business property for rent  5841 njoftime

 Online 68 lexues | 1 njoftime ne pritje

800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera NE MYSLYM SHYR, JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT KOMERCIAL PER PROFILE TE NDRYSHME BIZNESI

NE MYSLYM SHYR, JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT KOMERCIAL PER PROFILE TE N -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek drejtoria policise jepet me qira super ambjent. ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per zyra biznesi, klinika dhe hapsira komerciale . i gjithe ambjenti ka nje arredim mese modern me parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si dh...

800 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Ish Ekspozita, Jepet Apartament 3+1 me Qira, Ideal per Zyra!

Tek Ish Ekspozita, Jepet Apartament 3+1 me Qira, Ideal per Zyra! -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek ish ekspozita jepet super apartament me qira per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka nje siperfaqe pre 150 m2. eshte i organizuar ne 4 ambjente, 2 tualete, 2 ballkone, dhe eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. zona ku ndodhet eshte nder ...

800 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb 1+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes- perball Plazas, Qender | Zone Perfekte | Instalimet Gati

Super Amb 1+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes- perball Plazas, Qender | -

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Me qera super ambient 1 + 1 (65 m2) ne zone perfekte (perball plazas, ne qender-rr. xhorxh bush) i pershtatshem per biznese te ndryshme | i pamobiluar, ne super gjendje | kondicioner | ndricim shume i mire | shtruar me pllake cilesore | pamje paronamike e paster | dritare dopio xham qe mundesojn iz...

300 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb 2+1+2 WC(92 m2) tek Komuna e Parisit i pershtatshem per Zyra ose Klinika - Zone Perfekte

Amb 2+1+2 WC(92 m2) tek Komuna e Parisit i pershtatshem per Zyra ose K -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Me qera amb 2 + 1 + 2 wc(92 m2) tek komuna e parisit i pershtatshem per zyra ose klinika - zone perfekte per biznes | ambienti eshte i madh dhe i shtruar me parket | kondicioner | ndricim natyral perfekt | dritare dopio xham/izolim akustik | tualetet me hidrosanitare te mirembajtura | instalimet te ...

400 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb 2+1 (110 m2) i Prsht. per Zyra, Klinika etj, ne Super Zone Biznesi - Blloku(Rr. Vaso Pasha)

Amb 2+1 (110 m2) i Prsht. per Zyra, Klinika etj, ne Super Zone Biznesi -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera amb 2 + 1(110 m2) i pershtatshem per zyra, klinika etj, ne super zone - blloku (rr. vaso pasha) - 3 ambiente pune me hapesire te bollshme | ndricimi eshte perfekt | kondicioner | fasada xhami | pamje paronamike nga blloku | dritare dopio xham + grila | 2 tavolina pune tek nje nga ambi...

700 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT. KOMPLEKSI KIKA. KATI I PARE

ZYRE ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT. KOMPLEKSI KIKA. KATI I PARE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Zyre me qera tek komuna e parisit. kompleksi kika. kati i pare >siperfaqe = 52 m2 ...

280 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambient me qera tek Komuna e Parisit .

Jepet ambient me qera tek Komuna e Parisit .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepet ambient me qera tek komuna e parisit .ambienti eshte i organizuar ne 1open space me fasad xhami dhe 1 tualet.ambienti ka funksionuar si lloto.ambienti jepet me qera bosh per te realizuar aktivitete te ndryshme si qender estetike,klinik dentare,farmaci etj sip:54m2 kati:1 cmimi:400euro ...

400 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok

Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Jepet ambjent biznesi 200 metra katror me qera. ne rrugen pjeter bogdani tek ish blloku perball shkolles edith durham. jepet per zyre, bank, biznes etj. esht open space hapesir e hapur, mund te ndryshohet sipas deshire nga qeramarresi. cmimi 3000/euro ne muaj. mundesi shum e mir investimi dhe zone s...

3,000 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 450 m² 450 Euro (Rruga e Barrikadave)

Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 450 m² 450 Euro (Rruga e Barrikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ambienti gjendet në rrugën e “barrikadave” ambienti është i pozicionuar në katin e 1 teknin dhe ka sipërfaqe totale 52 m2 . ambienti është i investuar dhe mund të përdoret si ambient për zyra detaje të tjera • bosh • fasadë xhami • ambient për zyra • tualet • për ta vizi...

450 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 120 m² 500 Euro (Rruga e Dibres)

Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 120 m² 500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet tek rruga e dibrës.. ambienti është pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe totale 120 m2. ambienti është i investuar dhe është i përshtatshëm për call center. detaje të tjera • bosh • për ta vizituar na kontaktoni! opp 2399 cel. : 0697015469...

500 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane - Durres

Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane - Durres

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Jepet me qera qendër biznesi në autostradën tiranë-durrës.qendra ka 2 kate sherbim dhe nje magazine ,e gjithë ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 1598 m2 ,ku secili kat ka siperfaqe prej 324 m2 dhe magazina ka nje siperfaqe prej 950 m2.Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe ...

4,000 Euro

Tirane
320 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera bar ne Bulevardin Bajram Curri

Jepet me qera bar ne Bulevardin Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Jepet me qera bar ne bulevardin bajram curri ka nje siperfaqe prej 52 m2. gjithashtu edhe 60 metra verande cmimi i qerase 320 euro/muaji...

320 Euro

Tirane
290 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 60 m² 290 Euro (Bulevardi Bajram Curri)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 60 m² 290 Euro (Bulevardi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Ambjenti eshte i pozicionuar te bulevardi bajram curri, te drejtoria e policise. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqja e ambjentit: 60 m2 • orientimi : veri-perendim. ambjenti eshte aktualisht zyre dhe disponon: • tualeti me aspirim natyral • i investuar • kubature e rregullt ...

290 Euro

Tirane
330 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 50 m² 330 Euro (Qendra Tregtare ETC)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 50 m² 330 Euro (Qendra Tr

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar te qendra tregtare etc. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 50 m2. ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe disponon: • tualeti • kubature e rregullt • i investuar • pozicion gjeografik i favorshem • i pershatshem per ...

330 Euro

Tirane
330 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb per Zyra (70 m2) Fillimi i Rr. e Kavajes | Tek Raifaizen |Kondicioner ( Sheshi skenderbej)

Amb per Zyra (70 m2) Fillimi i Rr. e Kavajes | Tek Raifaizen |Kondicio -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Me qera ambient i pershtatshem per zyra 1 + 1 (70 m2) tek rr. e kavajes | zone perfekte | pallat i ri | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | me kondicioner | dritare dopio xham me grila | ambienti i punes me 2 kolltuqe | shtruar me plllake cilesore | do lyhet me boje shume cilesore...

330 Euro

Tirane
16,720 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent

Jepet me qera ambjent

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit ka nje siperfaqe prej 760 m2 ndodhet ne katin e pare , i dyti mbi dyqane ka pamje nga bulevardi dhe kryeministria eshte e pershtatshme per bank, organizata te ndryshme jo qeveritare,call center etj cmimi i qerase 22 euro/ m2...

16,720 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER BIZNES TE BULEVARDI ZOGU I PARE

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER BIZNES TE BULEVARDI ZOGU I PARE

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Sapo doli me qera super ambient per biznes me siperfaqje 250m2 te bulevardi zogu i pare. ndodhet ne katin e dyte te nje godine 4 kateshe. punimet e ambientit jane super cilesore dhe pershtatet per biznese te ndryshme si banka, institucione, call center etj. deri tani ka fuksionuar si call center. qe...

3,000 Euro

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, TIRANË

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA KONGRESI MANASTIRIT, TIRANË

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient biznesi 60 m² tek rruga kongresi i manastirit, pranë spitalit nënë tereza. ndodhet në një zonë të mirë i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme si klinkë dentare, farmaci, fizoterapi etj. Çmimi është 30000 lekë/muaj i panegociueshëm. 👉për më sh...

30,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera bar i mobiluar  ne rrugen Bardhyl

Jepet me qera bar i mobiluar ne rrugen Bardhyl

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Jepet me qera bar i mobiluar ne rrugen bardhyl ka nje siperfaqe prej 124 m2 , ka dhe verande. fasada ka gjeresi te konsiderueshme dhe pamje shume te bukur nga rruga kryesore eshte i mobiluar totalisht , me te gjitha paisjet e nevojshme. ka fasade 14 ne rruge kryesore, ka pamje fantastike...

2,000 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet dyqan me qera te Rruga e Elbasanit

Jepet dyqan me qera te Rruga e Elbasanit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera te rruga e elbasanit dyqani ndodhet buze ruge ka nje siperfaqe 35m2 eshte me fasade xhami ndodhet ne nje zone te frekuentuar nga njezit eshte e pershtatshme per zyra ,sherbime e ndryshme ,butik etj cmimi 300euro/muaji ...

2,000 Euro

Tirane
55,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient ne rrugen Todi Shkurti prane Kompleksit Grand.

Jepet me qera ambient ne rrugen Todi Shkurti prane Kompleksit Grand.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient ne rrugen todi shkurti prane kompleksit grand.ambienti eshte i organizuar ne nje siperfaqe 180m2 ,me 2 hapesira te kosiderueshm,1tualet dhe 4- vendparkimi.ambienti jepet pjeserisht i mobiluar,eshte i pershtateshme per aktivitete te ndryshme si call-center,studio,depo farmaceuti...

55,000 Leke

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambient me qera ne rrugen Siri Kodra

Jepet ambient me qera ne rrugen Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Jepet ambient me qera ne rrugen siri kodra.ambienti eshte i organizuar nga nje siperfaqe 80m2 me 3open space +2tualete+1ballkon i bollshem+magazine.ambienti ka akses nga rruga kryesore,jepet me qera per te realizuar aktivitete te ndryshme si klinik dentare,laborator mjeksor,qender estetike,zyra etj....

550 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 82 m2 NE RRUGEN E KAVAJES!

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 82 m2 NE RRUGEN E KAVAJES!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen e kavaje prane poliklinikes buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 80m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. ka pamje nga rruga kryesore.per me shume informacion ju lutem na...

500 Euro

Tirane
3,850 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Qera Ambjent Kapanon (Magazine)

Jepet Qera Ambjent Kapanon (Magazine)

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Jepet qera magazine ne autostraden tr dr e pershtatshme per cdo lloj biznesi ne nje bllok magazinash me kushte moderne, akses me rrugen kryesore mundesi parkimi kamjonash ne te gjitha hapsirat e magazines. dimensionet 15m gjeresia 72 gjatesia 9 metra lartesi. jepet dhe kapanon ne kete kompleks k...

3,850 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera super ambient tek Sheshi Willson ne rrugen Abdyl Frasheri

Jepet me qera super ambient tek Sheshi Willson ne rrugen Abdyl Frasher

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qera super ambient tek sheshi willson ne rrugen abdyl frasheri.ambienti eshte i organizuar nga nje siperfaqe 170m2 me fasad xhami +tualet.ambienti jepet bosh per te realizuar aktivitete te ndryshme si call-center,klinik dentare,qender estetike ,zyra etj. sip:170m2 kati:1banim( buze rrug...

1,000 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent per Zyra, 100 m², 800 Euro, Rruga Kavajes, ish parku.

Tirane, jap me qera ambjent per Zyra, 100 m², 800 Euro, Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B prane kompleksit deliorgjit, tek ish parku jepet me qira zyra luksoze, ne nje nga pallatet me bashkohore. ambjenti eshte me siperfaqe 100 m2, i ndare ne 3 ambjente, eshte i investuar totalisht ne menyre moderrne ku bie ne sy parketi shume cilesor, dritaret me dopio xham dhe grrilat me pult kom...

800 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 38 m² 250 Euro (Qendra Tregtare ETC)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 38 m² 250 Euro (Qendra Tr

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ambjenti është i pozicionuar te qendra tregtare etc. informacion mbi ambjentin: • kati 3 • sipërfaqja e ambjentit: 38 m2. ambjenti është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • kubaturë e rregullt • i investuar • pozicion gjeografik i favorshëm • i përshatshëm për zyra dhe ...

250 Euro

Tirane
110 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jeni në kërkim të ZYRËS suaj me kosto minimale?

Jeni në kërkim të ZYRËS suaj me kosto minimale?

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jeni në kërkim të një zyre? jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt? tirana office hub ju ofron zyrat më të përshtatshme (me qera ditore, sezonale dhe afatgjatë) në një vendndodhje ideale. zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda...

110 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera restorant

Jepet me qera restorant

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Jepet me qera restorant ka nje siperfaqe prej 90 m2 me certifikate pronesie, ne fakt eshte 90 m2 bashke me verande 6 m2 ku mban 2 tovolina. restoranti ka nje xhiro te konsiderueshme me prodhime tradicionale. ka 44 vende me te ulur. ka nje arredim shume te mire , aspirim, kondicionim perfekt. nd...

600 Euro

Tirane
85,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA SULEJMAN DELVINA, TIRANË

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, RRUGA SULEJMAN DELVINA, TIRANË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient biznesi tek rruga sulejman delvina, tiranë. ambienti ka pozicion të favorshëm në një zonë shumë të kërkuar dhe mund të shrytëzohet për aktivitete të ndryshme biznesi. 👉më kontakto tani për një vizitë në pronë ☎0696011333...

85,000 Leke

Tirane
1,300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA OSE SHITET DUPLEX NE BLLOK .

JEPET ME QIRA OSE SHITET DUPLEX NE BLLOK .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shitet ose jepet me qira duplex i organizuar për zyra me siperfaqe totale 186.65 m2. duplex-i është i investuar dhe ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të tiranës , në bllok , në katin e 3 të një pallati ekzistues. disponon dokumetacion të rregullt . për një vizitë në pron...

1,300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas