JEPET ME QIRA AMBIENT NE RRUGE TE KAVAJES Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 05/11/2019 14:47

200 Euro

  • JEPET ME QIRA AMBIENT NE RRUGE TE KAVAJES

RENT AMBIENT ON KAVAJA STREET

Business premises for rent on Kavaja Street, at Globe Center. It is situated on the first floor, overlooking the main street. The environment is 25m2 and is organized in the open space. The environment is suitable for various business activities such as hairdressing, office, boutique etc. Rent for 200 euros per month. Contact us for more information or a property visit!


Pagesa 200 Euro
Siperfaqa 25.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Globe
Lexime 202

Jepet me qira ambient biznesi ne Rruge te Kavajes, tek Globe Center. Ndodhet ne katin e pare, me pamje nga rruga kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 25m2 dhe organizohet ne opern space. Ambienti eshte i pershtashem per aktivitete te ndryshme biznesi si parukeri, zyra, butik etj. Jepet me qira per 200 euro ne muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!