banakiere

Rruga Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme Ndihmese Banakiere. Punohet me 2 turne: 1 Jave turni pare , 1 jave turni dyte. Te...

Pastruese Ne Zonen E Selites

Rruga Ibrahim Dervishi, Vasil Shanto, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar H2 ne zonen e Selite kerkon te punesoje nje pastruese per 2 ore ne dite.Cel: 06955418...

Kamarier

Ruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:20,000 Leke
me esperienc ...

Kujdestare Per Te Moshuar

Dritan Homxha, Tirane 700 Euro
Agjensia Pronto Serena Albania Nxitoni vendet e fundit te lira tek ne.... Mund te jete ...

Punojese Parukerie Me Eksperienc Pune

Gjon Buzuku, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme puntore me eksperienc pune...

Kamarier

Rruga Fortuzi, Rruga e Durresit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dario’s bar kerkon kamarjer me eksperience. Kontakt 0692033881. Adresa: rr. Fortuzi. 1...

Kerkoj Motorrist Xhenerik Per Autovetura

Ish Fusha Aviacionit , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj motorrist xhenerik me eksperienc pune minimalisht 4 vjet per me shum tel 0685008718...

Kerkoj Banakier

Artan Lenja Te Inxhinieria Ndertimit, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje,, Kerkoj te punesoj banakier me eksperienc pune. ‭+355 66 202 334...

Kerkoj Shitese Butiku

Perballe Ish Ekspozites, Tjeter zone, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje vajze si shitese ne nje butik vetem per femra. Vajza te jete me eksperience . M...

Kerkojm Punonjse Krepi

Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojm Punonjese Krepi Me eksperienc Kontakt whatsapp 0698207403...

Mesues Gjermanishte

Unaza E Re Astiri , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:600 Leke
Kerkohet nje mesues gjermanishteje me eksperience ne mesimdhenie te njoh shume mire metod...

Pizza King Hallall Kerkon Picjer Me Eksperience Pune

Rruga E Barrikadave ,galeria Ish Kinema 17 Nentori, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme picjer me eksperience pune ne picerite hallall.puna me turne me jave .2 dite ne m...

TIRANE,KERKOJME SANITARE HOTELI

Mbikalimi I Rrinasi(rruga Dytesore,afer Megatek), Zone Periferike, Tirane Pagesa:25,000 Leke
HOTEL EGNATIA kerkon te punesoje nje sanitare per hotel.Kandidatja duhet te kete eksperien...

Kerkoj 2 Kamariere Dhe 2 Banakiere-zv.guzhiniere.

Myslym Shyri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Me paga te kenaqshme....

Big Market Lushnje Ofron Vende Pune Vakante Si Me Poshte !

Todi Bozgo, Qender, Lushnje Pagesa:Me Marreveshje
Pozicioni dhe kushtet e punesimit : 1.Menaxher/e (arsimi larte ,te kete njohuri te pro...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas