Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 23/10/2019 17:00

Office space for rent at European Trade Center, ETC

Office for rent in the ETC building on Bajram Curri Boulevard in Tirana.

The space is Apt 2 + 1 + 2 wc 136 m2 but can be reorganized for offices and for individual businesses.


The premises are located on the 13th floor where they are accommodated for offices and other businesses


The ambiance provides all the windows with views overlooking the lake hills and Tirana University.

The room includes central air conditioning.

Also, the building offers high security with cameras, guards and 24h administration.

Parking space for two accommodation cars in the ETC underground garagePrice: 15 euro m2


Pagesa 1,400 Euro
Siperfaqa 135.00
Kati 13
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa ETC, Bul Bajram Curri , Hyrja A , Apt 13/1
Lexime 332

Zyre me qera tek ndertesa ETC ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti eshte Apt 2+1+2 wc 136 m2 por qe mund te riorganizohet per zyra dhe per biznese te vecanta.
Ambjenti ndodhet ne katin XIII ku jane gjithashtu te akomoduar me zyra edhe te bisneseve te tjera.
Ambjenti afron te gjithe dritaret dhe ballkonin me pamje te pozicionuara nga kodrat e liqenit dhe Univesiteti Tiranes si dhe
Ambjenti perfshin kondicionim qendror.
Gjithashtu, ndertesa ju ofron siguri te larte me kamera, roje dhe administrim 24h.
Parkimi per dy makina akomodim tek garazhi nentoksor i ETC
Ambjenti afrohet dhe per shitje

Euro1400 perfshihen dhe taksat
Euro1700 sebashku me 2 parkime nentoksore te ETC.