akullore me qumesht gjiri  

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

800 Euro AMBJENT BIZNESI PER QIRA , VASIL SHANTO Jepet me qira ambjenti me siperfaqe 46m2 ne Rrugen Bulevardi Gjergj Fishta pran

Ambjent Biznesi Per Qira , Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:30): Jepet me qira ambjenti me siperfaqe 46m2 ne rrugen bulevardi gjergj fishta pran kryqzimit te vasil shantos ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si excangle, farmaci, kozmetik, parukeri, zyra avokatie, zyr noterjale, etj....

800 Euro

50,000 Leke AMBJENT BIZNESI PER QIRA ,BLLOK Jepet me qira ambjenti  per biznes me siperfaqe 35m2 ne Rrugen Perlat Rexhepi ne

Ambjent Biznesi Per Qira ,bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:30): Jepet me qira ambjenti per biznes me siperfaqe 35m2 ne rrugen perlat rexhepi ne bllok ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshm si paruketi, zyr avokatie, zyr noteriale, kozmetik, etj. cmimi:50.000 all ...

50,000 Leke

200 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane. 200 € /Muaj ID: PRI+16079 Ambienti ndodhet në zonën e Bllokut • Informacion mbi Ambientin: • Buzë r

Qera,ambient,bllok,tirane. 200 € /muaj Id: Pri+16079

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:24): Ambienti ndodhet në zonën e bllokut • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 18 m2 • 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtatshëm për ak...

200 Euro

1,500 Euro Jepet me Qira Bar-Lounge Tek Qyteti Studenti! Tek Qyteti Studenti, ne Sheshin Demokracia jepet me qira super ambjent , ne gjen

Jepet Me Qira Bar-lounge Tek Qyteti Studenti!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
330.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (16:24): Tek qyteti studenti, ne sheshin demokracia jepet me qira super ambjent , ne gjendje funksionale. i gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kompletuar e funksion te ketij aktiviteti. pra si bar lounge. ambjenti ka nje siperfaqe prej 330 m/2 dhe struktu...

1,500 Euro

4,000 Euro Jepet me qira Bari  te Rr.Elbasanit  Super ambient me qira ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes te Rr.Elbas

Jepet Me Qira Bari Te Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
530.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (16:12): Super ambient me qira ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes te rr.elbasani. ambienti ka verand dhe nje siperfaqe te konsiderueshme. bari jepet i arreduar me nje stil modern, teper bashkekohor dhe te investuar. per me teper ju ftoje ne nje v...

4,000 Euro

1,000 Euro Tek Kompleksi KIKA 2 Jepet Ambient Komercial Me Qira ! Tek Kompleksi Kika 2 jepet ambient biznesi 50 m2 ne katin 0 me qira . Ambienti e

Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Ambient Komercial Me Qira !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (15:37): Tek kompleksi kika 2 jepet ambient biznesi 50 m2 ne katin 0 me qira . ambienti eshte totalisht openspace dhe pozicioni ne rrugen kryesore e ben te pershatshem per nje kategori te madhe biznesesh. momentalisht eshte duke perfunduar investimi ne te dhe...

1,000 Euro

850 Euro Qender, Jepet Ambient per Zyra me Qira!!! Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Ambient per Zyra me siperfaqe te madhe. Ambi

Qender, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira!!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (15:16): Ne qender te tiranes, jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe te madhe. ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar dhe ka siperfaqe 170 m2 te organizuar ne ambientin openspace, 3 ballkone dhe 2 tualete. hapesira e madhe b...

850 Euro

800 Euro Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë 800 € /muaj  Ambienti është i pozicionuar tek Rruga "Sami Frasheri".

Informaci

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë 800 € /muaj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (15:16): Ambienti është i pozicionuar tek rruga "sami frasheri". informacion mbi ambientin: •ndërtim ekzistues • kati 2 banimi sipërfaqja ambienti :100 m2 • • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : e ndare ne 3 ambiente ...

