Jepet Lokal me Qera 50m2 Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 13/11/2019 18:56

For Rent Local Area 50m2

FOR RENT Property, 50m2 + 50m2 veranda, 1st floor.
It is in working condition and complete with everything.
Location: Ex-Exhibition Albania today.
Price: 550 € (euro) per month.
For more information do not hesitate to contact us at:
Cel & WhatsApp


Pagesa 550 Euro
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 6836

JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje.
Vendodhja : Ish -ekspozita Shqiperia sot.
Cmimi : 550 / Euro (euro) ne muaj.
Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :
Cel & WhatsApp