objekt biznesi me qera  3876 njoftime

 Online 92 lexues | 1 njoftime ne pritje

800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Bllok tek Più 39 Food & Club ,Ambjent Perfekt per Zyra me Qira'

Ne Bllok tek Più 39 Food & Club ,Ambjent Perfekt per Zyra me Qira -

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Real Deal Properties

B Ne bllok ,ne nje prej lokacioneve me te preferuara per zyra jepet me qera apartament me siperfaqja prej 120 m2 eshte e organizuar ne 3 zyra ,2 tualete ,2 ballkone .apartamenti ka sistem kondicionimi chiller ambjenti ndodhet ne nje prej pallateve me te mira ne tirane ,i preferuar per zyra biznesi ,i ...

800 Euro

Tirane
2,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Bllok,Dyqan me Qira me Vetrat Xhami'

Bllok,Dyqan me Qira me Vetrat Xhami' -

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Real Deal Properties

B Ne bllok ,ne nje zonave me te preferuara ne tirane ,e me te mire te ndertimit jepet me qera dyqan 100 m2 .dyqani ndodhet ne katin 0 .ndodhet ne nje zone shume te mire , me levizshmeri njerezish gjate gjithe kohes .ka edhe mundesi parkimi perballe .dyqani mund te behet duplex per te shfrytezuar me sh...

2,200 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient me Pamje ( 104 m2) SELVIA | 2 Kondicionere |  2 Ballkone - 1 Super Verande |

Ambient me Pamje ( 104 m2) SELVIA | 2 Kondicionere | 2 Ballkone - 1 S -

Rruga Tafaj, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambient per zyre 2+1 |104 m2 | rr. tafaj, selvia | hapesire e bollshme dhe me ndricim | 2 ballkone | verande e madhe | 2 kondicionere | kundrabufe + mikrovale | vetrate xhami + grile | vendodhje shume e mire te dhenat: -siperfaqja: 104 m2 -kati 2 -pallat i ri -ashensor - gj...

350 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK -

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania | Tirane

B jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q550 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te regullt ( qe mund te behet me 3 nendarjete rregullta) - 2 dhoma me pamje nga rruga kryesore (...

2,000 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera 3+1 Me Super Pamje * Taiwani* ( 100 m2) Me Kondrabufe & Kondicioner

3+1 Me Super Pamje * Taiwani* ( 100 m2) Me Kondrabufe & Kondicione -

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambient biznesi | 100 m2 | rr. ibrahim rugova, perballe taiwan-it | i restauruar | kondicioner | ballkon me pamje nga taiwan-i | super hapesire e bollshme dhe me ndricim -te dhenat: -siperfaqja: 100 m2 -kati 2 - 3 ambiente - me kundrabufe - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballk...

400 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient biznesi/ banim SUPER(100 m2) | Pamje nga Taiwan-i | Kundrabufe/ Kondicioner Gati

Ambient biznesi/ banim SUPER(100 m2) | Pamje nga Taiwan-i | Kundrabufe -

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambient biznesi | 100 m2 | rr. ibrahim rugova, perballe taiwan-it | i restauruar |3 ambiente pune + holl pritjeje| kondicioner | ballkon me pamje nga taiwan-i | super hapesire e bollshme dhe me ndricim| dollap i madh inkaso -te dhenat: -siperfaqja: 100 m2 -kati 2 - 3 ambiente...

400 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK -

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania | Tirane

B jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q550 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te regullt ( qe mund te behet me 3 nendarjete rregullta) - 2 dhoma me pamje nga rruga kryesore (...

2,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet bar kafe me qera te mozaiku tiranes

jepet bar kafe me qera te mozaiku tiranes -

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania | Tirane

B Biznesi bar kafe eshte ne gjendie pune dhe me klientele te rregullt jepet per vetem 1000 euro ne muaj paradhenie nji vit ....

1,000 Euro

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 300 m² 1.500 Euro (Rruga e Barrikadave)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 300 m² 1.500 Euro (Rruga -

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania | Tirane

B Ambienti ndodhet tek rruga e barrikadave, pranë ish vulës së vjetër. ambienti është pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe totale 300 m2. ambienti është i investuar dhe është i përshtatshëm për call center. detaje të tjera • për ta vizituar na kontaktoni! opp 2397 cel...

1,500 Euro

Tirane
240 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 75 m² 240 Euro (medreseja)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 75 m² 240 Euro (medresej -

Medreseja, Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tirana, Albania | Tirane

B Ambienti ndodhet në zonën e medresesë. ambienti është pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe totale 75 m2. ambienti ka hyrje të dedikuar dhe ndodhet buzë rrugës. detaje të tjera • për ta vizituar na kontaktoni! opp 2394 cel. : 0682034012...