800 Euro

1,500 Euro Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt  Q2015

Te dhenat e ndarjes:

- 4 ambiente pune 
- 2 tualete 
- 2 tualete

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (15:05): Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: jepet me qira ambient super! - ndrici...

1,500 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

850 Euro Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga e Kavajes Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga e Kavajës.
Ambienti ndodhet në katin

Jepet Me Qira Ambient Tregtar Tek Rruga E Kavajes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (14:37): Jepet me qira ambient tregtar tek rruga e kavajës. ambienti ndodhet në katin e 2, disponon sipërfaqe totale 170 m2. pozicion i favorshëm gjeografik, punime cilësore, fasadë xhami. zona ofron mundësi shumë të mira investimi. ...

850 Euro

1,500 Euro Qera,Ambient,Stadiumi Dinamo, PRI+16072 Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo. • Informacion mbi Ambientin:

Qera,ambient,stadiumi Dinamo, Pri+16072

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (14:37): Ambienti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo. • informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati -1 • sipërfaqja e ambientit: 240 m2 • 5 tualete • sistem qendror kondicionimi • izolim akustik • i investuar • me dokumentacion të r...

1,500 Euro

1,350 Euro Ambjent zyrash 172 m2 te stadiumi qemal stafa ambjent 172 m2 
kati 2
shumllojshmeri biznesesh 
cmimi okazion

Ambjent Zyrash 172 M2 Te Stadiumi Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
172.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (13:51): Ambjent 172 m2 kati 2 shumllojshmeri biznesesh cmimi okazion ...

1,350 Euro

4,200 Euro Ambient kommercial me Qira, Rr. e Kavajes. PERSHKRIMI I PRONES: 
● Siperfaqja totale: 350m2.
● Siperfaqe per kat: 175

Ambient Kommercial Me Qira, Rr. E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (13:47): Pershkrimi i prones: ● siperfaqja totale: 350m2. ● siperfaqe per kat: 175m2. ● organizohet : • 2 kate, kati 2 ( 2 tualete); • buze rruge. • i gjithe objekti fasade xhami. • mundesi shfrytezimi 100%. ● cil...

4,200 Euro

500 Euro Qira, Zyre, Bllok PERSHKRIMI I PRONES:
●  Ndodhet ne Rrugen Janos Hunyadi.
● Siperfaqja: 30m

Qira, Zyre, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.06.2020 (13:46): Pershkrimi i prones: ● ndodhet ne rrugen janos hunyadi. ● siperfaqja: 30m2. ● kati i pare, me pamje nga rruga. ● kubature e rregullt. ● mundesi investimi per zyre noterie, zyre avokatie, zyre kontabiliteti etj. ● te dhena te tjera:...

500 Euro

4,000 Euro Qira, Ambient Komercial, Bllok. PERSHKRIMI I PRONES:
● Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te kryeqy

Qira, Ambient Komercial, Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:45): Pershkrimi i prones: ● ambienti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit, ne rrugen janos hunyadi. ● siperfaqja: 174 m2. ● kati 0, buze rruge., 1 tualete. ● totalisht me fasade xhami. pallat i ri; i investuar. ● lartesia e am...

4,000 Euro

200 Euro Qira, Dyqan, Pazari i Ri. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Tefta Tashko-Koco.
Siperfaqja: 40 m2.

Qira, Dyqan, Pazari I Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:45): Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen tefta tashko-koco. siperfaqja: 40 m2. kati 0, buze rruge. fasade xhami 4 m, me qepena. organizohet ne : open space, kubature e rregullt; 1 tualet. zone e aksesueshme nga kalimtaret dhe automjete. mundes...

200 Euro

600 Euro Qira, Apartament 4+1+2/ Ambiente Zyra, Bllok. PERSHKRIMI I PRONES: 
•	Ndodhet ne Rrugen Nikolla Tupe.
•	Siperfaqja: 135

Qira, Apartament 4+1+2/ Ambiente Zyra, Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

04.06.2020 (13:44): Pershkrimi i prones: • ndodhet ne rrugen nikolla tupe. • siperfaqja: 135 m2. • kati 4, buze rruge. • organizimi: 4 dhoma; ambient kuzhine me vete; 2 tualete; 2 ballkone. • te dhena te tjera: i investuar; kubature e rregullt; ndertim i...

600 Euro

2,000 Euro Qira, Ambient Komercial, Bllok. PERSHKRIMI I PRONES: 
•	Ndodhet ne Rrugen Nikolla Tupe.
•	Siperfaqja: 80 m

Qira, Ambient Komercial, Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:44): Pershkrimi i prones: • ndodhet ne rrugen nikolla tupe. • siperfaqja: 80 m2. • kati 0, buze rruge, 5 m fasade xhami. • organizimi: open space, kubature e rregullt; 1 tualet. • te dhena te tjera: i investuar; kondicioner. • mundesi s...

2,000 Euro

270 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

270 Euro

2,200 Euro Qira, Ambient Komercial, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane. PERSHKRIMI i PRONES:
Ndodhet prane Kullave Binjake, Bulevard.
Siperfaqja: 115m

Qira, Ambient Komercial, Bulevardi Deshmoret E Kombit, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:44): Pershkrimi i prones: ndodhet prane kullave binjake, bulevard. siperfaqja: 115m2. lartesi: 3.4m fasade xhami: 8m. kati 0, buze rruge. organizohet ne hapsire open space; 1 tualet. mundesi shume e mire investimi per tu ideuar ne dyqan, showroom,...

2,200 Euro

750 Euro Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra! Ne Don Bosko, shume prane me Vizion+ , Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Idea

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra!

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.06.2020 (13:43): Ne don bosko, shume prane me vizion+ , jepet me qira super apartament 3+1+2 ideal per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 156 m2. eshte i organizuar ne sallon shume te madh plot d...

750 Euro

1,000 Euro Prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet Ambient me Qira me mundesi Brandimi! Prane Inxhinierise se Ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi br

Prane Inxhinierise Se Ndertimit, Jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandimi!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (13:43): Prane inxhinierise se ndertimit, buze rruge, jepet me qira ambient me mundesi brandimi! ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe 120 m2. eshte i organizuar me ndarje gipsi ne 4 ambiente dhe nje korido...

1,000 Euro

550 Euro Ne Ali Dem, Jepet Apartament me Qira i Pershtatshem per Ambient Biznesi! Ne Ali Dem, jepet Apartament 2+1 me Qira i pershtatshem per Ambient Biznesi. Apa

Ne Ali Dem, Jepet Apartament Me Qira I Pershtatshem Per Ambient Biznesi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:43): Ne ali dem, jepet apartament 2+1 me qira i pershtatshem per ambient biznesi. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 80 m2. eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, 2 dhoma, koridor, tualet. apartamenti ka akses...

550 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

300 Euro id:216010 - Myslym Shyri,  Jepet me Qera Ambjent per Zyra

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershta...

300 Euro

645 Euro Qira, Dyqan, Bulevardi Bajram Curri. PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet prane DPPSH.
Siperfaqja Totale: 60 m2.
Nd

Qira, Dyqan, Bulevardi Bajram Curri.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.06.2020 (13:43): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet prane dppsh. siperfaqja totale: 60 m2. ndodhet ne katin 0, buze rruge. organizohet ne hapsire open space, tualet. kubature e rregullt; i investuar; drita me spote; qepena. mundesi per t’u pershtatur ne ambi...

645 Euro

470 Euro Jepet ambient zyre me qira ne qender te Tiranes! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-

Jepet Ambient Zyre Me Qira Ne Qender Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.06.2020 (13:34): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-qira-zyre-prane-qendres-se-tiranes-3/[/urlcode]...

470 Euro

1,500 Euro Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi ! Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila esh

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

04.06.2020 (13:30): Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizohet ne katin e 1 ka: dy ambiente, nje ve...

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim