MAGAZINE 195 M2 ME QIRA PRANE FUSHE SE AVIACIONIT Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 08/11/2019 19:14

600 Euro

  • MAGAZINE 195 M2 ME QIRA PRANE FUSHE SE AVIACIONIT
  • MAGAZINE 195 M2 ME QIRA PRANE FUSHE SE AVIACIONIT
  • MAGAZINE 195 M2 ME QIRA PRANE FUSHE SE AVIACIONIT

MAGAZINE 195 m2 RENTAL AVIATION FIELD

The warehouse is organized in a single space. It has 195 m2 of living space. It is equipped with three-phase wiring as well as water connection. It can be used for warehouses, car service, car wash, carpentry or any other business. Warehouse is empty on September 1st. Offered at a very favorable price for rent. Only 3 eu per m2. Price includes 15% tax. For a visit to the property do not hesitate to contact us.PREMIUM22322


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa 195.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 205

Magazina eshte e organizuar ne nje hapesire te vetme. Ka nje siperfaqe prej 195 m2. Eshte i pajisur me instalime elektrike me trefazor, si dhe lidhje me ujin. Mund te perdoret per magazine, per servis makinash, lavazh, per zdrukthtari ose ndonje biznes tjeter. Magazina ofrohet bosh ne daten 1 shtator. Ofrohet me nje cmim shume favorizues qeraje. Vetem 3 eu per m2. Ne cmim perfshihet edhe taksa 15%. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.PREMIUM22322