240 Euro

Tirane
1,600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 165 m² 1.600 Euro (Selvia

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 165 m² 1.600 Euro (Selvi -

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane

B Ambienti ndodhet tek zona e njohur si “farmacia 10” abienti është pozicionuar në katin 2 dhe të 2 me sipërfaqe totale 165 m2 për çdo kat. ambienti është buzë rruge është pajisur me kondicioner dhe ka ndarje me gips. në çmimjnae përfshirë edhe taksat. detaje të tjera • 2 tualet...

1,600 Euro

Tirane
23,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 23.000 Leke (Rruga Jordan MIsja)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 23.000 Leke (Rruga -

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania | Tirane

B ambienti ndodhet tek rruga “jordan misja”. magazina është pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 100 m2. magazina është në gjendje pune detaje të tjera • buzë rruge • për ta vizituar na kontaktoni! opp 2383 cel. : 0682034012...

23,000 Leke

Tirane
200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 54 m² 200 Euro (Ali Demi)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 54 m² 200 Euro (Ali Demi) -

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane

B Ambjenti është i pozicionuar në rrugën "shemsi haka" te zona e ali demit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 54 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • hapësirë e bollshme • lartësi prej 3 m e 20 cm ...

200 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 400 Euro (Ish Ekspozita)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 45 m² 400 Euro (Ish Ekspo -

Ish Ekspozita | Tirane

B Ambjenti është i pozicionuar te zona e ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 45 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • pozicion i favorshëm gjeografik • fasadë xhami • kubaturë e rregul...

400 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera lokal 1.200 m² 4.000 Euro (Qytet Studenti)

Tirane, jap me qera lokal 1.200 m² 4.000 Euro (Qytet Studenti) -

Qytet Studenti | Tirane

B Lokali është i pozicionuar në zonën e qytet studentit. informacion mbi lokalin: • 3 kate ndërtim • sipërfaqja e lokalit : 1200 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. lokali është aktualisht në gjendje pune, i mobiluar dhe disponon: • 9 tualete • oborr • verandë • kondicionim • ...

4,000 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent, Ali Demi, 74 m2, 280 euro

Ambjent, Ali Demi, 74 m2, 280 euro -

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane

B Ambjenti është i pozicionuar në rrugën shemsi haka te zona e ali demit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 74 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • hapësirë e bollshme • lartësi prej 3 m e 20 cm ...

280 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA,KLINIKE,ESTETIKE

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA,KLINIKE,ESTETIKE -

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qira ambient per biznes prane ministrise se shendetesise, tek bulevardi bajram curri. ambienti eshte totalisht i investuar se fundmi,duke filluar nga pjesa e parketit,gipset,rafte dhe aksesore te tjera te nevojshme. ambienti eshte shfrytezuar si qender estetike por mund te shfrytezohet edh...

450 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera hotel 3000 Euro (Rruga e Elbasanit)

Tirane, jap me qera hotel 3000 Euro (Rruga e Elbasanit) -

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane

B Resorti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. resorti ka në përbërje të tij : • hotel • bar • restorant • pishinë • hapësirë sportive • sipërfaqja totale: 5300 m2 • 900 m2 është ndërtim • 3000 m2 është sipërfaqja e truallit • dokumentacioni : me hipotekë. resor...

3,000 Euro

Tirane
3,300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera magazine me siperfaqe 2000 m2 ne Kombinat

Jepet me qera magazine me siperfaqe 2000 m2 ne Kombinat -

Kombinat | Tirane

B Jepet me qera magazine me siperfaqe 2000 m2 me tre kate. kati i pare i magazines eshte me siperfaqe 1200 m2 ndersa dy katet e tjera jane 800 m2. magazina ndodhet ne nje zone shume te mire industriale dhe mund te perdoret per qellime biznesi. adresa: kombinat cmimi: 3300 euro/muaj cel: 069822080...

3,300 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera dyqan me siperfaqe 150 m2 tek Komuna e Parisit

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 150 m2 tek Komuna e Parisit -

Komuna e Parisit | Tirane

B Jepet me qera dyqan me siperfaqe 150 m2, kati 1. pozicioni i favorshem qe ka dyqani pasi ndodhet buze rruges dhe me 2 hyrje-dalje ne dy ane te ndryshme te rruges e ben ate te shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme. adresa: komuna e parisit Çmimi: 3000 euro/muaj cel: 0698220805...

3,000 Euro

Tirane
25,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambienti tek Myslym Shyri, ne rruge dytesore.

Jepet me qera ambienti tek Myslym Shyri, ne rruge dytesore. -

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambienti tek myslym shyri, ne rruge dytesore, te ristrukturuar me vend parkimi ,shume afer me drejtorin e pergjitheshme te tatimeve. ambienti eshte e organizuar ne 1 tualet . ambienti eshte i pershtateshem per zyra etj sip:23m2 kati : 1 cmimi: 25.000 leke te reja per me shume...

25,000 Leke

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera nje ambient ne rrugen e Elbasanit.

Jepet me qera nje ambient ne rrugen e Elbasanit. -

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera nje ambient ne rrugen e elbasanit. ambienti eshte organizuar ne 3 ambiente, 1 tualet,2 ballkone.. jepet per aktivitete te ndryshme si klinike, zyra etj. sip: 100m2 kati :3( me ashensor) cmimi: 800 euro per me shume infromacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na ...

800 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera apartamenti 4+2 ( bosh) tek Komuna e Parisit,pas lulishtes

Jepet me qera apartamenti 4+2 ( bosh) tek Komuna e Parisit,pas lulisht -

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera apartamenti 4+2 ( bosh) tek komuna e parisit mbrapa lulishtes. apartamenti eshte organizuar 4 dhoma gjumi , ambient gatimi , sallon ndenje 2,tualete 2 ballkone. apartamenti jepet per banim ose per biznes. sip: 126m2 kati: 4 ( me ashensor) cmimi: 400 euro ( garazhd +50 euro) pe...

400 Euro

Tirane
28,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambienti tek Bulevardi ''Gjergj Fishta'', ne rruge kryesore .

Jepet me qera ambienti tek Bulevardi ''Gjergj Fishta'', ne rruge kryes -

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambienti tek bulevardi ''gjergj fishta'', ne rruge kryesore . ambienti eshte organizuar ne 1 tualet .ambienti jepet me qera per zyra agjensie , kontabiliteti etj sip:20m2 kati : 1 cmimi : 28.000 ( lek te reja) per me shume infromacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezito...

28,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super ambient me qira prane Petro Ninit per 1000 Euro

Super ambient me qira prane Petro Ninit per 1000 Euro -

SAMI FRASHERI | Tirane

B Ambienti ndodhet ne nje zone ku jane te perqendruar nje numer i larte biznesesh dhe ka shume levizshmeri duke qene se ka ne afersi gjimnazin petro nini luarasi dhe fakultetin te drejtesise. ambienti pozicionohet buze rruge, ka nje siperfaqe totale 80m² , i organzuar ne nje hapesire te vetme dhe d...

1,000 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Njesi Sherbimi per Qira 280€!

Jepet Njesi Sherbimi per Qira 280€! -

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qira ambjent komercial per 280 € . ambjenti ndodhet prane pediatrise ne katin 0 te nje ndertimi te ri. zona ka te perqendruar nje numer te larte biznesesh dhe objekte sherbimi. ambjenti ka nje siperfaqe prej 22 m2 dhe organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje tualet. mund te persh...

280 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qira

jepet me qira -

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qira 700m2 truall i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta, uje 24 ore, korrenti afer. cmimi 500 euro/muaj. per me shume detaje kontaktoni ne cel: 0696914779...

500 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera objekt per qira

objekt per qira -

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qira objekt 3 katesh. ndertim i ri dhe i mire izoluar. 20 metra nga rruga kryesore, jepet edhe i ndare siperfaqja 80m2/per kat. cmimi 200euro/per kat...cel 0696914779...

600 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient 750m2 . Don Bosko .

Jepet me qera ambient 750m2 . Don Bosko . -

Rruga Muzaket, Tirana, Albania | Tirane

B Jepet me qera ambient bosh 750m2 kati 0 , i pershtatshem per cdo lloj biznesi , vend shum i populluar . cmimi : 2000 euro i diskutueshem . adrresa : rruga muzake , vendodhja don bosko . tel : 069 35 87 581 ....

2,000 Euro

Tirane
80,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Japim me qera bar-kafe ne zonen e pazarit te ri

Japim me qera bar-kafe ne zonen e pazarit te ri -

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania | Tirane

B Japim me qera bar-kafe (ambjent i brendshem dhe jashtem), qe mund te pershtatet per zgare apo kreperi. personat e interesuar te na kontaktojne ne 0686513729....

80,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas