ambjente biznesi me qera  

 Online 67 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 67 lexues | 2 njoftime ne pritje
300 Euro id:16120 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

300 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

650 Euro id:29907 - 2+1+2wc (121 m2) i Persht. per Zyra, Call Center etj (BLLOK-SPAR) Pallat i RI | Ashensor | Kondicioner | Planimetri Super e Rregullt

2+1+2wc (121 M2) I Persht. Per Zyra, Call Center Etj (bllok-spar) Pallat I Ri | Ashensor | Kondicion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1+2wc, gjigand (121 m2) i pershtatshem per zyra, call center etj. (bllok - rr. perlat rexhepi) zone perfekte biznesi | ndertese e re me ashensor | planimetri super e rregullt | kondicioner | shtrua...

650 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

2,500 Euro Zyre me qera ne zonen e Vasil Shanto (ID 4261270 ) Property ID :4261270

Blloku Vasil Shanto, prane KESH, jepet me qera Ambjent K

Zyre Me Qera Ne Zonen E Vasil Shanto (id 4261270 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.11.2019 (14:03): Property id :4261270 blloku vasil shanto, prane kesh, jepet me qera ambjent komercial, bosh, open space, siperfaqe 380 m², kati i 2, pallat i ri, tualet, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, hyrje me vehte, mundesi reklamimi, orientim ...

2,500 Euro

5,000 Euro Dyqan me qera tek Zogu i Zi, prane Ring Center (ID 4271319 ) Property ID : 4271319

Zogu i Zi, prane Ring Center, jepet me qera ambjent dyq

Dyqan Me Qera Tek Zogu I Zi, Prane Ring Center (id 4271319 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (14:03): Property id : 4271319 zogu i zi, prane ring center, jepet me qera ambjent dyqani, bosh, siperfaqe 240 m², kati perdhe, kondicionere, open space, aspirim, me parket, e rikonstruktuar e gjitha, fasade xhami, verande, buze rruge, tualet, orientim me...

5,000 Euro

30,000 Leke Magazine me qera ne rrugen Jordan Misja prane Shinave te Trenit ne Tirane (ID 4281046 ) Ne fund te Rruges Jordan Misja, prane Shinave te Trenit, jepet me qera Magazine,

Magazine Me Qera Ne Rrugen Jordan Misja Prane Shinave Te Trenit Ne Tirane (id 4281046 )

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (14:02): Ne fund te rruges jordan misja, prane shinave te trenit, jepet me qera magazine, siperfaqe 100 m², lartesi 3 m,kati 0, tualet, linje elektrike 3 fazore, vend parkimi per 2 makina, ambjenti sherben per magazinim , gomisteri, dhe aktivitete te ndrysh...

30,000 Leke

2,000 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Bllok, prane Lsi 2000 euro Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut pranë Lsi. Informacion mbi Ambjentin: •

Qera, Ambjent Biznesi, Bllok, Prane Lsi 2000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
264.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (13:58): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut pranë lsi. informacion mbi ambjentin: • kati 1 •sipërfaqja e ambjenti: 264 m2 • aktualisht i ndare ne 6 ambjente mundesi per open space • tualet • fasade xhami •i investuar • ambjeti është i p...

2,000 Euro

5,750 Euro DUPLEX PER QIRA TE BLLOKU Jepet me qera dublex kati 9 dhe 10 banim me siperfaqe 400 M2.
Apartamenti ndodh

Duplex Per Qira Te Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:54): Jepet me qera dublex kati 9 dhe 10 banim me siperfaqe 400 m2. apartamenti ndodhet tek rruga ismail qemali. organizohet ne 7 dhoma, 6 tualete me 2 ashensore,bosh. jepet per biznes cmimi 5750 euro ...

5,750 Euro

50,000 Leke AMBJENT BIZNESI PER QERA ,SHESHI WILSON Jepet me qira ambient i pershtashem per çdo lloj aktiviteti.
Ambjenti ka sipë

Ambjent Biznesi Per Qera ,sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:53): Jepet me qira ambient i pershtashem per çdo lloj aktiviteti. ambjenti ka sipërfaqe 40 m2 ,kati 0 . ambjenti ndodhet tek sheshi wilson . Çmimi 50 000 lek....

50,000 Leke

2,500 Euro Qera, Bar-Kafe, Rruga e Kavajes Lokali ndodhet në Rrugën Kavajës tek Qendra Globe. Informacion mbi lokalin:

Qera, Bar-kafe, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:44): Lokali ndodhet në rrugën kavajës tek qendra globe. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambjentit: 300 m2 • verandë 150 m2 • mobilim i ri • tualet • fasadë xhami • i investuar në detaje • aktualish...

2,500 Euro

2,500 Euro Blv. Zogu i 1, Jepet me Qira Ambjent Komercial, 90 m2 Ne Bulevardin Zogu i pare, Jepet me Qira Ambjent 90 m2 i pershtashem per cdo llo

Blv. Zogu I 1, Jepet Me Qira Ambjent Komercial, 90 M2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:30): Ne bulevardin zogu i pare, jepet me qira ambjent 90 m2 i pershtashem per cdo lloj biznesi. ambjenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin 0 dhe eshte i organizuar ne open space. visibiliteti, vendodhja, dhe hapesira e bejne biznesin tuaj shume te f...

2,500 Euro

3,500 Euro Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 m2! Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 M2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.11.2019 (13:30): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, jepet me qira ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e...

3,500 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

900 Euro id:30965 - Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi Ne 21sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me v...

900 Euro

45,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA NE ZONEN E RRUGES SE KAVAJES 🏢Objekt biznesi me qira 
📌Rruga Muhedin Llagani
•Me siperfaq 50m2
•

Objekt Biznesi Me Qira Ne Zonen E Rruges Se Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (13:25): 🏢objekt biznesi me qira 📌rruga muhedin llagani •me siperfaq 50m2 •kati 1 • tualet2 🔹i pershtatshem⤵ • lokal ⭕ofrohet • e mobiluar • hyrje me shkalle cmimi: 45,000 all ...

45,000 Leke

100,000 Leke AMBJENT BIZNESI ME QIRA TEK RRUGA E DURRESIT Jepet me qera ambjent per lavazh.Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 ,kati 0 tek rruga

Ambjent Biznesi Me Qira Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:09): Jepet me qera ambjent per lavazh.ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 ,kati 0 tek rruga e durresit. e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Çmimi:100.000 leke...

100,000 Leke

3,500 Euro OBJEKT ME QIRA NE SELITE BUZE AUTOSTRADES 700m2 Jepet me qira Objekt ne unazen e re Selite, me nje siperfaqe totale 703 m2 e cil

Objekt Me Qira Ne Selite Buze Autostrades 700m2

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
703.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (13:09): Jepet me qira objekt ne unazen e re selite, me nje siperfaqe totale 703 m2 e cila mund te jepet dhe ne siperfaqe me te madhe si 1400m2 pjese e bodrumit, sipas kerkeses se klientit dhe aksesohet direkt nga autostrada e teg. objekti eshte shume i pers...

3,500 Euro

950 Euro JEPET ME QERA AMBIENT ZYRASH TE RR. SAMI FRASHERI Jepet me qira ambjent komercial 120 m2 prane Drejtorise se Policise ne katin e 3

Jepet Me Qera Ambient Zyrash Te Rr. Sami Frasheri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.11.2019 (13:09): Jepet me qira ambjent komercial 120 m2 prane drejtorise se policise ne katin e 3 me pamje nga rruga kryesore, me fasad xhami, e shtruar me parket dhe spote ndricimi, me ashensor panoramik, me kondicionim, tualet, totalisht e rikonstruktuar, e pershta...

950 Euro

350 Euro Te Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Ambient Komercial. Prane ish Parkut te Autobusave, ne rrugen Muhedin LLagani, jepet me qera ambien

Te Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Ambient Komercial.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (13:02): prane ish parkut te autobusave, ne rrugen muhedin llagani, jepet me qera ambient komercial ne katin 0 te nje ndertimi te ri. ka siperfaqe 50m2 e cila eshte e ndare ne ambientin kryesor ku jane te vendosura tavolinat dhe banaku, nje aneks dhe nje tua...

350 Euro

700 Euro AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE QENDER TE TIRANES ! Ne qender te Tiranes, ne fillim te Bul.Zogu i pare, jepet ambjent per zyra me qi

Ambjent Per Zyra Me Qera Ne Qender Te Tiranes !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.11.2019 (13:01): Ne qender te tiranes, ne fillim te bul.zogu i pare, jepet ambjent per zyra me qira. ambjenti ndodhet ne katin e 2, me siperfaqe 105m2 i organizuar ne : 1-dhome 40m2, 2-dhoma me te vogla 1-ballkon 1-tualet 1-aneks (kuzhine) qe kane sherbyer per ...

700 Euro

60,000 Leke Bar Kafe Dyqan me qera ne Rrugen “Muhamet Gjollesha”(ID 4271307) Property ID : 4271307

Rruga “Muhamet Gjollesha”, prane Mozaikut, jepet me

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen “muhamet Gjollesha”(id 4271307)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (12:58): Property id : 4271307 rruga “muhamet gjollesha”, prane mozaikut, jepet me qera ambjent bar caffe, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 1, kondicioner, tualet, verande, orientim me diell. jepet me qera 60.000 le...

60,000 Leke

500 Euro Jepet ambjent zyre me qera 500€ me cdo gje te re Ambjenti ideal per biznesin tuaj. 
Jepet me qera ambjent biznesi super bashkeko

Jepet Ambjent Zyre Me Qera 500€ Me Cdo Gje Te Re

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.11.2019 (12:50): Ambjenti ideal per biznesin tuaj. jepet me qera ambjent biznesi super bashkekohore. i arreduar deri ne detaj, gati per pune. ambjenti eshte tejet relaksues dhe i kompletuar me c’do gje funksionale. i pershtatur per zyra te ndryshme dhe i nd...

500 Euro

300 Euro Jepet dyqan per qera dhe shitje 📣DYQAN PER QERA/SHITJE. RRUGA SIRI KODRA 👌
Dyqani ka siperfaqe 50m2, esht

Jepet Dyqan Per Qera Dhe Shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:48): 📣dyqan per qera/shitje. rruga siri kodra 👌 dyqani ka siperfaqe 50m2, eshte gjys bodrum dhe eshte buze rruge kryesore. eshte ne gjendje mjaft te mire pune😊 ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. cmimi qirase: 300 euro😍 per m...

300 Euro

250 Euro id:123677 - Ambient 2+1+Ballkon (73 m2) i Pershtatshem per Zyra tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

Ambient 2+1+ballkon (73 M2) I Pershtatshem Per Zyra Tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient 2+1+ballkon (73 m2) i pershtatshem per zyra ,kontabiliteti ,programimesh,laboratore tek mozaiku (rr. naim frasheri) | hapesire e shfrytezueshme | planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izo...

250 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane 1- siperfaqe 290 m2 ka...

2,000 Euro

25,000 Leke Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. 
Ka nj

Jepet Me Qera Dyqan Ndodhet Ne Bllok Ne Nje Nga Rruget Kryesore Te Tij.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:35): Jepet me qera dyqan ndodhet ne bllok ne nje nga rruget kryesore te tij. ka nje siperfaqe prej 30 m2, gjysem bodrum me ndricimin natyral, me tualet brenda. eshte shum e pershtatshme per zyre, agjensi, kancelari dhe aktivitete te tjera. cmimi i...

25,000 Leke

580 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re(future13248) Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne Unazen e Re,ne rrugen "Teodor Keko

Qera,ambjent,unaza E Re(future13248)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.11.2019 (12:26): Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne unazen e re,ne rrugen "teodor keko".informacion mbi ambjentin: • kati 0• sipërfaqja: 55 m2 • i mobiluar • 1 tualet • i përshtatshëm për zyra . për ta vizituar na kontaktoni....

580 Euro

80,000 Leke JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI EDHE PER LOKAL TEK QYTET STUDENTI JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI

Jepet me qera ambient biznes

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Edhe Per Lokal Tek Qytet Studenti

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (12:15): Jepet me qera ambient biznesi tek qytet studenti jepet me qera ambient biznesi tek qytet studenti 250 m2 brenda dhe 300 m2 ne kat te dyte , verande , me hyrje indipendente. ky ambient i mobiluar per bar-kafe jepet me qera 100.000 lek ne mu...

80,000 Leke

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.11.2019 (12:14): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

800 Euro Qera | Ap 2+1 , 72 m2 , 800 euro perballe me qendren Toptani Qera | Aparatment 2+1 , 72 m2 , 800 euro prane qendres Toptani . Apartamenti ndo

Qera | Ap 2+1 , 72 M2 , 800 Euro Perballe Me Qendren Toptani

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.11.2019 (12:12): Qera | aparatment 2+1 , 72 m2 , 800 euro prane qendres toptani . apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati perballe me qendren toptani me pamje nga rruga kryesore . apartamenti eshte bere rikonstruksion dhe eshte bere me cilesi shume te lart...

800 Euro

300 Euro Qera | aP 1+1 , 63 M2 , 300 EURO Myslym Shyri Qera | Ap 1+1 , 63 m2 , 300 euro ne rrugen Myslym Shyri . Aparatmenti ndodhet ne

Qera | Ap 1+1 , 63 M2 , 300 Euro Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.11.2019 (12:10): Qera | ap 1+1 , 63 m2 , 300 euro ne rrugen myslym shyri . aparatmenti ndodhet ne nje zone shume te mire me akses te dy rrugeve myslym shyri dhe rruges muhamet gjollesha . eshte i rikonstruktuar dhe me pamje nga rruga kryesore . mund te jepet me qera ...

300 Euro

1,500 Euro Vile tre -kateshe 472 m2 + 200 m2 oborr , 1500 euro ne muaj V. Shanto Jepet me qera| Vile 3-kateshe, 472 m2, e mobiluar, 1500 euro tek Vasil Shanto! V

Vile Tre -kateshe 472 M2 + 200 M2 Oborr , 1500 Euro Ne Muaj V. Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
472.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.11.2019 (12:10): Jepet me qera| vile 3-kateshe, 472 m2, e mobiluar, 1500 euro tek vasil shanto! vila ndodhet prane nje blloku te madh banimi ne nje zone luksoze, e pozicionuar prane unazes. kati i pare dhe i dyte i viles eshte i organizuar ne: 1 soxhorno te madhe, 2 ...

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim