Objekt Biznesi me Qera 1000+ Objekt Biznesi me Qera

 Online 80 lexues | 1 njoftime ne pritje

235 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera SUPER Cilesor | prane shkolles Petro Nini | Vendodhje PERFEKTE

SUPER Cilesor | prane shkolles Petro Nini | Vendodhje PERFEKTE - Tirane

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jepet me qera super ambient 1+1 | 48 m2 |rr."margarita tutulani" afer shkolles" drita e dijes"ose prane gjimnazit " petro nini" | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 48 m2 - 1 dhome + salloni dhe kuzhine me kundrabufe. - 1 korridor . - 1 tualet. -1 ballkon -kati 2 - sobe elektrike ne gjendje te mire - kuzhine e mirembajtur - dera kryesore e blinduar. - dyer prej druri. - dushi "leov" - tavan me gips dekorativ - ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes. - depozite uji me pompe me vete . - ambienti brenda i sapo lyer. - me ajrosje natyrale - facilietet afer. -vendodhje perfekte cmimi: 30.000 leke ose 235 euro paradhenie : 1 muaj e gjysem tel ose whatsapp: 0699481474...

235 Euro

Tirane
235 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient biznesi SUPER| 2+1 | Rr. Zef Jubani, Komuna e Parisit

Ambient biznesi SUPER| 2+1 | Rr. Zef Jubani, Komuna e Parisit - Tirane

Rruga Zef Jubani, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jepet me qera super ambient 2+1 per zyra | 85 m2 | rr. zef jubani, komuna e parisit | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 85 m2 -kati 1 - 2 dhoma - 1 sallon - 1 korridor - 1 tualet. ( me dush) -dritare me dopio xham - ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes. - depozite uji me pompe me vete . - ambienti brenda i sapo lyer. - me ajrosje natyrale - me ballkon - dera kryesore prej hekuri e blinduar. - facilietet afer -vendodhje perfekte cmimi: 30.000 leke ose 235 euro paradhenie : 1 muaj e gjysem tel ose whatsapp: 0674749032 ...

235 Euro

Tirane
2,100 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira ambjent  Open Space 348m2 prane Inxhinjerise se ndertimit,

Jepet me qira ambjent Open Space 348m2 prane Inxhinjerise se ndertimi - Tirane

Inxhinieria E Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jepet me qira ambjent 348m2 ,kondicioner ,aspirim ,lartesi 3.05m ,kati 4, adresa:kompleksi kontakt,rr.ndre mjeda,prane inxhinjerise se ndertimit cmimi: 6 euro m/2 ose 2100 euro/muaj....

2,100 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera QERA: 2 kate Vile per biznes dhe banim ne Qender te Korces

QERA: 2 kate Vile per biznes dhe banim ne Qender te Korces - Korce

Rruga E Veteraneve, Korce, Albania, Qender | Korce

B Jepet me qera 2 katet e para te nje vile me nje siperfaqe totale 250 m2 ne qytetin e korces.tek rruga e veteraneve, perball kinemase. vila eshte objekt i ri i paperdorur me pare. ndodhet tek kinemaja ne qender te korces. 2 katet e para nuk kane mure te brendshme. eshte komplet hapesire boshe, e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi.cdo kat eshte i pajisur me wc. 2 katet kane kontakt me njeri tjetrin si me shkalle te brenshme, ashtu edhe te ndare me shkalle te jashme. objekti eshte 3 kate. mund te jepet edhe gjith godina me qera nese jeni te interesuar....

800 Euro

Korce
87,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Shitet 2+1 Rr.Frosina Plaku,Cmimi 87000 Euro.

Shitet 2+1 Rr.Frosina Plaku,Cmimi 87000 Euro. - Tirane

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet 2+1 110 m2,me hipoteke,kati 2,orjentimi juglindje,adresa rr.frosina plaku,cmimi 87000 euro. per ta vizituar na kontaktoni:0693321309 ...

87,000 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient per zyra ose Klinike private!

Jepet me qera ambient per zyra ose Klinike private! - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperia, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Jepet me qera ambient hyrje 2+1 66m2 buze rruges kryesore tek stadium dinamo siper ehw e pershtatshme per klinika private ose zyra . ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentiar dhe me pamje dhe reklamim nga rruga kryesore .. ...

450 Euro

Tirane
100,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira dyqan Rruga Kavajes

Jepet me qira dyqan Rruga Kavajes - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jepet me qira dyqan 70m2,1 banjo,adresa:fundi rruges kavajes,ne drejtim te pallatit me shigjeta,buze rruge,cmimi:100.000leke ...

100,000 Leke

Tirane
125 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 28 m 125 Euro (Brryli)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 28 m 125 Euro (Brryli) - Tirane

Brryli, Brryli | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit te bar oslo. informacion mbi ambjentin: kati 0 perdhes siperfaqja e ambjentit : 28 m2. ambjenti eshte bosh dhe disponon: tualeti i investuar i pershtashem vetem per zyra kubature e rregullt pozicion gjeografik i favorshem. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355692150853...

125 Euro

Tirane
1,550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Prane Shkolles Petro Nini Luarasi, jepet ambjent 190 m2 me qira

Prane Shkolles Petro Nini Luarasi, jepet ambjent 190 m2 me qira - Tirane

Petro Nini , Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Prane sheshit willson ,jepet me qira ambjent 190 m2 ,openspace 120 m2 dhe dy ambiente 54m2 . ambjenti eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamimin e jashtem ,ka sistem qendror ngrohje- ftohje lateral periferik e central ne tavan ,eshte i shtruar me parket dhe ka akses me rrugen kryesore.ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh call center, zyra konsulence,zyra programimi ,qender kursesh,klinike dentare etj.eshte i lokalizuar ne nje nder zonat me te preferuara te biznesit ....

1,550 Euro

Tirane
20,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Shkolla Baletit,Zyre/Dyqan me Qira Buze Rruge me super Cmim

Tek Shkolla Baletit,Zyre/Dyqan me Qira Buze Rruge me super Cmim - Tirane

Shkolla Baletit , Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Tek shkolla baletit ,jepet me qera nje zyre ne katin e 1 buze rruge e pajisur me shkalle te dedikuara si dhe me mundesi brandimi .ambjenti eshte i pajisur me kondicioner ,me instalime telefonike dhe interneti .zyra eshte e aksesueshme ,ne nje pozicion strategjik dhe mund te sherbej per aktivitete si noteri ,konsulenc,dyqan produktesh etj .qeraja 20000 leke .per me teper kontaktoni ne numrin 0672049666 ...

20,000 Leke

Tirane
2,300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Okazion!Ambjent zyre me qera  ne Bllok

Okazion!Ambjent zyre me qera ne Bllok - Tirane

Ne Bllok, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra,ka nje sip prej 140 m2,kati 1.eshte i ndare ne 3 dhoma plus kuzhine....

2,300 Euro

Tirane
270 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE VASIL SHANTO!

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE VASIL SHANTO! - Tirane

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Dyqan me qira ne vasil shanto me nje siperfaqe prej 36.5m. pozicionimi ne kete zone ofron mundesine e zhvillimit te cdo lloj biznesi si agjensi, zyre avokatie,qender estetike,minimarket, parukeri, berber, dyqan veshjesh, farmaci etj. per nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 0674050144....

270 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  jepet me qera Ambient me dy dhoma

jepet me qera Ambient me dy dhoma - Tirane

Rruga Myslym Shyri, Sa Kalon Albtelecomin,, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Id e prones : 4261047 rruga myslym shyri, sa kalon albtelecomin, buze rruges, jepet me qera ambient me dy dhoma, siperfaqe 60 m, kati 2, i dhome me paket, tualet, ballkon, mundesi reklamimi. jepet me qera 250 euro +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/qera-id-4261047-ambient-zyre-rruga-myslym-shyri-afer-albtelecomit-tirane/...

250 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera apartament 2+1,  pallat i ri dhe shume cilesor

jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri dhe shume cilesor - Tirane

Rruga Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Id e prones : 4221288 rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe totale 123 m2, kati i 8, pallat i ri dhe shume cilesor, apartamenti ka inkubature te rregullt, eshte i perbere nga koridori qe lidh te gjithe ambjentet, salloni i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, me orientim jug-perendim. i pershtatshem per banim por edhe per zyra. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me facilitete te shumta. cmimi 400 euro i diskutueshem +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4221288-apartment-2-1-elbasanit-street-tirana/...

400 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera ambjent zyre, siperfaqe 35 m2

jepet me qera ambjent zyre, siperfaqe 35 m2 - Tirane

Myslym Shyri, Prane Gjykates Se Larte, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Id e prones : 4261104 myslym shyri, prane gjykates se larte, jepet me qera ambjent zyre, siperfaqe 35 m2, kati i 2, bosh, tualet, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi. cmimi 300 euro +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/for-rent-id-4261104-office-space-myslym-shyri-tirana/...

300 Euro

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera ambjent zyre, kati i 2,

jepet me qera ambjent zyre, kati i 2, - Tirane

Bllok, Prane Minibashkise Numer 5,, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Id e prones : 4261105 bllok, prane minibashkise numer 5, midis rruges nikolla tupe dhe abdyl frasheri, jepet me qera ambjent zyre, kati i 2, siperfaqe 50 m2, pallat i ri, buze rruge, ambjenti ka 2 ndarje, kondicioner, tualet, hyrje me vehte. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. cmimi 30000 leke +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4261105-office-space-block-nikolla-tupe-street-tirana/...

30,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  jepet me qera magazine, kati -1, siperfaqe 300 m2

jepet me qera magazine, kati -1, siperfaqe 300 m2 - Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Prane Optika Roma, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Id e prones : 4281020 rruga hoxha tahsim, prane optika roma, jepet me qera magazine, kati -1, siperfaqe 300 m2, totalisht e rikonstruktuar, aspirim, depo, zyre, 2 tualet, linje 3 fazore, cmimi 1500 euro i disktueshem +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/for-rent-id-4281020-magazine-300-m2-hoxha-tahsim-street-tirana/...

1,500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe totale 123 m2

jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe totale 123 m2 - Tirane

Rruga Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Id e prones : 4221288 rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe totale 123 m2, kati i 8, pallat i ri dhe shume cilesor, apartamenti ka inkubature te rregullt, eshte i perbere nga koridori qe lidh te gjithe ambjentet, salloni i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, me orientim jug-perendim. i pershtatshem per banim por edhe per zyra. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me facilitete te shumta. cmimi 400 euro i diskutueshem +355 69 606 2112 http://dreamalbania.al/sq/property/rent-id-4221288-apartment-2-1-elbasanit-street-tirana/...

400 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ZYRE ME QIRA 135  M2 DHE ME 1 GARAZHD NE QENDER TE TIRANES!

JEPET ZYRE ME QIRA 135 M2 DHE ME 1 GARAZHD NE QENDER TE TIRANES! - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Jepet me qira zure ne qender te tiranes me pamje nga sheshi skenderbej,ambienti disponon 135 m2 eshte ne nje pallat ku e shumta e ambienteve jane zyra dhe ka siguri te larte.ambienti organizohet ne 4 ambiente,korridor,2 tualete dhe dy ballkone. qiraja eshte 800 euro neto i diskutueshem perfshihet ne cmim dhe garazhdi. per nje shoqerim ne prone apo dhe per me shume info jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e telefonit 0692070047....

800 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ZYRE ME QIRA 114 M2  NE QENDER TE TIRANES!

JEPET ZYRE ME QIRA 114 M2 NE QENDER TE TIRANES! - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Jepet ambient zyre me qira ne qender te tiranes 114 m2 kati i 1 ,organizohet ne 3 ambiente sherbimi,korridor,2 tualete dhe 1 ballkon i cili mund te sherbej si smoking area. ambiente ka akses te lehte nga vendodhja i cili te ofron facilitete te ndryshme. qiraja e zyres eshte 400 euro neto. per nje shoqerim ne prone apo per me shume info jeni te lutur te na kontaktoni ne numrine e telefonit 0692070047....

400 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera magazina ne qender te Selites, Tirane

Jepet me qera magazina ne qender te Selites, Tirane - Tirane

Rruga Frank Bardhi, Selite, Tirane, Kodra e Diellit | Tirane

B Jepet me qera magazina ne qender te selites, tirane, perballe universitetit marlin barleti, prane stacionit te autobusave. ...

250 Euro

Tirane
750 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Ne Qender Te Tiranes

Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Ne Qender Te Tiranes - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Jepet me qira ambjent duplex me siperfaqe 172 m2 ne qender te tiranes 100 meter larg sheshit skenderbej. ambjent i pershtatshem per zyra. ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te njohura ne tirane. eshte lehtesisht e aksesueshme dhe shume e perdorin kete godine si pike referimi. stuktura: 3 dhoma me hapesira te medha, nje sallon pritje, 2 ballkone dhe 2 tualete. cmimi 750 euro pa taksa. per te bere nje vizit ne prone mos nguro te telefonosh ijonin ne nr 0674032996 ...

750 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Me Qira Ambjent Komercal Buze Rruge

Jepet Me Qira Ambjent Komercal Buze Rruge - Tirane

Ish Ekspozita, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Ambjenti ndodhet ne pallat te ri ne katin e dyte ne bulevardi gjergj fishta(ish ekspozita). ambjenti ka hyrje te personalizuar, eshte me fasade xhami me pamje nga rruga. per nje vizite ne prone telefononi ijoni ne nr e tel 0674032996....

500 Euro

Tirane
770 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Ambjent Zyrash i Mobiluar Tek Hipoteka e Tiranes

Super Ambjent Zyrash i Mobiluar Tek Hipoteka e Tiranes - Tirane

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Zyra ndodhet me rrugen "panorama" perbri me hipoteken. struktura e ambjentit: zyrat ndahen ne 3 zyra ku kemi zyren qendrore e cila eshte e ndare me xham me zyrat e tjera ne te cilat mund te zhvillohen takime te ndryshme ne varesi te aktivivitetit qe ju keni. zyra e dyte eshte zyra e pajisur me 2 tavolina dhe 2 kompjutera. zyra 3 eshte e paisur me 4 tavolina dhe 4 kompjutera. kuzhina eshte e paisur me cdo gje te nevojshme sic shihet tek fotot. eshte e mobiluar ne kushte bashkohore e paisur me parket gjithashtu dhe sistem ngrohje ftohje ne secilen prej ambjenteve te larte-permendura. prona ka orientim nga jug-perendimi. kontakto ijoni muho ne nr e telefonit: 0674032996...

770 Euro

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent per disa zyra biznesi

Ambjent per disa zyra biznesi - Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ndodhet tek drejtoria e policise tirane sip 200 m2.mund te ndahet ne disa zyra ka 2 banja sistem ngrohje dhe ftohje. ndodhet ne kryqezimin e ures se lanes dhe drejtorise se policise....

1,500 Euro

Tirane
1,700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra Open Space  ne Qendren Turdiu

Zyra Open Space ne Qendren Turdiu - Tirane

9-kateshet, Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Jepet ambjent per zyra me qira ne nje nga ndertesat me luksoze te tiranes, tek turdiu center ne rrugen e barrikadave ne krah te 9-katesheve. ambjenti ndodhet ne katin e 2 me nje pamje fantastike nga lulishtja prapa pallatit te kultures dhe ka nje siperfaqe prej 118 m2 neto. ambjenti eshte i shoqeruar edhe me nje garazh qe ndodhet ne katet nentokesore te nderteses. ambjenti eshte prane perfundimit dhe do te jete i gatshem ne muajin qeshor .cmimi 15 euro m2 netto , por ekziston ende mundesia e organizimit te ndarjeve te brendshme sipas kerkesave te qeramarresit. per nje vizite ne prone apo detaje te metejshme, me kontaktoni ne 0676023889....

1,700 Euro

Tirane
1,800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tek Rruga Elbasanit , Shitet  ambjent 200 m2 Per Zyra

Tek Rruga Elbasanit , Shitet ambjent 200 m2 Per Zyra - Tirane

Rruga Elbasanit , Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Ne rrugen e elbasanit , jepet ambjent 200 m2. ambjenti eshte multifunksional edhe mund ta perdorni sipas kerkesave tuaja per biznes, si psh zyra arkitekture ,zyra programimi ,qender kursesh. jepet i mobiluar .kontakto orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme....

1,800 Euro

Tirane
24,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Okazion!

Okazion! - Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Jepet ambient me qera prane tv-klan porcelan, ne rruge kryesore. prane ministrise se kultures dhe institutit te shendetit publik. ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ne pozicion strategjik, lehtesisht i aksesueshem dhe i saporinovuar. siperfaqia eshte 35 m2 bashke me banjo. komtakt- 0688722733 /0696169011...

24,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Dyqan me qera

Dyqan me qera - Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Jepet ambient me qera prane tv-klan porcelan, ne rruge kryesore. prane ministrise se kultures dhe ikv. ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ne pozicion strategjik, lehtesisht i aksesueshem dhe i saporinovuar. komtakt- 0688722733 /0696169011...

12,000 Leke

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Bodrum me qera, siperfaqe 162m2

Bodrum me qera, siperfaqe 162m2 - Tirane

Rruga Qazim Vathi, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Leshohet bodrum me qera, siperfaqe 162m2 dhe oborr 40m2. e pershtatshme per punishte, magazina dhe depo te ndryshme. objekti ndodhet prane shkolles kongresi i lushnjes, te sheshi xhamlliku....

300 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera SUPER ambient (330 m2 ) | Buze rruge, Pjeze

SUPER ambient (330 m2 ) | Buze rruge, Pjeze - Durres

Rruga Per Plepa, Pjeze , Zone Periferike | Durres

B Jepet me qera super ambient | 330 m2 | buze rruge, pjeze -siperfaqja: 330 m2 -kati i pare -lartesia : 4.8 m -ka korent 3-fazorsh -ka uje 24 ore - ka banjo me sanitare cilesore i pershtatshem per cdo lloj biznesi apo perdorimi | jepet afatgjate cmimi: 500 euro/muaj paradhenie: 1 muaj e gjysem telefon: 0684201065 ose 0683943377...

500 Euro

Durres
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera SUPER ambient (330 m2) - Buze rruge, Pjeze

SUPER ambient (330 m2) - Buze rruge, Pjeze - Durres

Rruga Per Plepa, Pjeze , Zone Periferike | Durres

B Jepet me qera super ambient | 330 m2 | buze rruge, pjeze -siperfaqja: 330 m2 -kati i dyte dhe i trete -lartesia : 3m -ka korent 3-fazorsh -i rrethuar me fasade xhami -ka uje 24 ore - ka banjo me sanitare cilesore i pershtatshem per cdo lloj biznesi apo perdorimi si psh: restorant, palester, etj | jepet afatgjate cmimi: 250 euro/muaj ( secili kat) paradhenie: 1 muaj e gjysem telefon: 0684201065 ose 0683943377...

250 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas